10 labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi – salīdzināti (2020. gads)

labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmumi


Vai jums rodas jautājums, kāds ir labākais Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojums? Ja vēlaties izveidot vietni Kanādā, ir svarīgi izvēlēties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas jūsu vietnei piešķirs nepieciešamo ātrumu, veiktspēju un drošību, taču neizjaucot banku. Tomēr tirgū ir daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, tāpēc var būt grūti izdomāt, kurš no jums ir labākā izvēle..

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar jums mūsu galvenajā izvēlē par labākajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Mēs apmeklēsim ASV tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas ir lieliski piemēroti Kanādas vietnēm, kā arī Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Sāksim.

Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskats: mūsu process

Pirms mēs dalīsimies ar jūsu izvēli par labāko Kanādas tīmekļa mitināšanu, apskatīsim IsitWP tīmekļa mitināšanas pārskatu procesu.

Tā kā mēs vēlamies sniegt jums pēc iespējas precīzāku pārskatu, daudzus no šiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem esam pārbaudījuši paši. Mēs to izdarījām ne tikai, lai sniegtu sīkāku pārskatu, bet arī palīdzētu vieglāk izvēlēties labāko Kanādas mitināšanas vietu. Jums nav praktiski reģistrēties desmitiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu un tos izmēģināt, tāpēc mēs jums rīkojāmies šādi:

 1. Reģistrējies ar labākajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū.
 2. Izveidoja testa WordPress vietni ar WordPress motīvu, fiktīvu saturu un attēliem, lai atspoguļotu dzīvu vietnes vidi.
 3. Veica dažus dažādus ātruma testus, lai redzētu, kā vietne darbosies.
 4. Ierakstīja testa datus, lai dalītos ar jums.

Tagad, kad jūs zināt, kā mēs ieguvām dažus no šiem tīmekļa mitinātājiem, statistiku un datus, pieņemsim mūsu izvēli par labāko Kanādas mitināšanas vietni.

1. Bluehost

bluehost-canada-web-hostings

 • Ielādes laiks: 689 ms
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: Bluehost.com

Sāciet darbu ar Bluehost »

Bluehost oficiāli iesaka WordPress.org, un tas ir populārākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tirgū, nodrošinot vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē.

Ja esat iesācējs emuāra vai vietnes izveidē, Bluehost ir labākā izvēle jums to pieejamības, mērogojamības un noderīgās iebraukšanas pieredzes dēļ..

Bluehost plānos ir 1. gada bezmaksas domēna nosaukums, bezmaksas SSL sertifikāts, viena klikšķa WordPress instalēšana, neizmērojams joslas platums un 24/7 atbalsts. Varat arī izmēģināt Bluehost bez riska, izmantojot viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Serveri Kanādā: Nē, Jūta, ASV.

Cenu noteikšana: Regulārā cenu noteikšana sākas ar USD 10,46 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: IsItWP lietotāji maksā tikai USD 3,60 mēnesī (vairāk nekā 60% atlaide + bezmaksas domēna vārds, SSL).

Izlasiet mūsu Bluehost pārskatu »

2. Vietnes zeme

vietne-kanāda-tīmekļa mitināšana

 • Ielādes laiks: 649 ms
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: VietneGround.com

Sāciet darbu ar vietni SiteGround »

SiteGround ir vēl viens no labākajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, šobrīd mitinot apmēram 2 miljonus domēnu. Tas ir arī viens no WordPress.org oficiāli ieteiktajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Izmantojot vietni SiteGround, jūs varat viegli izveidot vietni pat bez iepriekšējas pieredzes. Viņi pat dod jums iespēju izvēlēties vietņu veidotājus – WordPress vai Weebly.

Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojums lepojas ar ļoti ātrām vietnēm, vismodernāko drošību, ērtu vietnes pārvaldību, uzticamu klientu atbalstu un daudz ko citu.

Serveri Kanādā: Nē, Čikāga un Aiova, ASV.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas ar USD 11,95 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji saņem īpašu cenu USD 3,95 mēnesī.

Izlasiet visu vietnes SiteGround pārskatu »

3. HostGator

labākais kanādietis-hostings-hostgators

 • Ielādes laiks: 691 ms
 • Laiks: 99,96%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: HostGator.com

Sāciet darbu ar HostGator »

HostGator ir viegli lietojams un pieejamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Kanādas vietnēm. Jūs varat ātri izveidot vietni, izmantojot viņu velciet un nometot vietni, kurai ir arī vairākas tēmas un iepriekš izveidotas sadaļas.

Visi viņu plāni ir saistīti ar viena klikšķa instalēšanu tādām lietotnēm kā WordPress, neapmēram joslas platumu, bezmaksas SSL sertifikātu un daudz ko citu..

Viņi piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju, kā arī vienmēr pieejamu tehnisko atbalstu pa tālruni, e-pastu un tiešraidē.

Serveri Kanādā: Nē, Hjūstona un Jūta, ASV.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no USD 6,95 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā tikai USD 2,78 mēnesī.

Izlasiet mūsu HostGator pārskatu >>

4. WP dzinējs

wpengine-hostinga pakalpojumi-kanāda

WP Engine ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un tā ir izvēlētā platforma vairāk nekā 2 miljoniem lietotāju, ieskaitot tādus lielus vārdus kā Yelp, National Geographic, Asana un citus.

Kad jūs reģistrējaties WP Engine, tie dod jums piekļuvi 36 premium tēmām, kas ietver iebūvētu SEO un drošību. Turklāt tie nodrošina lielisku 24/7/365 klientu atbalstu, lai palīdzētu jums ar visu nepieciešamo.

Lai arī jābrīdina, WP Engine ir visdārgākais un šajā sarakstā pārvaldītais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs numur viens.

Serveri Kanādā: Jā, Monreālā, Kanādā.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no USD 35 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā 28 USD / mēnesī.

Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien >>

5. GreenGeeks

labākais kanādietis-web-hostings-greengeeks

 • Ielādes laiks: 697 ms
 • Laiks: 99,92%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: GreenGeeks.com

Sāciet darbu ar GreenGeeks »

GreenGeeks ir viens no pazīstamākajiem videi draudzīgajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tātad, ja jums ir svarīga videi draudzīga tīmekļa mitināšana, zināt, ka GreenGeeks trīs reizes patērē jaudu tīklā zaļās enerģijas veidā..

Tie nodrošina ātrāko, drošāko un mērogojamo ātrumu ar datu centriem, kas atrodas Toronto, Monreālā, Čikāgā, Fīniksā un Amsterdamā. Jūs varat arī paļauties uz to, ka viņi sniegs satriecošu klientu atbalstu 24/7/365.

Hostinga plāni ar GreenGeeks piedāvā neierobežotu vietu tīklā, neierobežotu datu pārsūtīšanu, 1. gadu bezmaksas domēnu, viena klikšķa WordPress instalācijas un daudz ko citu.

Serveri Kanādā: Jā, Monreālā, Kanādā.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas ar USD 9,95 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā tikai USD 2,95 mēnesī.

Izlasiet mūsu GreenGeeks pārskatu >>

6. iPage

ipage-web-hostings-canada

 • Ielādes laiks: 2,60 s
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 8/10
 • Vietne: iPage.com

Sāciet darbu ar iPage »

iPage ir vēl viens videi draudzīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un viņi ir arī vieni no pieejamākajiem. iPage mitināšana sniedz jums bezmaksas domēna reģistrāciju, vietnes izveides rīku, tūkstošiem bezmaksas veidņu, bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas e-pasta adresi un daudz ko citu..

Visos viņu plānos ir arī tādas ekstras kā bezmaksas drošības rīki un 100 ASV dolāru vērti bezmaksas kredīti gan Google Adwords, gan Bing reklāmām..

iPage nodrošina arī klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī un naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā.

Serveri Kanādā: Nē, ASV.

Cenu noteikšana: Regulārā cenu noteikšana sākas ar USD 10,95 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā tikai USD 2,50 mēnesī.

Izlasiet mūsu iPage pārskatu >>

7. A2 mitināšana

a2-hostings-kanāda

 • Ielādes laiks: 1,28 s
 • Laiks: 99,90%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: A2hosting.com

Sāciet ar A2 mitināšanu »

A2 hostings ir izveidots ātrumam, piedāvājot pat 20 reizes ātrāku tīmekļa mitināšanu. Viņu tīmekļa mitināšanas plānos ir neierobežota telpa un joslas platums, bezmaksas SSL sertifikāts, ātrumam optimizēts WordPress, klientu atbalsts 24 stundas diennaktī un vairāk.

A2 mitināšana ir izstrādātājiem draudzīga opcija, kas ļauj instalēt vietņu skriptus ar vienu klikšķi. Tas ietver WordPress, Joomla, Drupal, Magento un citas.

A2 Hostings piedāvā arī naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā. Tas nozīmē, ka, ja jūs neesat apmierināts ar viņu pakalpojumu 30 dienu laikā, jūs saņemat pilnu atmaksu. Pēc pirmajām 30 dienām jums būs tiesības uz proporcionālu atmaksu par visiem neizmantotajiem pakalpojumiem.

Serveri Kanādā: Nē, Mičiganā un Arizonā, ASV.

Cenu noteikšana: Regulārā cenu noteikšana sākas ar USD 10,43 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Īpašā piedāvājuma cena sākas tikai ar USD 3,68 mēnesī.

Izlasiet mūsu A2 mitināšanas pārskatu >>

8. HostPapa

hostpapa-labākais-kanādietis-hostings

HostPapa ir Kanādas vadošā tīmekļa vietne ar vairāk nekā 500 000 mitinātu vietņu. Viņu tīmekļa mitināšanas vietne nodrošina jums bezmaksas domēna vārdu, uzticamu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, vairāk nekā 400 lietotņu, ieskaitot WordPress ar viena klikšķa instalēšanu un daudz ko citu.

HostPapa piedāvā arī savu vietņu veidotāju ar vilkšanas un nomešanas saskarni, simtiem profesionālu veidņu, un jūs pat varat izveidot tiešsaistes veikalu ar viņu uzņēmuma plānu.

Viņi piedāvā arī godalgotās diennakts e-pasta atbalstu, ko atbalsta HostPapa iekšējie eksperti, kā arī atbalstu pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu vairākās valodās. Varat bez riska izmēģināt HostPapa, izmantojot viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju koplietotiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem un tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem..

Serveri Kanādā: Jā, Toronto, Kanāda.

Cenu noteikšana: Regulārā cenu noteikšana sākas ar USD 8,99 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Šī raksta rakstīšanas laikā jūs varat sākt darbu tikai ar USD 3,95 mēnesī / mēnesī.

Sāciet darbu ar HostPapa šodien >>

9. HostUpon.ca

hostupon-labāko-kanādiešu-web-hostings

HostUpon ir vēl viens lielisks Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmums. HostUpon ir arī “zaļš” tīmekļa mitināšanas uzņēmums, visa viņu infrastruktūra tika veidota ar videi draudzīgu aparatūru, un viņi dara savu daļu, lai palīdzētu videi daudzos citos veidos..

Izmantojot daudzos viņu tīmekļa mitināšanas plānus, jūs iegūstat neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, bezmaksas vietņu veidotāju ar veidnēm, WordPress un Joomla instalēšanu ar vienu klikšķi, neierobežotu e-pasta adreses un daudz ko citu..

Viņi arī piedāvā diennakts diennakts Kanādas klientu atbalstu; viņi neizmanto nevienu no saviem atbalsta veidiem. Tātad, jūs varat sazināties ar viņu tiešās komandas locekli, lai saņemtu ekspertu atbalstu jebkurā laikā, kad tas jums nepieciešams. Varat arī izmēģināt viņus bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Serveri Kanādā: Jā, Toronto, Kanāda.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no USD 7,95 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Šī raksta rakstīšanas laikā jūs varat sākt darbu tikai par USD 3,95 mēnesī / mēnesī.

10. Web hostings Kanādā

tīmekļa mitināšana - Kanāda

Web Hosting Canada atrodas Monreālā, Kvebekā, un tai uzticas vairāk nekā 30 000 mazu uzņēmumu. Šis Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir viens no nedaudzajiem, kas piedāvā serverus gan austrumu, gan rietumu piekrastē. Tātad neatkarīgi no tā, kur Kanādā atrodas jūsu lietotāji, varat paļauties, ka viņi nodrošinās ātru ātrumu.

Papildus tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem Web Hosting Canada piedāvā arī domēna vārdus, Weebly vietņu veidotāju, e-pasta un tiešsaistes mārketinga pakalpojumus, drošības un SSL sertifikātus un daudz ko citu..

Viņi arī nodrošina visu diennakti, divvalodu, ekspertu atbalstu pa tālruni, tērzēšanu un e-pastu.

Serveri Kanādā: Jā, Toronto un Vankūvera, Kanāda.

Cenu noteikšana: Regulārā cenu noteikšana sākas ar USD 5,99 mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Jūs varat sākt darbu tikai par USD 3,89 mēnesī.

Kā izvēlēties labāko Kanādas hostingu

Izvēloties Kanādas mitināšanu, jums jāņem vērā vairāki faktori:

 1. Servera atrašanās vieta
 2. Laiks
 3. Iespējas
 4. Klientu atbalsts

Apskatīsim katru no šiem faktoriem rūpīgāk, lai jūs varētu viegli izvēlēties labāko Kanādas mitināšanas programmu savām vajadzībām.

1. Servera atrašanās vieta
Jūsu vietnes ātrums ir svarīgs. Lēna tīmekļa lapu ielādes reizes var negatīvi ietekmēt jūsu SEO, lietotāju pieredzi un pat reklāmguvumus. Tātad, ja vēlaties lietotājiem nodrošināt ātru vietni, jums jāaplūko servera atrašanās vieta. Tāpēc šajā rakstā mēs esam iekļāvuši katra tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja servera atrašanās vietas.
Servera atrašanās vieta faktiski ietekmē jūsu vietnes ielādes laiku. Jo tuvāk vietne vai lietotājs atrodas datu centram, jo ​​ātrāk viņi varēs piekļūt jūsu vietnei.

Ja veidojat Kanādas vietni un paredzat, ka lielākā daļa lietotāju atrodas Kanādā, ieteicams izvēlēties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kura serveri atrodas Kanādā. Bet, kamēr serveris atrodas netālu (piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs) un tas ir pienācīgs serveris, jums joprojām vajadzētu būt iespējai iegūt zibens ātru ātrumu.

2. Uptime
Ir svarīgi, lai jūsu vietne būtu vienmēr pieejama lietotājiem. Ja jūsu vietne bieži nedarbojas, varat zaudēt lielu trafiku, potenciālo pirkumu un pārdošanas apjomu. Tāpēc ir svarīgi meklēt Kanādas tīmekļa mitināšanas vietni, kas piedāvā lielisku darbības laiku.

Laiks ir vienkārši mēraukla, ar kuru serveris strādā un ir pieejams. Tas ir diezgan neiespējami garantēt 100% darbības laiku, taču kaut kas zem 99,9% ir diezgan neuzticams.

3. Īpašības
Vietnes izveidošanai nevajadzētu būt grūti. Īpaši kā iesācējs, jūs vēlaties izvēlēties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas piedāvā visu nepieciešamo, lai sāktu.

Īpašības, no kurām jāpievērš uzmanība:

 • Domēna vārds
 • SSL sertifikāts
 • Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress instalēšana
 • Vietņu veidotājs
 • E-pasta konti
 • Glabāšanas telpa
 • Dublējumi

4. Klientu atbalsts
Ja jūsu vietnē notiek kaut kas nepareizs, ir svarīgi zināt, ka varat saņemt draudzīgu, zinošu un ātru atbalstu. Meklējiet labāko emuāru mitināšanu / tīmekļa mitināšanu, kas piedāvā atbalstu visu diennakti, lai jums nebūtu jāgaida stundas vai dienas, lai saņemtu atbildi.

Mūsu spriedums: kāds ir labākais Kanādas tīmekļa mitināšanas līdzeklis?

Mēs iesakām Bluehost kā mūsu izvēli par labāko kanādiešu mitināšanas vietni. Lai arī Kanādā nav neviena servera, jūs varat paļauties uz šo populārāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, lai sniegtu jums ātru un uzticamu pakalpojumu.

Bluehost nodrošina jūs ar visu nepieciešamo, lai jūsu vietne tiktu ātri izveidota un darbotos, ieskaitot bezmaksas domēna vārdu, SSL sertifikātu, viena klikšķa WordPress instalēšanu un visas citas funkcijas, kuras jūs kādreiz varētu lūgt. Turklāt tās ir pieņemamas, lai jūs varētu sākt savu vietni, nededzinot caurumu kabatā.

Kanādas Web HostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportCanadian Server
BluehostCA 3,60 USD / mēnesī30 dienas689 ms99,99%10/10
Vietne3,95 USD / mēnesī30 dienas649 ms99,98%10/10
HostGator2,78 USD / mēnesī45 dienas691 ms99,96%10/10
WP dzinējs28 USD / mēnesī60 dienasNavNav9/10
GreenGeeks2,95 USD / mēnesī30 dienas697 ms99,92%9/10
iPageCA 2,50 USD / mēnesī30 dienas2600 ms99,98%8/10
A2 mitināšanaCA 3,68 USD / mēnesī30 dienas1280 ms99,90%9/10
HostPapaCA 3,95 USD / mēnesī30 dienasNavNav10/10
HostUponCA 3,95 USD / mēnesī30 dienasNavNav10/10
Web hostings KanādāCA 3,89 USD / mēnesīNavNavNav9/10

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par labāko Kanādas mitināšanu. Ja jums patika šis raksts, apskatiet citu mūsu rakstu par tēmu Kas ir Web mitināšana? (Koplietots salīdzinājumā ar VPS vai veltīts).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map