نحوه ایجاد یک ماشین حساب نقل قول در وردپرس (مرحله به مرحله)

نحوه ایجاد یک ماشین حساب نقل قول در وردپرس


آیا می خواهید یک محاسبه گر نقل قول در وردپرس ایجاد کنید?

یک محاسبه گر نقل قول به شما امکان می دهد تا محصولات / خدمات مورد نظر خود را برای دریافت قیمت یا قیمت فوری دریافت کنند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک ماشین حساب نقل قول را در وردپرس ایجاد کنید ، قدم به قدم و بدون نوشتن کد.

ایجاد یک ماشین حساب نقل قول با وردپرس

با استفاده از یک حسابگر قیمت ، مشتریان شما می توانند محصولات یا خدمات مختلفی را انتخاب کرده و فیلترهایی را برای بررسی قیمت قبل از ارسال سفارشات خود اعمال کنند.

برای ایجاد یک ماشین حساب نقل قول ، باید از افزونه Formidable Forms استفاده کنید.

در حالی که پلاگین های مختلف زیادی وجود دارد که محاسبه نقل قول را در اختیار شما قرار می دهند ، در اینجا چند روش چگونه می توان فرم های قابل استفاده را از آنها جدا کرد.

 • ایجاد یک فرم نقل قول پیچیده یا فرم سفارش را به راحتی با متغیرهای بیش از حد.
 • ایجاد یک فرم سفارش مستقل و فوراً قیمت کل را نشان دهید.
 • با WooCommerce ادغام شوید برای ایجاد یک تجربه خرید بی نظیر.

افزونه Formidable Forms دارای قالب های چند فرم است که می توانید برای ایجاد سریع هر فرم از آنها استفاده کنید. این قالب های فرم به لطف سازنده کشیدن و رها کردن آسان قابل تنظیم هستند. همچنین می توانید از الگوی خالی برای اضافه کردن فیلدهای سفارشی و تنظیم فرم مورد نظر خود استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل فرمهای سازنده ما را بررسی کنید.

بیایید در این راهنمای گام به گام به چگونگی ایجاد صحیح یک حسابگر نقل قول در وردپرس نگاهی بیندازیم.

مرحله 1: یک فرم نقل قول ایجاد کنید

البته اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که فرم های قابل استفاده را در سایت خود نصب کنید. این الگویی را ارائه می دهد که می توانید از آن استفاده کنید تا فرم نقل قول خود را فوراً ایجاد کنید.

اما قبل از انجام این کار اطمینان حاصل کنید که محصولات / خدماتی را که می خواهید بفروشید اضافه کرده و هزینه های آنها را مشخص کنید. روش های مختلفی برای نمایش گزینه های قیمت گذاری روی فرم شما وجود دارد. برای افزودن محصولات می توانید از جعبه های رادیویی ، کادرهای انتخابی یا قسمت های کشویی استفاده کنید.

جعبه ها و دکمه های رادیویی را بررسی کنید

از سازنده drag and drop فرم برای افزودن انواع زمینه برای نمایش گزینه های خود استفاده کنید.

در مرحله بعد می توانید بر روی هر فیلد کلیک کنید تا گزینه های سمت چپ صفحه را مشاهده کنید. گزینه های پیش فرض “گزینه 1” ، “گزینه 2” و غیره خواهد بود. می توانید پیش بروید و متن را با نام محصول خود جایگزین کنید.

اکنون ، بررسی کنید از مقادیر جداگانه استفاده کنید گزینه ای برای اضافه کردن قیمت ها در کنار هر محصول. در صورت تمایل می توانید گزینه های بیشتری را به لیست اضافه کنید.

از مقادیر جداگانه استفاده کنید

این مقادیر برای محاسبه قیمت کل محصولات انتخابی به طور خودکار مفید خواهد بود.

برای سفارشی کردن تنظیمات سبک برای قسمتهای مختلف می توانید از گزینه های پیشرفته استفاده کنید.

مرحله 2: یک فیلد فقط خواندنی برای نمایش قیمت کل اضافه کنید

در مرحله بعد ، باید یک مورد اضافه کنید عدد قسمت مربوط به فرم خود را برای نمایش قیمت کل. این قسمت شماره باید فقط خواندنی تنظیم شود تا کاربران نتوانند قیمت کل را ویرایش کنند.

در گزینه های پیشرفته بخش ، شما پیدا خواهید کرد مقدار پیش فرض گزینه. شما باید روی نماد حسابگر کلیک کرده و سپس روی نماد منو کلیک کنید.

گزینه های پیشرفته

نمایش می دهد مقدار پیش فرض را محاسبه کنید گزینه ها. در این بخش ، شما باید اعشار اعشار اضافه کنید. مقدار پیشنهادی برای محاسبه قیمت 2 پوند است.

مقدار پیش فرض

در لیست زمینه در بخش زیر ، می توانید پیش بروید و قسمتهایی را که می خواهید در فرم محاسبه کنید جستجو کنید. نام یا شناسه فیلدها را انتخاب کنید تا آنها را به لیست اضافه کنید.

می توانید نمونه ای از چگونگی نمایش این افزونه بر اساس انتخاب محصول کاربر ، قیمت های کل را مشاهده کنید.

محاسبه قیمت کل

هرگاه کاربر محصولات یا دسته ها را تغییر دهد ، قیمت آن را در ماشین حساب نقل قول به طور خودکار بروزرسانی می کند.

مرحله 3: روش پرداخت را در فرم حسابگر نقل قول خود اضافه کنید

پس از محاسبه و نمایش قیمت کل ، برای تکمیل خرید باید روش پرداخت را برای کاربران اضافه کنید. افزونه Formidable Forms با افزودنیهای مختلف همراه است تا گزینه های پرداخت از جمله Stripe ، Authorize.net ، PayPal و غیره را اضافه کند..

می توانید یک روش پرداخت را انتخاب کنید. بیشتر این روشها از کارتهای اعتباری به عنوان گزینه ای برای جمع آوری پرداخت های آنلاین استفاده می کنند.

کارت اعتباری

قسمت کارت اعتباری را اضافه کنید و آن را در قسمت سفارشی سازی کنید گزینه های زمینه بخش.

مرحله چهارم: Quote ماشین حساب را در WordPress منتشر و نمایش دهید

اکنون فرم حسابگر نقل قول شما آماده است. می توانید آن را در هر صفحه از محصول در وردپرس منتشر و نمایش دهید.

برای انتشار فرم در ویرایشگر بلاک بلوک گوتنبرگ ، می توانید یک بلوک جدید اضافه کنید و فرم های قابل استفاده را انتخاب کنید. سپس می توانید فرم حسابگر نقل قول خود را انتخاب کنید.

اگر از ویرایشگر Classic استفاده می کنید ، روی نماد Formidable در بالای ویرایشگر کلیک کنید. این پنجره باز می شود ، و شما می توانید فرم محاسبه نقل قول را انتخاب کنید. کلیک کنید روی درج کنید دکمه برای افزودن فرم در صفحه خود.

این همه.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه یک فرم حسابگر نقل قول را در وردپرس ایجاد کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه ارسال فرم بدون تازه کردن صفحه در وردپرس را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map