10 labākie CDN pakalpojumi, lai paātrinātu jūsu vietnes darbību (2020. gads)

labākie CDN pakalpojumi


Vai jūs meklējat labākos WordPress CDN pakalpojumus?

Satura piegādes tīkli (CDN) kešatmiņā satur jūsu vietnes saturu vairākos serveros dažādās ģeogrāfiskās vietās. Tas saturu piegādā jūsu vietnes apmeklētājam, izmantojot viņiem vistuvāko serveri.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem labākajiem WordPress CDN pakalpojumiem, kas var palīdzēt jums paātrināt jūsu vietni.

1. StackPath CDN

StackPath

StackPath ir viens no labākajiem CDN pakalpojumiem WordPress vietnēm. StackPath iepriekš bija pazīstams kā MaxCDN. Tam ir inteliģenta kešatmiņas saglabāšanas sistēma, tūlītējas tīrīšanas mehānisms un pielāgoti kešatmiņas noteikumi, lai uzlabotu vietnes veiktspēju. StackPath CDN pieder plašs serveru tīkls visos kontinentos.

Tas nāk ar reāllaika analītiku, pielāgotu EdgeRules, segmentētu lejupielāžu opciju un bez servera skriptu veidošanas funkciju. Pamatplānā mēneša joslas platums var būt līdz 1 TB.

Cena: Tās izmaksas sākas no USD 20 mēnesī. Pirmā mēneša pakalpojums ir bez maksas.

2. KeyCDN

KeyCDN

KeyCDN ir viens no visspēcīgākajiem satura piegādes tīkliem, kam ir 34 datu centri visā pasaulē. Varat instalēt viņu WordPress spraudni ar nosaukumu CDN Enabler, lai KeyCDN varētu viegli integrēt savā WordPress vietnē.

Vislabākais ir tas, ka spraudnis ļauj jums iztīrīt CDN zonas kešatmiņu tieši no WordPress administratora. Tas nozīmē, ka jums nav jāpiesakās KeyCDN informācijas panelī, lai iztīrītu kešatmiņu.

Cena: Tam ir “pay-as-you-go” politika un maksa par lietošanu. KeyCDN piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

3. Sucuri

Sucuri

Sucuri ir labākais vietņu drošības, uzraudzības un aizsardzības pakalpojums. Papildus drošībai viņi piedāvā arī CDN risinājumu jūsu WordPress vietnes veiktspējas un ātruma optimizēšanai. Tam ir vairākas kešatmiņas saglabāšanas iespējas visu veidu vietnēm.

Viņu CDN darbojas Anycast tīklā ar serveru globālo izplatīšanu. Sucuri CDN konfigurācijai ir pielāgotas opcijas, lai maksimāli palielinātu vietnes ātrumu.

Varat arī apskatīt Sucuri pārskatu, lai iegūtu vairāk informācijas par viņu pakalpojumiem.

Cena: Pamatplāns maksā 199,99 USD gadā.

4. Mākoņa aizdegšanās

Mākoņa uzliesmojums

Cloudflare ir lielisks tīmekļa veiktspējas un drošības pakalpojums. Tam ir lielākā mākoņu tīkla platforma ar 180 datu centriem visā pasaulē, un tā ir nodrošinājusi vairāk nekā 16 miljonus domēnu. Jūs to varat izmantot, lai paātrinātu savas tīmekļa lapas, mobilās lietojumprogrammas un API.

Tas piedāvā bezmaksas spraudni un krasi uzlabo WordPress vietņu veiktspēju ar minimālu konfigurāciju. Tas arī aizsargā jūsu vietni no DDoS uzbrukumiem un ļaunprātīga satura.

Cena: Pro plāns sākas no USD 20 mēnesī. Viņi arī piedāvā bezmaksas kontu ar pamata funkcijām.

5. Amazon CloudFront

Amazon CloudFront

Amazon CloudFront ir AWS integrēts CDN pakalpojums, kas jūsu vietnes saturu jūsu apmeklētājiem nodrošina nekavējoties. AWS tīkls veicina CDN ar citiem pakalpojumiem un piedāvā lielu pārsūtīšanas ātrumu visā pasaulē. Tas ir uzlabots pakalpojums izstrādātājiem un programmētājiem.

Tomēr, lai iestatītu Amazon CloudFront, jums būs jārisina neliela mācīšanās līkne.

Cena: Tam ir “pay-as-you-go” modelis, un maksa ir tikai par jūsu izmantoto pakalpojumu. Izmantojot AWS, jūs arī uz īsu laiku iegūsit bezmaksas izmēģinājumus.

6. CacheFly

CacheFly

CacheFly ir viens no vecākajiem satura piegādes tīkliem tirgū. Balstoties uz Anycast tīklu, tie palīdz uzlabot jūsu vietnes ātrumu un ātri piegādā saturu. Šis CDN pakalpojums strauji straumē videoklipus un apraidi.

Kad jums nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar viņu izcilo atbalsta komandu, kas var atbildēt uz jūsu attiecīgajiem jautājumiem par CDN.

Cena: Mazu biznesa plānu sākuma izmaksas ir USD 245 mēnesī, ko maksā katru gadu. Par priekšapmaksu jūs saņemsiet arī 2 mēnešus bezmaksas pakalpojumu.

7. Rackspace

Rackspace

Rackspace ir premium mākoņdatošanas pakalpojums, kas izmanto Akamai tīklu un straumē saturu līdz 200 vietām visā pasaulē.

Tas atbalsta e-komercijas veikalus, WordPress vietnes, tīmekļa lietojumprogrammas, mobilās lietojumprogrammas un daudz ko citu. Tas ir mazliet prasmīgs pakalpojums, un tā uzstādīšanai ir vajadzīgas uzlabotas zināšanas.

Cena: Tas ir maksas pakalpojums, tāpēc jūs varat maksāt tikai par patērēto joslas platumu. Pakalpojums ir pilnībā pielāgojams jebkurai satiksmes slodzei.

8. Google Cloud CDN

Google Cloud CDN

Google Cloud CDN ir lētu satura piegādes tīkla pakalpojums. Ar 90 serveriem visā pasaulē tas visātrāk tiek piegādāts saturam lietotājiem jebkurā vietā. Tas nāk ar ātru lapu ielādi un palielina lietotāju iesaisti jūsu vietnē. Google Cloud CDN visiem lietotājiem nodrošina vienu IP adresi, un nav nepieciešams reģionālais DNS.

Tas ir aprīkots ar bezmaksas SSL, lai jūsu vietne būtu droša. Tas ir integrēts Google Cloud Platform, un jūs varat iespējot CDN ar vienu izvēles rūtiņu.

Cena: Lai piekļūtu CDN, jums jāpierakstās uz Google Cloud Platform. Google Cloud Platform izmaksas ir atkarīgas no jūsu lietojuma.

9. Microsoft Azure CDN

Microsoft Azure CDN

Ja jūs meklējat drošu un uzticamu satura piegādes tīklu, tad Microsoft Azure CDN ir lieliska izvēle. Tam ir globāls pārklājums un satura piegādes masveida mērogojamība. Tas tiek integrēts ar visiem Azure pakalpojumiem, kas padara CDN risinājumu noderīgāku.

Azure CDN samazina lapas ielādes laiku, ietaupa joslas platumu un paātrina Web lapas. Tas lieliski darbojas ar vietnēm, lietotnēm un spēļu programmatūru.

Cena: Tas darbojas pēc “pay-as-you-go” modeļa.

10. Imperva

Imperva

Imperva ir viens no labākajiem CDN pakalpojumiem, kas izmanto viedo kešatmiņu, ātrdarbīgu glabāšanu un optimizācijas rīkus. Tam ir uzlabota mašīnu apguves tehnoloģija dinamiskai kešatmiņas saglabāšanai. Jūs varat uzreiz iztīrīt kešatmiņu, un tai ir pielāgotas kešatmiņas vadības iespējas.

Datu centri ir stratēģiski izvietoti visos pasaules reģionos, lai apkalpotu saturu no serveriem, kas ir tuvāk lietotājiem. Imperva optimizē saturu, automatizē saspiešanu un dara daudz vairāk, piemēram, piešķīris CDN pakalpojumu.

Cena: Jums jāpieprasa piedāvājums.

Tas ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos CDN pakalpojumus jūsu WordPress vietnei. Un pēc izvēlētā pakalpojuma izvietošanas noteikti veiciet vietnes ātruma testu. Varat arī apskatīt mūsu soli pa solim instrukcijas, kā izveidot vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map