15 labākie satura mārketinga rīki un spraudņi WordPress

labākie satura mārketinga rīki un spraudņi


Vai jūs meklējat labākos satura mārketinga rīkus un spraudņus? Protams, ka tu esi! Jūs nebūtu noklikšķinājis uz šo rakstu, ja nebūtu.

Ja jūsu WordPress vietnei ir piemērots rīku un spraudņu komplekts, satura mārketinga stratēģijas var pārcelt uz nākamo līmeni, paceļot jūs uz jauniem panākumu līmeņiem..

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 15 labākajiem pieejamajiem WordPress vietņu satura mārketinga rīkiem un spraudņiem.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

Lietotāju iesaistes izsekošana ir milzīga veiksmīgas satura stratēģijas izveides sastāvdaļa. Tas ir jāzina arī par kopējo datplūsmas metriku. Nu, uzmini, ko: MonsterInsights palīdz jums veikt abus!

Tas arī ļauj mūsu ekspertam izvēlēties visu laiku labākos WordPress spraudņus.

Ātri un ērti savienojot savu WordPress vietni ar savu Google Analytics kontu, MonsterInsights ļauj skatīt datplūsmas un iesaistes pārskatus tieši no jūsu Admin paneļa..

Atklājiet, kā apmeklētāji atrod un izmanto jūsu vietni, un attiecīgi pielāgojiet savas stratēģijas.

Sāciet darbu ar MonsterInsights šodien!

2. OptinMonster

optinmonster-wordpress-spraudnis

Vai jums ir augsts atlēcienu līmenis? Ja apmeklētāji piestāj jūsu vietnē un nekavējoties aiziet, pastāv liela iespēja, ka viņi nekad neatgriezīsies… Ja vien jūs neizmantojat OptinMonster.

Izmantojot savu patentēto Exit-Intent® tehnoloģiju, OptinMonster noķer lietotājus tieši pirms noklikšķināšanas uz jūsu vietni un parāda viņiem ziņojumu, lai pārveidotu viņus par abonentiem, klientiem vai sekotājiem.

Kā labākais svina paaudzes rīks tirgū, OptinMonster ļauj jums izveidot krāšņas optin formas, kuras bez pūlēm varat savienot ar savu e-pasta mārketinga pakalpojumu vai CRM programmatūru. Izmantojiet šo spraudni, lai palielinātu lietotāju iesaisti, samazinātu atlēcienu līmeni un paātrinātu e-pasta abonēšanu.

Sāciet darbu ar OptinMonster šodien!

3. Gramatika

gramatiski labākie satura mārketinga rīki

Bez lieliska satura nebūtu satura mārketinga. Ja jūsu saturs nav piemērots šņaucošam saturam un liek gramatisko kļūdu dēļ lasītājiem apšaubīt jūsu zināšanas, tad jums ir rīks gramatika.

Grammarly ir vadošais tiešsaistes gramatikas pārbaudes rīks, un to var izmantot gandrīz visur, ieskaitot WordPress ziņu redaktoru vai jūsu interneta pārlūku (tiem ir papildinājumi Google Chrome, Firefox un Microsoft Edge).

Ja jūs vai jūsu satura rakstīšanas komanda esat ESL, tad šis rīks jums palīdzēs dabiskākiem un profesionālākiem vietējās angļu valodas lasītājiem. Vai arī, ja jūs runājat angļu valodā ar dzimto valodu, bet rakstīšana vienkārši nav jūsu lieta, gramatika var palīdzēt uzlabot jūsu prasmes.

Nepalaidiet garām šo rakstu par gramatiku vs Hemingvejs vs Jetpack.

Pēc instalēšanas Grammarly izcels visas gramatikas, pareizrakstības un kontekstuālās kļūdas jūsu saturā.

Sāciet darbu ar gramatiku šodien!

4. Audekls

Canva

Rakstīšana ir laba satura mārketinga galvenais elements; tomēr profesionāli vizuālie attēli var pārvērst “labu” par “lielisku”. Izmantojot skaistus attēlus, kas iekļauti jūsu saturā, jūsu veiksmes iespējas eksponenciāli palielinās.

Canva ļauj jums izveidot pats savu grafiku, ikonas, infografiku un reklāmkarogus, neizlaižot banku dārgai rediģēšanas programmatūrai..

Šis vienkāršais, taču jaudīgais attēlu rediģēšanas rīks darbojas jūsu pārlūkprogrammā, un tam ir pievienots ļoti daudz veidņu, kas jums palīdzēs. Kad esat pabeidzis rediģēšanu, eksportējiet izveidoto attēlu un izmantojiet to savā WordPress vietnē.

Sāciet darbu ar Canva šodien!

5. reSmush.it

Resursh it-best satura mārketinga rīki

Kad esat izveidojis, iegādājies vai atradis attēlu, kuru vēlaties izmantot savā vietnē, izmantojiet spraudni reSmush.it, lai to saspiestu.

Kāpēc? Tā kā lielu attēlu ielādēšana prasa ilgāku laiku, tie palēninās jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju, negatīvi ietekmējot jūsu lietotāju pieredzi.

Pārbaudiet arī: Kā uzlabot vietnes ātrumu un veiktspēju

reSmush.it samazina jūsu attēlu failu izmēru, neietekmējot kvalitāti. Varat arī optimizēt lielapjoma attēlu failus un pat optimizēt vecākus attēlus, kurus jau esat izmantojis savā vietnē.

Sāciet darbu ar reSmush.it šodien!

6. Rauga SEO

Rauga SEO

Neviens neskatīs jūsu saturu, ja viņi to nevar atrast. Tieši tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību jūsu SEO (meklētājprogrammu optimizācija), lai Google iegūtu augstāku meklēšanas pakāpi.

Tā kā Yoast SEO ir pasaulē labākais WordPress SEO spraudnis, tas palīdz izmantot visas meklētājprogrammu optimizācijas iespējas, lai uzlabotu jūsu satura klasifikāciju. Tas ir pilnvērtīgs SEO komplekts, kas sniedzas tālāk par meta aprakstiem un tagiem. Jums būs jāpiesakās fokusēšanas atslēgvārdam, lai visu jūsu ziņu varētu klasificēt un optimizēt, ne tikai savus meta datus. Raugs ir viens no visplašāk izmantoto SEO rīku sarakstu.

Sāciet darbu ar Yoast SEO šodien!

7. SEMRush

semrush

SEMRush ir iecienītākais SEO rīks, kuru izvēlas tūkstošiem profesionāļu. Ja vēlaties padziļināti izpētīt savu konkurentu populārākos dabiskos atslēgvārdus, reklāmas stratēģijas, backlink tehnikas un vēl daudz ko citu, tad SEMRush ir nepieciešamais rīks.

Izmantojot ieskatu konkurentu SEO stratēģijās, jūs varat ērtāk uzlabot savu satura mārketingu, lai neatpaliktu. SEMRush arī kopīgo atslēgvārdus, kurus varat viegli novērtēt, seko jūsu atpakaļsaišu saitei un nodrošina citus noderīgus pārskatus un datus, kas palīdzēs gūt panākumus.

Sāciet darbu ar SEMRush šodien!

8. Nosaukums un saite Nofollow

ievietot virsrakstu un saiti neiesaistīt

Pēc noklusējuma WordPress nav pievienota opcija pievienot nofollow tagus. Tas ir žēl, jo vairums SEO ekspertu ārējām saitēm iesaka izmantot nofollow tagus.

Par laimi, spraudnis Title un Nofollow for Links pastāv šīs problēmas novēršanai!

Izmantojot šo parocīgo spraudni, jūs varat viegli pievienot nosaukuma un nākamās izvēles iespējas, izmantojot WordPress ievietojamās saites uznirstošo informāciju ziņu un lapu redaktorā..

Sāciet darbu ar sadaļu un Nofollow saitēm jau šodien!

9. Rediģēt plūsmu

rediģēt labākos plūsmas satura mārketinga rīkus

Emuāra kā satura mārketinga stratēģijas sastāvdaļa ir bezjēdzīga, ja jūs to neatjaunināt konsekventi. Izmantojot spraudni Rediģēt plūsmu, jūs varat iestatīt savu WordPress emuāru, lai pievienotu pielāgotu ziņu statusus, apskatītu redakcijas kalendāru un pat atstātu redakcijas atsauksmes rakstniekiem.

Rediģēšanas plūsma ir obligāts spraudnis, ja kā satura mārketinga stratēģiju izmantojat vairāku autoru emuāru.

Sāciet ar Edit Flow šodien!

10. Asana

asanas satura mārketinga rīki

Vai vadīt visu komandu? Ja tā, tad Asana ir jūsu meklētais projekta pārvaldības rīks.

Tā vietā, lai tērētu laiku ar vairākiem e-pastiem, Asana organizē jūsu uzdevumus un sarunas vienā apgabalā. Palieliniet savu efektivitāti, jo jums nav jāpārslēdzas starp nebeidzamiem e-pastiem un faktisko produktivitāti!

Sāciet darbu ar Asana šodien!

11. Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs tīmekļa pārraudzīšanai izmanto jaudīgus rāpuļprogrammas, un, izmantojot viņu pakalpojumu, jūs varat izmantot šos rāpuļprogrammas, lai paplašinātu jūsu konkurenci. Ātri un viegli uzziniet, kāpēc konkurenti atrodas augstāk nekā jūs, un kā jūs varat pagriezt tabulas uz viņiem!

Izsekojiet savas un konkurentu saites. Noskaidrojiet vislabāk apmaksātos reklāmas atslēgvārdus. Vai arī izmantojiet satura izpētes rīkus, lai uzlabotu emuāra ziņas.

Sāciet darbu ar Ahrefs šodien!

12. IFTTT

IFTTT

Automatizējiet savu sociālo mediju kontus IFTTT. Jūs varat viegli izveidot savienojumu ar visām populārajām sociālo tīklu vietnēm, kā arī WordPress un citiem pakalpojumiem.

Aktivizējiet retweets, kopīgojiet attēlus, automātiski kopīgojiet savus WordPress emuāra ierakstus sociālajos medijos un vēl daudz ko citu.

Sāciet darbu ar IFTTT šodien!

13. Kopīgais skaits

Kopīgais skaits

GDPR saderīgs un ērti lietojams Shared Counts ir viens no labākajiem WordPress sociālo mediju spraudņiem. Tas ļauj viegli pievienot emuāra ierakstiem sociālo mediju kopīgošanas pogas.

Varat arī parādīt akciju skaitu un katra raksta kopējo akciju skaitu. Un atšķirībā no citiem šāda veida spraudņiem Shared Counts palēninās jūsu vietnes darbību!

Sāciet darbu ar kopīgoto skaitu jau šodien!

14. BuzzSumo

buzzsumo

Ievadiet atslēgvārdu un uzziniet, kāda veida saturs tam ir vislabākais. Izklausās viegli? Tas ir. Tāpēc mēs mīlam BuzzSumo.

Šis unikālais rīks ļauj arī atklāt galvenos ietekmētājus jūsu nišā un palīdz izdomāt labāko stratēģiju, kā tos nosūtīt pa e-pastu, nosūtīt skaņu un panākt, lai viņi reklamētu jūsu saturu..

Vajadzīga palīdzība ar pievilcīgu, augstas veiktspējas virsrakstu? BuzzSumo analizēs jūsu tēmas izvēli un ziņos par populārākajiem virsrakstiem, kas sakārtoti pēc sociālo akciju klasifikācijas.

Jūs pat varat iestatīt brīdinājumus par iecienītākajiem atslēgvārdiem, lai paliktu jaunākās tendences!

Sāciet darbu ar BuzzSumo šodien!

15. Atdzīvināt vecos amatus

Atdzīvināt vecos ziņojumus

Ja jūsu vecāki raksti joprojām ir aktuāli, kāpēc gan neturpināt tos dalīties? Izmantojot spraudni Revive Old Posts, jūs varat automātiski kopīgot vecākus emuāra ierakstus savos sociālo mediju kontos. Vienkārši iestatiet to, aizmirstiet un ļaujiet tam darīt darbu jūsu vietā.

Reklamējot vecos rakstus, jūs uzturat pastāvīgu tiešsaistes klātbūtni sociālajos medijos; un jaunie sekotāji nokļūst ziņās, kuras viņi, iespējams, iepriekš ir izlaiduši.

Sāciet darbu ar veco ziņu atdzīvināšanu šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos satura mārketinga rīkus un spraudņus WordPress.

Ja jums patika šis saraksts, jums varētu patikt lasīt arī mūsu sarakstus ar 25 labākajām biznesa tēmām jūsu WordPress vietnei un 11 labākās QuickBooks alternatīvas mazajiem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map