نحوه تنظیم سفارش غذای آنلاین برای رستوران ها

تنظیم سفارش غذا برای رستوران ها


می خواهید یک سرویس سفارش آنلاین غذا برای رستوران خود تنظیم کنید?

با یک مجموعه سفارش سفارش غذای آنلاین ، می توانید بدون نیاز به پرداخت خدمات تحویل شخص ثالث ، غذای خود را در هر زمان و هر مکان به مشتریان خود تحویل دهید. به علاوه ، مشتریان شما حتی بدون اینکه وارد رستوران شما شوند می توانند غذای شما را بخورند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک سرویس سرویس سفارش آنلاین غذا برای رستوران شما ، بصورت گام به گام تنظیم کنید.

مرحله 1: راه اندازی یک وب سایت برای تحویل مواد غذایی آنلاین

اولین کاری که باید انجام دهید تنظیم وب سایت رستوران است.

برای ساختن وب سایت از ابتدا ، باید نام دامنه و یک شرکت میزبانی وب را انتخاب کنید که در آن بتوانید وب سایت خود را میزبانی کنید.

وقتی شروع می کنید ، ایجاد یک وب سایت ممکن است هزینه زیادی به نظر برسد. به همین دلیل ما Bluehost را که یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس رسما توسط WordPress.org است ، توصیه می کنیم.

Bluehost

آنها نام دامنه رایگان ، SSL رایگان و 63٪ تخفیف میزبانی وب را ارائه می دهند. بررسی کامل Bluehost ما را بررسی کنید.

در اینجا یک راهنمای DETAILED در مورد نحوه ایجاد یک وب سایت رستوران وجود دارد.

مرحله 2: نصب افزونه WPForms

WPForms

پس از آماده شدن وب سایت ، باید نصب را نصب کنید افزونه WPForms در وب سایت خود در اینجا نحوه نصب افزونه در وردپرس آورده شده است.

مرحله بعدی نصب است بسته قالب افزونه.

برای نصب این افزونه ، به داشبورد خود بروید و کلیک کنید WPForms »افزونه‌ها. اکنون با استفاده از قسمت جستجو ، جستجو کنید قالب قالب افزونه اضافه کنید.

قالب قالب

اکنون می توانید بر روی کلیک کنید Addon را نصب کنید دکمه و به دنبال آن فعال کنید دکمه افزودنی برای شروع کار. با افزودن این افزونه ، می توانید به تعدادی از قالب های از پیش ساخته شده که بطور خاص برای فرم های سفارش طراحی شده اند دسترسی داشته باشید.

مرحله 3: ایجاد فرم takeout شما

مرحله بعدی ایجاد فرم تحویل آنلاین غذا است. برای آن کلیک کنید WPForms »افزودن جدید. اکنون به صفحه جدید هدایت می شوید. برای یافتن این صفحه به پایین بروید الگوهای اضافی گزینه. با استفاده از قسمت جستجوی موجود ، جستجو کنید فرم سفارش خرید.

فرم سفارش اخراج ، wpforms

روی این گزینه کلیک کنید و روی آن کلیک کنید. اکنون با صفحه در سمت چپ و نمای واقعی فرم خود در سمت راست ، در صفحه سازنده فرم خود خواهید بود.

فرم برداشت ، WPForms

اکنون می توانید فرم مورد نظر خود را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.

مرحله 4: سفارشی کردن فرم سفارش خود

سفارشی کردن فرم سفارش شما ایجاد شده آسان است WPForms. کافی است روی فیلدی که می خواهید ویرایش کنید و آن را در سمت چپ صفحه خود تنظیم کنید ، کلیک کنید. به عنوان مثال ، فرض کنید می خواهید اولین فیلد خود را ویرایش کنید. فقط روی آن کلیک کنید اکنون گزینه های زمینه را در سمت چپ خود مشاهده خواهید کرد.

ویرایش WPForms

اگر می خواهید یک فیلد خاص را حذف کنید ، می توانید روی آن کلیک کنید نماد حذف که در این زمینه ظاهر می شود.

ویرایش WPForms

اگر چیزی مانند کیک یا پیتزا نمی فروشید ، جای نگرانی نیست! می توانید فرم خود را به شکلی که می خواهید تنظیم کنید. فقط استفاده کنید نماد حذف برای دو قسمت اول و آنها را از قسمت زمینه خود حذف کنید.

اکنون در سمت چپ خود ، گزینه ای را بنامید چند مورد. فقط کافی است این قسمت را به فرم خود بکشید و رها کنید.

WPForm ها شکل می گیرند

حالا روی این قسمت کلیک کنید و ویرایش هر یک از قسمت های سمت چپ خود را شروع کنید.

ویرایش WPForms فرم های دور را می گیرد

در صورت تمایل می توانید تصاویر مربوط به غذای خود را نیز اضافه کنید. برای این کار ، باید بررسی کنید از گزینه Image استفاده کنید جعبه.

فرم سفارش WPforms

پس از انجام این کار ، خواهید دید بارگذاری تصویر دکمه بعد از هر نام ظرف فقط برای اضافه کردن تصاویر خود از این گزینه استفاده کنید.

wpforms مواد غذایی

پس از افزودن موارد خود ، باید یک فیلد دیگر به فرم خود اضافه کنید. این است جمع رشته. با حرکت کمی در زیر می توانید این گزینه را در سمت چپ خود بیابید زمینه چندگانه گزینه. این گزینه را بکشید و آن را در قسمت مورد نظر خود در هر جایی که می خواهید رها کنید.

اما قبل از آن فراموش نکنید که به سیستم تغییر دهید افزودن زمینه برگه.

زمینه کل ، WPForms

پس از اتمام ، می توانید پیش بروید و پیکربندی فرم خود را شروع کنید.

مرحله 5: پیکربندی فرم سفارش غذا

مرحله بعدی پیکربندی فرم سفارش خود با WPForms است. برای این کار ، باید به آن بروید تنظیمات »عمومی.

WPForms پیکربندی می شود

گزینه های مختلف را در اینجا مشاهده خواهید کرد. بسته به نیاز خود ، می توانید تمام زمینه های مورد نظر خود را در این مرحله تنظیم کنید. شما همچنین می توانید بررسی کنید فعال کردن ضد هرزنامه honbot و ارسال فرم Ajax را فعال کنید گزینه.

فراموش نکنید که روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه وقتی تمام شد.

مرحله ششم: پیکربندی اعلان فرم خود را

مرحله بعدی پیکربندی اعلان فرم خود با آن است WPForms. می توانید نحوه نیاز به شما را پیکربندی کنید. برای این کار ، به اطلاع برگه.

اعلان WPForms

در قسمت 1 آدرس ایمیل افرادی را در تیم خود اضافه کنید که از سفارشات مراقبت کنند. می توانید بقیه زمینه ها را مطابق برچسب پر کنید و در آخر نیز برای کاربران خود پیامی اضافه کنید. همچنین می توانید از برچسب های هوشمند استفاده کنید تا به مشتریان خود اطلاع دهید که سفارش دریافت شده است و به زودی تحویل می شود.

در اینجا بیشتر اعلان ها را در فرم سفارش خود تنظیم کنید.

مرحله 7: شخصی سازی پیام تأیید فرم شما

قدم بعدی سفارشی کردن پیام تأیید فرم است. برای رفتن به تائیدیه برگه در اینجا ، زیر نوع تأیید شما 3 گزینه دارید:

 • پیام: با انتخاب این گزینه می توانید پیام خاصی را به کاربران خود نشان دهید.
 • نمایش صفحه: این پیام صفحه خاصی را در سایت شما به مشتریان شما نشان می دهد.
 • رفتن به URL: این یکی مشتریان شما را به URL جدید هدایت می کند. اگر می خواهید آنها را به وب سایت دیگری هدایت کنید ، این مفید است.

بیایید انتخاب کنیم پیام و سپس پیامی را به آن اضافه کنید پیام تأیید رشته.

پیام تأیید ، WPForms

می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را.

مرحله 8: پیکربندی تنظیمات پرداخت

بیایید اکنون روی پیکربندی تنظیمات پرداخت کار کنیم. این گزینه جمع آوری پرداخت از مشتریان شما را آسان می کند.

برای پیکربندی این گزینه ، به صفحه بروید مبلغ پرداختی برگه می توانید پرداخت های خود را از طریق PayPal یا Stripe یا هر دو جمع آوری کنید. برای افزودن گزینه پرداخت ابتدا باید افزونه های پرداخت را نصب کنید.

بیایید از PayPal برای جمع آوری پرداخت در اینجا استفاده کنیم. بنابراین کلیک کنید صفحه Addon.

گزینه های پرداخت wpforms

اکنون با استفاده از قسمت جستجو ، جستجو کنید افزونه پی پال گزینه. پس از یافتن آن ، روی آن کلیک کنید افزونه را نصب کنید به دنبال آن فعال کنید دکمه. اکنون خواهید دید استاندارد پی پال گزینه خود را مبلغ پرداختی برگه.

اکنون کادر کنار را انتخاب کنید پرداخت های استاندارد PayPal را فعال کنید. در قسمت بعدی ، آدرس ایمیل PayPal خود را اضافه کنید. زیر حالت تولید را انتخاب کنید. زیر نوع پرداخت گزینه ها ، محصولات و خدمات را انتخاب کنید. زیر آدرس حمل و نقل, انتخاب کنید آدرس بخواهید و به آن نیاز دارید گزینه از کشویی.

پرداختهای سازنده WPForms

اکنون بر روی کلیک کنید صرفه جویی دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را.

مرحله 9: نمایش فرم سفارش آنلاین مواد غذایی

مرحله آخر نمایش فرم سفارش خود در وب سایت وردپرس است. برای این کار ، به صفحه یا پستی که می خواهید فرم سفارش خود را اضافه کنید ، بروید. اکنون با استفاده از + ثبت نام کنید ، به دنبال WPForms باشید.

فرم سفارش

برای یافتن آن به راحتی می توانید از قسمت جستجو استفاده کنید. پس از یافتن آن را انتخاب کنید. با استفاده از فلش کشویی کنار WPForms ، فرمی را که تازه ایجاد کرده اید انتخاب کنید. حالا ضربه بزنید انتشار دکمه برای چاپ مقاله با فرم خود.

خودشه! فرم سفارش مواد غذایی شما باید به صورت زنده در وب سایت شما باشد. اگر می خواهید در مورد WPForms بیشتر بدانید ، بررسی مفصل ما را در مورد افزونه WPForms در اینجا بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map