نحوه انتقال وردپرس از سرور محلی به یک سایت زنده (مرحله به مرحله)

وردپرس را از سرور محلی به سایت زنده منتقل کنید


آیا می خواهید سایت وردپرس خود را از یک سرور محلی به یک سایت زنده منتقل کنید؟ استقرار سایت وردپرس خود در سرور محلی یکی از بهترین راه ها برای سرعت بخشیدن به روند توسعه است. این به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که سایت وردپرس شما حتی قبل از ترافیک کاملاً کار می کند.

ساده ترین راه برای انتقال سایت وردپرس خود از یک سرور محلی به یک سایت زنده استفاده از افزونه وردپرس مانند BackupBuddy یا Duplicator است.

اگر ترجیح می دهید سایت وردپرس خود را بدون استفاده از هیچ افزونه ای از یک سرور محلی به یک سایت زنده منتقل کنید ، فقط راهنمای مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید.

اما اگر هنوز هم می خواهید این کار را با روش ساده تر انجام دهید ، نگران نباشید. ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه می توانید WordPress را از سرور محلی به یك سایت زنده با استفاده از افزونه Duplicator در انتهای این مقاله انتقال دهید.

انتقال WordPress از سرور محلی به یک سایت زنده – پیش نیازها

قبل از شروع ، ما فرض می کنیم که شما یک سایت وردپرس در سرور محلی خود اجرا کرده و به آن دسترسی کامل دارید.

همچنین باید یک نام دامنه و هاستینگ وب خریداری کنید.

اگر صاحب دامنه و هاستینگ وب ندارید ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از شروع ، آن را ابتدا دریافت کنید. اگر تازه شروع کردید ، هزینه ترکیبی دامنه و هاستینگ بسیار زیاد به نظر می رسد.

به همین دلیل ما با Bluehost معامله ای انجام داده ایم تا بتوانیم نام دامنه رایگان ، SSL رایگان و بیش از 60٪ تخفیف در میزبانی وردپرس به کاربران خود ارائه دهیم.

برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد Bluehost اینجا کلیک کنید »

سرانجام ، شما باید یک برنامه FTP را نیز در رایانه خود نصب کرده و بدانید نحوه استفاده از آن, بنابراین می توانید محتوای و پرونده های خود را در سایت زنده بارگذاری کنید.

پس از آماده شدن ، می توانید با مهاجرت پیش بروید.

فهرست مطالب – انتقال وردپرس از سرور محلی به یک سایت زنده

I. انتقال سایت بدون پلاگین

 1. پایگاه داده خود را از یک سرور محلی صادر کنید
 2. فایل های وردپرس را به یک سایت زنده وارد کنید
 3. یک پایگاه داده MySQL در سایت زنده ایجاد کنید
 4. وارد کردن پایگاه داده وردپرس به سایت تولید
 5. URL وب سایت را تغییر دهید
 6. WordPress را در هاستینگ وب خود پیکربندی کنید
 7. اصلاح تصاویر و پیوندهای شکسته

دوم انتقال وب سایت با افزونه (تکثیر)

 1. نصب و راه اندازی Duplicator
 2. یک پایگاه داده برای سایت زنده خود ایجاد کنید
 3. پرونده ها را از سرور محلی خود وارد کنید
 4. اسکریپت مهاجرت را اجرا کنید

مرحله 1: پایگاه داده خود را از سرور محلی خود صادر کنید

اولین کاری که شما باید انجام دهید صادر کردن پایگاه داده محلی وردپرس شما است. برای انجام این کار ، ما از phpMyAdmin استفاده خواهیم کرد. اگر با phpMyAdmin آشنا نیستید و در این مرحله به کمک نیاز دارید ، بررسی کنید مدیریت پایگاه داده WordPress با استفاده از phpMyAdmin.

در مرورگر خود ، به سادگی به http: // localhost / phpmyadmin / بروید و روی پایگاه داده WordPress خود کلیک کنید. بعد روی آن کلیک کنید صادرات دکمه از نوار منوی بالا.

صادرات-بانک اطلاعاتی-از-محلی-سرور-سرور-زنده

اکنون از شما خواسته می شود یکی را انتخاب کنید سریع یا سفارشی گزینه ها. انتخاب گزینه Custom گزینه های مختلف زیادی را برای صادرات بانک اطلاعاتی شما فراهم می کند. برای صادرات سریع ، بیایید انتخاب کنیم سریع, و سپس ضربه برو. با این کار پایگاه داده شما بارگیری می شود.

export-mysql-database-to-move-local-wordpress-site-to-live-server

مرحله 2: پرونده های وردپرس خود را در سایت زنده بارگذاری کنید

بعد از صادر کردن دیتابیس ، قدم بعدی انتقال کلیه پرونده های سایت خود به سایت زنده شما است.

در این مرحله ، شما باید از سرویس دهنده FTP خود برای بارگذاری پرونده های خود استفاده کنید. ابتدا مشتری FTP خود را به حساب میزبانی وب خود متصل کنید.

پس از اتصال ، دایرکتوری صحیح را در حساب میزبانی خود انتخاب کنید که می خواهید پرونده ها را بارگذاری کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید سایت را در shembull.com میزبانی کنید ، می خواهید همه پرونده ها را در فهرست عمومی_html خود بارگذاری کنید.

اکنون تمام پرونده های محلی وردپرس خود را انتخاب کرده و آنها را در سرور زنده خود بارگذاری کنید.

بارگذاری-وردپرس-فایلها-برای حرکت-محلی-وردپرس-سایت-به-سرور زنده

مرحله 3: ایجاد یک پایگاه داده MySQL در سایت زنده شما

در حالی که مشتری FTP شما در حال بارگذاری پرونده های وردپرس شما است ، می توانید وارد کردن پایگاه داده خود به سرور زنده شروع کنید. بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وردپرس با مدیریت cPanel برای مدیریت حساب میزبانی شما ارائه می دهند. در این مرحله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با ورود به cPanel خود ، یک بانک اطلاعاتی ایجاد کنید.

بعد از اینکه وارد cPanel خود شدید ، روی آن کلیک کنید پایگاه داده MySQL نمادی که معمولاً در بخش Databases یافت می شود.

mysql-پایگاه داده ها-برای حرکت-محلی-وردپرس-سایت-به-سرور سرور

در صفحه بعدی که ظاهر می شود ، نام بانک اطلاعاتی خود را در صفحه مشخص کنید بانک اطلاعات جدید فیلد و سپس کلیک کنید ایجاد بانک اطلاعاتی.

ایجاد یک پایگاه داده جدید

اکنون که یک پایگاه داده جدید ایجاد شده است ، به قسمت MySQL Users رفته و کاربر موجود را به دیتابیس ایجاد یا اضافه کنید.

ایجاد-mysql-پایگاه داده-کاربر-برای-کپی-یک-وردپرس-سایت-به-سرور زنده

پس از افزودن کاربر ، از شما خواسته می شود امتیازات MySQL را برای آن کاربر تعیین کنید. نگران نباشید ، تمام امتیازات را به کاربر اعطا کنید ، و سپس به آن ضربه بزنید تغییرات ایجاد کنید دکمه.

همه امتیازات

مرحله 4: وارد کردن پایگاه داده وردپرس در سایت زنده خود

در مرحله بعد ، باید پایگاه داده WordPress خود را به سایت تولید خود وارد کنید. در cPanel خود ، به قسمت Databases بروید و کلیک کنید phpMyAdmin. این شما را به بخش phpMyAdmin راهنمایی می کند. حتماً در مرحله قبل پایگاه داده ای را که ایجاد کرده اید ، انتخاب کنید که هیچ جدول ایجاد نشده باشد.

از داخل فهرست بالای برگه واردات کلیک کنید. با کلیک کردن ، پرونده مورد نظر برای وارد کردن را انتخاب کنید انتخاب فایل. حتماً پرونده صحیحی را که در اولین مرحله از سرور محلی خود بارگیری کرده اید ، انتخاب کنید.

پس از انتخاب پرونده ، روی کلیک کنید برو دکمه برای وارد کردن پایگاه داده وردپرس خود را.

واردات-بانک اطلاعاتی-به حرکت-سرور-محلی-وردپرس-سایت به سرور زنده

مرحله 5: آدرس سایت را تغییر دهید

مورد بعدی که شما باید انجام دهید این است که آدرس اینترنتی سایت را در دیتابیس خود تغییر دهید تا بتوانید با سایت زنده وردپرس خود در ارتباط باشید.

در phpMyAdmin ، به دنبال جدول wp_options در دیتابیس خود باشید که تازه در آخرین مرحله وارد کرده اید. در صورتی که تو پیشوند پایگاه داده خود را تغییر داد, سپس به جای wp_options به دنبال {prefix op _options باشید.

انتخاب کنید مرور کردن دکمه ای که می توانید در کنار wp_options پیدا کنید. از طرف دیگر ، می توانید جدول wp_options را با کلیک بر روی آن در نوار کناری ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، مرور کنید..

برای بارگذاری وب سایت وردپرس از localhost به cpanel ، wp_options را مرور کنید

در option_name ستون ، به دنبال siteurl باشید. برای ویرایش آدرس سایت ، روی کلیک کنید ویرایش کنید همانطور که در تصویر نشان داده شده است.

برای انتقال سایت وردپرس محلی به سرور ، siteurl را ویرایش کنید

با کلیک بر روی نماد ویرایش ، یک پنجره قسمت ویرایش باز می شود. حتماً نشانی اینترنتی نشان داده شده در کادر option_value را با نام دامنه خود جایگزین کنید.

بزن به برو دکمه برای ذخیره زمینه.

change-site-url

در مرحله بعد ، باید این مرحله را برای نام گزینه تکرار کنید: home. صفحه wp_options می تواند چند صفحه باشد ، بنابراین به سادگی برگه خانه را پیدا کنید. معمولاً در صفحه دوم قرار دارد که می توانید با کلیک کردن بر روی پیکان های صفحه بندی در phpMyAdmin به آن بروید..

وقتی آدرس خانه را به روز می کنید ، مطمئن شوید که آن مشابه سایت شماست.

مرحله ششم: وردپرس را در هاستینگ وب خود پیکربندی کنید

در مرحله بعد ، زمان آن رسیده است که وردپرس را در محیط تولید پیکربندی کنید.

اگر اکنون می خواهید به سایت خود دسترسی پیدا کنید ، ممکن است پیامی مانند این پیدا کنید: خطا در ایجاد اتصال به بانک اطلاعاتی. با پیکربندی WordPress ، هدف ما رفع این خطا و راه اندازی سایت زنده است.

به سرویس FTP خود برگردید و آن را به وب سایت خود وصل کنید و سپس پرونده wp-config.php خود را ویرایش کنید. در این مرحله ، باید همان نام بانک اطلاعاتی ، کاربر و رمز عبور را همانطور که در مرحله 3. ایجاد کرده اید به wp-config.php اضافه کنید. سپس فایل wp-config.php را ذخیره کرده و دوباره آن را در وب خود بارگذاری کنید. میزبان.

از وب سایت خود بازدید کنید ، و اکنون باید زنده باشد.

در مرحله بعد باید وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آن بروید تنظیمات »عمومی. بدون ایجاد هر گونه تغییر ، به پایین بروید و روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه. این امر باعث می شود URL URL سایت در هر جای دیگری که لازم باشد اصلاح شود.

بعد ، سر به سمت تنظیمات »پیوند همیشگی و کلیک کنید ذخیره تغییرات برای اطمینان از اینکه همه پیوندهای پست شما خوب کار می کنند.

همچنین بررسی کنید: چگونه می توان Pretty Permalinks را در وردپرس تنظیم کرد.

مرحله 7: با به روز کردن مسیرها ، تصاویر و پیوندهای شکسته را برطرف کنید

یکی از مشکلات رایج شما هنگام مهاجرت سایت وردپرس از یک دامنه به دامنه دیگر یا از سرور محلی به یک سایت زنده ممکن است پیدا کنید این است که پس از مهاجرت ، پیوندهای شکسته و تصاویر از دست رفته را در سراسر سایت کشف خواهید کرد. برای رفع این مشکل ، می توانید از یک پرس و جو SQL یا از آن استفاده کنید افزونه Velvet Blues وردپرس.

برای کسانی که می خواهند این کار را از طریق SQL انجام دهند ، یک سؤال ساده SQL است که باید این مشکل را حل کند:

به روز رسانی wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content ، ‘localhost / test /’، ‘www.yourlivesite.com/’)؛

نگران نباشید ، به phpMyAdmin بروید ، بر روی پایگاه داده خود کلیک کنید ، و سپس از فهرست بالای SQL بر روی SQL کلیک کنید. این پرس و جو را بنویسید ، اما مطمئن شوید که URL سایت محلی و سایت زنده خود را تغییر دهید.

sql را برای انتقال سایت وردپرس محلی به سرور زنده اجرا کنید

خودشه! اکنون سایت زنده شما باید فعال و فعال باشد.

انتقال وردپرس از سرور محلی به سایت زنده با افزونه

اگر می خواهید وردپرس را از سرور محلی به یک سایت زنده به راحتی منتقل کنید ، این بهترین روش برای مبتدیان است. با یک افزونه مهاجرت ، می توانید وردپرس را از سرور محلی خود به یک سایت زنده و تنها با چند کلیک منتقل کنید.

شروع کنیم.

مرحله 1: افزونه Duplicator را نصب و راه اندازی کنید

ابتدا باید یک افزونه مهاجرت را انتخاب کنید ، توصیه می کنیم Duplicator را انتخاب کنید.

بعد ، افزونه را در سایت محلی خود نصب و فعال کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه افزونه WordPress را نصب و فعال کنید ، راهنمای مفصلی درباره نحوه نصب افزونه وردپرس را بررسی کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه Duplicator ، روی آن کلیک کنید تکثیر کننده در داشبورد وردپرس خود کلیک کنید بسته ها, و سپس بر روی کلیک کنید ایجاد جدید دکمه.

duplicator-create-new-pack

در صفحه بعدی ، به سادگی کلیک کنید بعد دکمه.

ایجاد-جدید-بسته-بعدی برای بارگذاری-وردپرس-وب سایت-از-localhost-cpanel

Duplicator سپس همه موارد را اسکن می کند تا اطمینان حاصل شود که همه این موارد در حد مطلوبی قرار گرفته است. اگر همه موارد موجود در اسکن سیستم به عنوان “خوب” علامت گذاری شده اند ، سپس روی آن کلیک کنید ساختن دکمه.

تکثیر-اسکن-کامل

این روند “ساختمان” ممکن است چند دقیقه طول بکشد. زیرا کاری که این افزونه انجام می دهد ، تهیه نسخه کاملی از سایت وردپرس شما است. این شامل کلیه فایلهای اصلی وردپرس و همچنین مضامین ، افزونه ها ، تصاویر ، بارگذاری ها و تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده WordPress شما می شود. بنابراین ، مدت زمان لازم به اندازه وب سایت شما بستگی دارد. حتماً این برگه را باز بگذارید تا مراحل کامل شود.

پس از اتمام مراحل ، می توانید روی آن کلیک کنید بارگیری یک بار دکمه برای بارگیری هر دو پرونده نصب و بایگانی بسته روی رایانه خود.

سرور بارگیری-بسته-به حرکت-محلی-وردپرس-سایت-به-زنده

مرحله 2: ایجاد یک بانک اطلاعاتی برای سایت زنده خود

اکنون که پرونده بایگانی سایت خود و پرونده Installer را بارگیری کرده اید که با باز کردن پرونده بایگانی ، مهاجرت را به صورت خودکار انجام می دهد ، باید یک پایگاه داده MySQL برای وب سایت زنده خود ایجاد کنید.

برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی ، به داشبورد cPanel حساب میزبان خود بروید. پس از آنجا ، به قسمت Databases بروید و روی آن کلیک کنید پایگاه داده MySQL آیکون.

پایگاه داده های من-sql-for-moving-local-wordpress-site-server

در مرحله بعد ، فیلدی با عنوان “ایجاد پایگاه داده جدید” را مشاهده خواهید کرد. به سادگی یک نام برای پایگاه داده خود تایپ کنید و بر روی آن کلیک کنید ایجاد بانک اطلاعاتی دکمه.

ایجاد پایگاه داده جدید

پس از کلیک بر روی آن دکمه ، cPanel یک پایگاه داده جدید برای شما ایجاد می کند.

مرحله بعدی حرکت به پایین صفحه به بخش “کاربران MySQL” است. با ایجاد یک نام کاربری و رمزعبور ، یک کاربر جدید اضافه کنید. سپس بر روی کلیک کنید ایجاد یک کاربر دکمه. حتماً یک رمز عبور ایمن تولید کرده و نام کاربری و رمزعبور خود را به خاطر بسپارید زیرا بعداً به آنها نیاز خواهید داشت.

کاربر جدید

پس از ایجاد کاربر جدید ، باید به کاربر جدید اجازه کار در پایگاه داده را بدهید. برای انجام این کار ، به قسمت “افزودن کاربر به بانک اطلاعات” بروید. از منوی کشویی در قسمت “کاربر” کاربر جدیدی را که تازه ایجاد کرده اید انتخاب کنید. سپس پایگاه داده ای را که ایجاد کرده اید از قسمت کشویی در قسمت “بانک اطلاعات” انتخاب کنید. در آخر ، روی کلیک کنید اضافه کردن دکمه.

افزودن کاربر به پایگاه داده

اکنون پایگاه داده شما آماده استفاده در سایت وردپرس شماست.

مرحله 3: بارگیری پرونده ها از سرور محلی به سایت زنده

قدم بعدی آپلود پرونده های بایگانی و نصب کننده از سایت محلی شما به حساب میزبان شما است.

می توانید با استفاده از یک سرویس دهنده FTP به سایت زنده خود وصل شوید. پس از اتصال به سایت زنده خود ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که فهرست اصلی وب سایت شما خالی است. پوشه root معمولاً پوشه / home / public_html / است.

به عنوان مثال ، اگر وردپرس به طور خودکار همانند بسیاری از شرکتهای میزبان وب سایت هنگام ثبت نام انجام شود ، باید آن پرونده ها را حذف کنید.

هنگامی که فهرست اصلی کاملاً خالی باشد ، می توانید پرونده های بایگانی و نصب را از Duplicator بارگذاری کنید.

بارگذاری-فایلها-ریشه دایرکتوری-انتقال-محلی-وردپرس-سایت-به-سرور زنده

مرحله 4: اسکریپت مهاجرت را اجرا کنید

در مرحله بعدی ، از URL زیر در مرورگر خود بازدید کنید: http://mywebsite.com/installer.php

فراموش نکنید که “وب سایت من” را با نام دامنه واقعی جایگزین کنید.

وارد کردن این URL در مرورگر شما جادوگر مهاجرت Duplicator را راه اندازی می کنید.

تکثیر کننده-مهاجرت-جادوگر-حرکت-وردپرس-محلی-سرور-به-سایت-زنده

یک تست اعتبار سنجی انجام می شود ، پس از دریافت برگه سبز ، شرایط را قبول کنید & با چک کردن جعبه و ضربه زدن به شرایط بعد دکمه.

در صفحه بعدی اطلاعات پایگاه داده WordPress خود را وارد خواهید کرد که شامل نام کاربری و رمز عبوری است که قبلاً ایجاد کرده اید.

نکته: همچنین از شما میزبان شما را درخواست می کند که احتمالاً “محلی” است.

duplicator-install-database

کلیک بعد ادامه.

افزونه Duplicator اکنون پایگاه داده WordPress شما را از بایگانی به پایگاه داده جدید شما وارد می کند.

در مرحله بعد ، صفحه نمایش اطلاعات به روزرسانی ظاهر می شود. این افزونه به طور خودکار آدرس سایت جدید شما را تشخیص می دهد و البته مسیر آن نیز است ، بنابراین شما در واقع نیازی به بروزرسانی در اینجا ندارید. فقط کلیک کنید بعد ادامه.

به روزرسانی-تکثیر

پس از اتمام روند مهاجرت ، صفحه موفقیتی را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. از اینجا می توانید با کلیک بر روی قسمت اداری وردپرس در سایت زنده خود مراجعه کنید ورود مدیر دکمه.

duplicator-admin-login-to-access-wordpress-site-on-live-server

این ، کار شما انجام شده است پس از ورود به سایت زنده خود ، Duplicator پرونده های نصب را برای شما پاک می کند.

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند با موفقیت سایت وردپرس خود را از یک سرور محلی به یک سایت زنده منتقل کنید. اکنون به سایت زنده خود برگردید و بدانید که آیا همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کار می کند یا خیر.

از طرف دیگر می توانید به جای آن از BackupBuddy برای انتقال وردپرس از سرور محلی به یک سایت زنده استفاده کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید ، ممکن است بخواهید بهترین افزونه های پشتیبان برای وردپرس را ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map