نحوه ساختن سایت حراج با وردپرس (مرحله به مرحله)

سایت حراج با وردپرس


آیا به دنبال ایجاد سایت حراج مانند eBay با وردپرس هستید؟ یک وب سایت حراج به کاربران این امکان را می دهد تا محصولات شما را پیشنهاد دهند. با فروش محصولات خود به بالاترین پیشنهاد دهنده می توانید سود خود را به حداکثر برسانید. همچنین می توانید به کاربران خود اجازه دهید محصولات خود را در سایت حراج خود لیست کنید تا بخشی از هر فروش را بدست آورید. 

در این مقاله ، ما نحوه ساختن یک سایت حراجی با وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

چرا یک سایت حراجی با وردپرس ایجاد می کنید?

ساختن سایت حراج بهترین راه برای این امکان است که به جامعه خود فرصت خرید و فروش محصولات در یک محیط حراج آنلاین را بدهید.

در حالی که می توانید بسیاری از سایت های حراج غول پیکر مانند eBay بیابید ، یک سایت حراج مخصوص طاقچه ها جایگاه ویژه خود را در بازار دارد.

برای کاربران خود, فایده این است که آنها می توانند به راحتی محصولات را به افراد همفکر جامعه خود بخرند و بفروشند. برخلاف eBay ، حراج ها توسط یک جامعه جذاب احاطه شده اند. این بدان معنی است که کاربران می توانند به راحتی با سایت حراج شما به مخاطب مورد نظر خود برسند.

بسیاری از کاربران همچنین سایت حراج با قدرت جامعه را انتخاب می کنند ، زیرا ROI بهتری را برای آنها فراهم می کند.

برای شما, ایجاد یک سایت حراج به این معنی است که می توانید محصولات خود را به بالاترین پیشنهاد دهنده و بدون خرید واسطه بین شما و خریدار بفروشید. می توانید از پرداخت هزینه و قفل سیستم عامل های دیگر حراج خودداری کنید. همچنین می توانید برای لیست محصولات هزینه ای تعیین کنید و از هر فروش کمیسیون دریافت کنید. ناگفته نماند ، ساختن سایت حراج یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی است.

شرایط لازم برای ساختن سایت حراج با وردپرس

برای ایجاد یک وب سایت برای مشاغل حراج خود ، به موارد زیر نیاز دارید:

 • یک نام دامنه: این آدرس وب سایت شما مانند IsItWP.com یا Google.com است
 • یک حساب میزبانی وب: در اینجا فایلهای سایت شما ذخیره می شود.
 • گواهینامه SSL: این امکان ایجاد ارتباط امن را در سایت شما برای پذیرش پرداخت های آنلاین فراهم می کند.
 • یک افزونه تجارت الکترونیک: به شما امکان می دهد تا آن را اضافه کنید هم اکنون خریداری کنید دکمه ، پشتیبانی از دروازه پرداخت های مختلف ، جستجوی موارد ، بررسی ها و موارد دیگر. ما همیشه WooCommerce ، بهترین افزونه تجارت الکترونیکی را برای وجود وردپرس توصیه می کنیم.
 • افزونه حراج: این افزونه تجارت الکترونیکی ویژگی های حراج را در وب سایت شما ادغام می کند.

ما به شما می آموزیم که چگونه به راحتی سایت حراج را با وردپرس بسازید.

مرحله 1: سایت حراج خود را با WooCommerce تنظیم کنید

درست مانند هر وب سایت ، برای راه اندازی سایت حراجی باید یک نام دامنه و هاستینگ وب خریداری کنید. برای تهیه یک اتصال امن در سایت خود ، باید یک گواهی SSL خریداری کنید تا بتوانید با خیال راحت پرداخت های آنلاین را بپذیرید.

وقتی شروع می کنید ، هزینه های ترکیبی برای ساخت یک سایت ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد.

یک نام دامنه در هر سال حدود 14،95 دلار هزینه دارد ، میزبانی وب در حدود 7.99 دلار در هر ماه و گواهی SSL 49.99 دلار برای شما هزینه دارد.

به همین دلیل ما با Bluehost معامله همکاری کرده ایم تا بتوانیم نام دامنه رایگان ، گواهی SSL رایگان و 50٪ تخفیف میزبانی WooCommerce را به کاربران خود ارائه دهیم. با Bluehost ، شما فقط باید ماهانه 6.95 دلار پرداخت کنید.

برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد Bluehost اینجا را کلیک کنید »

با برنامه میزبانی WooCommerce خود ، می توانید به راحتی و بدون هیچگونه مراحل نصب خسته کننده وردپرس + WooCommerce ، یک سایت حراجی راه اندازی کنید.

برای یک راهنمای تنظیم دقیق ، می توانید نحوه راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی با WooCommerce را بررسی کنید.

2. افزونه حراج WooCommerce را نصب کنید

در مرحله بعد ، باید افزونه حراج WooCommerce ، YITH WooCommerce Auctions را نصب و فعال کنید..

پس از فعال سازی افزونه ، به سمت حرکت بروید پلاگین های YITH »مزایده ها  برای پیکربندی تنظیمات افزونه. مطابق با نیاز خود حتماً تغییرات لازم را انجام دهید.

پلاگین های حراج yith

سپس می توانید لیست موارد حراج را در وب سایت خود شروع کنید.

مرحله 3: یک مورد حراج را لیست کنید

از آنجا که افزونه YITH یک افزونه WooCommerce است ، می توانید موارد حراج را همانطور که می خواهید محصولات خود را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید ، لیست کنید.

همچنین ممکن است بخواهید از این راهنما برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین بازدید کنید.

برای افزودن یک مورد ، به سمت بالا بروید محصولات »افزودن جدید. شما باید عنوان ، جزئیات را پر کرده و تصاویر مورد حراج خود را اضافه کنید.

محصولات جدید اضافه کنید

در زیر ویرایشگر ، در کنار گزینه Product data ، باید انتخاب کنید حراج. این تنظیمات مربوط به موارد حراج خود را به شما نشان می دهد.

تنظیمات محصول حراج

شما می توانید قیمت شروع حراج ، مناقصه ، حداقل مبلغ افزایشی و سایر جنبه های لیست و مناقصه را برای موارد حراج در وب سایت خود تنظیم کنید..

پس از تنظیم جزئیات حراج ، می توانید لیست خود را منتشر کنید. حراج شما اکنون در صفحه فروشگاه WooCommerce شما ظاهر می شود. موارد حراج با یک نماد gavel در کنار محصولات WooCommerce شما برجسته خواهند شد.

لیست موارد حراج

در صورت نیاز می توانید صفحات حراج اختصاص داده شده را لیست کنید تا فقط موارد حراج را در سایت خود نشان دهید. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد صفحه و قرار دادن کد کوتاه زیر در قسمت محتوا و سپس انتشار صفحه است.

[yith_auction_products]

مرحله 4: حراج های خود را مدیریت کنید

افزونه YITH شما را قادر می سازد زمان شروع حراج را در صفحه محصول خود انتخاب کنید. از این طریق می توانید بهترین زمان را برای لیست و پایان حراج خود انتخاب کنید.

با شروع حراج ، هر کاربر ثبت نام شده می تواند یک کالا را پیشنهاد دهد. در صفحات حراج منفرد ، می توانید جزئیات زیر را بصورت پیش فرض مشاهده کنید: بالاترین پیشنهاد فعلی ، زمان باقی مانده ، زمان پایان حراج و دکمه مناقصه.

مورد حراج فردی

در زیر لیست ، همچنین می توانید جزئیات مناقصه های قبلی از جمله نام کاربری ، مبلغ پیشنهاد و مدت زمان پیشنهاد را پیدا کنید.

جزئیات پیشنهاد

مزیت اصلی افزونه YITH این است که کنترل کامل روی پیشنهادات خود را به شما می دهد. شما می توانید با ورود به داشبورد وردپرس خود ، هر پیشنهاد را در صفحه فهرست حراج های خود حذف کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آن کلیک کنید پیشنهاد را حذف کنید دکمه ای را که نمی خواهید در صفحه حراج های خود نشان دهید.

همچنین می توانید در لیست حراج های خود قیمت Buy It Now را تعیین کنید. این امر به کاربران امکان می دهد موارد شما را فوراً خریداری کنند.

کلیه کاربرانی که در حراجی شرکت کرده اند ، برای هر پیشنهاد جدید ، زمان اعطای حراج ، پایان حراج و غیره ، به روزرسانی های ایمیل را دریافت می کنند و با پایان یافتن کالای حراج ، ایمیلی برای تکمیل پرداخت هزینه خرید محصول ، به برنده حراج ارسال می شود..

مرحله 5: مجاز به سایر کاربران برای فهرست کردن موارد حراج

برای اینکه سایر کاربران بتوانند موارد حراج را در سایت شما فهرست کنند ، باید با نصب افزونه رایگان ، وب سایت خود را به یک بازار حراج تبدیل کنید, فروشندگان WC.

فروشندگان WC

بعد از فعال کردن افزونه ، به بروید فروشندگان WC »تنظیمات. از این صفحه همچنین می توانید به کاربران اجازه دهید تا فروشنده شوند. در تب کمیسیون ، می توانید نرخ هر کمیسیون موفق را تعیین کنید.

برای جزئیات بیشتر ، باید این مقالات را در ادامه بخوانید ایجاد یک بازار آنلاین و بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برای بازارهای مولتی واندر.

وب سایت حراج با افزونه های پیشنهادی وردپرس

اکنون می دانید چگونه می توانید یک وب سایت حراجی با وردپرس ایجاد کنید. بیایید برخی از بهترین افزونه هایی را که باید پس از راه اندازی سایت حراج ، در سایت خود نصب کنید ، بررسی کنیم.

WPForms: فرم تماس با ما یک بخش جدایی ناپذیر از هر وب سایت است. WPForms به شما امکان می دهد به راحتی یک فرم تماس ایجاد کنید و حتی فرم خود را با بسیاری از افزونه های افزونه مختلف ادغام کنید. بررسی WPForms ما را بخوانید.

MonsterInsights: MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. با MonsterInsights ، به راحتی می توانید Google Analytics را نصب کنید تا تعامل بازدید کنندگان در سایت شما مشاهده شود. بررسی MonsterInsights ما را بخوانید.

OptinMonster: OptinMonster بهترین افزونه تولید سرب است. این امکان را به شما می دهد تا بازدید کنندگان خود را به راحتی به مشترکان و مشتریان تبدیل کنید. شما می توانید کمپین های مبتنی بر رفتار حساس به زمان ایجاد کنید تا به طور چشمگیر نرخ کلی رها کردن سبد خرید را کاهش داده و فروش را افزایش دهید. بررسی OptinMonster ما را بخوانید.

SEO SEO: سئو WordPress خود را با SEO Yoast بهبود دهید. بررسی SEO Yoast ما را بخوانید.

WP Super Cache: با نصب بهترین افزونه های حافظه پنهان وردپرس و سایر افزونه های عملکرد وردپرس ، عملکرد سایت وردپرس خود را بهبود بخشید.

امیدواریم این راهنما به شما در ساخت سایت حراجی با وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید مقالات ما را در مورد چگونگی ایجاد یک سایت میکرو کار مانند Fiverr و 25 بررسی کنید که باید افزونه های WordPress را برای وب سایتهای تجاری داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map