19 labākās WordPress motīvas mobilajām lietotnēm un programmatūrai (2020)

labākās WordPress mobilo lietotņu motīvi


Vai meklējat labākās lietotņu un programmatūras WordPress tēmas?

Ja esat mobilās lietotnes vai programmatūras izstrādātājs, kurš vēlas palielināt jūsu produkta sasniedzamību, jums būs nepieciešama WordPress tēma, kas ir īpaši izstrādāta lietotņu un programmatūras reklamēšanai..

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajām lietotņu un programmatūras WordPress tēmām.

Lietotņu un programmatūras labāko WordPress motīvu izvēle

Izmantojot pareizo WordPress motīvu, jūs iegūsit visas būtiskās motīvu iespējas, lai parādītu savas lietotnes un visas tās funkcijas.

Tālāk ir sniegtas dažas funkcijas, kuras jums jāmeklē no WordPress motīva, lai izveidotu lietotnes vietni.

 • Ievērojams aicinājums uz rīcību: Laba WordPress lietotnes tēma ļauj izvietot aicinājuma uz darbību pogas redzamās vietnes vietās, piemēram, jūsu mājas lapā, galvenē utt..
 • Cenu tabula: Izmantojot pielāgojamu cenu tabulu, cenu noteikšanas lapā varat viegli izcelt dažādu lietotņu licenču cenu.
 • Pielāgota mājas lapa: Jums būs nepieciešama arī pielāgota mājas lapa, lai reklamētu programmatūru un mudinātu lejupielādēt.
 • Atsaucīgi: Nemaz nerunājot par to, ka jūsu WordPress tēmai ir jābūt atsaucīgai un mobilai lietošanai draudzīgai, lai tā izskatās lieliski visās ierīcēs

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot. Pārbaudiet tos.

1. Divi

Divi

Divi ir viena no populārākajām WordPress tēmām, kas pieejama tirgū. Divi nāk ar simtiem vietņu pakešu, ieskaitot vienu programmatūras mārketingam. Programmatūras mārketinga vietnes pakotnei ir 9 dažādi izkārtojumi, un paketi var importēt ar vienu klikšķi. Jūs varat izmantot Divi, lai izveidotu savas lietotnes un programmatūras vietni ar pilnu pielāgošanu.

Divi tēmas visiecienītākās funkcijas ietver reāllaika dizainu, reaģējošu rediģēšanu, pielāgotus moduļus, iepriekš izveidotus elementus un jaudīgu dizaina instrumentu komplektu. Plašāku Divi tēmas pārskatu varat uzzināt vairāk par šo tēmu..

2. Dzīvoklis

Plakans

Dzīvoklis ir skaista un minimāla WordPress tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu vietni lietotnēm un programmatūrai. Tam ir plakans izkārtojums ar drosmīgām un spilgtām krāsām. Mājas lapa ir sadalīta vairākās sadaļās lietotņu portfelim, vērtējumam un pārskatiem.

Motīvu var pilnībā pielāgot krāsām, fontiem un fonam. Tas ir optimizēts SEO un atbalsta WooCommerce pārdot lietotnes tiešsaistē.

3. Nosēšanās

Nosēšanās

Nosēšanās ir moderna WordPress tēma ar pilnekrāna fona attēlu. Tas ir pildīts ar vairākām motīvu demonstrācijām, ieskaitot lietotņu un mobilo lietotņu izkārtojumu. Šai tēmai ir tīrs un minimāls dizains ar pievilcīgu fontu stilu. Piezemēšanās tēmai ir vienas un vairāku lapu veidnes.

Tās motīvu iestatījumi ir vienkārši un ērti, izmantojot opciju paneli. To var arī pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

4. Astra

Astra

Astra ir jaudīga un dedzīgi ātra WordPress tēma visu veidu vietnēm. Tam ir vairākas sākuma vietnes, kas dažās minūtēs var palaist jūsu vietni. Vienā no sākuma vietnēm ir lietotņu izkārtojums, lai tiešsaistē reklamētu un pārdotu jūsu lietojumprogrammas.

Tā ir daudzveidīga un lapu veidotājiem draudzīga tēma. Astra lieliski darbojas ar visiem populārajiem WordPress spraudņiem, lai savai vietnei pievienotu funkcijas un funkcionalitāti.

5. Ultra

Ultra

Ultra ir uzlabota WordPress tēma mobilajām lietotnēm un programmatūrai. Tas tiek piegādāts ar desmitiem skaistu vietņu izkārtojumu visu veidu vietnēm, ieskaitot Crossfit sporta zāli, fitnesa, kāzu plānošanu utt. Jūs varat izvēlēties lietotnes izkārtojumu lietojumprogrammas vietnes izveidošanai.

Tāpat kā jebkuru populāru motīvu, fonti, krāsas un fons ir pielāgojami. Lai rediģētu jebko tēmā, varat izmantot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

6. iTheme2

iTheme2

iTheme2 ir mērķtiecīgi izstrādāts programmatūrai, mobilajām lietotnēm, galddatoru lietotnēm un citām vietnēm, kas balstītas uz lietotnēm. Tam ir nevainojams dizains un automātiski pielāgojams izkārtojums ar multivides iespējām. Šai tēmai ir pielāgots slaids, sociālā multivides logrīks, 4 kājenu logrīki, daudzlīmeņu nolaižamās izvēlnes un daudz kas cits.

Tas ir komplektā ar 2 motīvu apvalkiem, galvenes izvēlni, kājenes izvēlni, vītņotiem komentāriem un e-komercijas atbalstu.

7. Advente

Advente

Advent ir stilīga WordPress tēma jūsu lietotnēm. Tam ir pielāgojama tipogrāfija, kas padara saturu lasāmāku. Tas nāk ar lipīgu navigācijas izvēlni, Visual Composer veidotāja atbalstu, sociālo integrāciju un labāko WordPress formas spraudni.

Šajā motīvā ir palielināta stikla funkcija attēlu tuvināšanai. Izmantojot viena klikšķa demonstrācijas importēšanu, varat importēt demonstrācijas dizainu, pielāgot to un atvērt savu vietni.

8. Bramble

Bramble

Bramble ir daudzfunkcionāla WordPress tēma ar režģa izkārtojumu. To var izmantot, lai izveidotu vietni jūsu lietojumprogrammām un mobilajām lietotnēm. Tam ir iebūvēts lapu veidotājs, lai rediģētu un noformētu motīvu izkārtojumus. Bramble piegādā arī gatavus mājas lapas izkārtojumus, kas palīdz nekavējoties sākt darbu.

Citas svarīgas funkcijas ietver portfeļu sadaļu, video fonu, parallaksa efektus, pielāgotas krāsas un atsevišķu emuāra lapas izkārtojumu. To ir viegli iestatīt, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

9. Pludiņš

Pludiņš

Pludiņš ir lieliska WordPress tēma lietotnēm un mobilajām lietotnēm, kuras izveidojis Themify. Tas nāk ar parallaksa efektiem vienmērīgai ritināšanai. Tāpat kā jebkuras Themify motīvi, tas tiek piegādāts kopā ar Themify vilkšanas un nomešanas veidotāju izkārtojumu rediģēšanai un pārvaldīšanai.

Turklāt tas ietver vairākus galvenes izkārtojumus, izvēlnes stilus, caurspīdīgas galvenes opcijas, kājenes logrīkus un daudz ko citu. Pludiņš ir saderīgs ar WooCommerce.

10. kaudze

Kaudze

Stack ir moderna WordPress tēma lietojumprogrammu vietnēm. Stack ir iedvesmots no Windows 8 Metro dizaina un piegādāts ar flīžu pievienošanu, ļaujot izveidot mūra flīžu izkārtojumu, piemēram, Windows 8. Motīvs šķiet lieliski visās ierīcēs, ieskaitot galddatorus, planšetdatorus un mobilās ierīces..

Tas nāk ar WordPress pasta formātiem, lai izveidotu mazus emuārus, piemēram, Tumblr. Jūs varat pilnībā pielāgot savu ziņu krāsas, saišu krāsas, fontus un fonu.

11. Metro

Metro

Metro ir minimāla un krāsaina WordPress tēma, kas paredzēta mobilajām lietotnēm un programmatūrai. Izmantojot pielāgoto pasta veidu, kas pazīstams kā Flīzes, savai mājas lapai varat pievienot pogas, attēlu galerijas, kartes, slaidus utt. Flīzēm un stabiem tiek izmantotas 9 dažādas krāsas.

Tas ietver bezgalīgu ritināšanas funkciju, kas palīdz uzlabot vietnes veiktspēju un ātrumu. Šī tēma atbalsta īskodus, lai pievienotu saturu jebkurai lapai.

12. Listee

Listee

Listee ir WordPress direktorijas tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu iecienītāko lietotņu sarakstu. Tam ir jaudīga un filtrējama meklēšanas funkcija, kas lietotājiem ļauj meklēt vajadzīgās lietotnes. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, lai izveidotu galveno lapu progr.

Šī tēma ļauj lietotājiem iesniegt personīgās iecienītās lietotnes, kuras jāpievieno jūsu direktorijai. Klausītājiem ir elastīgas pielāgošanas iespējas, lai rediģētu jūsu vietnes krāsas un tipogrāfiju.

13. Drosmīgs

Bold

Bold ir WordPress portfeļa tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu uz portfeli balstītas lietotnes. Tam ir saraksts un režģa skata izkārtojums. Mājas lapa ir sadalīta sadaļās, kurās tiek apsveikuma ziņojums, attēlu galerijas, ziņas un daudz kas cits.

Tam ir pielāgotas krāsu opcijas, fona stili, iepriekš iestatīti attēli, sociālo mediju ikonas, kājenes teksts un paneļa atbalsts Themify pielāgotās iespējas..

14. Pasta līnija

Pasta līnija

Postline ir vienkārša WordPress tēma jūsu lietotņu demonstrēšanai. Tam ir bezgalīga ritināšana, lai lietotāji varētu izpētīt jūsu ziņas, attēlus un videoklipus mājas lapā. Tēma ir iedvesmota no Facebook laika skalas. Tas nāk arī ar vairāku kolonnu izkārtojumiem, padarot to atšķirīgu no Facebook.

Citas nozīmīgas funkcijas ir saraksta un režģa izkārtojumi, logrīku kājenes kolonnas, motīvu apvalki, animēta poga Atpakaļ uz augšu, uznirstošās lodziņa izvēlne, galvenes un kājenes izvēlne un sociālo mediju ikonas.

15. Specialitāte

Specialitāte

Specialitāte ir WordPress darba grupas tēma programmatūras pieņemšanas vietnei. Tam ir elastīga meklēšanas funkcionalitāte, kas lietotājiem ļauj atrast darbu un darba devējus. To pārvalda spraudnis WP Job Manager, lai pārvaldītu un klasificētu jūsu darbu sarakstus.

Tēmai ir spēcīga dokumentācija un tā ir savietojama ar populārajiem WordPress spraudņiem. Tas ir gatavs WPML un ļauj jums izveidot daudzvalodu vietni.

16. Cousteau Pro

Kusto

Cousteau Pro ir moderna WordPress tēma ar ceļošanu saistītām lietotnēm. Motīvam ir meklētājprogramma, kas lietotājiem ļauj meklēt savu iecienītāko ceļošanas lietotni.

Tas ir pilnībā pielāgojams krāsām un fonam. Cousteau Pro atbalsta Elementor veidotāju, lai izstrādātu jūsu izkārtojumus un galvenās lapas.

17. Pilnekrāna režīmā

Pilnekrāna režīmā

Pilnekrāna režīms ir WordPress galerijas tēma mobilajām lietotnēm. Tam ir vienkāršs motīvu opciju panelis, lai jūsu vietnē veiktu izmaiņas. Varat arī izmantot lapas veidotāju Themify velciet un nometiet, lai WordPress pievienotu saturu un lietotnes. Tam ir 2 galeriju displeja opcijas, saraksta un režģa izkārtojumi, pielāgota galvenes izvēlne un kājenes logrīki.

Motīvs atbalsta īsinājumtaustiņus, piemēram, bulttaustiņus, ESC un daudz ko citu, lai darbotos galerija. To var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

18. Vienkārši

Vienkārši

Vienkārša ir bezmaksas WordPress tēma jūsu lietotņu atspoguļošanai. Tas ir iepakots ar Shopify Buy Button spraudni, kas ļauj viegli integrēt WordPress ar Shopify. Šai tēmai ir caurspīdīga un lipīga navigācijas izvēlne, kas lietotājiem palīdz ar vieglu navigāciju.

Tam ir katras lapas nosaukuma fona attēls, padarot motīvu unikālu no citiem. Vienkāršo motīvu ir viegli pielāgot, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

Iepazīstieties ar šo soli pa solim par to, kā iestatīt Shopify, izmantojot WordPress.

19. Pinboard

Pinboard

Ja jums patīk Pinterest, tad Pinboard tēma ir paredzēta jums. Tas tiek piegādāts ar automātisku kraušanas izkārtojumu ar bezgalīgu ritināšanu. Šai tēmai ir vairāki režģu izkārtojumi visos izmēros. Jūsu lietotāji tiks apstrādāti ar vietnes īpašnieka pielāgotu sveiciena ziņojumu. Mājas lapā varat ērti demonstrēt savas lietotnes.

Motīvs ļauj jums pievienot visu veidu multividi, ieskaitot attēlus, videoklipus, galerijas utt. Tam ir multivides atbalsta funkcijas, piemēram, uznirstošais lodziņš, video uznirstošais logs, attēla tuvināšana un iframe logs..

Mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis jums atrast labākās WordPress tēmas mobilajām lietotnēm un programmatūrai. Iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu ceļvedi par labākajām e-komercijas platformām daudzfunkcionāliem tirgiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map