نحوه ایجاد یک فرم قابل شنیدن قابل تنظیم در وردپرس

فرم قابل پخش ، فرم قابل پخش wp ، wpforms و zapier


می خواهید در وب سایت وردپرس خود فرم قابل تنظیم سفارشی ایجاد کنید?

Airtable یک سرویس ابری است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به نوشتن یک خط کد ، برنامه های گسترده سفارشی بسازید. فرم قابل حمل باعث می شود تا اطلاعات کاربر شما در یک پایگاه قابل پخش آسان شود.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید یک فرم Airtable سفارشی برای وردپرس ایجاد کنید.

چرا یک فرم قابل شنیدن سفارشی در وردپرس ایجاد می کنید?

فرم های قابل پخش برای وب سایت هایی که آزمونها و نظرسنجی ها را انجام می دهند ، اطلاعات مشتری را جمع می کنند ، برنامه ریزی محصول ، برنامه ریزی تقویم محتوا و غیره را انجام می دهند عالی هستند.

Airtable جمع آوری اطلاعات به صورت جداول طولانی را آسان می کند.

در اصل ، شما می توانید صفحات گسترده ای بصری خیره کننده ایجاد کنید که می تواند برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده خود استفاده شود. با این حال ، تمام داده های موجود در این فرم ها باید به صورت دستی وارد شوند که البته این کار خسته کننده ای است. برای برطرف کردن این مشکل ، می توانید یک فرم وردپرس ایجاد کرده و آن را در حساب Airtable خود ادغام کنید.

نحوه ایجاد یک فرم قابل شنیدن قابل تنظیم در وردپرس

بهترین روش برای ساختن یک فرم قابل شنیداری دلخواه در سایت وردپرس استفاده از این روش است افزونه WPForms. WPForms بهترین و محبوب ترین افزونه سازنده فرم وردپرس است که به شما امکان می دهد در طی چند دقیقه هر نوع فرم ایجاد کنید.

WPForms

این چندین قالب زیبا را ارائه می دهد که بلافاصله آماده استفاده هستند. همچنین می توانید از این فرم ها برای جمع آوری پرداخت ها ، جلوگیری از ارسال هرزنامه ها ، اضافه کردن مکان جابجایی و موارد دیگر استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی ما را در مورد WPForms بخوانید.

یکی از ویژگی های این افزونه این است که به شما امکان می دهد فرم را با استفاده از Zapier به حساب Airtable خود وصل کنید. Zapier برنامه ای است که به بیش از 1500 برنامه در وب متصل می شود ، از جمله Airtable ، تقویم Google ، Slack ، Gmail و غیره.

هنگامی که فرم خود را به Airtable وصل کنید ، تمام اطلاعات موجود در فرم به طور خودکار به حساب قابل پخش شما اضافه می شوند. آیا این راهی سریع و ساده برای ذخیره اطلاعات شما نیست؟ بنابراین بررسی می کنیم که چگونه می توان فرم وردپرس سفارشی را در وردپرس ایجاد کرد.

مرحله 1: ایجاد فرم وردپرس با WPForms

برای شروع ایجاد فرم خود ، ابتدا باید نصب و فعال سازی آن را انجام دهید افزونه WPForms در وب سایت خود پس از فعال سازی به WPForms »افزودن جدید برای ایجاد یک فرم.

اکنون گزینه را انتخاب کنید فرم تماس ساده گزینه. همچنین می توانید در قسمت name name ، یک نام به فرم خود اضافه کنید.

فرم های قابل پخش WPForms Builder

فرم ساده دارای چندین قسمت اصلی مانند نام و آدرس ایمیل خواهد بود. می توانید با کشیدن و رها کردن زمینه ها از سمت چپ صفحه ، زمینه های بیشتری به این فرم اضافه کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک فرم تماس ساده بررسی کنید.

پس از انجام سفارشی کردن فرم خود ، می توانید در تنظیمات اعلان و تأیید این فرم تغییراتی ایجاد کنید. در آخر ، روی کلیک کنید صرفه جویی دکمه را فشار دهید تا تنظیمات خود را از دست ندهید.

مرحله 2: نصب افزونه Zapier برای Airtable Integration

در مرحله بعد باید افزونه Zapier را نصب کنید. با Zapier می توانید فرم خود را به بیش از 2 برنامه همزمان وصل کنید.

در اینجا ما از Zapier برای اتصال فرم خود به Airtable استفاده خواهیم کرد. برای نصب Zapier به این قسمت بروید WPForms »افزونه‌ها. اکنون از قسمت جستجو برای جستجوی افزونه استفاده کنید.

پس از یافتن ، روی آن کلیک کنید Addon را نصب کنید دکمه. اکنون به صفحه تنظیمات WPForms بروید و روی آن کلیک کنید ادغام برگه در اینجا کلید API Zapier خود را پیدا خواهید کرد که برای اتصال WPForms به حساب Zapier شما استفاده می شود.

در این صفحه می توانید آرم Zapier را مشاهده کنید. برای یافتن کلید API روی آن کلیک کنید. این صفحه را باز نگه دارید. ما در مرحله بعدی به این API احتیاج خواهیم داشت.

APP Zapier

مرحله 3: ایجاد Zap

Zap یک کار خودکار است که در آن می توانید همزمان یا دو برنامه آنلاین را اجرا و وصل کنید. اما برای اینکه این اتفاق بیفتد ، ابتدا باید یک حساب Zapier تنظیم کنید. یک برگه جدید باز کنید و یک حساب Zapier ایجاد کنید.

برای انجام این کار ، فقط به وب سایت رسمی Zapier و کلیک کنید ثبت نام. سپس می توانید از آدرس ایمیل خود برای ثبت نام استفاده کنید.

Zapier ، ادغام wpforms ، فرم airtabe

هنگامی که در داشبورد Zapier هستید ، روی آن کلیک کنید یک زاپ درست کنید دکمه.

اکنون باید دو مورد را پیکربندی کنید:

  • برنامه Trigger را پیکربندی کنید
  • یک برنامه عملی را پیکربندی کنید

بگذارید قدم به قدم به آنها نگاه کنیم.

مرحله 4: پیکربندی برنامه Trigger برای Airtable

Zap برای انجام هر کار خاص به محرک نیاز دارد. در اینجا باید WPForm ها را به عنوان برنامه ماشه پیکربندی کنیم. هنگامی که شما بر روی کلیک کنید یک زاپ درست کنید دکمه شما به یک صفحه جدید منتقل می شود. در این صفحه می توانید از قسمت جستجو برای جستجوی WPForms استفاده کنید. پس از یافتن ، بر روی آن کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

ادغام WPForms به zapier

در مرحله بعد گزینه را انتخاب کنید ادامه هید دکمه.

wpfrms را به zapier ادغام کنید

اکنون صفحه جدیدی را مشاهده می کنید که باید وارد حساب WPForms خود شوید. با کلیک بر روی وارد WPForms شوید دکمه پنجره جدیدی را مشاهده می کنید که می توانید آدرس وب سایت و کلید API مورد نیاز خود را در مرحله 2 وارد کنید. پس از وارد کردن این جزئیات ، روی بله ، ادامه دهید دکمه.

خواهید دید که افزونه WPForms شما به آن اضافه شده است WPForms Account را انتخاب کنید صفحه اکنون روی دکمه Test روی صفحه خود کلیک کنید تا بررسی کنید آیا حساب Zapier به درستی در افزونه WPForms شما ادغام شده است یا خیر..

اگر پیام موفقیت آمیز دریافت کردید ، برای ادامه باید بر روی دکمه ذخیره + ادامه کلیک کنید. اکنون Zapier به شما دسترسی پیدا خواهد کرد افزونه WPForms و می تواند تمام اشکال ایجاد شده را با حساب خود بارگیری کند. با استفاده از فلش کشویی ، فرمی را که قبلاً ایجاد کرده اید انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه.

اکنون ، Zapier تمام ورودی های فرم شما را بازیابی می کند. هرکدام از ورودی های فرم را طوری انتخاب کنید که از آن برای آزمایش اتصال بین WPForms و Airtable استفاده شود. کلیک کنید روی ادامه هید دکمه برای ادامه.

مرحله 5: پیکربندی برنامه اکشن

این مرحله ادامه کار قبلی است و ما در اینجا می خواهیم برنامه عمل را پیکربندی کنیم. برای این کار روی پیوند نشان داده شده در تصویر زیر کلیک کنید.

تنظیمات Zapier

اکنون می توانید با استفاده از فلش کشویی ، برنامه Airtable را انتخاب کنید.

برنامه اقدام قابل پخش را انتخاب کنید

از شما خواسته می شود عملکرد Airtable را انتخاب کنید. در اینجا چندین گزینه خواهید داشت. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در اینجا گزینه ایجاد ضبط را انتخاب می کنیم. مرحله را با کلیک کردن بر روی دکمه پایان دهید ذخیره + ادامه دهید دکمه.

در مرحله بعد ضربه بزنید اتصال یک حساب کاربری دکمه برای اتصال حساب Airtable خود به Zapier. اکنون یک پنجره پاپ آپ روی صفحه نمایش داده می شود که از شما می خواهد کلید API Airtable خود را وارد کنید. برای به دست آوردن API Airtable خود ، یک برگه جدید را باز کرده و به حساب Airtable خود وارد شوید. API خود را در زیر نمای کلی حساب خواهید یافت. فقط روی تصویر پروفایل خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و کلیک کنید نمای کلی حساب.

قابل پخش API

می توانید API را با کلیک روی جعبه متن مشاهده کنید. اکنون این API را در پنجره Zapier خود کپی و جایگذاری کنید.

هنگامی که انجام شد ضربه بله ، ادامه دهید دکمه. اکنون خواهید دید که حساب قابل پخش شما به آن اضافه شده است حساب قابل پخش را انتخاب کنید صفحه اکنون می توانید بر روی کلیک کنید تست برای تست ارتباط بین حسابهای Zapier و Airtable خود ، دکمه را آزمایش کنید.

مرحله ششم: تنظیم و آزمایش الگوی قابل شنیدن

مرحله آخر تنظیم و آزمایش الگوی Airtable است. می توانید با کلیک بر روی تب Templates در بالای حساب Airtable خود ، الگوهای Airtable را پیدا کنید.

قالب های قابل پخش

برای انتخاب یک الگوی ، ابتدا باید یک پایه را انتخاب کنید. بیایید انتخاب کنیم تحقیقات کاربر به عنوان پایه ای به خاطر این آموزش. در اینجا چطور الگوی ما به نظر می رسد.

پایگاه قابل پخش برای وردپرس

Zapier داده ها را از فرم سفارشی قابل شنیدن شما برای زمینه ها بارگیری می کند. هر یک از این قسمت ها قابل ویرایش است. پس از اتمام ، به پایین بروید و روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه. در مرحله بعد ، می توانید با کلیک کردن بر روی ، اتصال WPForms و اتصال Airtable خود را بررسی کنید ارسال تست به Airtable دکمه.

اکنون با وارد کردن فرم آزمون در حساب قابل پخش شما یک مخاطب جدید ایجاد می شود. برای تأیید اینکه مخاطب ایجاد شده است می توانید به حساب Airtable خود وارد شوید. اگر این کار انجام شود می توانید به حساب Zapier خود بازگردید و به آن ضربه بزنید پایان دکمه برای تکمیل مراحل. صفحه خود را به پایین حرکت دهید و گزینه را مبادله کنید زاپ شما گزینه روشن است. همچنین می توانید یک نام را به Zap خود اضافه کنید.

نام zap

اکنون هر زمان که یک فرم توسط یک کاربر ارسال شود ، اطلاعات به طور خودکار به حساب قابل پخش شما اضافه می شوند.

مرحله 7: تعبیه فرم قابل پخش در وردپرس

پس از آماده شدن فرم ، می توانید به راحتی آن را در وب سایت خود جاسازی کنید. می توانید آن را در پست ها ، صفحات یا ستون های فرعی خود جاسازی کنید. برای جاسازی فرم خود ، به بروید صفحات »افزودن جدید. اکنون نام خود را به فرم خود اضافه کرده و روی آن کلیک کنید ‘+ ‘ ورود به سیستم برای اضافه کردن یک بلوک. اکنون WPForms را از بیشترین بخش بلاک انتخاب کنید.

wpforms را تعبیه کنید

در اینجا روی پیکان کشویی کلیک کرده و فرم مورد نظر را که با آن ایجاد کرده اید انتخاب کنید افزونه WPForms.

اکنون فرم شما به ویرایشگر صفحه اضافه می شود. مرحله آخر انتشار فرم شماست. برای این کار کافی است دکمه Publish را بزنید و فرم شما بلافاصله زنده خواهد بود.

فرم انتشار ، WPForm

پس همین فرم قابل شنیدن شما با موفقیت ایجاد شده است امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد. همچنین ممکن است بخواهید نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map