نحوه ارسال فرم بدون تازه سازی صفحه در وردپرس

فرم را بدون تازه کردن صفحه ارسال کنید


آیا می خواهید در هنگام ارسال فرم بازدید کننده ، از بروزرسانی صفحه خود جلوگیری کنید؟ به طور پیش فرض ، کل صفحه با کلیک روی دکمه ارسال فرم بارگیری مجدد می شود. و این زمانی است که داده های وارد شده در فرم منتقل و در سرور ذخیره می شوند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید آژاکس را در فرم های وردپرس خود فعال کنید و از بارگیری مجدد صفحه جلوگیری کنید.

چرا امکان ارسال فرم Ajax در وردپرس را فعال کنید

اگر می خواهید یک فرم را در یک پنجره معین وارد کنید ، ارسال فرم آژاکس بسیار مفید است. بدون فعال کردن ارسال فرم AJAX ، کل صفحه باید تجدید شود و منجر به بسته شدن پنجره بازشو شود. به این ترتیب کاربران می توانند پیام تأیید مهمی را که درگیر نگه داشتن آنهاست از دست دهند.

با فعال کردن ارسال فرم AJAX ، کاربران شما می توانند پیام تأیید را پس از ارسال فرم در همان صفحه بدون بارگذاری مجدد مشاهده کنند.

فرم های ارسال آژاکس

برای فعال کردن ارسال فرم آژاکس در سایت وردپرس ، توصیه می کنیم WPForms, بهترین افزونه فرم برای وردپرس.

مرحله 1: ایجاد فرم جدید

برای شروع ایجاد فرم خود ، ابتدا باید نصب کنید افزونه WPForms در وب سایت وردپرس خود قرار دهید.

مطمئن نیستم چطور؟ مشکلی نیست می توانید در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس به راهنمای ما بروید تا همه این موارد مرتب شوند.

پس از نصب و فعال سازی افزونه ، به داشبورد وردپرس خود بروید و به آن بروید WPForms »افزودن جدید. اکنون به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید الگویی برای فرم خود انتخاب کنید.

WPForms 7 قالب مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد. بیایید انتخاب کنیم فرم تماس ساده گزینه این آموزش را انتخاب کرده و سپس یک قسمت بارگذاری پرونده را به فرم اضافه کنید.

WPForms راه اندازی را تشکیل می دهند

اکنون سازنده فرم را روی صفحه خود مشاهده خواهید کرد. در سمت چپ صفحه نمایش خود را دارید افزودن زمینه و گزینه های زمینه برگه می توانید از این برگه ها برای پیکربندی فرم تماس خود استفاده کنید.

فیلد را از wpforms حذف کنید

WPForms اضافه کردن زمینه به فرم خود را با کشیدن و رها کردن آسان می کند. همچنین می توانید با کشیدن و رها کردن موقعیت ، زمینه ها را تغییر دهید. اگر می خواهید یک فیلد را حذف کنید ، آن هم آسان است. فقط مکان نما خود را روی قسمت ناخواسته شناور کرده و روی آن کلیک کنید حذف نمادی که در گوشه بالا سمت راست این قسمت نمایش داده می شود.

زیر گزینه های زمینه می توانید برچسب این زمینه را تغییر دهید ، قالب فیلد نام را تغییر دهید ، اندازه قلم را تغییر دهید و برچسب ها و برچسب های زیر را فعال یا غیرفعال کنید. شما همچنین می توانید گزینه ای را فعال کنید منطق شرطی گزینه.

پس از اتمام ساخت فرم خود با سازنده فرم ، روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه ، بنابراین تغییرات شما دست نخورده باقی می مانند.

اکنون که یک فرم تماس ساده ایجاد کرده ایم ، بگذارید ویژگی بارگذاری پرونده را به آن اضافه کنیم.

برای افزودن یک ویژگی بارگذاری فایل ، تمام کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی قسمت File Upload در پانل سمت چپ است. از طرف دیگر می توانید قسمت File Upload فرم را بکشید و در سازنده فرم به حالت دلخواه خود رها کنید.

فرم بارگذاری پرونده

مرحله 3: فعال کردن فرم ارسال آژاکس

پس از ذخیره تغییرات ، روی آن کلیک کنید تنظیمات در سمت چپ سازنده صفحه خود برگه را بزنید. چندین گزینه را در اینجا مشاهده خواهید کرد. برو به عمومی گزینه. در زیر این ، شما تعدادی از زمینه ها را مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید نام فرم خود را تغییر دهید ، توضیحات فرم را اضافه کنید ، متن دکمه و غیره را تغییر دهید.

اگر به پایین صفحه بروید ، چند صندوق عقب را مشاهده خواهید کرد. می توانید کادر تأیید را انتخاب کنید ارسال فرم Ajax را فعال کنید. این فرآیند را با کلیک روی گزینه انجام دهید صرفه جویی دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را.

ارائه فرم آژاکس را فعال کنید

اکنون به اطلاع برگه زیر عمومی برگه این گزینه هر بار که شخصی فرم شما را ارسال کند به شما اطلاع می دهد. بنابراین در قسمت 1 آدرس ایمیل مدیر یا هر کسی که مسئول دریافت ایمیل ها باشد را وارد کنید. همچنین می توانید موضوع ایمیل ، نام فرستنده ، آدرس گیرنده و پیام خود را وارد کنید.

پس از اتمام ، مطمئن شوید که تغییرات را ذخیره می کنید. همچنین می توانید پیام تأییدی را که بازدید کنندگان دریافت می کنند پس از زدن دکمه ارسال ، تنظیم کنید.

تنظیمات تأیید فرم بارگذاری پرونده

مرحله 4: انتشار فرم خود با ارسال آژاکس

مرحله آخر انتشار فرم فعال سازی ارسال آژاکس در وب سایت شما است. برای این کار ، به صفحه ای که می خواهید فرم ظاهر شود بروید.

می توانید شروع کنید صفحات »افزودن جدید در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. اکنون یک عنوان را به صفحه خود اضافه کنید. در ویرایشگر متن صفحه خود ، روی آن کلیک کنید اضافه کردن فرم گزینه. یک پنجره جدید روی صفحه شما ظاهر می شود.

فرم تعبیه شده wpforms

بر روی فلش بازشو کلیک کنید و فرم مورد نظر ایجاد شده را انتخاب کنید. اکنون بر روی کلیک کنید اضافه کردن فرم دکمه. خواهید دید که کد جاسازی شده در ویرایشگر متن صفحه شما منعکس شده است. می توانید با کلیک کردن روی فرم ، فرم مورد نظر را بررسی کنید پیش نمایش دکمه در سمت راست صفحه نمایش خود را.

سپس می توانید بر روی کلیک کنید انتشار را فشار دهید تا در نهایت اجازه دهید فرم زنده شود.

این آسان بود ، اینطور نبود?

اکنون ممکن است بخواهید تعداد کلیک دکمه هایی که فرم تماس شما دریافت می کند را ردیابی کنید. برای این کار ، راهنمای ما را بررسی کنید پیگیری لینک ها و کلیک دکمه ها.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map