نحوه ایجاد یک فرم پاپ آپ در وردپرس (مرحله به مرحله)

یک فرم بازشده ایجاد کنید


آیا به دنبال ایجاد یک فرم بازشو برای وب سایت خود هستید؟ این یک ایده خارق العاده است تعداد کمی از بازدید کنندگان به مشترکین ، دنبال کنندگان و مشتری ها نسبت به برنامه های بازشونده تبدیل می شود.

به همین دلیل ، در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم چگونه می توانید یک فرم بازشو را به راحتی و به صورت مرحله به مرحله ایجاد کنید.

چرا یک فرم پنجره ایجاد می کنید?

هنگامی که نوبت به افزایش لیست ایمیل شما می رسد ، پنجره در مقایسه با سایر انواع فرم های Optin ، جلوتر از منحنی قرار می گیرد. با وجود پنجره ها ، کاربران مشاهده کرده اند که میزان تبدیل آنها تا 600٪ افزایش می یابد.

با این حال ، برخی از کاربران به دلیل ماهیت نفوذی آن ، پنجره ها را دوست ندارند. مردم وقتی از سایت شما بازدید می کنند از چهره های متنفر متنفر می شوند.

به همین دلیل شما نیاز به یک راه حل هوشمندانه مانند OptinMonster دارید. OptinMonster بهترین افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی هر نوع فرم Optin از جمله یک فرم پنجره را ایجاد کنید. از همه بهتر ، شما می توانید جنبه های کمپین خود را از نحوه و زمانی که به چه کسی نشان داده می شود ، کنترل کنید. به این ترتیب ، شما می توانید لیست ایمیل خود را بدون اینکه مزاحم شوید ، رشد دهید.

OptinMonster

و البته ، آن را با همه محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیل مانند MailChimp ، ثابت تماس ، قطره و غیره ادغام بدون درز..

تعداد زیادی قالب وجود دارد ، بنابراین شما می توانید بلافاصله بدون نیاز به ساختن پنجره خود از ابتدا شروع به کار کنید (البته اگر می خواهید!).

برای به دست آوردن آن ، سر به سمت وب سایت رسمی OptinMonster و ثبت نام کنید فراموش نکنید که از کد ویژه ما استفاده کنید ذخیره 10 در صورت پرداخت 10٪ تخفیف فقط برای خواننده IsItWP هستید!

1. کمپین خود را بسازید

وارد حساب OptinMonster خود شوید. از آنجا به داشبورد خود منتقل خواهید شد. با کلیک روی سبز شروع به کار کنید ایجاد کمپین دکمه.

ایجاد کمپین

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود یک نوع کمپین را انتخاب کنید. کلیک پنجره از آنجا که می خواهید یک فرم پنجره ایجاد کنید.

پنجره را انتخاب کنید

برای شروع ، کارزار انتخابی خود را انتخاب کنید. به سادگی روی طرح مورد نظر خود شناور شوید و کلیک کنید از الگوی استفاده کنید. برای این آموزش ، ما از الگوی Balance استفاده می کنیم.

الگو را انتخاب کنید

از آنجا از شما خواسته می شود که نام مبارزات انتخاباتی خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید که کدام یک از وب سایت های شما را دوست دارید فرم پنجره شما در آن ظاهر شود. پس از پر کردن فیلدها ، روی آن کلیک کنید شروع به ساختن کنید دکمه.

مانند جادو ، شما را به سازنده کمپین منتقل خواهید کرد. نسخه پیش فرض هر الگویی را که انتخاب کرده اید خواهید دید. از آنجا که ترازو را انتخاب کردیم ، این همان چیزی است که به نظر می رسد:

کمپین پیش فرض

حالا می توانید الگو را شروع کنید تا کاملاً مورد نظر خودتان باشد.

2. کمپین خود را سفارشی کنید

هر پنجره بزرگ تصویر فوق العاده ای دارد ، بنابراین ما از آنجا شروع خواهیم کرد. بر روی تصویر پیش فرض کلیک کنید تا بخش Editing Image Element در سمت چپ باز شود. سپس ، کلیک کنید برای جایگزینی تصویر را انتخاب کنید.

تصویر را جایگزین کنید

شما می توانید تصویری را از کتابخانه تصویر موجود خود انتخاب کنید (اگر قبلاً چیزی را بارگذاری کرده اید) ، یا می توانید تصویری جدید را از رایانه خود بارگذاری کنید.

هنگامی که تصویر شما به نظر می رسد خارق العاده است ، روی آن حرکت کنید متن عنوان. برای انتخاب آن کافیست روی آن کلیک کنید. پس از انتخاب ، یک منطقه ویرایش در سمت چپ ظاهر می شود. پیش بروید و عنوانها و کمانچه های دلخواه خود را در صورت لزوم بنویسید. شما می توانید فونت ، اندازه ، رنگ و هر چیز دیگری را که می خواهید آنرا کامل کنید تغییر دهید.

ویرایش عنوان

در مرحله بعد ، همان مراحل را برای شخصی سازی دنبال کنید متن بدنه.

محتوای بدن را ویرایش کنید

فراموش نکنید که روی سبز کلیک کنید صرفه جویی دکمه در بالا سمت راست در حین مراحل ساخت صرفه جویی کنید تا مطمئن شوید که تمام تغییرات خود را حفظ می کنید.

ذخیره کمپین

در صورت نیاز می توانید ظاهر و متن مورد نظر خود را نیز تغییر دهید زمینه optin ایمیل. برای ویرایش آن کافی است بر روی آن کلیک کنید ، مانند همه موارد دیگر. در سمت چپ گزینه هایی برای تغییر متن این زمینه و همچنین رنگ و سبک دکمه ارسال وجود دارد.

جعبه ایمیل را ویرایش کنید

صحبت از ارسال ها … اکنون زمان آن رسیده است تا سرویس بازاریابی ایمیل خود را به پنجره خود متصل کنید!

مربوط: نحوه ارسال فرم بدون تازه سازی صفحه در وردپرس

3. ادغام ایمیل را فعال کنید

از آنجا که اکثر کمپین های بازشو این روزها برای به دست آوردن پیشرو و مشترکان استفاده می شوند ، این مرحله یکی از مهمترین آنهاست.

OptinMonster با همه ارائه دهندگان خدمات ایمیل محبوب ترین ادغام می شود. با این حال ، برای این راهنما ، ما از MailChimp استفاده خواهیم کرد.
با کلیک بر روی شروع کنید ادغام در بالای صفحه کلیک کنید و سپس کلیک کنید ادغام جدید اضافه کنید در سمت چپ.

ادغام جدید اضافه کنید

MailChimp را از منوی کشویی انتخاب کنید.

EMS را انتخاب کنید

زمینه های مربوط به برچسب حساب MailChimp و API خود را پر کنید. می توانید این موارد را از حساب MailChimp دریافت کنید. اگر در این زمینه به کمک نیاز دارید ، به سادگی اسناد ارائه شده توسط OptinMonster را دنبال کنید.

به MailChimp وصل شوید

سپس بر روی سبز کلیک کنید به MailChimp وصل شوید دکمه برای ادامه.

از شما خواسته می شود فرم مورد نظر خود را برای اتصال به کدام یک از لیست های خود انتخاب کنید. روی یکی که می خواهید کلیک کنید.

بم! ادغام ایمیل اکنون تکمیل شده است. مرحله بعدی!

4- قوانین نمایش را پیکربندی کنید

کلیک کنید قوانین نمایش در بالای صفحه. از آنجا صفحه ای به شما نشان داده می شود که اینگونه است:

قوانین نمایش

قوانین نمایش خود را هر طور که دوست دارید تنظیم کنید. به سادگی بر روی هر بخش کلیک کنید و تا زمانی که راضی نباشید ، با آن معجزه کنید.

5. آمار انتشار

اکنون زمان آن رسیده که کمپین خود را زنده کنید! بزن به انتشار در بالای صفحه کلیک کنید. سپس بر روی ضامن کلیک کنید تا سبز شود و بگوید زنده.

انتشار

فراموش نکنید که به آن ضربه بزنید صرفه جویی آخرین بار دکمه!

از آنجا ، به پایین بروید سکو گزینه. انتخاب کنید وردپرس و سپس دستورالعمل های ارائه شده را دنبال کنید.

بستر های نرم افزاری را انتخاب کنید

شما تقریباً آنجا هستید! یک قدم برای رفتن.

6. فرم Popup خود را در وردپرس زنده کنید

وارد داشبورد وردپرس خود شوید. اکنون باید یک برگه OptinMonster در سمت چپ وجود داشته باشد. برای دیدن لیستی از همه کمپین های خود بر روی آن کلیک کنید. اگر کمپینی را که انجام داده اید نمی بینید ، روی آن ضربه بزنید تازه کردن دکمه.

کمپین ها را تازه کنید

هنگامی که کمپین شما ظاهر شد ، روی آن کلیک کنید برو زنده ارتباط دادن.

برو زنده

خودشه! شما انجام داده اید اکنون ، فرم پنجره شما در وب سایت شما نشان داده می شود.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه یک فرم پنجره را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

اگر این راهنمای مفید را پیدا کردید ، ممکن است لیست ما از بهترین افزونه ها برای بازاریابان نیز دوست داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map