22 labākās WordPress baznīcas tēmas ganāmpulka paplašināšanai

Labākās WordPress motīvas baznīcām


Vai jūs meklējat labākās baznīcu WordPress tēmas? Ideāla tēma var pārvērst jūsu draudzes vietni par sekotāju ģenerējošu mašīnu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 22 labākajām WordPress draudzes tēmām. Visi tie ir atsaucīgi, tāpēc tie izskatīsies nevainojami jebkurā ierīcē.

1. Maranatha

Maranatha

Ja vēlaties izveidot vietni, kurā ir iekļautas novatoriskas iespējas, piemēram, ritināšana mājas lapā ar paralaksu iedvesmotu, Maranatha ir lieliska tēma, ko izmantot.

Kā mājaslapas fonu varat izmantot nekustīgu attēlu vai video, lai piesaistītu jaunus sekotājus savai saimei. Pateicoties lipīgajai izvēlnei, kas “pielīp” ekrāna augšdaļai, jūsu vissvarīgākās lapas vienmēr būs tikai viena klikšķa attālumā, pat ja jūsu vietnes apmeklētāji ritinās uz leju.

Izmantojot Maranatha, jūs varat augšupielādēt savus sprediķus kā audio vai video failus vai pat ierakstīt transkripcijas kā emuāra teksta ziņas. Šī tēma piedāvā arī skaistas izkārtojuma opcijas lapai Par un notikumiem.

Sāciet darbu ar Maranatha šodien!

2. Outreach Pro

informēšanas pro

Piedāvājot jums lieliskus StudioPress ļaudis, Outreach Pro izmanto viņu jaudīgo Genesis ietvaru. Ja jums savā vietnē ir jāsniedz daudz informācijas, šī ir lieliska tēma.

Ir vairākas iepriekš sagatavotas veidnes, lai steigā jūsu vietni atjauninātu un darbinātu. Un motīva pielāgotājs ļauj mainīt krāsu shēmu, lai tā atbilstu jūsu baznīcas zīmolam.

BEZMAKSAS Piekļuve: Outreach Pro + 35 citas StudioPress motīvi!

Vēlaties BEZMAKSAS izmēģināt visas labākās StudioPress tēmas, ieskaitot Outreach Pro?

Reģistrējoties WP Engine, vislabāk pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus ar WP Engine »

Izmantojot 12 logrīku apgabalus un pielāgojamu galveni, jums nebūs problēmu pielāgot Outreach Pro, lai izskatītos tieši to, kas jums nepieciešams.

Sāciet darbu ar Outreach Pro šodien!

3. Divi

Divi

Divi ir ievērojama izvēle baznīcu vietnēm. Izmantojot Divi, jūs varat izstādīt galveno informāciju, piemēram, plašsaziņas līdzekļus, mācītājus, kalpošanas laiku un daudz ko citu.

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Spraudnis Divi Builder darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdztekus citām tēmām.

Ar tik daudzām Divi bērnu tēmām baznīcu vietnēs varat parādīt taimerus, CTA, slīdni sprediķiem un daudz ko citu. Motīvs ir vienkāršs un tīrs ar pārsteidzošām tipogrāfijas iespējām, lai izpildītu jūsu vajadzības.

Sāciet darbu ar Divi šodien!

4. Pestīšana

Pestīšana

Tīrs, elegants un maigi rozā kā Debesu saullēkts. Pestīšanas tēma ir lieliski piemērota vairākām konfesijām, lai skaistā veidā iepazīstinātu ar ticību balstītos vēstījumus.

Šai tēmai ir notikumu vadības sistēma un gaumīga ziedojuma forma, kas integrēta ar PayPal. Turklāt ir vairāki pielāgoti logrīki, kurus varat izmantot, lai maksimāli izmantotu savu vietni.

Sāciet ar pestīšanu jau šodien!

5. Izceļošana

Izceļošana

Neļaujiet vārdam jūs apmānīt! Lai arī “izceļošana” parasti nozīmē cilvēku masveida aiziešanu, ir palicis pēdējais, ko jūsu vietnes apmeklētāji vēlēsies darīt, nolaižoties jūsu tīmekļa vietnē. Exodus tēmai ticīgie steidzas uz jūsu ganāmpulku.

Exodus ir viegli pielāgojams, un tajā tiek izmantota tieša priekšskatījuma funkcija, lai reālajā laikā varētu skatīt izmaiņas krāsās un fontos..

Šajā tēmā ir lapas, kas jau ir iebūvētas sprediķiem, notikumiem, vietām un personāla profiliem. Īpaši mūs pārsteidza lapa Sprediķi, jo tā ļauj jums augšupielādēt ziņojumus kā teksta, audio vai video failus.

Sāciet darbu ar Exodus šodien!

6. Augšāmcelties

Augšāmcelties

Sniedziet svaigu tiešraidi savas draudzes vietnē ar tēmu Atjaunot! Izvēlieties no gaišas vai tumšas krāsu shēmas un pēc tam pielāgojiet to savam sirds saturam.

Atjaunotajā failā ir vairāki fonti, no kuriem izvēlēties, un iespēja augšupielādēt pielāgota logotipa attēlu. Tas ir arī optimizēts augstas izšķirtspējas ekrāniem, tāpēc jūsu attēli izskatīsies izteiksmīgi visās ierīcēs.

Sāciet ar augšāmcelšanos šodien!

7. Viena baznīca

viena baznīca

Vienai baznīcai ir 12 dažādas krāsu shēmas, no kurām izvēlēties. Vai jums nepatīk neviena no piedāvātajām krāsām? Nav problēma. Tajos ietilpst arī pielāgots krāsu atlasītājs, lai jūs varētu izvēlēties savu!

Jūs varat publicēt savus sprediķus video, audio vai teksta formātos. Un lapu kategorijas ļauj uzskaitīt tās pēc runātāja, tēmas vai sērijas.

Viena baznīca ir integrēta arī Adobe Typekit, tāpēc jums būs daudz izvēles fontu, lai jūsu vietne izceltos no pūļa.

Sāciet darbu ar vienu draudzi šodien!

8. Lūgšana

Lūgšana

Izmantojot savu elastīgo mājas lapas izkārtojumu, lūgšana ļauj pievienot savai mājaslapai vairākus logrīkus, lai izveidotu patiesi unikālu izkārtojumu. Piedāvātais galerijas slīdnis ir arī jauks pieskāriens.

Ja jūsu draudze aktīvi darbojas sociālajos plašsaziņas līdzekļos, jūs būsiet ļoti priecīgs par tā sociālā tīkla logrīku. Savu vietni varat savienot ar Instagram, Twitter un citu!

Tāpat kā lūgšanas notiek dažādās formās, arī lūgšanu tēma ir daudz dažādās krāsās. Labākais? Katrai izveidotajai lapai varat izmantot atšķirīgu krāsu shēmu!

Sāciet ar lūgšanu šodien!

9. Ķergma

Kerygma

Ja jūsu baznīcā ir podcast, tad Kerija ir tēma jums. Tas tika īpaši izveidots, lai demonstrētu aplādes audio vai video formā.

Tas nāk komplektā ar SiteOrigin, kas ir viens no labākajiem vietnes lapu veidotāju spraudņiem tirgū. Varat izmantot tās vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, lai ātri un ērti pielāgotu vietni sev vēlamā veidā.

Izmantojot iespēju augšupielādēt savu logo, mainīt motīva krāsu shēmu un izmantot vairāk nekā 600 Google fontus, jūs varēsit ērti pielāgot savu vietni savam zīmolam..

Sāciet darbu ar Kerygma šodien!

10. Epika

Episkā

Šī tēma padarīs jūsu vietni tikpat episku kā pati jūsu baznīca! Izvēlieties no gaišas vai tumšas krāsu shēmas un sagatavojieties ieskaidrot.

Vēl viena uz apraidi vērsta tēma Epic ļauj augšupielādēt audio un video plūsmas iTunes un RSS abonementiem. Un kategoriju funkcija ļauj arhivēt katru runātāju atsevišķi.

Mums patika, ka navigācijas joslu varēja izvietot jūsu logotipa iekšpusē vai tieši virs tā.

Sāciet darbu ar Epic šodien!

11. Adore baznīca

dievinu baznīcu

Adore baznīca ir pilnībā funkcionējoša baznīcas tēma, kuru būvējuši ThemeForest varas elites autora imitēmas. Šī tēma ir vislabāk piemērota baznīcu, labdarības, bezpeļņas un reliģisko vietņu izstrādei.

Zemāk ir sniegtas dažas Adore baznīcas tēmas galvenās iezīmes.

 • Iebūvēts notikumu pārvaldnieka spraudnis: Ātri izveidojiet pasākumus, nepērkot notikumu spraudni.
 • Svētrunu vadītājs: Izveidojiet sprediķus ar iebūvētu opciju.
 • Mega izvēlnes modulis: Izveidojiet izvēlnes pēc izvēles ar vairākām kolonnām.
 • Demonstrācijas instalēšana ar vienu klikšķi: Viegli ar vienu klikšķi importējiet demonstrācijas vietni.

Sāciet darbu Adora draudzē šodien!

12. Dieva žēlastība

Dieva žēlastība

Pilnībā integrēts ar WPBakery, God Grace ir ātri un viegli uzstādāms, izmantojot intuitīvu vilkšanas un nomešanas veidotāju. Bet tas ir tikai viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc tas iekļuva mūsu labāko WordPress baznīcas tēmu sarakstā.

Dievs Žēlastība garantē pilnīgu viņu komandas atbalstu, ja vien jūs kādreiz iestrēgsit, veidojot savu vietni. Viņi lepojas, ka ir ātri un uzticami.

Dalieties sprediķos, reklamējiet pasākumus un pieņemiet ziedojumus, izmantojot šo neticamo notikumu un konferenču tēmu. Pateicoties WooCommerce integrācijai, jūs pat varat pārdot produktus, piemēram, baznīcas literatūru vai firmas apģērbu.

Sāciet darbu ar Dieva žēlastību šodien!

13. Svētība

Svētība

Aprīkots ar WPBakery un Revolution Slider, Blessing turpina savu vārdu. Jūs noteikti jutīsities svētīts no šīs viegli lietojamās baznīcas tēmas.

Attēlu karuselis ar pieskārienu un zvēlienu ir ideāls, ja jūs domājat, ka apmeklēs daudz mobilo vai skārienekrānu.

Sāciet ar svētību šodien!

14. Svētā baznīca

Svētā baznīca

Lieliski piemērota baznīcām un lūgšanu grupām, Svētā baznīca ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai jūsu vietne būtu veiksmīga. Šai tēmai ir jaudīgs emuārs, kas lieliski noder, lai koplietotu jaunumus ar saviem sekotājiem.

Kopā ar pasākumu kalendāru var parādīt gaidāmos pasākumus jūsu organizācijā. Tas ir saderīgs arī ar WPBakery ērtai lietošanai un WooCommerce, lai jūs tiešsaistē varētu pārdot lietas no sava dāvanu veikala.

Sāciet darbu ar Svēto Baznīcu šodien!

15. Kredo

Credo

Credo ir lieliski piemērots visu konfesiju baznīcām. Tas ļoti labi darbojas arī labdarības organizācijām un bezpeļņas organizācijām.

Arhivējiet savus sprediķus, dalieties ar fotoattēliem un video, pievērsiet uzmanību gaidāmajiem notikumiem un pastāstiet pasaulei par savu draudzi!

Sāciet darbu ar Credo šodien!

16. Kritizēt

Kritizēt

Tulkošanai gatavs, ar daudzām pielāgošanas iespējām, Charitize ir lieliski piemērots jūsu draudzei vai labdarības organizācijai.

Viņi iesaka ar šo motīvu izmantot spraudni Jetpack. Ja jums jau patīk Jetpack, tad šī ir lieliska izvēle!

Sāciet ar Charitize šodien!

17. TheMoments

TheMoments

Šī bezmaksas WordPress tēma ir ļoti viegla, padarot iekraušanas ātrumu par prioritāti. Tas ir arī optimizēts SEO, lai jūs paceltos Google rindās.

Tas atbalsta WooCommerce, tāpēc, ja jums ir tiešsaistes veikals, jums būs vērts doties. Mums patika arī Instagram logrīks, kas ir ideāls, ja jums jau ir sociālā medija klātbūtne.

Sāciet darbu ar TheMoments šodien!

18. Baznīca un pasākumi

baznīca un pasākumi

Vai jums ir baznīca? Vai jūsu draudzē notiek pasākumi? Tad baznīca un notikumi ir tēma jums.

Šī tēma atbalsta notikumu kalendāra Pro, filtru joslu, WooTickets un kopienas notikumu spraudņus, kas padara to absolūti ideālu baznīcām, kuras visu gadu rīko vairākus pasākumus.

Tam ir arī 10 galvenes opcijas un 20 kājenes opcijas, sniedzot jums daudz pielāgošanas iespēju.

Sāciet darbu ar baznīcu un notikumiem šodien!

19. WP-baznīca

WP baznīca

Ar savu biļetenu abonēšanas logrīku WP-Church tika izstrādāts, lai palīdzētu jums strauji palielināt savu e-pasta abonentu skaitu. Izmantojot pielāgoto sprediķu galeriju un uzkrītošo slaidrādi, jūs daudz iesaistīsities savā tīmekļa vietnē.

Izmantojot 6 pielāgotas krāsas, no kurām izvēlēties, un 8 pielāgotos logrīku apgabalus, jūs varēsit likt WP-Church izskatīties tieši tā, kā vēlaties..

Sāciet darbu ar WP-Church šodien!

20. Dunamis

Dunamis

Piešķiriet savai reliģiskajai kustībai modernu izskatu ar Dunamis tēmu.

Dunamis komplektācijā ir demonstrācijas vietne, kuru ir viegli uzstādīt, lai ātri iestatītu vietni. Vai arī, ja vēlaties, varat izmantot tās iebūvēto velciet un nometiet lapu veidotāju, lai izveidotu savu vietni no nulles.

Īpaši mūs pārsteidza tās ziedojumu pārvaldības sistēma. Pieņemiet ziedojumus savā vietnē un pēc tam viegli atrodiet tos sava administratora informācijas panelī!

Sāciet darbu ar Dunamis šodien!

21. Benedikto

Benedikts

Benedicto piedāvā 9 pielāgotus lapu izkārtojumus, 35 pielāgotus logrīkus, un tas ir pilnībā gatavs tulkošanai. Ja vēlaties piesaistīt daudzveidīgu izklaidi, šī ir fantastiska izvēle.

Izmantojot neierobežotu krāsu izvēli un fontu tipus, Benedicto var bez piepūles pielāgoties jūsu zīmolam. Turklāt jūs varat iegult visus sprediķus, ko esat augšupielādējis vietnē Soundcloud.com!

Sāciet darbu ar Benedicto šodien!

22. augšāmcēlies

Augšāmcēlies

Celieties jaunos augstumos ar tēmu Risen! Tajā ir viss, ko jūs kādreiz varētu vēlēties WordPress baznīcas tēmā: sprediķu arhīvs, notikumu lapa, foto galerija, ziņu lapa un daudz kas cits.

Šī tēma ir neticami daudzpusīga un labi piemērota visu konfesiju draudzēm, labdarības grupām un bezpeļņas organizācijām.

Sāciet darbu ar Risen šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atklāt labākās baznīcu WordPress tēmas.

Ja jums patika šī ziņa, iespējams, arī jums patiks mūsu vienkāršā soli pa solim apmācība par to, kā izveidot ziedojuma formu WordPress, kā arī labākās lētās premium WordPress tēmas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map