نحوه ایجاد چیدمان وردپرس سفارشی (مرحله به مرحله)

طرح بندی های سفارشی ، سازنده Beaver


آیا می خواهید طرح های وردپرس سفارشی برای وب سایت خود ایجاد کنید تا جلوه ای بی نظیر به آن بخشید?

صرف نظر از مهارت شما ، ساختن یک طرح سفارشی وردپرس بدون نیاز به استخدام یک توسعه دهنده آسان است.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از افزونه مشهور سازنده صفحه WordPress ، Beaver Builder ، یک طرح سفارشی WordPress ایجاد کنید..

بسیاری از شما باید بدانید که چرا می توانید یک طرح سفارشی ایجاد کنید و با یکی از چیدمان های از پیش ساخته شده ، صفحه خود را لمس کنید.

چرا طرح های سفارشی وردپرس را ایجاد می کنید

تعدادی از تم های برتر WordPress را پیدا خواهید کرد که چندین طرح داخلی بسیار زیبا را ارائه می دهند ، که آماده استفاده بلافاصله هستند. قطعاً می توانید از این طرح بندی های زیبا انتخاب کرده و به سایت خود ظاهری جذاب دهید.

اما مشكل چنین چیدمانهایی این است كه به دلیل در دسترس بودن آن ، صدها و هزاران کاربر در سراسر وب به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

این بدان معناست که اگر از یک طرح از پیش ساخته برای سایت وردپرس خود استفاده می کنید ، نمی توانید ظاهر متمایز به خود اختصاص دهید ، مگر اینکه آن را بسیار سفارشی کنید. علاوه بر این ، این طرح بندی ها ممکن است الزامات شما را برآورده نکند. ساخت یک طرح سفارشی بهترین گزینه در این موارد است.

ایجاد یک چیدمان سفارشی وردپرس

بهترین راه برای ایجاد طرح های بصری خیره کننده برای سایت شما استفاده از افزونه Beaver Builder است. Beaver Builder یک افزونه محبوب سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد تا طی چند دقیقه برخی از خیره کننده ترین چیدمان ها را ایجاد کنید.

Beaver Builder

بهترین چیز در مورد این افزونه میزان انعطاف پذیری در صورت ارائه است. تقریباً هر چیزی را می توانید کنترل کنید.

رنگ ها ، متن ها ، قلم ها ، تصاویر – همه چیز را می توان به طور کامل سفارشی کرد تا ظاهر دقیقی را که همیشه در مورد آن آرزو دارید ، بدست آورید.

نکته دیگری که شما در مورد Beaver Builder بسیار دوست خواهید داشت این است که برخلاف سایر افزونه های سازنده صفحه ، کاملاً دوستانه مبتدی است و لازم نیست ساعت ها وقت بگذارید تا بدانید که چگونه از آن استفاده کنید. به علاوه ، همچنین ده ها قالب بصری خیره کننده را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد.

اینجا را بررسی کنید. اکنون بیایید نحوه ایجاد طرح های سفارشی خود را با استفاده از این افزونه بررسی کنیم.

مرحله 1: نصب و راه اندازی Beaver Builder در وردپرس

اولین قدم نصب و فعال سازی Beaver Builder در وب سایت شماست. می توانید افزونه را با مراجعه به سایت Beaver Builder بارگیری کنید. پس از فعال شدن ، به تنظیمات »صفحه ساز.

تنظیمات Beaver Builder

در اینجا می توانید کلید مجوز را برای فعال کردن پشتیبانی و دریافت به روزرسانی وارد کنید. پس از اتمام ، شما آماده هستید تا اولین طرح سفارشی خود را ایجاد کنید.

مرحله دوم: ایجاد اولین چیدمان سفارشی

برای ایجاد اولین طرح دلخواه خود ، به بروید همه صفحات »افزودن جدید در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. در ویرایشگر متن خود گزینه ای برای تغییر صفحه سازنده انتخاب خواهید کرد.

فقط روی این گزینه کلیک کنید و می بینید که صفحه سازنده صفحه راه اندازی می شود. چندین گزینه قالب را در اینجا مشاهده خواهید کرد. بنابراین یکی را که بیشتر دوست دارید برای طرح خود انتخاب کنید. همچنین می توانید بر روی فلش کشویی کلیک کرده و نوع طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. این می تواند برای صفحات فرود یا صفحات محتوای شما باشد.

پس از اتمام این کار ، به سازنده کشیدن و رها کردن آن هدایت می شوید. برای ویرایش یک قسمت خاص ، فقط باید روی آن قسمت خاص شناور شوید و سپس بر روی آن کلیک کنید و شروع به شخصی سازی طرح خود کنید.

می توانید حداکثر 6 ستون ، ستون های فرعی ، audios ، تصاویر ، جداکننده و موارد دیگر را به چیدمان خود اضافه کنید. برای افزودن ردیف و نوار کناری ، روی آن کلیک کنید طرح های ردیف زبانه ها سپس تعداد ستون های مورد نظر خود را بکشید و آن را در سازنده بصری خود رها کنید.

پس از افزودن ستونهای خود ، فقط بر روی آنها کلیک کرده و آن را سفارشی کنید تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. می توانید پس زمینه ، رنگ متن را تغییر دهید ، پیوندها ، متن ها ، مرزها و موارد دیگر را به ستون های خود اضافه کنید. این ستون ها و ردیف ها همچنین برای استفاده های بعدی قابل ذخیره هستند. برای آن کافیست روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه در پایان پنجره.

برای عناصر دیگر ، شما باید از ماژول های اساسی گزینه. همچنین چندین عنصر دیگر نیز وجود دارد که می توانید مانند دکمه ها ، آکاردئون ها ، جداول قیمت گذاری ، نقشه ها ، تایمر شمارش معکوس و موارد دیگر به طرح خود اضافه کنید..

شما فقط باید عناصر را از سمت راست بکشید و آن را در سازنده بصری در سمت چپ خود رها کنید. هر یک از این عناصر قابل تنظیم است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید عنوان جدیدی اضافه کنید ، فقط کلیک کنید سرفصل و آن را در طرح خود بکشید و رها کنید. پس از آن بر روی عنصر Heading کلیک کنید تا آن را شخصی سازی کنید.

شما در اینجا 3 زبانه مختلف خواهید داشت. کلی ، سبک و پیشرفت. مورد اول به شما امکان می دهد متون ، پیوندها و غیره را به عناوین خود اضافه کنید. برگه دوم به شما امکان می دهد تا عنوان خود را با رنگ های مختلف ، فونت ها و غیره سبک کنید پیشرفته گزینه به شما امکان می دهد روی حواشی ، دید ، پاسخگو بودن ، انیمیشن و غیره کار کنید.

شما می توانید با استفاده از همین روش عناصر و ماژول های زیادی را به عنوان دلخواه خود اضافه کنید و سپس آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

پس از ویرایش طرح های خود ، روی آن کلیک کنید انجام شده دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را. پنجره جدیدی با چندین گزینه مختلف مانند گزینه های نشان داده شده در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد.

طرح بور صرفه جویی در طرح

با استفاده از این گزینه ها می توانید پیش نویس خود را ذخیره کنید ، آن را منتشر کنید یا آنرا دور بیندازید.

مرحله 3: استفاده مجدد از چیدمان

Beaver Builder همچنین به شما امکان می دهد طرح وردپرس دلخواه خود را ذخیره کرده و در هر زمان که بخواهید از آن استفاده مجدد کنید. برای استفاده از این گزینه ، به بروید ابزارها در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود قرار دهید. گزینه های زیر را روی صفحه خود مشاهده خواهید کرد.

ابزارهای سازنده Beaver

اکنون بسته به نیاز خود گزینه را انتخاب کنید. اگر می خواهید از قالب برای استفاده های بعدی استفاده کنید ، روی آن کلیک کنید ذخیره الگو گزینه و سپس طرح خود را نامگذاری کنید. بعد از آن ضربه صرفه جویی دکمه.

طرح بندی های وردپرس موجب حفظ درجه حرارت می شود

مرحله 4: مدیریت الگوهای خود

طرح هایی که با Beaver Builder ایجاد می کنید در وب سایت های نامحدود قابل استفاده است. قالب های ایجاد شده توسط کاربران آن در یک نوع پست سفارشی به نام قالب ها ذخیره می شوند.

به طور پیش فرض ، این گزینه پنهان است. می توانید با رفتن به آن ، آن را قابل مشاهده کنید تنظیمات »صفحه ساز» الگوهای برگه.

اکنون بر روی کلیک کنید مدیر قالب ها را فعال کنید گزینه و ضربه بزنید تنظیمات الگو را ذخیره کنید دکمه. پس از انجام این کار ، متوجه می شوید که یک مورد از فهرست جدید به نام Templates در نوار مدیریت WordPress شما ظاهر شود. تمام صفحه بندی هایی که به عنوان یک الگو ذخیره می کنید در آن صفحه ظاهر می شوند.

صادرات چیدمان وردپرس

از آنجا که طرح هایی که ایجاد می کنید به عنوان یک نوع پست سفارشی ذخیره می شوند ، می توانید به راحتی الگوهای Beaver Builder خود را صادر کنید. به همین منظور ، شما قابلیت صادرات داخلی را در وردپرس دارید. برای استفاده از این ویژگی به این قسمت بروید ابزارها »صفحه صادرات.

صادرات طرح وردپرس

اکنون Templates را انتخاب کنید. بر روی فلش کشویی کلیک کنید و الگویی را که می خواهید صادر کنید انتخاب کنید. پس از آن ، ضربه بزنید فایل صادرات را بارگیری کنید دکمه و WordPress یک فایل XML برای بارگیری برای شما ارسال می کنند.

واردات چیدمان Beaver Builder

برای وارد کردن یک طرح ، به داشبورد وب سایت که می خواهید این طرح وارد شود ، بروید. حالا برو تنظیمات »وارد کردن» وردپرس. بر روی گزینه Install Now در زیر تب WordPress کلیک کنید. با این کار افزونه وارد کننده وردپرس بارگیری و نصب می شود.

پس از بارگیری افزونه ، می توانید پرونده XML را که اخیراً بارگیری کرده اید بارگذاری کنید. طرح شما اکنون آماده استفاده در سایت دیگر شما نیز هست.

و این امیدواریم مقاله شما را دوست داشته باشید اگر این کار را کردید ، ممکن است بخواهید برخی از گزینه های دیگر Beaver Builder را که می توانید امتحان کنید ، بدانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map