11 labākās Shopify alternatīvas: Salīdzināti labākie konkurenti

iepirkt konkurentus


Kaut arī Shopify ir viens no populārākajiem e-komercijas risinājumiem, tā var nebūt piemērota platforma visiem, kas tur darbojas.

Piemēram, Shopify ir laba izvēle lietotājiem, kuri vēlas vieglu risinājumu tiešsaistes veikala atklāšanai.

Bet tā, iespējams, nav labākā izvēle tirgotājiem, kuri vēlas pats uzņemt savu tiešsaistes veikalu, viņiem nepieciešama elastība, lai pievienotu jaunas funkcijas, izstrādātājiem draudzīga platforma un viņiem būtu pilnīga kontrole pār veikalu.

Šajā rakstā mēs apkopojām labāko Shopify alternatīvu sarakstu.

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce ir populārākā e-komercijas platforma tirgū. Tas nāk kā WordPress spraudnis, kas tam nodrošina stabilu pamatu. To var izmantot kopā ar papildu WordPress spraudņiem, lai jūsu veikalam pievienotu vairāk funkciju.

Lai izstrādātu savu veikalu, varat izmantot populārākās WooCommerce tēmas. WooCommerce komplektācijā ietilpst integrācijas, maksājuma metodes, papildinājumi un daudz kas cits. Ir vairāki e-komercijas mitināšanas uzņēmumi, kas piedāvā īpašu WooCommerce mitināšanu, lai nodrošinātu nepieciešamo veiksmīgai e-komercijas vietnei..

Ja iestatīšanas laikā rodas problēmas, ir liela WooCommerce kopiena, kas ir gatava jums palīdzēt. WooCommerce ir lielākā tirgus daļa e-komercijas nozarē. Jums vajadzētu arī apskatīt mūsu speciālistu pārskatu par vietni Shopify vs WooCommerce, lai redzētu divu populāro e-komercijas platformu salīdzinājumu..

Labākais: Lietotāji, kuri vēlas iegūt pilnīgu kontroli pār savu e-komercijas veikalu.

Cenas: WooCommerce galvenā programmatūra ir bezmaksas. Bet tāpat kā par jebkuru vietni, jums būs jāmaksā par domēnu un mitināšanu, kas kopumā sākas ar USD 3,95 mēnesī.

2. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce ir lielisks e-komercijas risinājums tiešsaistes veikala izveidošanai. Tas ne tikai palīdz veidot veikalu, bet arī palīdz iegūt vairāk pasūtījumu, uzskaitot savus produktus Amazon, eBay, Facebook un citos populāros tīklos..

Miljoniem lietotāju uzticams, tā ir vieda izvēle maziem un lieliem tiešsaistes uzņēmumiem. BigCommerce ļauj jums izvēlēties veidni, pielāgot vietni, pieņemt maksājumus, pārvaldīt pasūtījumus un daudz ko citu. Tas palīdz jums piesaistīt vairāk datplūsmas uz jūsu tiešsaistes veikalu, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju.

Sākot no pasūtījuma saņemšanas līdz maksājumiem līdz preču nosūtīšanai klientiem, jūs tiksit iekļauts BigCommerce. Tas ir mitināts risinājums un sniedz Shopify zināmu konkurenci.

Labākais: Lietotāji, kuri dod priekšroku visaptverošai mitinātai e-komercijas platformai ar vairāk funkcijām, kas nav komplektācijā, nekā Shopify.

Cenas: USD 29,95 mēnesī

3. Weebly

Weebly

Weebly ir vēl viens vienkāršs, jaudīgs vietņu veidotājs. To var izmantot kā e-komercijas platformu produktu pārdošanai tiešsaistē. Atšķirībā no citiem risinājumiem, jūs varat izvēlēties savu motīvu, mainīt fontus, pievienot fona attēlu un daudz ko citu. Tas darbojas ar lielāko daļu populāro maksājuma veidu, lai saņemtu naudu no klientiem.

Varat sākt bezmaksas izmēģinājumu, lai iepazītos ar platformu, taču tā premium versija ir tā, kas jums būs nepieciešama, lai izveidotu pilnu e-komercijas veikalu. Tam ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, ko var izmantot, lai vietnei ērti pievienotu funkcijas. Weebly var būt efektīva alternatīva Shopify.

Lai iegūtu papildinformāciju par platformu, skatiet mūsu pilnīgo Weebly pārskatu.

Labākais: Iesācēji lietotāji, kuri vēlas izveidot sākuma līmeņa veikalu ar vietņu veidotāju.

Cenas: USD 12 mēnesī

4. Magento

Magento

Magento ir viens no vecākajiem un populārākajiem e-komercijas risinājumiem pasaulē. Iestatīt ir grūtāk nekā WooCommerce vai jebkuru citu šajā rakstā uzskaitīto risinājumu. Produktu un attēlu pievienošanas procesā ir jāpārvar strauja mācīšanās līkne.

Magento ir droša un augsti vērtēta tiešsaistes iepirkšanās platforma. Tai ir pieaugoša kopiena, kas ir gatava palīdzēt jums strādāt ar Magento. Tas ir pats mitināts risinājums, kas nozīmē, ka tiešsaistes veikala izveidošanai jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Labākais: Milzīgi e-komercijas veikali

Cenas: Labi piedāvājumi ir pieejami no USD 8,99 mēnesī

5. Kvadrāts

Kvadrāts

Squarespace ir premium vietņu veidotājs un WordPress alternatīva. To var izmantot, lai izveidotu e-komercijas risinājumus ar visām nepieciešamajām funkcijām. Tas ietver pielāgotas veidnes, integrācijas un vilkšanas un noņemšanas veidotāju, lai ātri iestatītu jūsu iepirkšanās vietni.

Lai iegūtu papildinformāciju, jums vajadzētu arī izlasīt šo rakstu par Squarespace vs WordPress. Tas ir mitināts risinājums, un jūs varat sākt, reģistrējoties viņu vietnē.

Labākais: Lietotāji, kuri veikala izveidei vēlējās vietņu veidotāju “viss vienā”.

Cenas: 26 USD / mēnesī par labu e-komercijas plānu

6. 3dcart

3dcart

3dcart ir pilnībā mitināts e-komercijas risinājums ko varat izmantot, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu. Tas ir premium risinājums, un, lai saglabātu savu biznesu, jums jāmaksā katru mēnesi. 3dcart ir plāni vienam un vairākiem lietotājiem. Visos viņu plānos nav ietverta maksa par transakcijām, neierobežota produktu ietilpība, klientu atbalsts, vairāk nekā 100 maksājumu risinājumi un daudz kas cits.

Lai iegūtu vairāk reklāmguvumu, savu tiešsaistes veikalu var integrēt ar Facebook, Stripe, MailChimp (pārbaudiet arī šīs populārākās MailChimp alternatīvas), Amazon.com un citus populāros tīklus. Tam ir gatavas tēmas, lai jūsu veikalu pielāgotu jūsu sirds vēlmēm.

Labākais: Lietotāji, kuri vēlas izmēģināt vēl vienu e-komercijas veikala platformu

Cenas: 19 USD / mēnesī

7. Zoja

Zoja

Zoey ir uzņēmuma risinājums B2B / vairumtirdzniecības e-komercijas risinājumiem. Tā ir lieliska izvēle liela mēroga uzņēmumiem, kur klienti var pieprasīt cenu, aprunāties ar pārdevēju, izjust produktu pirms pirkuma un daudz ko citu. Izmantojot šo tiešsaistes risinājumu, jūs varat izvairīties no dokumentiem un izsekot katrai sarunai veikala aizmugurē.

Tam ir vietņu mārketinga rīki, kas ļauj attīstīt jūsu biznesu, izmantojot atbilstošus pārskatus, klientu apkalpošanu un daudz ko citu. Zoey ir daudz tēmu un papildinājumu, lai pielāgotu jūsu vietni. Tas ir elastīgs un viegli integrē trešo pušu risinājumus, lai atbilstu jūsu prasībām.

Labākais: Lietotāji, kuri vēlas vairumtirdzniecības e-komercijas platformu ar B2C iespējām

Cenas: Pielāgota cenu noteikšana

8. Volusija

Volusion ir moderna e-komercijas un iepirkumu groza programmatūra tirgū. Tam ir satriecošas tēmas, lai atvērtu jūsu veikalu un piesaistītu lietotājus. Volusion piedāvā krājumu pārvaldību, neierobežotu produktu krājumu, vienkāršus maksājuma risinājumus, mārketingu un SEO rīkus.

Viņu klientu atbalsts ir plaši pazīstams ar palīdzību tīmekļa izstrādē, mārketingā un zīmolu reklamēšanā. Tūkstošiem tiešsaistes veikalu Volusion uzticas savu produktu pārdošanai.

Labākais: Lietotāji, kuri vēlas vēl vienu mitinātu e-komercijas platformu

Cenas: USD 29 mēnesī

9. Pinnacle grozs

Pinnacle grozs

Pinnacle Cart ir populārs interneta veikala veidotājs un e-komercijas programmatūra. Tam ir iebūvētas pielāgotas veidnes, mārketinga rīki, lietotņu integrācija un papildinājumi. Iestatīšana ir vienkārša, un to apmācību nodrošina tiešsaistes speciālisti.

Viņi piedāvā VPS mitināšanu un savu serveru mitināšanu. Atšķirībā no daudziem citiem iepirkumu grozu risinājumiem, Pinnacle Cart ir maksājumu integrācija ar PayPal, Stripe, CardConnect un citām..

Labākais: Lietotāji, kuri nevēlas dalīties ar transakcijas maksu ar e-komercijas platformu.

Cenas: USD 79,95 mēnesī

10. Lielā karteļa

Lielais kartelis

Big Cartel ir e-komercijas risinājums māksliniekiem un citiem radītājiem. Tas nāk ar pielāgotām tēmām, kuras var izmantot, lai pārdotu gleznas, t-kreklus, izdrukas, rotaslietas un daudz ko citu. Izmantojot bezmaksas motīvus, jūs varat pielāgot sava tiešsaistes veikala dizainu un izskatu.

Tam ir iebūvēti rīki, lai pievienotu produktus, pārvaldītu pasūtījumus, pārbaudītu statistiku, vadītu akcijas, publicētu reklāmas un daudz ko citu. Tas ļauj jums pārvaldīt tiešsaistes veikalu no jebkuras ierīces.

Labākais: Mākslinieki un radošo veikalu īpašnieki

Cenas: 5 produktiem bez maksas. Tad USD 9,99 mēnesī

11. Wix

Wix

Wix ir populārs vietņu veidošanas risinājums, ko var izmantot tiešsaistes veikala izveidošanai. Tas ir mitināts risinājums, kas nozīmē, ka viss, kas jums daudz jāsāk, ir to premium versija. Jūs varat vienkārši izmantot vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai pievienotu produktus, attēlus, saturu un izveidotu savu veikalu.

Tas ļauj integrēt maksājuma metodes, piemēram, PayPal, autorize.net un citas, lai savāktu maksājumus no klientiem. Wix ir lieliska dokumentācija, un, lai izveidotu vietni vai tiešsaistes veikalu, jums nav vajadzīgas zināšanas par kodēšanu.

Mēs iesakām arī ieskatīties šajā pilnajā Wix pārskatā, lai jūs varētu uzzināt vairāk par tā funkcijām un funkcijām.

Labākais: Sākuma līmeņa lietotāji, kuri vēlas izveidot pamata veikalu, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju.

Cenas: USD 29 mēnesī

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt par Shopify konkurentiem. Ja jums patika šis raksts, tad iesakām arī izlasīt šo rokasgrāmatu labākajās blogošanas platformās iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map