19 labākās un lētākās Premium WordPress motīvas (2020)

Lētas Premium WordPress motīvi


Vai jūs meklējat vislabākās lētās premium WordPress tēmas? Mēs to iegūstam. Kad jūs tikko sākat darbu, iespējams, ka jums nav milzīga budžeta vietņu veidošanai. Tomēr, runājot par jūsu vietnes tēmu, nekādā gadījumā nevajadzētu kompromitēt kvalitāti.

Par laimi, mēs atkal un atkal esam saskārušies ar šo problēmu kopā ar lietotājiem, tāpēc esam veikuši pētījumu, lai noteiktu absolūti labākās tēmas vietņu īpašniekiem ar ierobežotu budžetu. Šīs augstākās kvalitātes tēmas nenozīmē kvalitatīvu un neaptraipa jūsu bankas kontu. Viņi patiešām ir labākie no abām pasaulēm.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 17 labākajām lētajām WordPress premium tēmām, kuras varat izmantot, lai izveidotu budžetu savai sapņu vietnei.

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot. Pārbaudiet tos.

1. Divi

Divi

Divi, iespējams, ir vispopulārākā WordPress tēma. Divi ir pieejams divos aromātos: Divi Theme un Divi Builder. Kamēr Divi tēma ir paredzēta lietotājiem, kuriem ir nepieciešams uz motīvu balstīts risinājums, lai izveidotu satriecošu vietni, Divi Builder ir paredzēts tiem, kuri vēlas izmantot veidotāju ar citu WordPress motīvu.

Lai lejupielādētu Divi, jums būs jāpievienojas Elegant Themes Club, kas gadā maksā 89 USD. Ar dalību jūs iegūsit simtiem vietņu pakešu, tas nozīmē, ka par tēmu maksāsit mazāk nekā dolāru. Vislabākais ir tas, ka visus šos produktus varat izmantot neierobežotās vietnēs bez jebkādiem ierobežojumiem.

Šeit ir uzskaitīti visi produkti, ko saņemsit, pievienojoties klubam.

 • Divi ar vairāk nekā 100 vietņu pakotnēm
 • Papildu tēma (žurnāla tēma)
 • Bloom (labākais WordPress uznirstošais spraudnis) un Monarch (sociālās koplietošanas) spraudņi

2. Bebru būvētājs

Bebru būvētājs

Beaver Builder ir populārs velciet un nometiet lapu veidotājs ar desmitiem WordPress veidņu. Lapu veidotājs ļauj jūsu vietnē tekstu un attēlus novietot tā, kā vēlaties. Tam ir premium moduļi un veidnes, kas lieliski darbojas ar kolonnu bāzes izkārtojumiem.

Beaver Builder ir arī bezmaksas versija, kurai ir pamata funkcijas.

Lai arī tas ir spraudnis, tam ir 30 satriecošas veidnes, tāpat kā tēmai, tāpēc jūs varat izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes, nevajadzējot veidot dizainu no jauna. Tas ir viegli uzstādāms un pilnībā pielāgojams.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums vajadzētu izlasīt šo pilnīgo Beaver Builder pārskatu.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir klasiska WordPress daudzfunkcionālā tēma. Tas piedāvā bezmaksas un premium klases radošās demonstrācijas, lai īsākā laikā izveidotu vietni sava biznesa nišai. Tam ir ātrs lapas ielādes laiks, atsaucīgs izkārtojums un tas ir optimizēts SEO. OceanWP lieliski darbojas ar visiem augšējo lapu veidotājiem, lai izveidotu lapas, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas funkciju.

Tas pilnībā atbalsta WooCommerce un ir gatavs tulkošanai, lai jūs varētu izveidot vietni vēlamajā valodā. Tas ietver arī piemaksu paplašinājumus baltajam marķējumam, jūsu Instagram plūsmas integrēšanu, GDPR paziņojuma par sīkdatni pievienošanu un daudz ko citu. Šie paplašinājumi palīdz jūsu vietnei uzreiz pievienot citas funkcijas.

4. Astra

Astra

Astra ir stilīga un pieejamu premium WordPress tēma. Tas ir ļoti pielāgojams un piedāvā daudzas WordPress pielāgošanas rīka iespējas, lai mainītu jūsu vietnes galveni, izkārtojumu un kājeni. Šī tēma ir integrēta ar visiem populārākajiem lapu veidotājiem, lai ātri iestatītu jūsu vietni un izveidotu pievilcīgas lapas. Tā ir viegla tēma, un tā ir pilnībā optimizēta ātrumam un veiktspējai.

Tas nāk ar skaistām krāsu un tipogrāfijas iespējām. Ja esat rakstnieks, Astra ir atsevišķa emuāra lapa un arhīvu lapa, lai pievienotu vērtību jūsu rakstiskajam saturam.

5. Bold

Bold

Bold ir vienkārša, nepiesārņota un pieejama WordPress premium klases tēma, kas īpaši paredzēta emuāriem, portfeļiem, fotogrāfiju vietnēm un citām vietnēm, kas vērstas uz radošumu. Tas atbalsta vairāku veidu multividi, ieskaitot attēlus, video, foto galerijas, animētus slīdņus un kartes. Šai tēmai ir pilna platuma dizains ar perfektu saderību ar multividi un saturu.

Tas ļauj jums pievienot pielāgotu fona attēlu vai atlasīt savas vietnes fona krāsu. Bold ir gan saraksta, gan režģa skati jūsu portfelim, galerijām, emuāram utt. Varat sveikt lietotājus ar personalizētu ziņojumu blakus izvēlnei vai mājas lapas slīdnim. To ir viegli iestatīt, un nav vajadzīgas kodēšanas zināšanas.

6. Ultra

Ultra

Ultra ir ļoti elastīga lēta premium WordPress tēma Crossfit sporta zālei un ar fitnesa saistītām vietnēm. Tam ir vairāk nekā 60 iebūvētu izkārtojumu visu veidu uzņēmumiem un vairākām dizaina ādām, lai uzlabotu jūsu vietnes izskatu. Šīs demonstrācijas ir gatavas, un tās samazina laiku, ko pavadīsit savas vietnes izveidošanai. Jūs varat arī importēt demonstrācijas saturu ar vienu peles klikšķi un aizstāt to ar savu.

Turklāt šajā tēmā ir iekļauti pielāgoti logrīki, navigācijas izvēlnes un papildinājumi, piemēram, progresa josla, WooCommerce, cenu tabulas, grafiki, atpakaļskaitīšanas taimeris utt..

7. Piekrastes līnija

Piekrastes līnija

Piekraste ir WordPress portfeļa tēma ar unikālu izkārtojumu sava darba parādīšanai. Tā ir lēta premium tēma ar 2 kolonnu izkārtojumu; ļaujot logotipam un navigācijas izvēlnei būt kreisajā pusē, kamēr portfeļa attēli tiek parādīti labajā pusē. Jūs varat pārvaldīt savu portfeli, izmantojot ziņas saturu, un parādīt to, izmantojot slīdni, attēlu masīvu, kolonnu sarakstu vai bezgalīgu ritināšanu mājas lapā.

Šai tēmai ir pielāgots logrīks sociālajiem tīkliem, lai jūs varētu parādīt savu Twitter plūsmu, Instagram fotoattēlus un daudz ko citu. Varat to integrēt ar populāriem velciet un nometiet lapu veidotājiem, lai ātri iestatītu savas vietnes lapas.

8. Dekorists

Dekorists

Dekorists ir minimāla lēta premium WordPress tēma. Tas bija īpaši izstrādāts, lai demonstrētu jūsu dekorēšanas izstrādājumus, mājas izstrādājumus, modes izstrādājumus vai izveidotu jebkura veida tiešsaistes veikalu. Tas lieliski darbojas kopā ar Elementor veidotāju un atbalsta arī pielāgotus Elementor moduļus, lai padarītu jūsu vietnes izstrādes projektu vieglu. Decorist ir pilnībā integrējis WooCommerce, lai jūsu vietni pārvērstu par e-komercijas veikalu.

Turklāt tas nāk ar elastīgām izkārtojuma opcijām, pielāgotu veikalu un daudzām citām pielāgošanas iespējām. Varat izmantot demonstrēšanas importa funkciju ar vienu klikšķi, lai atvērtu demonstrācijai līdzīgu tiešsaistes veikalu un aizstātu manekena izstrādājumus ar saviem..

9. Skaistums

Beaute

Kā norāda nosaukums, Beauté ir salonu un spa tēma WordPress. Tam ir pilnekrāna izkārtojums ar 4 satura veidiem, ieskaitot pilnekrāna attēlu slīdni, pakalpojumu sadaļu, personāla sadaļu un attēlu galerijas. Varat pievienot norīkojuma rezervācijas / rezervācijas formu klientiem, lai rezervētu laika nišu jūsu grafikā. Tam ir vairākas skaistas krāsu shēmas un tas ļauj katrai lapai izvēlēties atšķirīgu krāsu.

Tam ir pielāgoti satura logrīki, sociālās ikonas un daudz kas cits. Beauté ir gatavs tulkošanai, un to var izmantot, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

10. Vienkārši

Vienkārši

Vienkārša ir eleganta, lēta un augstas klases WordPress tēma, kas papildināta ar pārsteidzošām funkcijām un elastību. Tam ir 1 lappuses izkārtojums ar vairākām dizaina iespējām, no kurām izvēlēties. Tas nāk ar paralaksa fona efektiem, vienmērīgu ritināšanu, ērtu navigācijas izvēlnēm, slaidrādi un daudz ko citu.

Tas atbalsta vietni WooCommerce, pielāgotus izkārtojuma logrīkus, skaistas krāsu shēmas, Google fontus un sānjoslas izkārtojumus. Vienkāršajai vietnei ir sadaļas, kurās var iegūt atsauksmes, pakalpojumus, jaunākās ziņas un piedāvāto saturu.

11. Locales

Locales

Locales ir lēta premium WordPress tēma, kas īpaši paredzēta tiešsaistes direktoriju izveidošanai. Tas pievilcīgi raksturo jūsu ierakstus, kā arī ļauj lietotājiem iesniegt arī savus ierakstus. Tas palīdz satura veidošanā un piedāvā lielu elastību, lai jūs varētu izveidot vietējo direktoriju restorāniem, bāriem, kafejnīcām, veikaliem vai jebkuram citam uzņēmumam jūsu apvidū.

Tam ir atrašanās vietu karte ar filtriem, atsevišķas lapas dažādiem ierakstiem, asas krāsas un daudz kas cits. Vietas var būt ērta tēma, veidojot pilsētas ceļvedi tūristiem. Tas tiek integrēts ar Visual Composer, lai vilktu un nomettu satura moduļus jūsu vietnē.

12. Dzīvoklis

Plakans

Dzīvoklis ir moderna un drosmīga WordPress lētas premium tēma. Komplektā ar Themify veidotāju uzreiz tiek izveidots jūsu izvēlētais interfeiss. Vilkšanas un nomešanas veidotājs palīdz pievienot moduļus, piemēram, tekstu, attēlu slīdņus, videoklipus, galerijas, navigācijas izvēlnes utt. Tam ir izcelšanas loka animācijas funkcija, lai piesaistītu lietotājus jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Citās sadaļās ietilpst portfolio, progresa josla, animēts laika grafiks un liecību slīdnis.

Tas ļauj profesionāli parādīt savas komandas biedrus. Dzīvoklis ir komplektā ar īskodiem un pielāgotajiem pastiem, lai ātri izveidotu vietni / emuāru.

13. Stūris

Stūris

Stūris ir portfeļa WordPress tēma radošiem profesionāļiem, fotogrāfiem un māksliniekiem. Tāpat kā citām lētām premium tēmām, kas šeit uzskaitītas, tai ir vienkāršs, skaists izkārtojums, kas nav uzpūsts ar iespējām. Minimālais izkārtojums palīdz lietotājiem koncentrēties uz jūsu saturu un portfeli. Tajā ir neierobežotas krāsu variācijas, lai personalizētu jūsu vietni. Stūrītis mājas lapā piedāvā sveiciena ziņojumu un piedāvātās darba sadaļas.

Šai tēmai ir pilns Jetpack atbalsts un WooCommerce integrācija. Izmantojot pielāgotos logrīkus, sānjoslā un citās ar logrīkiem gatavās vietās varat parādīt Twitter, Flickr utt. Sociālās plūsmas. Tas ir optimizēts SEO un ātrdarbībai.

14. nolīgts

Nomāts

Nomātais ir lielisks lētas un augstas klases WordPress tēmas lielisks piemērs. Tā tika veidota, lai profesionāli parādītu jūsu CV un kontaktinformāciju. Tam ir vairākas iepriekš izveidotas veidnes, lai izveidotu vietni vai izveidotu emuāru. Noma ir ērti lietojama un piedāvā parauga / demonstrācijas saturu, lai ātri sāktu.

Tam ir neierobežotas krāsu iespējas, Google Fonts atlasītājs, reaģējošs ietvars un SEO optimizācija, lai palielinātu jūsu vietnes trafiku.

15. Igloo

Igloo

Igloo ir atvēsinoši skaista WordPress restorāna tēma. To var izmantot, lai izveidotu pārtikas / recepšu vietni, emuāru emuāru vai jebkuru citu ar pārtiku saistītu biznesa vietni. Tam ir unikāls izkārtojums, kas paaugstina jūsu restorānu biznesu nākamajā līmenī. Igloo piedāvā jūsu restorānu biznesam ēdienkartes pārvaldības sistēmu, lai saistošā veidā parādītu cenas.

Tam ir 4 satura veidi, lai jūs savai mājas lapai varētu pievienot attēlu slīdni, galeriju, izvēlni un atsauksmes. Šai tēmai ir pielāgoti logrīki, vairākas krāsu shēmas un atbalsts Divi Builder, lai vilktu un nomettu jūsu saturu.

16. SimpleShift

Vienkārša maiņa

SimpleShift ir lēta premium WordPress tēma, kas paredzēta mazo uzņēmumu vietnēm. Tam ir pilna platuma izkārtojums ar vairākām noderīgām sadaļām mājas lapā. Šai tēmai ir moderni parallaksa efekti, lai piesaistītu jūsu mērķauditoriju. SimpleShift ļauj galvenē pievienot pielāgotu logotipu, navigācijas izvēlni un sociālās ikonas.

Tam ir WooCommerce atbalsts, lai izveidotu savu mazumtirdzniecības veikalu. Lai modificētu savu vietni, varat izmantot neierobežotas krāsas, pielāgotus logrīkus un satriecošus izkārtojuma dizainus.

17. Korporatīvā

Korporatīvā

Korporatīvā ir daudzfunkcionāla lēta premium WordPress tēma biznesa un portfeļu vietnēm. To var izmantot arī, lai reklamētu savus fotografēšanas pakalpojumus. Izmantojot Themify veidotāju atbalstu, jūs varat izmantot neierobežotu izkārtojuma dizainu ar sekojošiem moduļiem attēliem, videoklipiem, saturam, reklāmām, navigācijas izvēlnei utt. Uzņēmums sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu vietnes pielāgošanu..

Tam ir video fona funkcija, kas šo tēmu padara unikālu daudzos veidos. Lai piesaistītu lietotājus, varat pievienot pielāgotu pilnekrāna fona video ar skaņu. Ja nevēlaties pievienot videoklipu, varat pievienot animētas fona krāsas. Šai tēmai ir vairāki animācijas efekti ikonām, progresa joslām, moduļiem un citam.

18.uzņēmums

Risks

Venture ir 1 lappuses lēta premium tēma radošām aģentūrām, maziem uzņēmumiem, ārštata darbiniekiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un citām WordPress vietnēm. Tam ir atsaucīgs dizains ar intuitīvu navigācijas izvēlni, sociālajām ikonām, pielāgotu logotipu, birkas līniju un pilna platuma slīdni. Lai izdaiļotu savu vietni, varat izmantot to īsos kodus fontu satriecošajām ikonām, pogām, kolonnām utt.

Tam ir daudzpusīgas krāsu iespējas, kas atbilst jūsu uzņēmuma zīmolam. Uzņēmumam Venture ir augsta redzamība attēliem, video, slīdņiem, piedāvātajām ziņām un citam. Izmantojot Google Fonts atbalstu, jūs varat pievienot satriecošu tipogrāfiju visai savai vietnei.

19. Viesnīcā

Viesnīcā

Ja jūs meklējat lētas premium klases viesnīcas WordPress tēmu, tad Hotelia ir labākā izvēle. Šī tēma bija paredzēta viesnīcām, ceļotājiem, rezervēšanas vietnēm, ceļojumu emuāru autoriem un jebkuram citam ar viesnīcu saistītam biznesam. Tajā bez maksas ir pieejami vairāki premium resursi, piemēram, attēlu slīdnis un Visual Composer lapu veidotājs. Viesnīcai Hotelia ir video fons, lipīga navigācijas izvēlne, parallaksa efekti un rezervēšanas sistēma.

Tam ir elastīgas pielāgošanas iespējas, fontu ikonas, pielāgoti logrīki, pastu veidi un krāšņas krāsu shēmas. Tas ir gatavs WooCommerce, un to var izmantot ceļojumu produktu pārdošanai tiešsaistē.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās lētās premium WordPress tēmas. Varat arī apskatīt mūsu ekspertu ieteikumus par labākajām vienkāršajām WordPress tēmām, lai izveidotu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map