10 labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020 (salīdzināti un pārskatīti)

Labākie e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji


Meklējat labākos e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējus savam mazajam biznesam?

Ja esat iegādājies tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, lai savu biznesu sāktu tiešsaistē, jūs, iespējams, pamanījāt, ka daudzi mitināšanas pakalpojumi piedāvā iebūvētu iespēju e-pastu mitināšanai..

Lai gan tā ir lieliska lieta ikvienam, kurš tikko uzsācis darbību, daudziem tas ir saistīts ar negatīvu pusi. Un lielākais no tiem ir tā ierobežotās iespējas. Tas ir, kad attēlā parādās e-pasta mitināšanas pakalpojumi. Atšķirībā no iebūvētajām iespējām, ko piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, izmantojot e-pasta mitināšanas pakalpojumus, jūs varat nodrošināt, ka katrs nosūtītais e-pasts tiek piegādāts lietotājiem.

Turklāt jūs varat pilnībā kontrolēt savus e-pastus. Viņu pārsteidzošā atbalsta dēļ jūs varat koncentrēties tikai uz savu biznesu, neraizējoties par kaut ko, kas saistīts ar tā konfigurāciju vai iestatījumiem.

Kā atrast labāko e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Parasti ir vairāki faktori, kas jāapsver, pirms izvēlēties labu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Apskatīsim dažus no tiem:

 • Pielāgots domēns: Vienmēr pārbaudiet, vai tas ļauj jums izmantot pielāgotu e-pasta domēnu.
 • Piegādes garantija: Pastāv iespēja, ka e-pasta ziņojumi nonāk adresātu iesūtnē, nevis surogātpasta mapē.
 • Failu sūtīšanas jauda: Pārbaudiet, vai e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ļauj no jūsu konta sūtīt milzīgus failu pielikumus. Jo lielākus failus var nosūtīt, jo labāk.
 • Laiks: Nav jēgas izvēlēties mitināšanas pakalpojumu, ja tas nevar garantēt 99,9% uptime.
 • Drošība: Ir ārkārtīgi svarīgi, lai jūsu e-pasta ziņojumos nebūtu surogātpastu vai citu ļaunprātīgu draudu.

1. Bluehost: E-pasta mitināšana ar bezmaksas e-pasta domēnu

Bluehost e-pasts

Bluehost ir viens no populārākajiem un labākajiem e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas līdztekus tīmekļa mitināšanai piedāvā e-pasta hostinga pakalpojumus. Izmantojot šos pakalpojumus, jums visu gadu var būt bezmaksas domēns un izveidot neierobežotu e-pasta ziņojumu savam biznesam. Tā kā tā ir droša, izmantojot IMAP, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu e-pasti vienmēr ir aizsargāti no potenciāli neaizsargātiem draudiem. Tas arī piedāvā 3 dažādus tīmekļa pasta risinājumus, lai jūsu pasts būtu drošs.

Bluehost ļauj izveidot 5 e-pasta kontus ar visiem tīmekļa mitināšanas plāniem. Jums arī nav jāuztraucas par tā darbības laiku, jo uzņēmumam Bluehost ir izcils rekords – 99,99% uptime.

Pilnu mūsu pārskatu par Bluehost lasiet šeit.

2. SiteGround: labākais drošā e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Vietnes e-pasta mitināšana

SiteGround ir vēl viens fantastisks e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru varat pārbaudīt. Tas jau ir atzīmējis kā vadošais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs maziem un lieliem uzņēmumiem. Un tā e-pasta mitināšanas pakalpojumi ir vienlīdz labi gan funkciju, gan drošības iespēju ziņā.

Izvēloties vietni SiteGround, stundā varat nosūtīt līdz 400 e-pastus. Katrā nosūtītajā e-pastā var būt ne vairāk kā 40 adresāti, un, ja e-pasts netiek piegādāts, tas automātiski atkārto nosūtīšanu 24 stundu laikā. Varat būt drošs arī par savu e-pastu drošību, jo tas pēc noklusējuma ļauj SpamExpert funkciju katram lietotājam.

Pilnu mūsu pārskatu vietnē SiteGround lasiet šeit.

3. HostGator: labākā e-pasta mitināšana ar neierobežotām e-pasta adresēm

HostGator, bezmaksas migrācijas pakalpojumi

HostGator ir vēl viens pārsteidzošs e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas saviem lietotājiem piedāvā drošus un efektīvus e-pasta mitināšanas pakalpojumus. Tas ļauj mitināt e-pastus uz sava servera. Kad e-pasts ir izveidots, jūs varat tam piekļūt, izmantojot tīmekļa pastu vai tālruni, iestatot jūsu izvēlētu tīmekļa klientu.

Vislabākais ir tas, ka ar jebkuru plānu jūs iegūstat neierobežotu e-pasta kontu. HostGator garantē, ka darbspējas laiks būs 99,98%.

4. G Suite: biznesa e-pasts ar Gmail

GSuite e-pasts, e-pasta mitināšana

GSuite nav tikai jūsu vidējais e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir pilnīgs biznesa pārvaldības rīks, kas ļauj jums pilnībā piekļūt visiem Google organizācijas un drošības rīkiem. Tas var palīdzēt pilnveidot uzņēmējdarbību bez jebkādas profesionālas palīdzības.

Tas piedāvā 25 MB e-pasta pievienošanas iespējas un ļauj izveidot arī neierobežotu skaitu grupas e-pastu. Papildus Gmail uzņēmumiem, tas ļauj piekļūt visām Google lietotnēm, ieskaitot Google disku, dokumentus, balsi utt.
Šeit uzziniet, kā izveidot profesionālu e-pastu, izmantojot G Suite.

5. A2 mitināšana: e-pasta mitināšana ar garantētu garantiju

A @ hostings, bezmaksas migrācija

A2 Hostings piedāvā drošus un uzticamus e-pasta mitināšanas pakalpojumus, kas nodrošina jūsu e-pastu nosūtīšanu un saņemšanu bez jebkādām nepatikšanām. Kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji viņi piedāvā arī neierobežotas e-pasta adreses ar pārsūtīšanas un automātiskā atbildētāja iespējām. Jums var būt arī neierobežota atmiņas ietilpība, kur katrs jūsu ziņojums tiks saglabāts, līdz pats tos izdzēsīsit.

A2 mitināšana automātiski dublē visus jūsu ziņojumus, lai nodrošinātu, ka viss ir drošs. Viņu lietotājam draudzīgais cPanel atvieglo konfigurēšanu un iestatīšanu. Pats labākais A2 Hostings ir tas, ka tie piedāvā jebkurā laikā proporcionālu naudas atdošanas garantiju par jebkuru neizmantotu pakalpojumu.

Šeit ir vairāk par A2 mitināšanu.

6. Liquid Web: E-pasta hostings ar pārvaldītu hostingu

Liquid Web, e-pasta mitināšana

Liquid Web ir vēl viens uzticams e-pasta mitināšanas pakalpojums, kas piedāvā lieliskas iespējas. Standarta plāns piedāvā 25 GB krātuves vietu un atbalsta 50 MB pielikumus. Tas ļauj arī ērti importēt e-pastus no citām platformām, piemēram, Gmail un Outlook.

Vajadzības gadījumā varat elastīgi iestatīt e-pasta filtrus un kārtulas. Bez tam, tas piedāvā arī POP, SMTP, IMAP piekļuvi un kvalitatīvu aizsardzību pret surogātpastu. Tas piedāvā vairākus plānus ar dažādām funkcijām. Jo augstāks ir jūsu plāns, jo vairāk iespēju jums var būt.

Lasiet mūsu pārskatu Liquid Web šeit.

7. iPage: lētākais e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

iPage

iPage ir vēl viens e-pasta mitināšanas pakalpojums, ar kuru jūs varat izveidot neierobežotas e-pasta adreses savam biznesam. Šī ir lieliska iespēja mazu uzņēmumu īpašniekiem, kuriem ir jāizveido e-pasta adreses saviem darbiniekiem.

Tas piedāvā arī e-pasta pāradresācijas un automātiskā atbildētāja funkciju, kas jums atvieglo kontaktu uzturēšanu ar klientiem pat jūsu prombūtnes laikā. Lai nodrošinātu, ka jūsu e-pasta konts ir aizsargāts pret draudiem, tas piedāvā IMAP atbalstu.

Uzziniet vairāk par iPage šeit.

8. InMotion Hostings: vēl viena e-pasta mitināšanas platforma

InMotion Hostings ir pārsteidzošs e-pasta mitināšanas platformas cum tīmekļa mitināšanas pakalpojums tiem, kas meklē biznesa klases e-pastu un tīmekļa mitināšanu. Jums var būt gandrīz visas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas uzņēmuma e-pastu pārvaldīšanai. Sākot ar e-pasta filtrēšanu un automātisko atbildētāju līdz surogātpastu melnajam sarakstam, tā lietotājiem piedāvā lieliskas iespējas.

Varat strādāt pie sava e-pasta iestatījumiem tieši no lietotājam draudzīgā cPanel.

Šeit ir vairāk par InMotion mitināšanu.

9. GoDaddy: Iesācējiem draudzīgs e-pasta hostings

GoDaddy e-pasti

GoDaddy iesācējiem vienmēr ir bijusi izvēles iespēja iestatīt e-pastus, domēnus un tīmekļa mitināšanu.

GoDaddy piedāvā līdz 50 GB lielu atmiņas ietilpību un garantē 99,99% darbspējas laiku. Tas arī ļauj nosūtīt rēķinus, pārvaldīt tikšanās, izsekot nobraukumu ar Bookings, Outlook, Klientu pārvaldība un MileIQ lietotnēm.

Vairāk par GoDaddy lasiet šeit.

10. Office 365: biznesa e-pasts ar Outlook

Office 365

Office 365 ir viens no labākajiem e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas ļauj jums nodrošināt biznesa klases e-pasta mitināšanu maziem un lieliem uzņēmumiem. Tas ļauj jums pielāgot un saglabāt katru saņemto e-pastu. Jūs varat izmantot viņu pakalpojumus, lai sadarbotos dažādos departamentos un vietās. Jūs arī varat pārvaldīt dažādus uzdevumus un iesaistīties komandas darbā ar Microsoft Planner. Šādas funkcijas ļauj viegli vadīt, pārvaldīt un pilnveidot biznesu.

Šie ir daži no e-pasta mitināšanas pakalpojumiem, kurus varat izvēlēties. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums izvēlēties labākos e-pasta mitināšanas pakalpojumus sava uzņēmuma e-pastam. Jūs varētu vēlēties arī uzzināt par labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map