10 labākie Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi no 1,50 euro – salīdzināti (2020. gads)

labākie uk hostinga pakalpojumi


Vai jūs interesē vietnes izveidošana, bet jautājums, kāds ir labākais Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojums? Lai izveidotu vietni, jums ir nepieciešams uzticams tīmekļa mitināšana, kas labi darbojas vietnēs Lielbritānijā. Bet, tā kā tur ir tik daudz tīmekļa mitināšanas iespēju, var būt grūti atrast vislabāko jūsu vietnes izvēli.

Šajā rakstā mēs apskatīsim labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu. Mēs apskatīsim ielādes laiku, darbības laiku, atbalstu, cenu noteikšanu un daudz ko citu, lai jūs varētu izvēlēties vislabāko savas Lielbritānijas vietnes mitināšanas vietni.

Par mūsu Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskatīšanas procesu

Pirms mēs sākam izvēli par labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu, apskatīsim mūsu pārskatīšanas procesu.

Tā kā jums nav praktiski reģistrēties daudzos tīmekļa mitinātājos un tos visus pārbaudīt, mēs esam to paveikuši daudzu no populārāko tīmekļa mitinātāju sarakstā..

Lūk, ko mēs izdarījām, lai ietaupītu jūsu laiku un palīdzētu jums viegli izvēlēties labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu:

 1. Reģistrējies ar labākajiem Lielbritānijas tīmekļa mitinātājiem tirgū.
 2. Izveidota testa WordPress vietne.
 3. Tiešās vietnes vidi atspoguļoja šajās testa vietnēs, instalējot WordPress motīvu, kā arī pievienojot fiktīvu saturu un attēlus.
 4. Veica dažus dažādus ātruma testus, lai redzētu, kā vietne darbosies, un reģistrēja testa datus.

Tagad, kad jūs zināt, kā mēs pārskatījām šos tīmekļa mitinātājus, apskatīsim labāko numuru mūsu sarakstā, kas nodrošina labāko Lielbritānijas mitināšanu.

1. Bluehost

bluehost-best-uk-web-hostings

 • Ielādes laiks: 689 ms
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: Bluehost.com

Sāciet darbu ar Bluehost »

Bluehost ir vispopulārākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē. WordPress.org oficiāli ieteikts, Bluehost piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi WordPress. Tātad, jūs varat sākt veidot savu vietni uzreiz, bez sarežģītas programmatūras lejupielādes un instalēšanas.

Katrā vietnē, kas tiek mitināta ar Bluehost, tiek piegādāts arī bezmaksas domēna vārds un SSL sertifikāts. Turklāt jūs varat bez maksas izmēģināt Bluehost 30 dienas. Ja jums nepatīk viņu mitināšanas pakalpojums, viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju.

Bluehost piedāvā arī diennakts atbalstu, viņu apmācītie vietējie eksperti ir pieejami, lai palīdzētu jums jebkurā laikā, kad jums nepieciešams. Turklāt viņi piedāvā palīdzības centru, kas ietver ceļvežus, video pamācības un daudz ko citu.

Bluehost ir viens no labākajiem bezmaksas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Lielbritānijas serveri: Jā, Londona, Lielbritānija.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no 6,29 eiro mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā 2,17 eiro mēnesī (vairāk nekā 60% atlaide + bezmaksas domēna vārds, SSL). Norādiet visu informāciju vietnē Bluehost Coupon.

Izlasiet mūsu Bluehost pārskatu »

2. Vietnes zeme

vietne-uk-web-hostings

 • Ielādes laiks: 649 ms
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: VietneGround.com

Sāciet darbu ar vietni SiteGround »

SiteGround ir vēl viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, un to iesaka daudzi profesionāli emuāru autori. Pašlaik viņi mitina 2 miljonus domēnu.

SiteGround piedāvā uzticamu, ātru un drošu tīmekļa mitināšanu mazām un vidējām vietnēm (vietnēm, kurās mēnesī ir 100 000 apmeklētāju vai mazāk), un tās nodrošina labāko klases atbalstu..

Turklāt ar kopīgu mitināšanas plānu jūs iegūstat bezmaksas vietņu veidotāju, bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas CloudFare CDN, bezmaksas e-pasta kontus, kā arī bezmaksas ikdienas dublējumus..

Lielbritānijas serveri: Jā, Londona, Lielbritānija.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no 9,95 eiro mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji saņem īpašu piedāvājumu 3,95 euro mēnesī.

Izlasiet visu vietnes SiteGround pārskatu »

3. HostGator

host-gator-best-uk-web-host

 • Ielādes laiks: 691 ms
 • Laiks: 99,96%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: HostGator.com

Sāciet darbu ar HostGator »

HostGator ir viens no labākajiem Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem iesācējiem. Izmantojot HostGator, jūs saņemat bezmaksas vietņu veidošanas rīkus un 4500 vietņu veidnes. Tātad jūs varat viegli izveidot vietni ātri un bez iepriekšējas pieredzes.

Katrs plāns piedāvā neizmēģinātu diska vietu un joslas platumu, neierobežotas e-pasta adreses, viena klikšķa WordPress instalēšanu, bezmaksas SSL sertifikātu, 100 ASV dolāru kredītu Google un Bing Ads un daudz ko citu.

HostGator piedāvā arī tehnisko atbalstu 24/7/365 pa tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu, kā arī plašu dokumentāciju, kas ietver vairāk nekā 500 video pamācības.

Turklāt viņi piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs bez riska varētu izmēģināt viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Lielbritānijas serveri: Nē, ASV.

Cenu noteikšana: Parastā cena sākas no USD 6,95 mēnesī (apmēram EUR 6,20 mēnesī).

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā tikai USD 2,78 mēnesī (apmēram 2,48 EUR mēnesī).

Izlasiet mūsu HostGator pārskatu >>

4. A2 mitināšana

a2-hostings-uk

 • Ielādes laiks: 1,28 s
 • Laiks: 99,90%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: A2hosting.com

Sāciet ar A2 mitināšanu »

A2 Hostings piedāvā dažus no ātrākajiem, vienkāršākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas līdzekļiem Lielbritānijas vietnēm. Pat vislētākais plāns nāk ar 5 datu bāzēm, neierobežotu krātuvi, neierobežotu pārsūtīšanu, bezmaksas SSL un SSD, garantiju par naudas atdošanu jebkurā laikā un daudz ko citu.

Izmantojot A2 hostingu, jūs arī piekļūstat viņu Turbo serveriem, kas nodrošina 20x ātrāku lapu ielādi. Turbo serveri ir pieejami tikai ar diviem priciest plāniem.

A2 mitināšanas komplektācijā ietilpst arī 2 operētājsistēmas, Windows un Linux, un jūs varat instalēt WordPress, Drupal, Joomla un citas ar vienu klikšķi.

Lielbritānijas serveri: Nē, Amsterdama, Nīderlande.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no 7,12 eiro mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Īpašā piedāvājuma cena sākas tikai no 2,64 eiro mēnesī.

Izlasiet mūsu A2 mitināšanas pārskatu >>

5. GreenGeeks

zaļie-geeks-labākais-uk-tīmekļa mitinātājs

 • Ielādes laiks: 697 ms
 • Laiks: 99,92%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: GreenGeeks.com

Sāciet darbu ar GreenGeeks »

GreenGeeks ir zaļās enerģijas tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas trīs reizes patērē patērēto enerģiju tīklā zaļās enerģijas veidā. Viņi ne tikai ir apņēmušies ievērot vidi, bet arī nodrošina vislabākās ātruma tehnoloģijas, lielu drošību un tehnisko atbalstu.

Katrs plāns piedāvā 1 klikšķa lietotņu instalētāju (ieskaitot WordPress), neierobežotu tīmekļa vietu, neierobežotu datu pārsūtīšanu, 1. gadu bezmaksas domēnu, bezmaksas aizstājējzīmi SSL un daudz ko citu.

Lielbritānijas serveri: Nē, Amsterdama, Nīderlande.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas ar USD 9,95 mēnesī (apmēram EUR 8,88 mēnesī).

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā tikai USD 2,95 mēnesī (apmēram EUR 2,63 mēnesī).

Izlasiet mūsu GreenGeeks pārskatu >>

6. iPage

ipage-web-hosting-uk

 • Ielādes laiks: 2,60 s
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 8/10
 • Vietne: iPage.com

Sāciet darbu ar iPage »

iPage ir vēl viens videi draudzīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu datu centri ir, un tīmekļa serverus darbina vēja enerģija. iPage ir arī viens no pieejamākajiem tīmekļa mitinātājiem.

Izmantojot iPage mitināšanas plānu, jūs iegūstat bezmaksas domēna vārdu, vietņu veidotāju velciet un nometiet, 1000 veidņu, SSL sertifikātu, e-pasta adresi, bezmaksas domēna pārsūtīšanu un daudz ko citu..

Viņi arī piedāvā lielisku atbalstu 24 stundas diennaktī un klientu naudas garantiju 30 dienu laikā.

Lielbritānijas serveri: Nē, ASV.

Cenu noteikšana: Regulārā cenu noteikšana sākas no 8,35 eiro mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Mūsu lietotāji maksā tikai 1,50 eiro mēnesī.

Izlasiet mūsu iPage pārskatu >>

7. tsoHost

tsohost-best-uk-web-hostings

tsoHost ir Lielbritānijā izvietota mitināšanas kompānija, kurai uzticas vairāk nekā 250 000 klientu un kas darbojas 14 gadus.

tsoHost piedāvā pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanu, viena klikšķa instalēšanu, bezmaksas domēna vārdu un izcilu ātrumu. Papildus WordPress mitināšanai viņi piedāvā arī mākoņu tīmekļa mitināšanu, cPanel mitināšanu, labāko VPS mitināšanu un speciālu serveri. Izmantojot VPS un speciālus servera tīmekļa mitināšanas risinājumus, jūs iegūstat 99,9% garantiju.

Viņu kopīgajiem hostinga plāniem tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija, un viņiem arī nodrošina diennakts ekspertu atbalstu pa tālruni, atbalsta biļetes un tiešraides tērzēšanu..

Lielbritānijas serveri: Jā, Londona, Lielbritānija.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no 2,92 eiro mēnesī.

8. Hostinger

hostinger-uk-web-mitinātāji

Hostinger ir Eiropas tīmekļa mitinātājs, kas izveidots 2004. gadā, ar vairāk nekā 29 miljoniem lietotāju. Viņi piedāvā kopīgu tīmekļa mitināšanu, kas ir lieliski piemērota mazām un vidējām vietnēm, kā arī mākoņa un VPS mitināšanu.

Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojums piedāvā unikālu hPanel, kas ir jaudīgs un ērti lietojams, izcilu ātrumu, WordPress optimizāciju un daudz ko citu..

Iesācējiem ir ērti ar 24/7/365 klientu atbalstu, un jūs varat izmēģināt tos bez riska, izmantojot viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju..

Lielbritānijas serveri: Jā, UK.

Cenu noteikšana: Parastās cenas sākas no 7,99 eiro mēnesī.

Īpašs piedāvājums: Šī raksta rakstīšanas laikā jūs varat sākt darbu tikai par 0,80 eiro mēnesī.

Sāciet ar Hostinger »

9. Sirds internets

sirds-interneta-tīmekļa mitināšana

Sirds internets ir otra lielākā Apvienotās Karalistes tīmekļa mitinātāja vietnēm, kuras tiek mitinātas. Sirds internets nodrošina drošību, uzticamību un ātrumu ar viņu Apvienotajā Karalistē bāzēto tīklu.

Viņi piedāvā arī viena klikšķa WordPress instalēšanu un ar savu sākuma tīmekļa mitināšanas plānu jūs iegūstat 10 GB tīmekļa vietas un 50 GB ikmēneša joslas platuma, kas ir piemērots iesācējiem. Turklāt viņi piedāvā vienkāršas jaunināšanas iespējas, vietnei augot.

Jūs varat panākt, lai jūsu problēmas tiktu atrisinātas un uz jautājumiem atbildētu viņu draudzīgā atbalsta komanda visu diennakti.

Lielbritānijas serveri: Jā, UK.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no 3,99 eiro mēnesī.

10. eUKhost

eUKhost-UK-web-host

eUKhost galvenokārt atrodas Apvienotajā Karalistē, un viņiem uzticas vairāk nekā 35 000 klientu visā pasaulē.

Viņu kopējam kopīgajam tīmekļa mitināšanas kopīgajam plānam ir 2 GB Lielbritānijas diska vietas, neapmērīts joslas platums, bezmaksas domēna nosaukums un daudz kas cits..

eUKhost piedāvā arī augsti novērtētu tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī un visu diennakti, kas ir liela iemesls tam, ka vietnē TrustPilot viņi tiek novērtēti 9,4 no 10.

Lielbritānijas serveri: Jā, Maidenhead, Reading, Notingema un Mančestera, Lielbritānija.

Cenu noteikšana: Regulāras cenas sākas no 2,78 eiro mēnesī.

Labākā Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas izvēle

Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne atrodas Lielbritānijā, vai arī jūs veidojat vietni, kas paredzēta galvenokārt Apvienotās Karalistes lietotājiem, ir vairāki faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu, tostarp:

 1. Latentums
 2. Uptime garantija
 3. Iespējas
 4. Tehniskā palīdzība

Ātri apskatīsim katru no tiem.

1. Latentums
Viens no vissvarīgākajiem faktoriem ir latentums.

Kas ir latentums? Latentums ir laika posms serverim, kas saņem un apstrādā lietotāja sagatavotu pieprasījumu. Latenci ietekmē tīmekļa mitinātāja atrašanās vieta, kā arī vietnes auditorijas atrašanās vieta. Jo tuvāk vietne vai lietotājs atrodas datu centram, jo ​​labāks būs lapas ielādes laiks.

Tātad, jūs varat redzēt, kāpēc ir svarīgi apskatīt tīmekļa mitināšanas serveru atrašanās vietu. Jūsu vietne ir jāielādē ātri, ja nevēlaties riskēt zaudēt vietnes apmeklētājus. Ja veidojat vietni Lielbritānijā, ieteicams meklēt tīmekļa mitinātājus ar serveriem Lielbritānijā vai netālu no tiem. Lai gan daži ASV balstīti tīmekļa mitinātāji ir pietiekami jaudīgi, lai joprojām nodrošinātu ātru ielādes laiku.

2. Uptime garantija
Laiks, ko izmanto serveris, darbojas un ir pieejams. Ja jūsu vietne piedzīvo daudz dīkstāves, lietotāji to nevarēs apmeklēt. Tas var izraisīt jūsu vietnes apmeklētāju nokaitināšanu, un viņi var pat domāt, ka jūsu vietne vairs nepastāv, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kas piedāvā labu darbības laiku.

Gandrīz neiespējami garantēt 100% darbības laiku, taču viss, kas ir mazāks par 99,9%, ir diezgan neuzticams.

3. Īpašības
Labam interneta resursdatoram vajadzētu nodrošināt jūs ar visām funkcijām, kas jums ir nepieciešamas, lai viegli izveidotu vietni. Piemēram, dažas svarīgas funkcijas ir:

 • Instalēšana ar vienu klikšķi – jums vajadzētu būt iespējai instalēt programmatūru, piemēram, WordPress, ar vienu klikšķi.
 • Vietņu veidotājs – vietņu izveidi ir daudz vieglāk veikt, izmantojot vietņu veidotāju.
 • E-pasta mitināšana – kā uzņēmumam ir svarīgi, lai jums būtu uzņēmuma e-pasts, kas atbilst jūsu domēna vārdam.
 • Bezmaksas domēns – daudzi tīmekļa mitinātāji nodrošina bezmaksas domēnu, kas ļauj ietaupīt naudu, sākot darbu.

Citas vērtīgas funkcijas ir mārketinga rīki, neierobežota vieta diskā un joslas platums, vadības panelis un daudz kas cits. Cieši apskatiet tīmekļa mitinātāja funkcijas, lai pārliecinātos, ka tas piedāvā visu nepieciešamo.

4. Tehniskais atbalsts
Iesācējiem un ekspertiem ir svarīgi izvēlēties tīmekli vai emuāru mitināšanas pakalpojumu, kas nodrošina stabilu tehnisko atbalstu. Vislabāk ir izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kas var piedāvāt atbalstu visu diennakti ar lielu atbildes laiku, tādā veidā jums nav jāgaida atzvanīšana vai atbilde. Tā vietā varat nekavējoties novērst problēmas un pārliecināties, vai jūsu vietne vienmēr ir pieejama apmeklētājiem.

Jums vajadzētu arī apskatīt dokumentāciju. Tīmekļa resursdators, kas nodrošina plašu dokumentācijas klāstu, lai palīdzētu jums atrisināt jūsu problēmas, būs noderīgs, lai papildinātu jūsu zināšanu bāzi un atrisinātu jūsu pašu problēmas.

Atgādinājums: labākais Lielbritānijas tīmekļa mitināšana

Pārskatot visus labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, mēs iesakām Bluehost kā mūsu labāko izvēli. Tā kā Bluehost ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē, jūs zināt, ka jūsu vietne ir drošās rokās.

Bluehost piedāvā daudzus cenu plānus, kas piemēroti jūsu vajadzībām, plašu funkciju klāstu, satriecošu klientu atbalstu, lielisku veiktspēju un darbspēju, turklāt tie ir arī lēti.

Lielbritānijas Web HostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportUK Server
Bluehost2,17 eiro mēnesī30 dienas689 ms99,99%10/10
Vietne3,95 eiro mēnesī30 dienas649 ms99,98%10/10
HostGator2,78 USD / mēnesī45 dienas691 ms99,96%10/10
A2 mitināšana2,64 eiro mēnesī30 dienas1280 ms99,90%9/10
GreenGeeks2,95 USD / mēnesī30 dienas697 ms99,92%9/10
iPage1,50 eiro mēnesī30 dienas2600 ms99,98%8/10
tsoHost2,92 eiro mēnesī30 dienasNavNav10/10
Hostinger0,80 eiro mēnesī30 dienasNavNav9/10
Sirds internets3,99 eiro mēnesī30 dienasNavNav8/10
eUKhost2,78 eiro mēnesī30 dienasNavNav10/10

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu un ka jums ir nedaudz vieglāk izvēlēties labāko tīmekļa mitinātāju. Ja jums patika šis raksts, apskatiet mūsu citu ziņu par labākajām lēto hostinga kompānijām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map