نحوه تنظیم ردیابی بارگیری در WordPress با Google Analytics

نحوه تنظیم ردیابی بارگیری در WordPress با Google Analytics


آیا می خواهید ردیابی بارگیری فایلها را در وردپرس تنظیم کنید؟ پیگیری بارگیری در پرونده های شما به شما کمک می کند بیشترین تعداد کتابهای الکترونیکی یا فایلهای PDF را توسط کاربران بارگیری کنید..

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی می توانید ردیابی بارگیری در WordPress را با Google Analytics تنظیم کنید.

چرا باید ردیابی بارگیری را با Google Analytics تنظیم کنید?

هنگامی که چندین کتاب الکترونیکی یا فایلهای مفید دیگری را در وب سایت وردپرس خود دارید ، باید ردیابی بارگیری را تنظیم کنید تا بررسی کنید کاربران شما این فایلها را بارگیری می کنند یا خیر. همچنین ممکن است بخواهید بدانید که کدام یک از پرونده های شما بیشترین بار توسط کاربران شما بارگیری می شود.

علاوه بر این ، به شما کمک می کند یاد بگیرید که کمتر فایلهای بارگیری شده توسط کاربران (یا نه) توسط کاربران ، بنابراین می توانید استراتژی های خود را تنظیم کنید و فقط محتوایی را ایجاد کنید که بیشترین جذابیت کاربر را در وب سایت شما ایجاد کند.

به طور معمول ، شما از Google Analytics برای نظارت بر منابع ترافیکی و دیگر آمارهای مفید در وب سایت وردپرس خود استفاده می کنید. با این حال ، Google Analytics یک سیستم ردیابی بارگیری برای پرونده های خاص ندارد.

توصیه می کنیم از MonsterInsights افزونه این بهترین راه حل تحلیلی WordPress است و به شما کمک می کند تا بارگیری پرونده ها به راحتی ردیابی کنید.

با گفتن این موضوع ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه به راحتی بتوانید ردیابی بارگیری در WordPress را با Google Analytics تنظیم کنید.

تنظیم ردیابی بارگیری در WordPress با Google Analytics

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه MonsterInsights است. شما باید برنامه Pro خود را خریداری کنید تا به راحتی ردیابی بارگیری را در سایت خود تنظیم کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مرحله به مرحله ما در مورد نحوه نصب افزونه در وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال سازی ، باید Google Analytics را در WordPress با استفاده از MonsterInsights تنظیم کنید. این به طور خودکار ردیابی بارگیری برای پرونده های شما را در WordPress فعال می کند.

اکنون ، می توانید پیش بروید و نحوه پیگیری بارگیری پرونده ها را پیکربندی کنید. در داشبورد MonsterInsights ، پرونده های بارگیری شده می توانند به عنوان رخداد مشاهده شوند. می توانید این تنظیمات را تغییر داده و فایلهای بارگیری شده را به عنوان نمای صفحه مشاهده کنید.

ما توصیه می کنیم بارگیری ها را به عنوان رویداد به جای بازدید از صفحه ردیابی کنید. ردیابی بارگیری ها به عنوان رویدادها ، آمارهای بارگیری پرونده ها را در داشبورد وردپرس شما با آرامش بیشتری نشان می دهد.

ردیابی پرونده های بارگیری شده به عنوان نمای صفحه ممکن است بر آمار ترافیک وب سایت شما تأثیر بگذارد. اگر هنوز مشتاق تغییر تنظیمات پیش فرض از رویدادها به نمای صفحه هستید ، به سادگی وارد قسمت مدیریت وردپرس خود شوید. سپس ، به بازدید کنید بینش »تنظیمات» پیگیری از منوی سمت چپ به File Downloads رفته و بروید.

بارگیری فایلها به عنوان نمای صفحه

از آنجا انتخاب کنید نمای صفحه و برای ذخیره این تنظیمات روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

برای پیگیری بارگیری پرونده ها ، افزودنیهای افزودنی بیشتری در پرونده ها ایجاد کنید

نمی دانید که افزونه MonsterInsights به عنوان بارگیری دنبال می شود؟ لیست در صفحه بارگیری فایل ها از جمله doc ، exe ، js ، pdf ، ppt و غیره آورده شده است.

افزونه های بیشتر اضافه کنید

به راحتی می توانید پس زمینه های بیشتری را در قسمت “پسوند پرونده ها” مشاهده کنید تا در قسمت بارگیری ها ردیابی شوند. بر روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

توجه داشته باشید: افزونه های جدید را با یک ویرگول در قسمت Extensions جدا کنید.

مشاهده بارگیری پرونده های شما در داشبورد وردپرس

برای مشاهده گزارش پرونده های بارگیری شده خود در وردپرس ، باید به این قسمت بروید بینش »گزارش» گزارش ناشران.

در آن صفحه ، برای مشاهده بارگیریهای خود ، به قسمت بالا لینکهای بارگیری بروید.

لینک های برتر بارگیری

مشاهده بارگیری پرونده های شما در Google Analytics

MonsterInsights به شما امکان می دهد بارگیری پرونده ها را در Google Analytics مشاهده کنید ، درست مثل اینکه آمار ترافیک وب سایت خود را به شما نشان می دهد. به سادگی به حساب Google Analytics خود وارد شوید و روی پیوند وب سایت خود کلیک کنید که در آن مشاهده ها را مشاهده می کنید.

وب سایت شما در حساب Google Analytics

اگر بازدیدهای صفحه را در تنظیمات MonsterInsights برای بارگیری پرونده انتخاب کرده اید ، سپس به سادگی بروید تمام صفحات بخش برای یافتن گزارش ردیابی.

از آنجا می توانید گزارش را با رفتن به آن مشاهده کنید رفتار »محتوای سایت» همه صفحات.

با این حال ، اگر در تنظیمات بارگیری پرونده وقایع را انتخاب کرده اید ، برای مشاهده اطلاعات پرونده های بارگیری شده خود ، باید به بخش گزارش رویدادها مراجعه کنید.

به سادگی بروید رفتار »وقایع در منوی سمت چپ ، و گزینه های مختلفی را به شما نشان می دهد. بیایید به صورت جداگانه در مورد این گزینه ها بحث کنیم.

 • بررسی اجمالی: اگر روی این گزینه کلیک کنید ، تمام رویدادهای برتر وب سایت شما را به شما نشان می دهد.
 • رویدادهای برتر: در این بخش رویدادی را مشاهده می کنید که بیشترین وقت کاربران را در آن گذرانده اید.
 • صفحات: لیستی از تمام صفحاتی که در آن فایل ها اضافه کرده اید برای کاربران خود بارگیری می کند و آنها روی گزینه بارگیری کلیک می کنند.
 • جریان رویدادها: می توانید در بخش جریان رویدادها ، سفر کاربران خود را رصد کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا با توجه به زمان نامزدی که در صفحات خاص با فایلهای قابل بارگیری است ، کدام پرونده ها را دوست دارید ، ردیابی کنید..

برای مشاهده داده ها در نمودارها با جزئیات ، به صفحه بروید رویدادها »رویدادهای برتر بخش.

ردیابی رویداد در Google Analytics

می توانید در زیر گزینه بارگیری را کلیک کنید دسته رویداد ستون برای مشاهده گزارش کامل.

گزارش رویداد

چگونه ردیابی بارگیری فایلها با MonsterInsights کار می کند?

Google Analytics یک سیستم پیش فرض برای ردیابی بارگیری پرونده های شما ندارد. با این حال ، MonsterInsights به شما امکان می دهد پرونده های بارگیری شده خود را با Google Analytics به راحتی کنترل کنید.

در بخش گزارش رویدادهای Google Analytics ، تمام منابع بارگیری شده خود را با link لینک بارگیری ‘مشاهده می کنید..

بخش گزارش وقایع بیشتر به چند ستون تقسیم می شود. این مؤلفه ها برای فایلهای بارگیری شده شما یا هر پیگیری رویداد دیگر در Google Analytics یکسان خواهند بود.

 • دسته رویداد: وقتی روی برچسب بارگیری در زیر ستون طبقه بندی رویداد (در شکل بالا) کلیک کنید ، تمام پرونده های بارگیری شده خود را مشاهده خواهید کرد.
 • اقدام رویداد: بعد از کلیک بر روی برچسب بارگیری ، تمام آدرس های اینترنتی را با منابع بارگیری خود در زیر ستون Event Action نشان می دهد و می توانید برای پیگیری بارگیری های خود ، روی هر URL کلیک کنید.
 • برچسب رویداد: در زیر این ستون می توانید عنوان یا عنوانی را که رویداد شما به آن مرتبط است را مشاهده کنید.

این همه امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه می توانید ردیابی بارگیری در WordPress را با Google Analytics تنظیم کنید. شما همچنین می توانید گزینه های جایگزین Google Analytics را در ویترین بهترین راه حل های تحلیلی برای وردپرس مشاهده کنید.

اگر می خواهید وب سایت خود را به سرعت تنظیم کنید و نمی خواهید ویژگی هایی را به صورت دستی اضافه کنید ، بهترین سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن برای WordPress را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map