نحوه ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس

فرم ثبت نام کاربر سفارشی


آیا به دنبال ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس هستید؟ ایده عالی! به طور پیش فرض ، فرم ثبت نام کاربر WordPress بسیار کسل کننده است. چرا آن را با مارک شخصی خود ادویه نمی کنید?

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک مرحله ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس ، بصورت گام به گام ایجاد کنید.

چرا زحمت کشیدن یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی?

همه چیز در مورد مارک تجاری است ، عزیزم! فرم پیش فرض ثبت نام کاربر WordPress نشان تجاری خود را نشان می دهد ، نه مال شما. با بقیه “نگاه” وب سایت شما همخوانی ندارد.

همچنین می توانید یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی را به هر صفحه در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. به علاوه ، می توانید آن را تنظیم کنید تا کاربران پس از ثبت نام ، کاربران را مجدداً هدایت کنند. به این معنی ، شما می توانید کاربران را به هر صفحه فرود مورد نظر خود ارسال کنید. اگر مثلاً شما کاربران را به صفحه انتخاب الکترونیکی خود هدایت كنید ، این روش بسیار خوبی است.

بنابراین ، اکنون که “چرا” را می دانید ، اجازه دهید روی “چگونه” حرکت کنیم. از اینجا به بعد ، ما دقیقاً آنچه را که شما نیاز دارید برای ایجاد یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس به شما یاد خواهیم داد.

نحوه ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس

شروع با بارگیری افزونه WPForms. سپس آن را نصب و فعال کنید. مطمئن نیستم چطور؟ مشکلی نیست می توانید در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس به راهنمای ما بروید تا همه این موارد مرتب شوند.

به خاطر داشته باشید که به آن نیاز خواهید داشت برنامه حرفه ای (یا بهتر) WPForms به منظور ایجاد یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس. ترس نیست هر چند. با استفاده از کد کوپن ما, ذخیره 10, شما می توانید 10 off از هزینه حق خاموش خفاش را بپردازید.

پس از فعال کردن افزونه ، سر را به سمت بالا بکشید WPForms »افزونه‌ها برای نصب افزونه ثبت نام کاربر. به سادگی بر روی “نصب Addon” کلیک کرده و پس از نصب ، “فعال سازی” را بزنید.

همه مجموعه؟ عالی. وقت آن است که شروع به ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی خود در WordPress کنید.

با رفتن به سازنده WPForms را راه اندازی کنید WPForms »افزودن جدید.

فرم خود را نامگذاری کرده و سپس الگوی “فرم ثبت نام کاربر” را انتخاب کنید.

این نمونه / قالب دارای فیلدهای ثبت نام کاربر زیر است که از قبل اضافه شده اند:

 • نام
 • نام کاربری
 • پست الکترونیک
 • کلمه عبور
 • بیوگرافی کوتاه

اگر آنچه را که می بینید دوست دارید ، می توانید به مرحله بعد خوشحال شوید.

اگر مایل به تنظیم مجدد فیلدها هستید ، می توانید با ویژگی drag and drop این کار را انجام دهید. یا می توانید با کشیدن آنها از ستون سمت چپ ، زمینه های اضافی اضافه کنید. یا ، می توانید زمینه هایی را که راضی نیستید حذف کنید. WPForms به دلیل ویژگیهای سفارشی سازی شناخته شده است. از آن لذت ببرید.

پس از آماده شدن ، گزینه Save را بزنید و به مرحله بعدی بروید.

نحوه اضافه کردن زمینه های سفارشی به فرم ثبت نام کاربر

WPForms یک ویژگی عالی دارد که به شما امکان می دهد پروفایل های کاربر سفارشی را به فرم ثبت نام کاربر خود متصل کنید. با این حال ، برای انجام این کار ، باید تنظیماتی را در سایت وردپرس خود انجام دهید: یعنی باید زمینه های پروفایل کاربر دیگری را اضافه کنید.

برای تحقق این هدف ، به افزونه WordPress دیگری نیاز دارید.

هر افزونه ای که از زمینه های سفارشی وردپرس برای اضافه کردن و ذخیره داده های متا استفاده می کند با WPForms کار می کند. با این حال ، برای این آموزش ، ما می خواهیم از آن استفاده کنیم مدیر متا کاربر.

افزونه User Meta Manager را بارگیری ، نصب و فعال کنید. بعد از فعال شدن آن ، به سمت سر بروید کاربران »مدیر متا کاربر صفحه را کلیک کرده و روی “افزودن متا سفارشی” کلیک کنید.

برای شناسایی قسمت پروفایل شخصی کاربر سفارشی ، باید یک کلید وارد کنید. سپس ، باید یک نوع فیلد را انتخاب کنید. برای این آموزش ، ما از یک فیلد URL برای اضافه کردن آدرس پروفایل Facebook استفاده می کنیم.

در زیر “برچسب” ، باید توصیف کنید که فیلد چیست. هنگامی که فرم شما را پر می کنند ، برای کاربران در وب سایت شما قابل مشاهده خواهد بود.

برای افزودن قسمت متا سفارشی ، روی “ارسال” کلیک کنید. سپس به سمت بالا بروید کاربران »نمایه شما برای دیدن جادو در عمل.

اکنون که یک قسمت پروفایل شخصی کاربر ایجاد کرده اید ، وقت آن است که از طریق WPForms آن را به فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس اضافه کنید. برای انجام این کار ، باید به آن بروید WPForms »همه اشکال و فرمی را که قبلاً ذخیره کرده اید ویرایش کنید (یا فرم جدیدی ایجاد کنید).

بعد از اینکه فرم خود را روی صفحه نمایش گذاشتید ، روی یک قسمت از ستون سمت چپ کلیک کنید و آن را روی فرم خود بکشید. برای این آموزش ، ما یک قسمت وب سایت / URL به فرم اضافه می کنیم.

در مرحله بعد ، از آنجا که گزینه URL نمایه Facebook را برای کاربران خود اضافه کرده اید ، می خواهید این قسمت جدید منعکس شود. برای ویرایش آن روی قسمت زمینه کلیک کنید. سپس از بخش “گزینه های فیلد” در سمت چپ ، برچسب را از “وب سایت / URL” به “URL نمایه Facebook” تغییر دهید. در صورت لزوم می توانید توضیحات را اضافه کنید.

پس از اتمام کار ، فرم خود را ذخیره کنید.

در مرحله بعد ، برای دسترسی به تنظیمات فرم پیشرفته و نقشه برداری زمینه ، باید بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید. در این صفحه ، بر روی زبانه ثبت نام کاربر کلیک کنید.

WPForms اکنون زمینه های فرم شما را با یک منوی کشویی در زیر آنها نشان می دهد تا قسمت ثبت نام WordPress را انتخاب کنید تا با نقشه.

WPForms بطور خودکار فیلدهای پیش فرض شما مانند نام ، ایمیل ، رمز عبور و غیره را نقشه برداری می کند. می توانید به محض ارسال فرم ، صفحه‌ای را انتخاب کنید که در آن بخواهید کاربران هدایت شوند..

از اینجا ، به قسمت “سفارشی متا کاربر” بروید. کلید متا سفارشی را که قبلاً ایجاد کرده اید تایپ کنید و سپس قسمت فرم مورد نظر برای نقشه را با آن انتخاب کنید.

پس از اتمام کار ، روی ذخیره کلیک کنید و به آخرین مرحله بروید.

نحوه اضافه کردن فرم ثبت نام کاربر سفارشی خود در وردپرس

این بخش آسان است. قایقرانی صاف از این نقطه به بعد است.

با WPForms, می توانید فرم ها را به راحتی و به سرعت به پیام ها ، صفحات یا ابزارک های نوار کناری وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

برای این مثال ، ما یک صفحه جدید ایجاد خواهیم کرد.

در صفحه ویرایش صفحه ، یک دکمه WPForms درست در بالای نوار ابزار خود پیدا خواهید کرد. کلیک سخت به آن مکنده بدهید.

اکنون ، باید پنجره ای روی صفحه نمایش شما ظاهر شود. فرم موردنظر خود را از فهرست کشویی انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه Insert Form کلیک کنید.

! اکنون یک کد کوتاه برای فرم شما در صفحه شما قرار دارد. اگر در حال ویرایش یک صفحه قدیمی هستید ، “انتشار” (یا “بروزرسانی”) را بزنید ، و فرم شما به صورت زنده در سایت شما قرار می گیرد.

ویجت نوار کناری را ترجیح می دهید؟ مشکلی نیست فقط بروید ظاهر »ابزارک ویجت WPForms را به قسمت نوار کناری خود بکشید.

فرم موردنظر خود را از فهرست کشویی در تنظیمات ویجت انتخاب کنید. سپس روی ذخیره کلیک کنید. خودشه! اکنون فرم ثبت نام کاربر در نوار کناری شما قرار دارد.

ایجاد ویجت

همچنین ، نحوه ایجاد یک فرم AMP در وردپرس را بررسی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس ایجاد کنید. اگر به دنبال کارهای بسیار جذاب تری هستید که می توانید با آنها انجام دهید WPForms, مقاله ما در مورد نحوه ایجاد نظرسنجی در وردپرس را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map