نحوه فعال کردن قفل محتوا در وردپرس (مرحله به مرحله)

قفل محتوا را فعال کنید


آیا می خواهید قفل محتوا را در وب سایت وردپرس خود فعال کنید?

قفل کردن محتوا دسترسی به محتوای شما را تا زمانی که خواننده یک تماس ویژه برای انجام کار ، مانند ثبت نام در آدرس ایمیل را انجام دهد ، منع می کند. منحصر به فرد ساختن محتوا می تواند فشارهایی باشد که بازدید کنندگان وب سایت شما باید آدرس ایمیل خود را به شما ارائه دهند.

در این آموزش ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از روش قفل محتوا برای دستیابی به اهداف بازاریابی خود ، مانند افزایش لیست ایمیل خود ، به طور موثر استفاده کنید..

چه زمانی باید از قفل محتوا در وب سایت خود استفاده کنید?

قفل محتوا ، optinmonster

اگرچه قفل کردن محتوا یک استراتژی بازاریابی بسیار مؤثر است ، اگر به درستی از آن استفاده نکنید ممکن است بازدید کنندگان خود را آزار دهید. بنابراین باید بدانید که چگونه و چه زمانی از آن استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

به طور کلی ، این تکنیک وقتی به شما ارائه می دهد مطالب بسیار با ارزش مانند یک دوره رایگان ، بارگیری کتاب الکترونیکی ، تخفیف و غیره را ارائه می دهید بهتر است. مردم چنین محتواهایی را دوست دارند زیرا چیزی برای به دست آوردن آن وجود دارد. بنابراین آنها عموماً برای دسترسی به مطالب شما مشکلی برای ارسال آدرس ایمیل خود یا ضربه زدن به آن دکمه اشتراک ندارند.

چگونه قفل محتوا را در وردپرس فعال کنیم

فعال کردن قفل محتوا در وردپرس بسیار آسان است هنگامی که ابزاری مانند آن دارید OptinMonster.

OptinMonster ، تولید سرب ، ابزار بازاریابی ، ساختمان لیست ایمیل

OptinMonster یکی از بهترین راه حل های تولید سرب است که به شما امکان می دهد قفل محتوا را با سهولت امکان پذیر کنید. با استفاده از OptinMonster ، می توانید کمپین های تولید سرب با تبدیل بالا و فرم های خیره کننده optin ایجاد کنید.

در مورد این ابزار شگفت انگیز در ما اطلاعات بیشتری کسب کنید بررسی دقیق OptinMonster.

اکنون بیایید حرکت کنیم تا نحوه استفاده از OptinMonster را برای فعال کردن قفل محتوا در سایت خود بررسی کنیم.

مرحله 1: نصب و فعال کردن OptinMonster برای قفل محتوا

اولین قدم نصب افزونه OptinMonster در سایت وردپرس شماست.

این افزونه به عنوان اتصال دهنده بین حساب OptinMonster و سایت وردپرس شما عمل می کند. بنابراین مطمئن شوید که شما حساب کاربری برای خود بسازید ابتدا با OptinMonster.

پس از فعال کردن افزونه ، به داشبورد وردپرس خود بروید و در سمت چپ صفحه خود روی OptinMonster کلیک کنید. در اینجا دو گزینه را مشاهده خواهید کرد. یکی به دیگری و دیگری این است که به حساب OptinMonster خود متصل شوید.

اگر قبلاً حساب کاربری ایجاد نکرده اید می توانید بر روی گزینه Get OptinMonster کلیک کنید. حالت دوم را انتخاب کنید. ما فرض می کنیم که شما قبل از نصب افزونه ، حساب خود را ایجاد کرده اید ، بنابراین گزینه دوم را انتخاب خواهیم کرد.

اکنون به صفحه جدیدی هدایت می شوید که از شما خواسته می شود حساب OptinMonster خود را مجاز کنید.

مجوز قفل محتوا optinmonster

کلیک کنید روی OptinMonster را مجاز کنید دکمه. از شما خواسته می شود با استفاده از اعتبار ورود به سیستم ، به حساب OptinMonster خود وارد شوید. یک پنجره جدید با به WordPress وصل شوید گزینه. فقط روی آن کلیک کنید اکنون باید در داشبورد خود باشید که می توانید فرم optin خود را شروع کنید.

مرحله 2: ایجاد اولین Optin Locking محتوا

برای ایجاد اولین Optin خود با OptinMonster ، به بروید OptinMonster »کمپین ها» ایجاد کمپین جدید.

اکنون نوع کمپین خود را انتخاب کنید. گزینه ای به نام پیدا خواهید کرد درون خطی. روی آن کلیک کنید. سپس می توانید یک الگوی برای optin خود انتخاب کنید.

ایجاد یک کمپین جدید

الگوی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس می توانید کمپین خود را نامگذاری کرده و وب سایت را که می خواهید optin ظاهر شود انتخاب کنید.

پس از اتمام ، بر روی کلیک کنید شروع به ساختن کنید دکمه. اکنون می توانید انتخاب خود را با تغییر فونت ها ، رنگ و غیره سفارشی کنید. تمام گزینه های سفارشی سازی در سمت چپ صفحه شما ظاهر می شود. فقط کافی است روی گزینه در سازنده خود کلیک کرده و آن را در سمت چپ ویرایشگر تنظیم کنید.

حالا زیر طرح برگه را انتخاب کنید تنظیمات درون خطی گزینه.

گزینه های مختلفی را در سمت چپ صفحه خود مشاهده خواهید کرد.

تغییر دهید محتوای زیر برنامه را قفل کنید گزینه. سپس انتخاب کنید انسداد اگر می خواهید محتوای خود را تاری کنید ، یا از این بازشو حذف برای حذف کامل محتوای خود در زیر optin.

بسته به نیاز خود ، می توانید هرکدام از گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این آموزش ، با گزینه انسداد همراه شوید.

در مرحله بعد ، شما باید سرویس بازاریابی ایمیل خود را متصل کنید و همچنین تنظیمات تجزیه و تحلیل را پیکربندی کنید. برای این کار ، می توانید از برگه های Integration و Analytics در منوی بالا استفاده کنید. می توانید این برگه ها را درست در کنار تب Design در بالای صفحه نمایش خود پیدا کنید. پس از اتمام ، تغییرات خود را ذخیره کرده و به داشبورد وردپرس خود برگردید و کلیک کنید OptinMonster.

گزینه ای را که اخیراً ایجاد کرده اید خواهید دید مبارزات انتخاباتی. کلیک کنید روی تنظیمات خروجی را ویرایش کنید ارتباط دادن. در صفحه بعد ، گزینه jut را انتخاب کنید کمپین را در سایت فعال کنید گزینه.

فراموش نکنید که به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه بعد از هر مرحله.

مرحله 3: نمایش گزینه قفل کردن محتوا در پست خود

برای نمایش فرم Optin قفل محتوا در پست خود ، کد کوتاه را از این قسمت کپی کنید: کد کوتاه برای این کمپین و آن را در هر نقطه از پست یا صفحه خود بچسبانید.

شما تقریباً تمام شده است تغییرات را ذخیره کنید و دکمه Publish را بزنید تا پست مستقیم پخش شود. اکنون قفل محتوا را در عمل مشاهده خواهید کرد. در اینجا نمونه ای از آن وجود دارد.

خودشه.

قفل محتوا یک استراتژی عالی برای افزایش لیست ایمیل شما است.

اگر می خواهید راه های بیشتری برای رشد لیست خود بدانید ، راهنمای ما در مورد چگونگی رشد سریع لیست ایمیل خود را دنبال کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map