نحوه نصب WordPress – راهنمای مبتدی (گام به گام)


آیا می خواهید با وردپرس شروع به کار کنید تا وب سایت خود را ایجاد کنید؟ WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) و سازنده وب سایت در جهان است.

در این مقاله ، نحوه نصب وردپرس را با استفاده از چندین سیستم عامل به اشتراک خواهیم گذاشت.

WordPress توسط بیش از 30٪ وب سایتها در جهان استفاده می شود و این باعث می شود آن را به پربازدیدترین نرم افزار برای ایجاد یک وب سایت تبدیل کنید. تنظیم آسان است و به سرعت راه اندازی وب سایت یا وبلاگ کمک می کند. WordPress دو نوع دارد: WordPress.com ، که یک راه حل میزبانی شده است. و WordPress.org ، همچنین به عنوان WordPress خود میزبان شناخته می شوند.

ما در این راهنما از وردپرس خود میزبان استفاده خواهیم کرد. بسیاری از شرکت های خوب میزبان وردپرس راه اندازی نصب 1 کلیک برای وردپرس را ارائه می دهند. با این حال ، فرایند تنظیم برای هر پنل میزبان متفاوت است.

برای این راهنما ، ما به شما روش نصب وردپرس را با استفاده از MOJO Marketplace ، Fantastico ، Softaculous ، SimpleScriptts و سایر صفحه های کنترل به شما نشان خواهیم داد. این یک راهنمای جامع خواهد بود ، بنابراین ما در حال نوشتن فهرست مطالب هستیم تا به شما کمک کنیم تا مراحل نصب مورد نظر را به راحتی پیدا کنید:

نصب وردپرس: فهرست مطالب

من. نصب وردپرس: پیش نیاز
دوم نصب وردپرس در ارائه دهندگان میزبانی وب مختلف

 1. نحوه نصب وردپرس در Bluehost
 2. نحوه نصب وردپرس در SiteGround
 3. نحوه نصب وردپرس در WPEngine

III. نصب وردپرس با نصب 1 کلیک

 1. نحوه نصب وردپرس با استفاده از Fantastico
 2. نحوه نصب وردپرس با استفاده از نرم
 3. نحوه نصب وردپرس با استفاده از نصب سریع
 4. نحوه نصب وردپرس با استفاده از بازار MOJO

چهارم آموزشهای نصب وردپرس بیشتر

 1. نحوه نصب وردپرس با استفاده از FTP
 2. نحوه نصب وردپرس در زبان شما
 3. نحوه نصب a شبکه چند وردپرس
 4. نحوه نصب وردپرس در کامپیوتر شما
 5. کارهایی که باید بعد از نصب وردپرس انجام دهید

کارهایی که باید قبل از نصب وردپرس انجام دهید

قبل از نصب WordPress ، باید یک نام دامنه و هاستینگ وب خریداری کنید.

ما Bluehost را برای میزبانی وب توصیه می کنیم. این یکی از محبوب ترین شرکت های میزبان در جهان است ، و همچنین به طور رسمی توسط WordPress توصیه می شود.

برای کاربران ما ، آنها یک نام دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان و 60٪ تخفیف در میزبانی وب ارائه می دهند.

یک وبلاگ در Bluehost ایجاد کنید

برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد Bluehost اینجا را کلیک کنید »

پس از خرید نام دامنه و هاستینگ وب خود ، آماده نصب WordPress هستید.

نحوه نصب وردپرس در Bluehost

Bluehost یکی از محبوب ترین نام ها در هنگام ارائه خدمات میزبانی است. نصب وردپرس با Bluehost بسیار سریع و آسان است. در واقع ، شما لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید زیرا وقتی برای Bluehost ثبت نام می کنید ، به طور خودکار وردپرس را به نام دامنه خود نصب خواهید کرد.

بنابراین می توانید مستقیماً وارد حساب کاربری خود شوید ، به این قسمت بروید سایتهای من در سمت چپ خود کلیک کرده و روی آن کلیک کنید ورود به وردپرس دکمه سمت راست.

وردپرس را در bluehost نصب کنید

این امر شما را به قسمت سرپرستی WordPress سوق می دهد که می توانید همانطور که معمولاً انجام می دهید شروع به استفاده از WordPress کنید. اگر می خواهید WordPress را در بیش از یک سایت نصب کنید ، همین امر نیز ممکن است.

Bluehost به شما امکان می دهد WordPress را در تعداد نامحدودی از سایتها برای تمام برنامه های میزبانی خود نصب کنید ، بجز موارد اصلی. می توانید با کلیک کردن بر روی ، سایت های بیشتری را به هاست خود اضافه کنید ایجاد سایت دکمه زیر سایتهای من گزینه.

وردپرس را در bluehost نصب کنید

جادوگر نصب وردپرس Bluehost اکنون راه اندازی می شود. هم اکنون می توانید با وارد کردن نام و برچسب سایت ، یک سایت جدید وردپرس ایجاد کنید. پس از انجام کار بر روی کلیک کنید بعد دکمه.

در مرحله بعد ، نام دامنه ای را که خریداری کرده اید انتخاب کنید. اگر نام دامنه ندارید می توانید با مراجعه به سایت ، یکی را خریداری کنید دامنه ها صفحه در داشبورد Bluehost.

اکنون که دامنه شما اضافه شد ، قسمت فهرست را خالی بگذارید. Bluehost به طور خودکار این قسمت را برای شما اضافه می کند. نصب کننده چند افزونه را نمایش می دهد که می توانید انتخاب کنید.

حالا ضربه بزنید بعددکمه. در عرض چند دقیقه ، وردپرس توسط نصاب Bluehost تنظیم می شود. پس از اتمام تنظیم ، یک پیام موفقیت آمیز مشاهده خواهید کرد.

نصب کننده Bluehost

این جزئیات را نیز از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. اکنون بر روی کلیک کنید ورود به وردپرس را وارد کنید تا وارد قسمت مدیریت سایت جدید خود شوید. این آسان است ، درست است?

نحوه نصب وردپرس در SiteGround

SiteGround یک گزینه میزبانی محبوب برای مبتدیان و کاربران پیشرفته است. در اینجا درباره SiteGround اطلاعات بیشتری وجود دارد. هاستینگ آنها برای وردپرس بسیار بهینه شده است و نصب آن بسیار آسان است.

پس از ثبت نام در SiteGround ، صفحه نمایشی را با یک پیام خوش آمدید مشاهده خواهید کرد. از شما سؤال می شود که آیا می خواهید سایت خود را اکنون تنظیم کنید.

نصب وردپرس در سایت

انتخاب کنید یک وب سایت جدید شروع کنید گزینه و را انتخاب کنید وردپرس. اکنون به صفحه جدید هدایت می شوید که باید جزئیات نصب وردپرس خود را وارد کنید. اعتبار خود را وارد کنید و روی آن کلیک کنید تایید دکمه.

wp را در محل سایت نصب کنید

این شما را به یک صفحه نمایش جدید می برد. می توانید تنظیمات را در این صفحه پرش کرده و روی آن کلیک کنید تنظیم کامل دکمه.

نصب SiteGround

نصب کننده وارد عمل می شود و پس از اتمام کار ، پیام موفقیت آمیزی را روی صفحه خود مشاهده خواهید کرد. گزینه ای را نیز خواهید دید که می گوید به قسمت مشتری ادامه دهید دکمه.

در قسمت مشتری کلیک کنید حسابهای من برگه در اینجا گزینه ای بنام وجود دارد به پنل مدیریت بروید. برای ورود به پنل مدیریت وردپرس می توانید بر روی این برگه کلیک کنید.

و این WordPress با موفقیت در حساب میزبانی سایت SiteGround شما نصب شده است.

نحوه نصب وردپرس در WP Engine

WPEngine یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده است که به تمام نیازهای میزبانی وردپرس شما مراقبت می کند. این برنامه به روزرسانی ، نصب و بهینه سازی سایت وردپرس شما را مدیریت می کند تا بتوانید به راحتی شغل خود را توسعه دهید. درباره WP Engine بیشتر بدانید.

از آنجا که WPEngine یک میزبان مدیریت شده با وردپرس است ، هنگام ثبت نام به صورت خودکار وردپرس را برای شما نصب می کند.

در صورت تمایل می توانید وب سایت های بیشتری نیز اضافه کنید. برای شروع این کار با ورود به سیستم خود موتور WP داشبورد و رفتن به سایت های.

خواهید دید که نام همه سایتهای شما در صفحه شما ظاهر می شود. اکنون بر روی کلیک کنید سایت را اضافه کنید دکمه ای برای اضافه کردن نصب جدید وردپرس.

در صفحه بعدی می توانید نام محیط تولید خود را اضافه کنید. همچنین نام اولویت خود را اضافه کرده و روی آن کلیک کنید ایجاد محیط دکمه.

اکنون عمل آغاز می شود. تغییرات DNS به وضوح مدتی طول می کشد تا تبلیغ شود. پس از اتمام این کار ، می توانید با کلیک روی پیوند موجود در نوار کناری ، به قسمت مدیر وردپرس دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید استفاده کنید دامنه را اضافه کنیدپیوند برای افزودن دامنه به وب سایت خود. اما WP Engine نام دامنه ارائه نمی دهد. بنابراین باید یک نام دامنه را از یکی از ثبت کنندگان دامنه خریداری کنید که در آن باید تنظیمات DNS دامنه خود را به WP Engine اشاره کنید.

به آدرس IP سایت و CNAME شما نیاز دارد. این اطلاعات در صفحه نمای کلی سایت شما موجود است. تنظیم اولیه برای همه ثبت کنندگان دامنه یکسان است. در اینجا نحوه استفاده از این اطلاعات را در Domain.com به شما نشان خواهیم داد.

افزودن اطلاعات DNS در Domain.com

برای شروع ورود به داشبورد حساب domain.com کلیک کنید و کلیک کنید DNS و Nameservers.

اکنون روی صفحه بعدی بر روی کلیک کنید ویرایش کنید برای افزودن آدرس IP خود توسط WP Engine دکمه را فشار دهید.

پس از اتمام ، بر روی کلیک کنید DNS را به روز کنید دکمه.

WPEngine DNS را به روز کنید

در مرحله بعد ، باید بررسی کنید که آیا آن را دارید یا خیر CNAME با www به عنوان نام خود ضبط کنید. اگر این کار را انجام دهید ، باید آن ضبط CNAME را ویرایش کنید. در غیر این صورت ، پیش بروید و روی آن کلیک کنید ضبط DNS را اضافه کنید دکمه. اکنون در مقدار زمینه را اضافه کنید CNAME زیر دامنه ارائه شده توسط WPEngine و سپس بر روی کلیک کنید دکمه DNS را اضافه کنید.

و این تقریباً همین است اکنون نام دامنه شما با موفقیت به سایت وردپرس شما که توسط WP Engine میزبان شده است ، اشاره شده است.

نحوه نصب وردپرس با استفاده از Fantastico

Fantastico در پانل های کنترل میزبانی وب چند در دسترس است. این یک نصب کننده خودکار است که می توانید برای نصب سریع وردپرس از آن استفاده کنید.

در داشبورد میزبانی وب خود ، باید مکان نرم افزار را برای یافتن آن جستجو کنید Fantastico نصاب.

نصب کننده Fantastico

کلیک کنید روی Fantastico نماد ، و گزینه های نصب خودکار را باز می کند.

توجه داشته باشید: شرکت های میزبان وب مختلف از نسخه های مختلف Fantastico استفاده می کنند. برخی هنوز از نسخه های قدیمی استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر به جدیدترین نرم افزار نصب خودکار به روز شده اند. تفاوت در طراحی و رنگ ها خواهد بود. با این حال ، مراحل اصلی نصب وردپرس در همه نسخه ها مشابه است.

لیستی از همه برنامه های کاربردی از جمله WordPress را در فهرست سمت چپ مشاهده خواهید کرد. به سادگی بروید وبلاگها »وردپرس.

فرصتی برای خواندن در مورد سهم بازار محبوب CMS از دست ندهید.

در مرحله بعد ، یک نمای کلی برای وردپرس و یک دکمه نصب بزرگ را مشاهده می کنید که نسخه نصب وردپرس را نشان می دهد.

Fantastico WordPress

باید بر روی دکمه Install WordPress کلیک کنید.

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود نام دامنه ، زیر شاخه خود را انتخاب کنید (این اطلاعات را فقط در صورتی که می خواهید WordPress را در یک زیر شاخه نصب کنید اضافه کنید ؛ در غیر این صورت ، می توانید این قسمت را خالی بگذارید) ، نام کاربری ، رمز عبور و ایمیل ادامه.

نصب خودکار Fantastico

پس از افزودن اطلاعات مورد نیاز ، باید روی آن کلیک کنید ارسال دکمه.

مراحل نصب آغاز می شود و یک نوار پیشرفت در همان صفحه ظاهر می شود. پس از اتمام نصب ، یک پیام موفقیت آمیز مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید: اگر آخرین نسخه WordPress نصب نشده است ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید بود. پس از ورود به حساب کاربری وردپرس خود ، اعلان را برای به روزرسانی آخرین نسخه دریافت خواهید کرد.

نحوه نصب وردپرس با استفاده از Softaculous

Softaculous یکی دیگر از اسکریپت های نصب خودکار وردپرس است که توسط چندین شرکت میزبانی وب استفاده می شود. این کار مشابه Fantastico است و به شما کمک می کند وردپرس را بلافاصله نصب کنید. بسیاری از شرکت های بزرگ میزبان مانند SiteGround ، میزبان InMotion و غیره Softaculous را در داشبورد میزبان وب خود ارائه می دهند.

باید وارد صفحه کنترل میزبانی وب خود شوید و در بخش نرم افزار جستجو برای Softaculous جستجو کنید. در برخی از صفحه های کنترل ، یک بخش نصب نرم افزار Softaculous را نیز به طور جداگانه با تمام برنامه های قابل مشاهده در داشبورد خود پیدا خواهید کرد. به شما امکان می دهد مستقیماً روی WordPress کلیک کرده و آن را نصب کنید.

نرم

برای نصب وردپرس می توانید هر گزینه ای را انتخاب کنید. اگر بر روی نماد WordPress در بخش Softaculous Apps Installer کلیک کنید ، نمای کلی از وردپرس را به شما نشان می دهد. برای شروع کار ، برگه‌های دیگری مانند Install ، Properties ، تصاویر و غیره وجود دارد.

WordPress را از Softaculous نصب کنید

ابتدا باید پروتکل های Http: // یا Http: // www را انتخاب کنید. اگر از SSL و HTTPS استفاده می کنید ، به سادگی Https: // یا Https: // www را از پایین کشیدن پروتکل انتخاب کنید.

پروتکل را انتخاب کنید

در مرحله بعد ، باید نام دامنه را که می خواهید WordPress را نصب کنید انتخاب کنید. پس از انتخاب نام دامنه ، باید یک زیر فهرست (به عنوان مثال: mywebsite.com/wp) در جایی که می خواهید WordPress نصب شود اضافه کنید. دایرکتوری به طور خودکار با نامی که تعریف می کنید ایجاد می شود و وردپرس در آنجا نصب می شود.

اما اگر WordPress را در فهرست اصلی خود نصب می کنید (برای مثال: mywebsite.com) ، سپس قسمت In Directory را خالی بگذارید.

اکنون که با تنظیمات نرم افزار تمام شده اید ، به سادگی به تنظیمات سایت بروید.

تنظیمات سایت

باید نام سایت و توضیحات سایت را اضافه کنید. این جزئیات دائمی نیستند و می توانید بعداً آنها را از داشبورد سرور WordPress خود تغییر دهید.

پس از آن ، از شما خواسته می شود که یک نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل خود ایجاد کنید تا اعتبار خود را برای سرپرست وردپرس خود ایجاد کنید. برای افزودن یک رمزعبور قوی می توانید از مولد رمز عبور Softaculous استفاده کنید یا از مولد رمز عبور قوی و رایگان ما استفاده کنید. همچنین ، باید مطمئن شوید که نام کاربری یک کلمه غیر فرهنگ لغت است.

با این وجود ، هیچ قانونی برای تنظیم نام کاربری یا رمز عبور وجود ندارد. شما می توانید نام کاربری مورد نظر خود و رمز عبوری را انتخاب کنید که به راحتی می توانید آن را به خاطر بسپارید. ما به شما توصیه می کنیم یک رمزعبور قوی نگه دارید ، بنابراین سایت شما از هکرها در امان بماند. شما باید این راهنما را بررسی کنید نحوه مدیریت کلمه عبور برای اطلاعات دقیق تر.

زمینه ایمیل مهم است زیرا همه اعلان ها به آدرس ایمیلی که در اینجا ارائه می دهید ارسال می شوند. این اعلان ها شامل هشدارهای به روزرسانی ، تنظیم مجدد گذرواژه و موارد دیگر است.

تنظیمات اختیاری

پس از پایان کار با تنظیمات سایت ، می توانید برای انتخاب افزونه ها و طرح زمینه بیشتر حرکت کنید. این تنظیمات اختیاری است و شما همچنین می توانید آنها را از داشبورد سرور وردپرس خود پس از نصب مدیریت کنید. بر روی دکمه Install کلیک کنید.

در عرض چند دقیقه ، یک پیام موفقیت آمیز برای نصب WordPress مشاهده خواهید کرد. تا زمانی که نوار پیشرفت 100٪ نشان ندهد ، توصیه می شود برای جلوگیری از بروز مشکل در صفحه نصب بمانید.

نصب موفقیت آمیز وردپرس

بعد از نصب موفقیت آمیز ، جزئیاتی مانند URL وب سایت و URL دسترسی به مدیر WordPress را مشاهده خواهید کرد.

نحوه نصب WordPress با استفاده از QuickInstall

QuickInstall یک نصب خودکار برای وردپرس و بسیاری از برنامه های دیگر است. در چندین صفحه کنترل میزبانی وب از جمله HostGator و دیگران در دسترس است. داشبورد میزبان متفاوت ممکن است از نظر ظاهری متفاوت برای QuickInstall باشد ، اما ویژگی ها و مراحل نصب وردپرس تقریباً یکسان است.

باید وارد داشبورد میزبانی وب خود شوید و بخش نرم افزار را جستجو کنید. در آنجا پیدا خواهید کرد نصب سریع آیکون. برای ادامه بر روی QuickInstall کلیک کنید.

نصب سریع cPanel

این صفحه QuickInstall را با تمام برنامه های خود از جمله WordPress در بخش نصب 1 کلیک کنید. برای شروع کار ، کافیست روی پیوند وردپرس کلیک کنید.

نصب وردپرس

مانند بسیاری از اسکریپت های نصب دیگر ، نمای کلی وردپرس و دکمه نصب را به شما نشان می دهد. باید روی آن کلیک کنید وردپرس را نصب کنید دکمه.

وردپرس را نصب کنید

در مرحله بعد ، لازم است جزئیات لازم را برای نصب وردپرس اضافه کنید.

با انتخاب نام دامنه در جایی که می خواهید WordPress را نصب کنید شروع کنید. در قسمت بعدی ، باید یک زیر فهرست راهنما اضافه کنید. اگر می خواهید WordPress را در فهرست اصلی خود نصب کنید (مثال.com) ، این قسمت را خالی بگذارید.

WordPress را در QuickInstall نصب کنید

با پیشروی ، باید آدرس ایمیل سرپرست ، عنوان وبلاگ یا نام سایت ، نام کاربری ادمین ، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. این جزئیات برای ایجاد یک کاربر سرپرست برای نصب وردپرس شما استفاده می شود.

پس از افزودن جزئیات کاربری خود ، باید روی دکمه Install WordPress کلیک کنید.

نصب وردپرس آغاز می شود و چند دقیقه طول می کشد تا مراحل انجام شود. پس از اتمام نصب با موفقیت ، جزئیات ورود به سیستم را با URL برای وب سایت و منطقه مدیر وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

نحوه نصب وردپرس با استفاده از MOJO Marketplace

MOJO Marketplace از یک ابزار نصب 1 کلیک استفاده شده توسط چندین شرکت میزبان وب برای نصب سریع برنامه هایی مانند وردپرس استفاده می کند. در کنترل پنل میزبانی وب موجود است.

اگر از میزبانی وب Bluehost استفاده می کنید ، باید وارد کنترل پنل میزبان خود شوید و به بخش وب سایت بروید.

MOJO با یک کلیک نصب می کند

از آنجا ، باید روی نماد نصب وردپرس یا نصب 1-کلیک کلیک کنید. اگر بر روی نماد نصب وردپرس کلیک کنید ، برای انتخاب نام دامنه خود هدایت می شوید و نام دایرکتوری را اضافه می کنید (فقط اگر می خواهید WordPress را در زیر فهرست مانند مثال.com/wp نصب کنید).

پس از آن ، بر روی کلیک کنید بعد دکمه.

دامنه و دایرکتوری را انتخاب کنید

اکنون از شما خواسته می شود اطلاعات مدیریتی مانند عنوان سایت ، نام کاربری ادمین ، رمز عبور سرپرست و آدرس ایمیل مدیر را اضافه کنید. همچنین باید شرایط و ضوابط را علامت گذاری کنید. سپس بر روی کلیک کنید بعد دکمه.

اطلاعات کاربر سرپرست

یک نوار پیشرفت در بالای صفحه ظاهر می شود و پس از نصب WordPress به شما اطلاع داده می شود. برای مشاهده اعتبارنامه ورود به سیستم ، باید روی پیوند کلیک کنید.

نصب تکمیل شد

پس از کلیک روی پیوند ، یک پیام موفقیت آمیز و دسترسی مدیر وردپرس به شما نشان می دهد (نام کاربری و رمز عبور).

دسترسی به مدیر وردپرس

نحوه نصب WordPress با استفاده از FTP

آیا می خواهید وردپرس را با استفاده از سرویس دهنده FTP به صورت دستی نصب کنید؟ چند مرحله دیگر به مراحل نصب اضافه می شود. توصیه می کنیم در این راهنما نگاهی بیندازید نحوه استفاده از FTP برای بارگذاری پرونده های وردپرس برای اطلاعات دقیق تر.

قبل از شروع کار ، باید بارگیری کنید آخرین نسخه وردپرس از سایت رسمی آنها به سادگی پرونده را از حالت فشرده خارج کرده و از یک سرویس دهنده FTP مانند FileZilla استفاده کنید تا پرونده های وردپرس را در فهرست اصلی خود بارگذاری کنید. معمولاً دایرکتوری root نامیده می شود / public_html /.

اگر می خواهید وردپرس را در زیر شاخه نصب کنید (برای مثال: mywebsite.com/wp) ، می توانید یک پوشه را در فهرست اصلی خود با نام مربوطه ایجاد کنید و پرونده های وردپرس خود را در آنجا بارگذاری کنید. در این حالت ، برنامه افزودنی شما در سرویسگیرنده FTP / public_html / wp خواهد بود.

برای نصب وردپرس از مشتری FTP استفاده کنید

پس از بارگیری پرونده های WordPress ، برای ایجاد یک پایگاه داده جدید باید وارد کنترل پنل میزبانی وب خود شوید. در cPanel ، باید بخش Databases را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید پایگاه داده MySQL آیکون.

پایگاه داده MySQL

در قسمت New Database ، باید نام پایگاه داده خود را اضافه کنید. پس از آن ، بر روی کلیک کنید ایجاد بانک اطلاعاتی دکمه.

بانک اطلاعات جدید

پس از ایجاد پایگاه داده ، باید نام کاربری و رمزعبور MySQL خود را وارد کنید. این اعتبارنامه به پایگاه داده شما تعلق دارد و از آنها در پرونده پیکربندی WordPress استفاده می شود.

پس از افزودن نام کاربری و رمز عبور ، باید روی آن کلیک کنید یک کاربر ایجاد کنید دکمه.

یک کاربر ایجاد کنید

ایجاد کاربر کافی نیست. برای ارتباط با پایگاه داده خود باید به این کاربر جدید دسترسی پیدا کنید. نگران نباشید ، با همه مجوزها کاربر را به پایگاه داده خود اضافه کنید.

برای انجام این کار ، باید به این قسمت بروید کاربر را به یک بانک اطلاعات اضافه کنید بخش در همان صفحه. در کشویی کاربر ، کاربر جدیدی که ایجاد کرده اید را انتخاب کنید و پایگاه داده خود را در کشویی بانک اطلاعات انتخاب کنید. پس از آن ، بر روی کلیک کنید اضافه کردن دکمه.

کاربر را به بانک اطلاعات اضافه کنید

صفحه امتیازات کاربر را به شما نشان می دهد. برای ایجاد تغییر در پایگاه داده خود ، باید تمام امتیازات این کاربر جدید را علامت بزنید.

پس از آن ، فرایند نصب را پشت سر بگذارید. برای شروع کار ، باید URL وردپرس را مرور کنید. اگر پرونده های WordPress را در فهرست اصلی ریستور کنید ، نام دامنه شما URL وردپرس خواهد بود (به عنوان مثال: www.mywebsite.com)

ابتدا از شما می خواهد که زبانی را انتخاب کنید. پس از انتخاب زبان خود ، روی آن کلیک کنید ادامه هید دکمه. اکنون مراحل نصب کامل وردپرس به همین زبان خواهد بود. اگر از انتخاب زبان خود راضی نیستید ، می توانید بعداً آن را از تنظیمات مدیر وردپرس خود تغییر دهید.

زبان را انتخاب کنید

در مرحله بعد ، پیام خوش آمدید و اطلاعات مربوط به نصب جدید وردپرس شما را نشان می دهد. این اطلاعات را بخوانید زیرا WordPress به اعتبارنامه پایگاه داده شما دسترسی پیدا می کند تا به درستی راه اندازی شود.

باید روی آن کلیک کنید بیا بریم! دکمه.

WordPress را بصورت دستی نصب کنید

اکنون ، فرمی را مشاهده خواهید کرد که باید نام پایگاه داده ، نام کاربری و رمز ورود خود را اضافه کنید. پس از آن ، بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

پرونده پیکربندی WordPress ایجاد کنید

پس از اتصال موفق با بانک اطلاعاتی ، پیامی از وردپرس مشاهده خواهید کرد و باید روی آن کلیک کنید نصب را اجرا کنید دکمه برای ادامه.

نصب را اجرا کنید

وردپرس فرایند پیش زمینه خود را که شامل ایجاد جداول در بانک اطلاعاتی شما است ، انجام می دهد و شما را به مرحله بعدی می برد.

برای راه اندازی سایت وردپرسی خود باید عنوان سایت ، نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

در مرحله توسعه ، ممکن است شما نمی خواهید موتورهای جستجو وب سایت خود را ببینند ، بنابراین باید علامت گزینه دید موتور موتور را بررسی کنید. می توانید این تنظیمات را بعداً از حساب مدیر وردپرس خود تغییر دهید.

تنظیمات سایت وردپرس

پس از کلیک بر روی دکمه Install WordPress ، مراحل نصب را کامل کرده و یک پیام موفقیت آمیز نشان می دهد. همچنین برای دسترسی به حساب مدیر WordPress خود ، اعتبارنامه ورود را نیز مشاهده خواهید کرد.

نصب موفق وردپرس

نحوه نصب وردپرس به زبان شما

وردپرس تقریباً در تمام زبانهای دنیا ترجمه شده است. به راحتی می توانید WordPress را به زبان خود نصب کنید.

برای نامگذاری چند مورد ، WordPress شامل زبانهایی مانند انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، چینی (هان) ، ژاپنی ، عربی ، کره ای ، آلمانی ، عبری ، هندی و موارد دیگر.

هنگام نصب WordPress ، از شما خواسته می شود که زبانی را انتخاب کنید و سپس نصب بیشتر به زبان انتخاب شده انجام خواهد شد. اما اگر در ابتدا انگلیسی را انتخاب می کنید و می خواهید بعداً زبان را تغییر دهید ، لازم است بازدید کنید تنظیمات »عمومی صفحه در حساب مدیر وردپرس خود را.

زبان سایت

همچنین باید این راهنما را بررسی کنید نحوه ایجاد یک وب سایت چند زبانه در وردپرس برای اطلاعات بیشتر.

نحوه نصب یک شبکه چند منظوره وردپرس

به طور پیش فرض ، وردپرس دارای ویژگی های چندرسانه ای است. می توانید با استفاده از یک شبکه چندرسانه ای ، بیش از یک وب سایت را تحت یک نصب وردپرس واحد ایجاد و مدیریت کنید. شبکه چندرسانه ای وردپرس قوی است و به راحتی سایتهای جدید شما را در زیر دایرکتوری ها یا زیر دامنه ها مدیریت می کند.

برای مشاغل بزرگ ، سازمانهای دولتی ، وب سایتهای عضویت ، مؤسسات آموزشی ، شرکتهای مسافرتی و موارد دیگر مفید است.

برای راهنمایی های دقیق ، باید این راهنمای کامل را در مورد نحوه نصب و راه اندازی شبکه چندرسانه ای وردپرس دنبال کنید.

نحوه نصب وردپرس در رایانه

آیا می خواهید وردپرس را روی رایانه خود نصب کنید؟ بسیاری از مبتدیان می خواهند قبل از نمایش به دیگران ، وب سایت های خود را در یک محیط سرور محلی ایجاد کنند. با این حال ، شما همچنین می توانید وب سایت خود را بر روی یک محیط زنده با سادگی دلسرد کردن موتورهای جستجو برای دیدن سایت خود بسازید.

به غیر از این ، بسیاری از افراد وجود دارند که می توانند WordPress را بر روی رایانه خود نصب کنند تا مضامین ، افزونه ها یا تست کد را توسعه دهند.

نصب وردپرس در رایانه شما تا زمانی که آن را به صورت زنده در دامنه خود قرار ندهید ، برای همه قابل مشاهده نخواهد بود.

برای کاربران ویندوز ، برای نصب وردپرس ، باید WAMP را بارگیری و تنظیم کنید. با این حال ، کاربران مکلف برای نصب محلی وردپرس باید Mamp را روی رایانه های خود تنظیم کنند.

همچنین باید دستورالعمل گام به گام راهنمای ما را در مورد نحوه انتقال وردپرس از سرور محلی به یک سایت زنده بررسی کنید.

کارهایی که باید بعد از نصب وردپرس انجام دهید

پس از نصب موفقیت آمیز وردپرس ، برای راه اندازی درست وب سایت خود باید تم و افزونه های خود را انتخاب کنید.

انتخاب یک موضوع وردپرس

یک موضوع یا الگوی وب سایت ، طراحی / سبک سایت وردپرس شما خواهد بود. صدها هزار مضمون WordPress را در مخزن اینترنت و وردپرس پیدا خواهید کرد. با این حال ، انتخاب این موضوع هنگام انتخاب این گزینه ها دشوار است. توصیه می کنیم تم های وردپرس را مطابق با طاقچه تجاری خود مرتب کنید و سپس انتخاب متخصص ما از بهترین تم های وردپرس را بررسی کنید.

ما این لیست را به روز می کنیم ، بنابراین جدیدترین و شگفت انگیزترین مضامین وردپرس را برای وب سایت خود پیدا خواهید کرد.

انتخاب بهترین افزونه های وردپرس

وردپرس انعطاف پذیر و تنظیم آن آسان است. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از افزونه های وردپرس ، هر ویژگی مورد نظر خود را در وب سایت خود اضافه کنید. این که آیا شما می خواهید یک فرم مخاطب اضافه کنید ، وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید ، وب سایت خود را از هکرها یا هرگونه عملکرد دیگر در سایت خود ایمن کنید ، فرصتی مناسب برای یافتن افزونه ای در فهرست وردپرس وجود دارد..

به غیر از مخزن وردپرس ، می توانید افزونه های حق بیمه ای را پیدا کنید که به عنوان ابزارهای شخص ثالث در اینترنت در دسترس هستند تا قابلیت های خود را در وب سایت خود گسترش دهید.

کدام افزونه ها را که باید در سایت وردپرس خود نصب کنید اشتباه گرفته است؟ در اینجا لیستی از افزونه ها با جزئیاتی که باید بلافاصله پس از نصب به وب سایت خود اضافه کنید وجود دارد:

 • افزودن فرم تماس: باید یک فرم تماس به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس را بررسی کنید.
 • ردیابی Google Analytics را اضافه کنید: با نصب آن ، ردیابی Google Analytics را در سایت جدید وردپرس خود اضافه کنید افزونه MonsterInsights.
 • امنیت وردپرس: با نصب برخی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس ، وب سایت وردپرس خود را ایمن کنید. همچنین ، برای اطلاعات بیشتر ، باید راهنمای نهایی امنیتی وردپرس را بخوانید.
 • بهبود SEO WordPress: با استفاده از بهترین افزونه های SEO WordPress ، وب سایت خود را برای SEO بهینه کنید.
 • عملکرد وردپرس: با نصب بهترین وردپرس حافظه پنهان و سایر افزونه های عملکرد وردپرس ، سایت وردپرس خود را سرعت بخشید.
 • جلوگیری از نظرات اسپم: با نصب افزونه Akismet در وبلاگ وردپرس خود ، از نظرات هرزنامه خودداری کنید.
 • وب سایت خود را رشد دهید: با استفاده از بهترین افزونه های تولید سرب وردپرس ، به راحتی ترافیک وب سایت و مشتری خود را افزایش دهید.

اگر همیشه قصد تغییر دامنه ها را دارید ، این مقاله جالب را به صورت مرحله به مرحله در مورد نحوه انتقال سایت وردپرس خود به نام دامنه جدید بررسی کنید. و اگر همیشه فکر می کنید CMS خود را تغییر دهید ، در مقاله گزینه های وردپرس ما را بخوانید ، لیست رقبای برتر WordPress را.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه نصب وردپرس کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما درباره نحوه راه اندازی وب سایت وردپرس را از ابتدا (مرحله به مرحله) ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map