نحوه ایجاد یک خوراک توییتر سفارشی با وردپرس

شکستن توییتر FEedیکی از محبوب ترین پستهای مرتبط با غیر WordPress من در اینجا در Theme Lab بود ساخت یک ویجت توییتر سفارشی و بدون افزونه.


بود بیش از سه سال پیش. و دیگر کار نمی کند زیرا توییتر نسخه API را بازنشسته کرد از آن برای کشیدن توییت استفاده می شد.

به همین دلیل است که شما ممکن است متوجه شده اید که آزمایشگاه تم و همچنین تعدادی از سایت های دیگر عملکرد خود را در فیدهای توییتر خود از دست داده اند. اما نگران نباشید, می توان آن را ثابت کرد (اگر به من اعتقاد ندارید همین حالا به پاورقی سایت من نگاه کنید).

مراحل اول

خبر بد ، “بدون پلاگین” دیگر دیگر چنین نتیجه ای نخواهد داشت. خبر خوب ، یک افزونه عالی وردپرس وجود دارد که اکنون می توانیم از آن برای نمایش توییتها استفاده کنیم. متناسب است, نمایش توییتها.

آن افزونه را بگیرید و نصب کنید. برای به دست آوردن اطلاعات احراز هویت لازم ، باید برای یک برنامه توییتر ثبت نام کنید. نگران نباش, رایگان است.

من قبلاً یک برنامه توییتر برای a داشتم پروژه قبلی, بنابراین من فقط به جای ثبت نام جدید از آن استفاده کردم.

خطای مهلک?

افزونه Display Tweets WordPress باید CURL روی سرور شما فعال شود. این مسئله برای میزبان وب مناسب نخواهد بود ، اگرچه وقتی در محلی تست می کردم خطای مهلک زیر را اجرا کردم:

خطای مهلک: تماس با عملکرد نامشخص curl_init () در مسیر \ به \ wordpress \ wp-content \ plugins \ display-tweets-php \ شامل \ توییتر \ twitteroauth \ twitteroauth.php در خط 199

من آن را در XAMPP حل کرد به سادگی uncommenting فرمت = php_curl.dll در پرونده php.ini من.

از نو, شما احتمالاً درگیر این مسئله نخواهید شد, اما فقط در مورد … حالا شما می دانید.

تأیید صحت و پیکربندی

پس از نصب افزونه Display Tweets ، امیدوارم بدون خطا ، به صفحه تنظیمات (تنظیمات Feed فید توییتر) بروید و اطلاعات زیر را که از برنامه Twitter دریافت کرده اید وارد کنید..

 • کلید مصرف کننده
 • راز مصرف کننده
 • نشانه دسترسی
 • دسترسی به Token Secret

آنها را با کلمه “راز” در آن نگه دارید ، خوب … راز. سپس باید گزینه های پیکربندی زیر را تنظیم کنید:

 • نام صفحه: در مورد من ، “بنیاد”
 • شمردن: چند توییت برای نمایش ، حداکثر 200 (در مورد من ، 2).
 • بازتوییت را وارد کنید: خود توضیح
 • پاسخ ها را حذف کنید: باز هم ، خود توضيحي.

توجه داشته باشید: به استثنای retweets و پاسخ ها ممکن است روی تعداد واقعی توییتهای نمایش داده شده تأثیر بگذارد ، زیرا تنظیم “Count” تعداد توییتها را قبل از فیلتر کردن بازتوییت و پاسخ ها بازیابی می کند..

قراردادن توییت

حالا باید تصمیم بگیرید که توییت را در سایت وردپرس خود قرار دهید. شما در اینجا گزینه های زوجی دارید ، از جمله کد کوتاه (برای قرار دادن در پست ها) یا یک برچسب الگو.

در مورد من ، من از برچسب الگوی زیر استفاده کردم و آن را در جایی قرار دادم که قبلاً خراب شده توییتر قدیمی من خراب شده باشد.

<?php if (function_exist () "display_tweets" )) {display_tweets ()؛ } ?>

توییت های توییتر

نشانه گذاری توییتهای خروجی از افزونه Display Tweets متفاوت است روش قدیمی نمایش توییت ها.

در اینجا نمونه ای از نشانه گذاری جدید یک صدای جیر جیر ، مستقیماً از سایت فعلی من برداشته شده است:

در مورد موضوعی که من با ابزارهای ناپدید شده پس از انتقال WordPress به URL جدید داشتم ، نوشتم. در اینجا چگونه من آن را ثابت کردم: http://t.co/Zl7YzkF2JD
– یکشنبه 7 ژوئیه – 1:00 صبح

در اینجا نمونه ای از نشانه گذاری روش قدیمی آورده شده است:

اصولاً پاراگرافها در مقابل لیستها. اگر از کد قدیمی استفاده کرده اید, برخی از انتخاب کنندگان CSS شما باید تنظیم شوند برای استفاده از سبک جدید نشانه گذاری.

گفتن که بهتر یا بدتر است ، اما سخت است حداقل نشانه گذاری پیش فرض نمایش توییت ها از سبک های خط لاین استفاده نمی کند مانند سبک ="اندازه فونت: 85٪؛".

همچنین به نظر می رسد که افزونه Display Tweets دارای قلاب Displaytweets_tweet_template است در صورتی که می خواهید HTML توییت را تغییر دهید, چیزی که قبلاً واقعاً کنترل آن را نداشتید.

نتیجه

در حالی که وقتی توییتر API های قدیمی را بازنشسته می کند و بسیاری از موارد را خراب می کند کمی ناامید کننده است, امیدوارم این جدیدترین نسخه مدتی بچسبد. از آنجا که این روش جدید از تأیید هویت استفاده می کند ، همه چیز رایگان نیست ، که امیدوارم فشار در منابع توییتر را کاهش دهد.

سرانجام ، خیلی ممنون مایکل رودی ، که توییتهای Display را ایجاد کرد. به نظر می رسد بسیاری از فکرها وارد این افزونه شده اند ، به خصوص وقتی که از آینده اثبات شده است. همچنین وجود دارد repo GitHub اگر می خواهید در این پروژه مشارکت کنید.

همچنین ، اگر به دنبال راهی سریع تر و آسان تر (اما نه به همان اندازه قابل تنظیم) برای جاسازی جدول زمانی بر روی وب سایت خود هستید ، ممکن است ارزش جستجوی خود در توییتر را داشته باشد جدول زمانی تعبیه شده ویژگی. شاید چیزی باشد که بتواند در پست وبلاگ آینده جستجو کند.

به هر حال ، متشکرم از خواندن ، و اگر قبلاً این فیدهای Twitter را خراب نکردید را اصلاح کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map