بازاریابی وابسته ساخته شده برای مبتدیان ساده: گام به گام

نحوه انجام بازاریابی وابسته


آیا می خواهید با بازاریابی وابسته به صورت آنلاین درآمد کسب کنید؟ بازاریابی وابسته یکی از موثرترین و آسان ترین راه های کسب درآمد اینترنتی است.

متأسفانه ، بسیاری از دارندگان وب سایت هنوز از ترس این امر می ترسند. نباید اینگونه باشد.

در این راهنمای بازاریابی نهایی وابسته ، ما همه چیزهایی را که باید در مورد بازاریابی شرکت های وابسته ، بهترین شیوه ها ، ابزارهای پیشنهادی و موارد دیگر بدانید توضیح خواهیم داد..

بازاریابی وابسته چیست?

خدمات بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته نوعی برنامه ارجاع است که در آن شما برای دریافت محصولات ارجاع می شوید. اگر یک کاربر محصولی را از مراجعه به شما خریداری کند ، کمیسیون دریافت می کنید. این کمیسیون بسته به محصول یا خدمتی که شما تبلیغ می کنید متفاوت است.

برخلاف سایر انواع آگهی که بر اساس کلیک یا نمایش پرداخت می شود ، بازاریابی وابسته بر اساس CPA (هزینه برای هر کسب) یا CPL (هزینه به ازای هر سرب) کار می کند. این بدان معنی است که شما فقط وقتی شخصی اقدامی انجام داده اید ، مانند خرید یک محصول یا ثبت نام در یک آزمایش رایگان و غیره ، کمیسیون کسب خواهید کرد..

پس از انتخاب یک محصول ، می توانید پیوند وابسته / ارجاعی را دریافت کرده و محصول را از طریق آن لینک در سایت خود ارتقا دهید.

بازاریابی وابسته بهترین راه حل برای چه کسی است?

این که آیا شما یک مبتدی مطلق هستید یا یک وبلاگ نویس شش رقمی ، بازاریابی وابسته بهترین استراتژی کسب درآمد برای شما خواهد بود.

بر خلاف تبلیغات ، بهترین چیز در مورد بازاریابی وابسته این است که می توانید از روز اول کسب درآمد سایت خود را شروع کنید. از آنجا که پیوندهای وابسته به طور طبیعی در محتوای شما ادغام می شوند ، سایت شما به نظر جالب نمی آید.

به علاوه ، حتی اگر ترافیک گسترده ای در سایت خود نداشته باشید می توانید درآمد مناسبی کسب کنید. با این حال ، باید مطمئن شوید که وب سایت شما ترافیک RIGHT را که واقعاً بخواهد توصیه های محصول شما را بخواند ، جذب می کند.

چگونه بازاریابی وابسته کار می کند?

بیایید نگاهی دقیق به نحوه کار بازاریابی وابسته ، گام به گام داشته باشیم.

مرحله 1: ایجاد یک وب سایت برای بازاریابی وابسته

برای کسب درآمد آنلاین از بازاریابی شرکت های وابسته ، ابتدا باید یک وب سایت ایجاد کنید.

برای ایجاد یک وب سایت ، باید یک نام دامنه و یک حساب میزبانی وب داشته باشید.

وقتی کار خود را شروع می کنید ، خرید نام دامنه و حساب میزبانی ممکن است هزینه زیادی به نظر برسد. به همین دلیل ما Bluehost ، بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس را توصیه می کنیم.

برای یک راهنمای دقیق ، می توانید نحوه ساخت وب سایت از ابتدا را بررسی کنید.

مرحله 2: کالای مناسب را برای تبلیغ پیدا کنید

در مرحله بعدی ، بهترین محصولات و خدماتی را که برای بازدید کنندگان خود مرتبط و مفید هستند ، بدانید. به عنوان مثال ، اگر وبلاگی دارید که در مورد طراحی وب صحبت می کند ، محصولات یا خدمات مرتبط با آن را تبلیغ کنید ، نه چیزی که مربوط به زیبایی یا مد باشد.

آسانترین راه برای یافتن کالای مناسب که می توانید در سایت خود تبلیغ کنید ، پیوستن به یک شبکه وابسته است.

ShareASale ، شبکه وابسته

یک شبکه وابسته یک سرویس شخص ثالث است که به عنوان واسطه بین بازاریاب (که محصولات را تبلیغ می کند) و بازرگان (کالاهایی را که شما تبلیغ می کنید) عمل می کند. یک شبکه وابسته برای بازاریان و بازرگانان برنده است.

بازرگانان می توانند بازاریاب شرکت های معتبر را برای تبلیغ محصولات خود پیدا کنند. اگر یک تاجر هستید ، می توانید کلیه محصولات خود را برای بازاریابان در وب سایت خود لیست کنید. همچنین می توانید شرکت های وابسته خود را پیگیری و مدیریت کنید و همچنین پرداخت هایی را ارسال کنید.

به عنوان یک بازاریاب ، می توانید به راحتی محصولاتی را برای تبلیغ در وب سایت خود پیدا کنید. شما همچنین می توانید کمپین های خود را پیگیری کنید تا عملکرد خود را به عنوان یک شرکت وابسته بدانید و درآمد خود را نیز ردیابی کنید.

در اینجا لیستی از شبکه های وابسته محبوب وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید.

مرحله سوم: برای تبلیغ محصولات وابسته ، محتوا ایجاد کنید

یكی از بهترین راه های درآمدزایی در درازمدت ، نوشتن یك جزء مفصل از مطالب با فرم طولانی است و شركت شما را به بخشی جدایی ناپذیر از آن محتوا تبدیل می كند..

اما اگر هدف شما تبدیل وبلاگ وردپرس خود به یک وب سایت وابسته کاملاً کاربردی است ، در اینجا چند ایده آورده شده است:

3.1 یک وب سایت نقد ایجاد کنید

یک وب سایت بررسی یک وب سایت محتوا است که با انتشار نظرات محصولات در یک گروه خاص و در عین حال گسترده (مانند تلفن های همراه یا بازی های ویدیویی ، به منظور ایجاد درآمد شرکت های وابسته) ایجاد شده است..

برای ایجاد یک وب سایت بررسی ، باید یک طاقچه خاص را انتخاب کنید ، بررسی محصولات را منتشر کنید و محصولات وابسته را در آن مکان بفرستید. هر وقت کسی از لینک های ارجاع شما خریداری کند ، حقوق دریافت خواهید کرد.

برای اطلاعات بیشتر ، نحوه ایجاد یک وب سایت بررسی را بررسی کنید.

3.2 یک فروشگاه وابسته به آمازون ایجاد کنید

آمازون ، بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان دارای سیستم وابسته ای است که به شما امکان می دهد محصولات آمازون را به مخاطبان وب سایت خود پیشنهاد دهید و یک کمیسیون وابسته کسب کنید.

شما حتی می توانید یک فروشگاه وابسته ایجاد کنید ، که در واقع یک فروشگاه تجارت الکترونیکی است که به طور خاص برای فروش محصولات آمازون ساخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر ، نحوه ایجاد یک فروشگاه وابسته آمازون را بررسی کنید.

مرحله چهارم: ادغام پیوندهای وابسته با محتوای شما

اکنون که به یک شبکه وابسته پیوسته اید ، برخی از محصولات را برای تبلیغ پیدا کرده اید و برخی از مطالب را در سایت خود ایجاد کرده اید ، قدم بعدی ادغام پیوندهای وابسته خود در محتوای خود است.

پس از پیوستن به یک شبکه ، برای هر محصول یک پیوند وابسته دریافت خواهید کرد. هنگامی که یک کاربر روی این پیوند کلیک کرده و از وب سایت بازاریابی که تبلیغ می کنید ، خریدی انجام دهد ، شبکه وابسته می تواند آن را به عنوان ارجاع شما پیگیری کند.

ابزار و افزونه های مدیریت وابسته

در اینجا برخی از ابزارها و افزونه ها وجود دارد که می تواند تلاشهای بازاریابی و مدیریت شما را ساده تر کند.

1. پیوندهای وابسته خود را با پیوندهای زیبا مدیریت کنید

Pretty Links یک افزونه مدیریت وابسته است که به شما کمک می کند تمام پیوندهای وابسته خود را در یک مکان واحد در داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید..

پیوندهای زیبا به شما کمک می کند تا پیوندهای وابسته ای را که در وب سایت خود تبلیغ می کنید پنهان کنید.

پیوندهای وابسته به طور معمول URL های طولانی و زشت به نظر می رسند:

http://example.com/products/؟product_id=123&affiliate_id

Pretty پیوندها به شما کمک می کند که چنین پیوندهای وابسته را پنهان کنید و آنها را کوتاه تر و مرتب تر کنید:

http://www.yoursite.com/refer/productname

2. افزونه دیگری برای مدیریت پیوندهای وابسته شما: ThirstyAffiliates

تشنگی

ThirstyAffiliates یکی دیگر از افزونه های مدیریت وابسته است که به شما امکان می دهد لینک های وابسته خود را بدون هیچ زحمتی پیدا کنید ، جایگزین کنید و مدیریت کنید. دقیقاً به عنوان پیوندهای زیبا ، ThirstyAffiliate همچنین به دنبال URL های زشت به دنبال لینک های زیبا با سهولت است.

3. ردیاب پیوند وابسته: MonsterInsights

monsterinsights ، پلاگین های ورود به سیستم کاربر و ثبت نام

با MonsterInsights, شما به راحتی می توانید پیوندهای وابسته خود را ردیابی کرده و ببینید که کدام محصول در وب سایت خود در حال بهتر شدن است. در بالای Google Analytics کار می کند و به شما امکان می دهد عملکرد بازاریابی وابسته خود را درست در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

بررسی MonsterInsights را اینجا ببینید.

همچنین ، نحوه پیگیری پیوندهای وابسته را در Google Analytics بخوانید.

4. پلاگین بنر وابسته: AdSanity

AdSanity

AdSanity به شما امکان می دهد آگهی های وابسته تبلیغاتی را در وب سایت خود سریع و آسان ایجاد کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات خود را در پست ها ، صفحات ، نوارهای جانبی و ابزارک های وردپرس درج کنید.

پس همین امیدواریم که این مقاله مفید باشد.

همچنین ممکن است بخواهید بهترین گزینه های AdSense را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map