12 labākās GoDaddy alternatīvas domēnu un tīmekļa mitināšanai (2020)

labākās godaddy hostinga alternatīvas


Vai jūs meklējat labāko GoDaddy alternatīvu domēnu reģistrēšanai un tīmekļa mitināšanai?

Bez šaubām, Godaddy ir viens no populārākajiem vārdiem, kad runa ir par domēnu vārdu reģistrēšanu un jūsu uzņēmuma mitināšanu tiešsaistē. Pēdējo 22 gadu laikā GoDaddy ir izdevies izveidot stipru vietu tirgū.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim 8 labākās GoDaddy alternatīvas, kas piedāvā lieliskus domēnu reģistrēšanas un tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.

Labākās GoDaddy alternatīvas vietņu īpašniekiem

Šis raksts ir sadalīts 2 daļās-

 1. Labākās GoDaddy domēna vārdu alternatīvas
 2. Labākās GoDaddy alternatīvas tīmekļa mitināšanai

Tātad, sāksim.

Labākās GoDaddy domēna vārdu alternatīvas

Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. Lai reģistrētu domēna vārdu, jums jāapmeklē domēna vārdu reģistrators, jāģenerē pieejamais domēna vārds un pēc tam tas jāreģistrē..

Šeit ir 4 labākās domēnu reģistrācijas platformas, kas jums var būt lieliska GoDaddy alternatīva.

1. Bluehost

vietne bluehost

Bluehost ir vienas pieturas risinājums, kas ļauj izvēlēties domēna vārdu un mitināt jūsu vietni.

Pats labākais ir tas, ka Bluehost ļauj jums bez maksas izvēlēties domēna vārdu, kad izvēlaties tīmekļa mitināšanas plānu. Jūs arī saņemsiet 63% atlaidi tīmekļa mitināšanai.

Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu »

Visiem domēniem, kas iegādāti no Bluehost, ir automātiska atjaunošana un domēnu bloķēšanas opcija.

2. Domain.com

Domain.com ir vēl viens populārs domēna vārdu reģistrators, kas ļauj ērti reģistrēt domēna vārdu. Vietnē domain.com jūs varat reģistrēt pilnīgi jaunu domēna vārdu vai pārsūtīt esošo.

Tam ir arī iespēja ļaut jums iegādāties premium domēnu savam biznesam. Augstākās kvalitātes domēnu nosaukumi ir augstas kvalitātes domēni, kas iepriekš ir reģistrēti, bet ir pieejami pārdošanai par šodienas tirgus vērtību.

Domēna vārda cena sākas ar 9,99 USD mēnesī.

3. Nosaukums

namecheap-blog-name-generator

Namecheap ir viena no labākajām GoDaddy alternatīvām, kas ļauj izvēlēties perfektu domēna vārdu savam biznesam. Ja pats nevarat atrast labu, varat arī pārlūkot tirgus, lai iegādātos sev tīkamāko vārdu. Ja vēlaties pārdot domēnu, kuru jau sen esat novietojis stāvvietā, tas ir iespējams.

Pats labākais ir tas, ka domēna vārdu atjaunošanas izmaksas ir lētākas nekā GoDaddy.

Lai jūs būtu informēts par jaunumiem tirgū, tas ļauj jums pārbaudīt arī jauno un augstākā līmeņa domēnu izlaidumus. Un, ja jums kāds no šiem patīk, varat to paķert tieši no sava Namecheap konta. Turklāt tam ir vairāk nekā 50 dažādu augstākā līmeņa domēnu paplašinājumu.

4. Sapņa gars

sapņu apskats

DreamHost piedāvā vairāk nekā 400 TLD (augstākā līmeņa domēnus), no kuriem jūs varat izvēlēties. Izmantojot DreamHost, jūs varat viegli izvēlēties domēnu, kas atspoguļo jūsu biznesa idejas un ir viegli atcerēties. Jūs varat arī bez problēmām pārnest savus domēnus.

Tāpat kā Bluehost, arī DreamHost ļauj bez maksas reģistrēt domēna vārdu, iegādājoties tīmekļa mitināšanu. Abonējot mitināšanas plānu, jūs saņemsiet arī 47% atlaidi.

Kopā ar galveno domēnu tas ļauj izvēlēties arī neierobežotu apakšdomēnu skaitu. Varat arī pārvaldīt savus domēna vārdus, rediģēt DNS ierakstus, iestatīt domēna pārsūtīšanu un daudz ko citu. Ja iestrēdzat, varat viegli sazināties ar viņu atbalsta komandu, kas jums ir pieejama visu diennakti.

Apskatīsim dažas no labākajām GoDaddy alternatīvām tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Labākās GoDaddy alternatīvas tīmekļa mitināšanai

godaddy-hostings
Ja esat paskatījies uz GoDaddy kā savas vietnes tīmekļa mitinātāju un nezināt, vai viņi ir pareizā izvēle jums, ātri apskatīsim dažus plusus un mīnusus.

Plusi ar GoDaddy mitināšanu

 • Pieejams – GoDaddy hostinga plānos ir USD 4,99 mēnesī.
 • WordPress mitināšana – Ātri izveidojiet WordPress vietni, izmantojot GoDadddy WordPress mitināšanu ar automātisko instalēšanu.
 • Vietņu veidotājs – Iepriekš izveidotas vietnes un velciet & nometiet lapas redaktoru iesācējiem.
 • Domēns – Bezmaksas domēna vārds ar gada plānu.
 • 99,9% Uptime – 99,9% garantijas laiks.

Mīnusi GoDaddy Hosting

 • Cena – Ir labākās lētās hostinga iespējas tirgū iesācējiem. Turklāt, lai saņemtu dažas no piedāvātajām atlaidēm, jums ir jāpiesakās uz 3 gadiem.
 • Atbalsts – GoDaddy piedāvā pienācīgu atbalstu, bet ierobežotu tiešraides tērzēšanas atbalstu, nevis atbalstu visu diennakti, tāpat kā citi tīmekļa mitinātāji.
 • Ierobežojumi – GoDaddy ierobežo jūsu diska vietu un datu bāzes.
 • Nav eksporta funkcijas – Ja jūs veidojat vietni GoDaddy vietņu veidotājā un vēlaties, piemēram, migrēt uz WordPress, process var būt sarežģīts.
 • Trūkst e-komercijas atbalsta – GoDaddy atšķirībā no daudziem citiem tīmekļa mitinātājiem nepiedāvā nekādu e-komercijas atbalstu.

Funkcijas, kuras jāmeklē GoDaddy mitināšanas alternatīvās

Kad esat izlēmis, kāda veida vietni izveidosit, un iespējas, kas tai ir vajadzīgas, ir arī citi faktori, kas jums jāmeklē labā tīmekļa mitinātājā, tostarp:

 • Izmaksas
 • Naudas atdošanas garantija
 • Atbalsts
 • Ielādes laiks
 • Laiks
 • Lietotājdraudzīgums

Tīmekļa mitinātāja izvēlei nevajadzētu būt ātram lēmumam. Cieši izpētiet šos faktorus, lai noteiktu, kura opcija jums ir vispiemērotākā.

bluehost pārskats1. Bluehost

 • Ielādes laiks: 689 ms
 • Laiks: 99,99%
 • Atbalsts: 9/10
 • Vietne: Bluehost.com

Sāciet darbu ar Bluehost »

Bluehost ir viens no WordPress.org oficiāli ieteiktajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tā saviem klientiem piedāvā dalītus, WordPress un īpašus hostinga pakalpojumus. Un Bluehost sniegtie pakalpojumi ir daudz labāki nekā GoDaddy. Uzņemot vietni vietnē Bluehost, jūs varat izmantot arī bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL un instalēt vienu klikšķi WordPress.

Kam tas domāts?: Bluehost ir pārsteidzošs risinājums visiem jaunajiem emuāru autoriem un vietņu īpašniekiem. Sakarā ar satriecošo atbalstu, ko piedāvā Bluehost, ir viegli sazināties, ja kādreiz iestrēdzat.

Cenu noteikšana: Bluehost cenu plāni ir ļoti draudzīgi budžetam pat iesācējiem. Atkarībā no jūsu plāna tas var būt no 2,95 USD mēnesī – 79,99 USD mēnesī.

Lasiet mūsu detalizēto pārskatu par Bluehost šeit.

hostgator apskats2. HostGator

 • Ielādes laiks: 691 ms
 • Laiks: 99,96%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: HostGator.com

Sāciet darbu ar HostGator »

HostGator ir vēl viena GoDaddy alternatīva, kas jums jāpārbauda. Tas piedāvā dažādus mitināšanas plānus, un, ja jūs jau esat mitinājis savu vietni pie cita tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, tas ļauj pārsūtīt vietni, nemaksājot par to papildu maksu.

Varat arī izmantot pielāgotus ugunsmūrus, lai aizsargātu savu vietni pret DDoS uzbrukumiem. Ne tikai tas, bet arī piedāvā neierobežotu vietu diskā un joslas platumu.

Kam tas domāts ?: HostGator var būt vislabākais mitināšanas pakalpojums, ja vēlaties iesācējiem draudzīgu hostinga pakalpojumu, kam ir visas būtiskās funkcijas, piemēram, viena klikšķa WordPress instalēšana, vietņu veidotājs utt..

Cenas: HostGator cena sākas ar USD 2,64 mēnesī.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu pilnu HostGator pārskatu.

vietnes apskats3. Vietne

 • Ielādes laiks: 649 ms
 • Laiks: 99,98%
 • Atbalsts: 10/10
 • Vietne: VietneGround.com

Sāciet darbu ar vietni SiteGround »

Nākamā iespēja, ko mēs vēlamies ieteikt, ir vietneGroundGround. SiteGround ir viena no labākajām GoDaddy alternatīvām, kas nodrošina jūs ar visām būtiskajām mitināšanas funkcijām. Izmantojot vietni SiteGround, jums ir iespēja iegūt ātru un drošu mitināšanu.

Ja vēlaties pievienot tiešsaistes veikalu un sākt pārdot savus produktus un pakalpojumus tiešsaistē, vietne SiteGround ļauj to izdarīt ar savu optimizēto WooCommerce mitināšanu.

Kam tas domāts ?: Vietnes vietne ir lieliska iespēja iesācējiem, kuri nav ļoti kompetenti ar tehnisko darbu, kas saistīts ar viņu vietņu pārvaldību.

Cenas: Vietnes vietne ir saglabājusi savas cenas ļoti saprātīgas. Jums ir dažādas iespējas, sākot no USD 3,95 mēnesī līdz USD 11,95 mēnesī.

sapņu apskats4. Sapņa gars

 • Ielādes laiks: 445 ms
 • Laiks: 99,90%
 • Atbalsts: 7/10
 • Vietne: Dreamhost.com

Sāciet darbu ar DreamHost »

DreamHost ir vēl viena pārsteidzoša GoDaddy mitināšanas alternatīva. Tas nodrošina jums lieliskus hostinga plānus, no kuriem jūs varat izvēlēties, bet, ja jūs vēl neesat pārliecināts par to, kuru izvēlēties, varat sazināties ar viņiem pēc palīdzības. Visiem plāniem ir bezmaksas SSL, neizmēģināts joslas platums un bezmaksas domēna nosaukums.

Lai atvieglotu instalēšanu un iestatīšanu, tā ir piedāvājusi arī viena klikšķa instalēšanas iespēju. Tā ērti lietojamais pielāgotais vadības panelis ļauj piekļūt visiem jūsu DreamHost produktiem, no kurienes jūs varat uzlabot savus iestatījumus.

Kam tas domāts ?: DreamHost ar lielisko atbalstu un pārsteidzošo pakalpojumu ir ideāls risinājums gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Cenas: DreamHost dalītā mitināšanas plāni svārstās no USD 2,59 mēnesī līdz USD 13,75 mēnesī.

5. iPage

ipage-godaddy-hosting-alternatīvas
iPage ir viens no lētākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem tirgū, tomēr tā joprojām ir ļoti uzticama opcija. iPage piedāvā 1 viena veida hostinga plānu, turpretim GoDaddy piedāvā vairākas dažādas iespējas.

Bet, izmantojot iPage mitināšanas plānu, jūs saņemat bezmaksas domēna reģistrāciju, bezmaksas velciet un nometiet vietnes veidotāju ar vairāk nekā 1000 bezmaksas veidnēm, bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas e-pastu un atbalstu visu diennakti..

Turklāt viņu plānā ir vairāk nekā 500 ASV dolāru vērtas bezmaksas ekstras, ieskaitot Google Adwords kredītus, bezmaksas drošības rīkus no SiteLock, Bing Ad kredītus un bezmaksas WordPress veidošanas rīkus..

Ja jūs uztraucaties par oglekļa pēdas samazināšanu, iPage ir EPA zaļās enerģijas partneris; viņu datu centrus un tīmekļa serverus darbina vēja enerģija. Turklāt tie ir vieni no labākajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Cenu noteikšana: Sākas ar USD 1,99 mēnesī.

Lasiet pilnu iPage pārskatu »

Sāciet darbu ar iPage šodien »

6. A2 mitināšana

a2-hostings-hostings-alternatīvas
A2 mitināšana ir izstrādātājiem draudzīga tīmekļa mitinātāja, kas ļauj jums izvēlēties no 2 operētājsistēmas opcijām – Windows un Linux. Viņi piedāvā arī tādas hostinga iespējas kā dalīta, WordPress, VPS, tālākpārdevējs un īpašas.

A2 Hostings ir pazīstams ar īpaši ātru un uzticamu mitināšanu, kā arī piedāvā bezmaksas un ērtu vietnes pārsūtīšanu, neierobežotu vietu un joslas platumu, atbalstu visu diennakti un daudz ko citu.

Kā milzīgu prēmiju A2 Hostings jebkurā laikā piedāvā pārsteidzošu garantiju par naudas atdošanu, kas nozīmē, ka varat viņu hostinga pakalpojumam izmēģināt pilnīgi bez riska..

Cenu noteikšana: Sākas ar USD 3,92 mēnesī.

Izlasiet mūsu pilnu A2 mitināšanas pārskatu »

Sāciet darbu ar A2 hostingu jau šodien »

7. GreenGeeks

greengeeks-tīmekļa mitināšana
GreenGeeks ir vēl viens ārkārtīgi populārs videi draudzīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Šis nozares līderis trīs reizes samazina tīklā patērēto jaudu atjaunojamās enerģijas veidā. Tie nodrošina tīmekļa mitināšanu, WordPress mitināšanu un labāko tālākpārdevēju mitināšanu.

Izmantojot GreenGeeks, nav slēptu maksu. Jums nav jāuztraucas par to, ka viņi mēģina jums pārdot jebkurus tīmekļa mitināšanas papildinājumus. Turklāt tie nodrošina arī bezmaksas nomainīšanas veidotāju, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, bezmaksas e-pasta kontus, tehnisko atbalstu visu diennakti un daudz ko citu. Tie ir arī starp pieciem labākajiem Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Cenu noteikšana: Sākas ar 2,95 USD mēnesī.

Izlasiet mūsu pilnu GreenGeeks pārskatu »

Sāciet darbu ar GreenGeeks šodien »

8. InMotion hostings

inmotion-web-hostings
InMotion Hostings ir vēl viena uzticama tīmekļa mitinātāja, kas piedāvā vairākas tīmekļa mitināšanas iespējas, tostarp WordPress mitināšanu, VPS, veltītus serverus, biznesa mitināšanu un daudz ko citu..

Izmantojot InMotion Hostings, jūs iegūstat bezmaksas vietņu migrāciju, viena klikšķa lietotņu instalētāju un viņu bezmaksas velciet un nometiet vietņu veidotāju, lai palīdzētu jums ātri iegūt jūsu vietni tiešsaistē. Viņi arī piedāvā jaunākās tehnoloģijas, lai padarītu jūsu vietni gludu un ātru, piemēram, SSD krātuve, PHP 7 un pielāgota servera kešatmiņa..

Turklāt jūs varat bez maksas izmēģināt InMotion hostingu, izmantojot 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

Cenu noteikšana: Sākas ar 4,99 USD mēnesī mūsu lasītājiem.

Izlasiet mūsu pilnu InMotion hostinga pārskatu »

Sāciet darbu ar InMotion Hosting šodien »

Atgādinājums: 8 labākās GoDaddy mitināšanas alternatīvas

Hostinga alternatīvasCostMoney BackLoad Time UptimeSupport
1. BluehostUSD 2,75 mēnesī.30 dienas689 ms99,99%10/10
3. HostGatorUSD 2,78 mēnesī.45 dienas691 ms99,96%10/10
2. Vietnes zeme3,95 USD / mēn. 30 dienas649 ms99,98%10/10
5. DreamHostUSD 2,59 mēnesī.97 dienas445 ms99,90%7/10
4. iPageUSD 1,99 mēnesī.30 dienas2600 ms99,98%8/10
6. A2 mitināšana3,92 USD / mēn.30 dienas1280 ms99,90%9/10
7. GreenGeeks3,49 USD / mēn.30 dienas697 ms99,92%9/10
8. InMotion hostings3,49 USD / mēn.90 dienas982 ms99,91%9/10

Šīs ir dažas GoDaddy alternatīvas domēnu reģistrēšanai un tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem jūsu uzņēmumam. Katrs no šiem piedāvā lielisku atbalstu, tāpēc nav par ko uztraukties.

Kad esat izvēlējies savu domēnu un mitināšanu, noteikti vēlaties iestatīt savu vietni. Šis ir ceļvedis, kas palīdzēs jums soli pa solim izveidot savu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map