10 labākie biznesa VoIP tālruņa pakalpojumi mazajiem uzņēmumiem (2020. gads)

labākie biznesa tālruņu pakalpojumi


Vai vēlaties savai WordPress vietnei vislabāko biznesa tālruņa pakalpojumu? Daudzi mazie uzņēmumi savās vietnēs integrē tiešsaistes tālruņu sistēmu, lai nekavējoties izveidotu savienojumu ar lietotājiem. Tas ir papildu pakalpojums tiešraides tērzēšanai, e-pasta atbalstam un citiem tirgū pieejamiem risinājumiem. Izmantojot tālruņa pakalpojumu mazajam biznesam, jūs varat nekavējoties iesaistīt savus lietotājus. Šis ceļvedis aptver dažas no labākajām biznesa tālruņu līnijām, sākot no bez maksas līdz USD 30 mēnesī.

Labāko biznesa tālruņu pakalpojumu saraksts mazajiem uzņēmumiem

Uzņēmējdarbības tālruņa pakalpojumsCostKnown For
1. Nextiva19,95 USD / mēn.Vienkāršākais biznesa tālruņa pakalpojums
2. RingCentral19,99 USD / mēn.Labākais universālā tālruņa pakalpojumu sniedzējs
3. Tālrunis.com USD 9,99 mēnesī.Lētākais VoIP tālruņa pakalpojums
4. sienāzis29,99 USD / mēn.Labākais virtuālā tālruņa pakalpojums
5. 8 × 824,99 USD / mēn.Labākais mitināto biznesa tālruņu pakalpojums
6. Vonage 19,99 USD / mēn.Labākais uzlabotais tālruņa pakalpojums
7. Skype USD 8,25 mēnesī.Populārākais tiešsaistes tālruņa pakalpojums
8. GoogleVoice BezmaksasBezmaksas biznesa tālruņa pakalpojums
9. Balss kadrs USD 12 mēnesī.Labākā auto pavadoņu tālruņu sistēma
10. CallHippo USD 8 mēnesī.Labākais freemium virtuālā tālruņa pakalpojums

Kā izvēlēties labākos biznesa tālruņa pakalpojumus – FAQ

Pirms ienirt un sākt salīdzināt dažādus biznesa tālruņu pakalpojumu sniedzējus, ir vērts veltīt laiku, lai izpētītu, vai biznesa tālruņa pakalpojums ir vislabākais jūsu vajadzībām..

Palīdzot simtiem lietotāju izveidot biznesa tālruņu pakalpojumu, mēs zinām, ko nozīmē tālruņu sistēma maziem uzņēmumiem. Sāksim ar 5 jautājumi ko mēs kādreiz saņēmām no lietotājiem.

Ja jūs labprātāk grieztu tieši pakaļdzīšanos un pārietu uz salīdzinājumu, pārbaudiet to šeit.

# 1. Kas ir biznesa VoIP tālruņa pakalpojums?

VoIP nozīmē Voice over Internet Protocol (VoIP), kas pazīstams arī kā interneta telefonija. VoIP ļauj lietotājiem veikt tālruņa zvanus internetā.

Atšķirībā no tradicionālajiem tālruņa pakalpojumiem, VoIP biznesa tālruņa pakalpojums nāk ar plašu papildu funkciju klāstu, par kurām jums nav jāmaksā papildus, piemēram, par zvanu pāradresāciju, zvanu gaidīšanu, balss pastu, zvanītāja ID un citu. Turklāt jūs varat sūtīt dokumentus, kamēr esat iesaistījies sarunā ar lietotājiem.

# 2. Vai jums ir nepieciešams VoIP / biznesa tālruņa pakalpojums?

VoIP / biznesa tālruņu pakalpojums pilnībā atšķiras no tradicionālās tālruņu sistēmas.

Ja esat mazs uzņēmums, ieteicams apsvērt uzņēmuma tālruņa pakalpojuma iegādi šādu iemeslu dēļ:

 • Vienu numuru varat dalīt vairākiem lietotājiem vienlaikus.
 • Zvanu saņemšanai un zvanīšanai var izmantot galda tālruni, mobilo tālruni vai datoru.
 • Lai uzlabotu produktivitāti, varat izsekot zvana ilgumam, aizturēšanas laikam, gaidīšanas laikam un kopējam lietojumam.
 • Atšķirībā no tradicionālās tālruņu sistēmas, sākotnējās un pašreizējās izmaksas ir salīdzinoši zemas.

# 3. Cik maksā fiksētais tālrunis mēnesī?

AT&Ja tālruņa plāns tiek piegādāts ar pilnu funkciju komplektu, piemēram, zvanītāja ID, zvanu gaidīšanu vai balss pastu, plāns maksā apmēram 35 USD. No otras puses, VoIP tālruņa pakalpojums ir ne tikai lētāks (sākot no USD 19,99 mēnesī), bet arī ar pārāk daudzām funkcijām.

# 4. Cik maksā biznesa tālruņa pakalpojums?

Tas ir atkarīgs no. Parasti biznesa tālruņa pakalpojums var maksāt no USD 20 mēnesī līdz USD 30. Ir daži faktori, kas jums jāņem vērā, lai redzētu, cik maksātu biznesa tālruņa pakalpojums.

 • Lietotāju skaits: atkarīgs no tā, cik lietotājiem vēlaties dot piekļuvi tālruņu sistēmai.
 • Tālruņa iespējas: konferences, mobilitāte, integrācija ar desmitiem CRM rīku utt.
 • Tālruņa sistēmas tips: VoIP, fiksētais tālrunis, virtuālā tālruņa sistēma

# 5. Plusi & Mīnusi – biznesa VoIP tālruņa pakalpojums salīdzinājumā ar fiksēto

Vai jums rodas jautājums, kurš no tiem ir vislabākais jūsu biznesa vajadzībām – fiksētais tālrunis vai biznesa tālruņa pakalpojums? Apskatīsim galvenās atšķirības starp tām.

 • Pieejamība: Kā minēts iepriekš, atkarībā no biznesa iespējām biznesa tālruņa pakalpojums, šķiet, ir lētāks nekā fiksētais savienojums.
 • Funkciju komplekts: Nemaz nerunājot par to, ka biznesa tālruņa pakalpojums nodrošina pārāk daudz tādu funkciju, kas ir ļoti noderīgas maziem uzņēmumiem.
 • Piekļuves vienkāršība: Izmantojot biznesa tālruņa pakalpojumu, jūs varat saņemt zvanu no jebkuras vietas jebkurā laikā, izmantojot jūsu izvēlēto ierīci, turpretī jums ir jābūt birojā, lai piekļūtu fiksētajam tālrunim vai nolīgtu reģistratūras reģistratūru, lai to apmeklētu.
 • Uzticams interneta savienojums: Biznesa tālruņa pakalpojumam ir nepieciešams uzticams interneta savienojums, bet fiksētajiem nav. Interneta pārtraukuma laikā jūsu tālruņa zvani notiks tieši uz balss pastu.

10 biznesa VoIP tālruņu pakalpojumu sniedzēji (salīdz & Pārskatīts)

 1. Nextiva – Labākais / vienkāršākais biznesa tālruņa pakalpojums
 2. RingCentral – labākais universālā tālruņa pakalpojumu sniedzējs
 3. Tālrunis.com – lētākais VoIP tālruņa pakalpojums
 4. Sienāzis – labākais virtuālā tālruņa pakalpojums
 5. 8 × 8 – Labākais mitināto biznesa tālruņu pakalpojums
 6. Vonage – Labākais uzlabotais tālruņa pakalpojums
 7. Skype – populārākais tiešsaistes tālruņa pakalpojums
 8. #GoogleVoice – Bezmaksas biznesa tālruņa pakalpojums
 9. Balss kadrs – labākā auto pavadoņu tālruņu sistēma
 10. CallHippo – labākais freemium virtuālā tālruņa pakalpojums

1. Nextiva: labākais / vienkāršākais biznesa tālruņa pakalpojums

Nextiva

Nextiva ir viens no populārākajiem biznesa tālruņu un zvanu pāradresācijas pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem. Tas ir ērti lietojams un piedāvā pārsteidzošas iespējas. Nextiva ir lēts pakalpojums, kas nozīmē, ka mazu uzņēmumu vietnes var no tā viegli gūt labumu. Tam ir tīmekļa panelis, lai pārvaldītu jūsu zvanus, balss pastus un faksus.

Nextiva ir pieejams VoIP pakalpojums, kas ļauj veikt bezmaksas vietējos zvanus, zvanu maršrutēšanu, balss pasta pārsūtīšanu uz e-pastiem un daudz ko citu. Viņu VOIP pakalpojums ir uzlabots, taču draudzīgs iesācējiem un ērti lietojams. Nextiva lietošanas galvenā priekšrocība ir tā, ka tā jums sniegs reģistrētu bezmaksas numuru, kas nozīmē, ka lietotāji var ar jums sazināties bez maksas. Tas piedāvā arī citus pakalpojumus, piemēram, tiešraidi, sarunu analīzi, CRM utt.

Cena: Sākot no USD 19,95 mēnesī bez iestatīšanas maksas. Skatiet mūsu Nextiva kuponu, lai iegūtu vislabāko cenu!

2. RingCentral: labākais universālā tālruņa pakalpojumu sniedzējs

RingCentral

RingCentral ir biznesa tālruņu pakalpojums, kurā nav problēmu, un to var viegli izmantot mazie un lielie uzņēmumi. Tāpat kā visi citi biznesa tālruņu pakalpojumi, arī RingCentral ir pieejama zvana gaidīšanas iespēja, zvanu pārsūtīšana, daudzrindu tālruņu sistēma, zvanu pāradresācija, konferences zvani, video konferences un daudz kas cits..

Tas ļauj koplietot ekrānus, veikt bezmaksas zvanus, izmantojot viņu bezmaksas iespēju, un lieliski darbojas ar trešo pušu pakalpojumiem, piemēram, Microsoft, Gusto, Dropbox utt..

Cena: Sākot no USD 19,99 mēnesī. RingCentral piedāvā arī citus pielāgotus plānus, lai izpildītu jūsu vajadzības. Jaunākos piedāvājumus un atlaides skatiet mūsu RingCentral kuponu lapā.

3. Phone.com: lētākais VoIP tālruņa pakalpojums

Tālrunis.com

Phone.com ir labākais biznesa tālruņu pakalpojums maziem uzņēmumiem. Tas nāk ar zvanu maršrutēšanas pakalpojumu, zvanu pāradresāciju, faksu, zvanītāja ID, vairāku līniju (konferenču) zvaniem un daudz ko citu. Phone.com ir gan lietotņu, gan tīmekļa paneļi, lai pārvaldītu zvanus tiešsaistē.

Viņiem ir lēta biznesa tālruņa līnija daudzām Eiropas valstīm un Kanādai, kas lietotājiem ļauj paplašināt uzņēmējdarbību uz šīm valstīm. Phone.com piedāvā integrāciju ar daudzām tirgū esošajām CRM programmatūrām, ieskaitot Zoho un Salesforce.

Cena: Tas nāk ar maksas par minūti un neierobežotu cenu plānu. Sākot no USD 9,99 mēnesī, ja maksā katru gadu.

4. GrassHopper: labākais virtuālā tālruņa pakalpojums

GrassHopper

GrassHopper ir labākā virtuālā tālruņa sistēma mazo uzņēmumu īpašniekiem. Tas nāk ar visām standarta VOIP pakalpojumu funkcijām, piemēram, zvanu pāradresācija, balss pasts, zvanītāja ID utt. Tas ļauj veikt zvanus, izmantojot parastu tālruņa numuru. To paplašinājumus var izmantot, lai veiktu konferences zvanus, kas ir lieliski piemēroti ienākošo komandu sanāksmēm.

Tīmekļa un lietotņu portāls ir ērti lietojams. Tam ir bezmaksas numuri ASV, Lielbritānijā un Kanādā. GrassHopper ir vairāki tālruņu numuru, bezmaksas numuru un īslaicīgu numuru paplašinājumi, lai veiktu zvanus tiešsaistē.

Cena: Sākot no USD 29.99 mēnesī (viens numurs un ne vairāk kā 3 paplašinājumi)

5. 8 × 8: labākais mitinātā biznesa tālruņa pakalpojums

8 × 8 ir populārs biznesa tālruņu pakalpojums tirgū. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri savās vietnēs sāk pievienot interneta biznesa tālruņu sistēmu. 8 × 8 ir mazāk funkciju nekā vidējam tiešsaistes tālruņu risinājumam, taču tas ir noderīgs mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Viņu pakalpojumi ietver balss pastu, automātisku atbildēšanu uz zvaniem, tekstu, numuru kopīgošanu un daudz ko citu. Viņi piedāvā vairākus plānus saviem lietotājiem, lai nodrošinātu ērtu un uzticamu.

Cena: Sākot no USD 24,99 mēnesī par katru lietotāju (arī 250 izejošās minūtes uz ASV un Kanādu)

6. Vonage: labākais uzlabotais tālruņa pakalpojums

Vonage

Vonage ir vēl viens maza biznesa tālruņa pakalpojums, ko var izmantot tiešsaistes zvaniem. Tas nāk ar visiem standarta VOIP pakalpojumiem, kā arī ar Amazon Chime, videozvaniem un daudz ko citu. Viņu premium pakalpojumiem ir vairāk funkciju un papildu uzlabotas tehnoloģijas lietotājiem.

Viņu tīmekļa administrēšanas panelis palīdz regulēt zvanus, radīt lietotājus un viedā veidā pārvaldīt tiešsaistes saziņu.

Cena: Sākot no 19,99 USD / mēnesī.

7. Skype: populārākais tiešsaistes tālruņa pakalpojums

Skype

Skype ir populārākā tālruņu sistēma, ar kuras palīdzību veikt balss zvanus un vadīt video konferences pasaulē. Tas piedāvā neierobežotus bezmaksas zvanus citiem Skype lietotājiem, izmantojot interneta savienojumu. Tomēr, ja vēlaties piezvanīt uz starptautiskiem vai vietējiem numuriem, jums būs nepieciešami to prēmijas.

To darbina Microsoft, kas nozīmē, ka pakalpojumam ir stabils pamats. Varat arī iegūt vietējo numuru, uz kuru lietotāji var piezvanīt, lai izveidotu savienojumu ar jums Skype.

Cena: Pamata versiju var lejupielādēt bez maksas. Uzņēmējdarbības plāns sākot no USD 8,25 mēnesī.

8. Google Voice: bezmaksas biznesa tālruņa pakalpojums

Google Voice

Google Voice ir elastīgs biznesa tālruņa pakalpojums. Tomēr tai ir mazāk iespēju, salīdzinot ar pilnībā virtuālo tālruņu sistēmu. Tas ir parocīgi viedtālruņu lietotājiem un uzņēmumu īpašniekiem, izmantojot ierīces, kas atbalsta Google produktus.

Tam ir bezmaksas ASV izveidots numurs, balss pasta pakalpojums, zvanu ierakstīšana un daudz kas cits. Google Voice palīdz izveidot labāku saziņu starp uzņēmumu īpašniekiem un patērētājiem.

Cena: Bezmaksas numurs, lai piezvanītu, nosūtītu īsziņas un balss pastus.

9. Balss attēls: labākā automātisko tālruņu sistēma

Balss kadrs

Voiceshot ir lielisks biznesa tālruņa pakalpojums mazām vietnēm. Tam ir automātisko respondentu sistēma, kas atbild uz zvaniem jebkurā laikā, kas nozīmē, ka esat aktīvs pat pēc darba laika. Balss attēls ļauj nosūtīt izejošos ziņojumus lietotājiem. Varat arī izveidot pielāgotus, interaktīvus izejošos tekstus.

Tas palīdz ar zvanu plānošanu un nosūta brīdinājumus / atgādinājumus jums un jūsu lietotājiem par zvanu. Citas funkcijas ietver trauksmes signālus ārkārtas gadījumiem, integrāciju un daudz ko citu.

Cena: Sākot no USD 12 mēnesī.

10. CallHippo: labākais Freemium virtuālā tālruņa pakalpojums

CallHippo

CallHippo ir viena no populārākajām virtuālo tālruņu sistēmām pasaulē. Tam ir standarta VOIP funkcijas, piemēram, tālruņa numurs, zvanītāja ID, zvanu pāradresācija utt. Lai veiktu zvanus, izmantojot CallHippo, jums nav nepieciešams galda tālrunis, jo viss tiek pārvaldīts no viņu tiešsaistes portāla.

Tam ir vienkāršs tīmekļa portāls, lai izveidotu lietotājus, pārvaldītu zvanus un veiktu daudz ko citu. Varat arī izveidot nodaļas un pārsūtīt zvanus konkrētiem ekspertiem. Tas ir viens no lētajiem biznesa tālruņa līnijas pakalpojumiem mazajiem uzņēmumiem.

Cena: Pamata iestatīšana ir bezmaksas 2 lietotājiem. Piemaksu plānu sākuma forma USD 8 mēnesī.

Kāds ir labākais VoIP pakalpojums mazam biznesam?

Šeit ir īss pārskats par labākajiem biznesa tālruņu sniedzējiem mazajiem uzņēmumiem.

Biznesa tālruņa pakalpojumsIzmaksasZināms
1. Nextiva19,95 USD / mēn.Vienkāršākais biznesa tālruņa pakalpojums
2. RingCentral19,99 USD / mēn.Labākais universālā tālruņa pakalpojumu sniedzējs
3. Tālrunis.com USD 9,99 mēnesī.Lētākais VoIP tālruņa pakalpojums
4. sienāzis29,99 USD / mēn.Labākais virtuālā tālruņa pakalpojums
5. 8 × 824,99 USD / mēn.Labākais mitināto biznesa tālruņu pakalpojums
6. Vonage 19,99 USD / mēn.Labākais uzlabotais tālruņa pakalpojums
7. Skype USD 8,25 mēnesī.Populārākais tiešsaistes tālruņa pakalpojums
8. GoogleVoice BezmaksasBezmaksas biznesa tālruņa pakalpojums
9. Balss kadrs USD 12 mēnesī.Labākā auto pavadoņu tālruņu sistēma
10. CallHippo USD 8 mēnesī.Labākais freemium virtuālā tālruņa pakalpojums

Lai gan iespēju ir daudz, mēs uzskatām, ka Nextiva izceļas no pārējiem, pateicoties tā pieņemamiem plāniem un komplektācijas iespējām.

RingCentral ir laba alternatīva Nextiva. Ja esat izvēlējies lētāku risinājumu, tad labākā izvēle varētu būt Phone.com.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums atrast labākos biznesa tālruņu pakalpojumus. Ja jums patika šis raksts, tad jums vajadzētu arī iepazīties ar mūsu ceļvedi par 9 labākajiem WordPress palīdzības dienesta spraudņiem klientu atbalstam.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map