24 labākās WordPress atsākšanas motīvi, lai radītu labāko iespaidu

labākais-WordPress-atsākt-tēmas


Vai vēlaties izveidot tiešsaistes CV un uzlabot savu klātbūtni tiešsaistē??

Izmantojot personiskās vietnes vietni, jūs varat izveidot savu zīmolu, atrast darbu, izveidot jaunus kontaktus un profesionāli reklamēt sevi. Izmanto vairāk nekā 35% no visām vietnēm tiešsaistē, WordPress ir ideāla platforma, lai izveidotu jūsu pašu atsākt vietni.

Šajā rakstā mēs dalīsimies mūsu izvēlētajā labāko WordPress atsākšanas tēmu sarakstā, ar kuriem jūs varat viegli izveidot tiešsaistes atsākšanu. Gatavojieties atvērt savas durvis, jo iespēja drīz vien klauvē!

Labākās WordPress atsākšanas tēmas izvēle

Resume tēmai jābūt reprezentablai, un tajā ir jāparāda visa informācija, kas vervētājiem piedāvā jums darbu. Tā kā WordPress motīvu ir tūkstošiem, ir mulsinoši atrast perfektu motīvu jūsu CV vietnei.

Šeit ir dažas no kopīgajām funkcijām, kuras jums jāmeklē WordPress atsākšanas tēmā:

 • Mobila atbilde: Mobilajām ierīcēm piemērota tēma ir ideāli piemērota jūsu atsākšanai vai portfeļa vietnei. Tas izskatīsies lieliski visos ekrāna izmēros un ierīcēs.
 • Lapu veidotāju draudzīgs: Pārliecinieties, ka esat izvēlējies motīvu, kas atbalsta vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus. Tādā veidā jūs varat iestatīt savu vietni, nerakstot nevienu kodu.
 • Profesionālais izkārtojums: Lai prezentētu savu darba pieredzi, ir svarīgi izvēlēties profesionāla izskata tēmu. Motīvs ar gaišām krāsām, minimālām funkcijām un skaistu dizainu var būt pareizā izvēle jūsu vietnes atsākšanai.
 • Gatavas atsākt veidnes: Vietnes atsākšanai var darboties jebkura daudzfunkcionāla tēma ar nepieciešamajām funkcijām. Tomēr tēma, kas piedāvā gatavu CV un atsāk veidnes, var būt plus punkts, lai pievienotu savu CV vietnei.

Tagad, kad jūs zināt, kā izvēlēties atsākt motīvu, apskatīsim mūsu izvēlēto labāko WordPress atsākšanas motīvu sarakstu..

1. Ambiance Pro

gaisotne-WordPress-tēma

Ambiance Pro ir spēcīga WordPress tēma profesionāļiem, lai iespaidīgā veidā prezentētu savu portfeli. Tas nāk ar populārā Genesis motīvu ietvara jaudu, kas nodrošina SEO optimizētu kodu, pilnībā reaģējošu dizainu un neierobežotas motīva pielāgošanas iespējas..

Izmantojot Ambiance Pro motīvu, jūs varat izvēlēties pielāgotas lapu veidnes, piemēram, noklusējuma, arhīvus, emuāru un galveno lapu. Jaudīgais motīvu pielāgošanas rīks ļauj ērti un tiešraidē pielāgot motīva iestatījumus un saturu.

Turklāt jūs varat pielāgot vietnes galveni, augšupielādējot pielāgotu logotipu vai uz tekstu balstītu logotipu. Ir arī mājas lapas logrīku zona, kas ļauj pielāgot vietni savam zīmolam.

BEZMAKSAS Piekļuve: Ambiance Pro + 35 citas StudioPress motīvi!

Vēlaties BEZMAKSAS izmēģināt visas labākās StudioPress tēmas, ieskaitot Ambiance Pro?

Reģistrējoties WP Engine, vislabāk pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus ar WP Engine »

Sāciet darbu ar Ambiance Pro jau šodien!

2. Divi

Divi Resume

Divi ir profesionāla WordPress daudzfunkcionālā tēma. Tas nāk ar pareizo funkciju izvēli un elastīgumu, kas jums ir nepieciešams, lai izveidotu atjaunināšanas vietni un piesaistītu vervētāju uzmanību..

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Divi Builder spraudnis darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdzās citām tēmām.

Tas piedāvā vairākus gatavus izkārtojumus, kurus varat izmantot, lai vietnē parādītu savu CV vai CV. Divi tēmai ir globāli elementi un stili, lai ērti pielāgotu jūsu vietnes lapas.

Sāciet darbu ar Divi šodien!

3. Personība

personage-wordpress-theme

Personība ir profesionāla CVPress tēma tiešsaistes CV veidošanai. Tam ir izsmalcināts 1 lappuses dizains ar tīriem elementiem. Lai ātri sāktu darbu ar tiešsaistes CV, varat importēt 1 no 4 iepriekš izstrādātām demonstrācijām un vienkārši pielāgot tās saturu.

Tēma ļauj jums izsmalcināti prezentēt savu biogrāfiju, pieredzi, izglītību un darbu. Resursu sadaļai varat pievienot arī pogu Drukāt, lai cilvēki varētu izdrukāt vai lejupielādēt jūsu CV PDF vai Word formātā.

Lai ļautu cilvēkiem viegli sazināties ar jums, tai ir iespēja pievienot kontakta formu ar karti, kā arī sociālās ikonas. Tēma ļauj arī pievienot daudzformātu emuāra ziņas.

Sāciet ar Personage šodien!

4. OneEngine

oneengine-wordpress-theme

OneEngine ir satriecoša 1 lappuses WordPress tēma, kas piemērota grandioziem tiešsaistes portfeļiem un vietņu atsākšanai. Tam ir pilna platuma bīdāmā galvene ar treknu tekstu un profesionāli izveidotas sadaļas par, prasmēm, komandu, darbu, emuāru un kontaktinformāciju mājas lapā.

OneEngine tēmai ir unikāls sadaļas stils, kas palīdz jums parādīt sava uzņēmuma progresu, izmantojot laika grafiku. Portfeļa sadaļa ir lieliska, pateicoties vairākām filtrēšanas opcijām. Turklāt tam ir cenu tabulas sadaļa.

Tā ir ērti lietojama tēma, kuru var izmantot ikviens. Izmēģiniet to, spēlējiet ar tā iespējām un izveidojiet sev fantastisku tiešsaistes portfeli vai CV.

Sāciet darbu ar OneEngine šodien!

5. Profesija

profesija-WordPress-tēma

Profesija ir pārsteidzoša WordPress tēma, lai graciozi prezentētu savu profesiju plašākai auditorijai. Tajā ir satriecoši attēlu slīdņi, sadaļas prasmēm un sasniegumiem, piedāvātā sadaļa jūsu darba pieredzei un kontaktu iespēja mājas lapā. Tā pamatā ir vienas lappuses tēma; tomēr tai ir skaista emuāra lapa, kurā varat iesniegt savus jaunākos rakstus.

Profesijas tēma ir stilīga, jo tai ir horizontāls ritināšanas dizains, kā arī vertikāls dizains. Bez tam tam ir arī iespējas pievienot pilnekrāna vai vienkāršu fonu. Ja vēlaties RTL vietni, tai ir pilns RTL atbalsts un iepriekš sagatavota RTL demonstrācija.

Viena interesanta tēmas iezīme ir pārslēgšanas izvēlne, kas ļauj jums alternatīvi parādīt savu vārdu / vietnes nosaukumu un vietnes izvēlni.

Sāciet darbu ar Profesiju jau šodien!

6. Nico

nico-WordPress-tēma

Nico ir vienkārša, tomēr eleganta WordPress tēma, kas piemērota tiešsaistes portfeļa, atsākšanas vai fotografēšanas vietnes izveidošanai. Tam ir patiesi unikāls dizaina izkārtojums, kas palīdz jums skaisti parādīt savu darbu un paaugstināt to nākamajā līmenī.

Motīvā ir filtrējams portfelis ar lieliskām animācijām, kas palīdz jums parādīt savu darbu kategorijās. Tam ir elastīgas izkārtojuma iespējas un uzlabotas pielāgošanas iespējas. Ir vairākas krāsu shēmas, pielāgoti logrīki utt.

Tajā ir vispopulārāko lapu veidotāju spraudņu spēks: Elementor, Divi un Brizy. No šiem 3 spraudņiem jūs varat izvēlēties 1 savas vietnes pielāgošanai.

Sāciet darbu ar Nico šodien!

7. Atsākt, CV, vCard & Portfelis

atsākt-cv-vcard un portfolio-wp-tēma

Resume, CV, vCard & Portfolio ir tēma, kuru meklējat, ja vēlaties izveidot CV, vCard vai portfeli. Motīva nosaukums pats par sevi runā pats par sevi. Tam ir atšķirīgs un skaists izkārtojums, lai izveidotu pilnvērtīgu vietnes atsākšanas vietni.

Motīvam ir 2 fona versijas: tumšs un gaišs. Varat importēt demonstrāciju ar vienu klikšķi, uzreiz to pielāgot un nekavējoties izveidot savu vietni.

Dažādu vietnes daļu noformēšanai ir neierobežotas krāsu iespējas. Lai atvieglotu tiešsaistes atsākšanas pielāgošanu, tajā ir integrēts vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs. Jūs varat izmantot vairāk nekā 800 Google fontus, 1000 un vairāk ikonu, vairākas kartes, pārsteidzošus lapu pārejas efektus utt.

Sāciet ar Resume, CV, vCard & Portfelis šodien!

8. Dizainers

dizainers-WordPress-atsākt-tēma

Dizainers ir lieliska WordPress tēma jebkura veida dizaineriem un māksliniekiem, piemēram, fotogrāfiem, mūziķiem un videogrāfiem. Tas ļauj jums izveidot krāšņas attēlu un video galerijas, lai iespaidīgā veidā parādītu savu jaunāko darbu.

Tēmai ir vairāki portfeļa stili, ieskaitot flīzes, ainavu, portretu un kvadrātu, lai parādītu savu darbu. Varat bez pūlēm konfigurēt tā iestatījumus un pielāgot motīvu ar nepieciešamo nulles kodu.

Tam ir minimāls un atsaucīgs dizains, kas ir profesionāls un estētiski patīkams.

Sāciet darbu ar dizaineru šodien!

9. Atsākt, CV & vCard tēma

resume-cv-and-vcard-theme-wordpress

CV, CV & vCard ir tēma profesionāļiem, lai izveidotu lielisku tiešsaistes portfeli. Tas ir piemērots iesācējuzņēmējiem, ārstiem, dziedātājiem, studentiem, aktieriem un ikvienam citam, kurš vēlas izveidot iespaidīgu klātbūtni tiešsaistē.

Tajā ir skaisti izstrādātas sadaļas izglītībai, darba pieredzei, prasmēm, statistikai, portfelim, pakalpojumiem, klientu karuseļiem, pieejamības kalendāram, kontaktiem, Twitter un Instagram sadaļām un gandrīz visam citam, ko jūs varat iedomāties, kas jums varētu būt nepieciešams tiešsaistē portfeļa vietne.

Izmantojot šo motīvu, jūs varat izvēlēties jebkuru krāsu, kas jums patīk, izmantot vairāk nekā 800 tīmekļa fontus, ikonu fontus, sociālās ikonas un pielāgotus īskodus..

Sāciet ar CV, CV & vCard tēma šodien!

10. Ziemeļi

ziemeļu-WordPress-tēma

Ja vēlaties ar eleganci izcelt savu jaunāko radošo darbu, ziemeļi ir jums perfekta WordPress tēma. Tam ir tīrs, elegants dizains tiešsaistes portfelim. Tas atbalsta attēlu galerijas, audio un video multivides formātus, lai parādītu jūsu saturu.

Ziemeļu tēmai ir tiešsaistes pielāgošanas rīks, kas ļauj pielāgot visu un visu jūsu vietnē, izmantojot tiešo priekšskatījumu. Tikai ar dažiem klikšķiem varat mainīt vietnes nosaukumu, saites krāsu, galvenes krāsu, akcenta krāsu, augšupielādēt logotipu un daudz ko citu..

North ir SEO optimizēts kods, kas palīdz jūsu vietnei iegūt labāku rangu meklēšanas rezultātos. Tas ir pilnībā atsaucīgs un labi iederas visos ekrānos.

Sāciet darbu ar ziemeļiem jau šodien!

11. ShiftCV

shiftcv-wordpres-theme

ShiftCV ir moderna WordPress tēma, lai acumirklīgā veidā parādītu jūsu profilu, prasmes, darba pieredzi un atsauksmes. Tas arī ļauj jums savā vietnē nodrošināt CV drukāšanas un lejupielādes iespējas.

Tam ir kompakts un tīrs dizains ar šķirojamām sekcijām 1 lappuses profilā. Tomēr jūs varat arī pievienot personīgo emuāra lapu, lai saturu parādītu vairākos formātos, piemēram, emuāra rakstā, audio, video vai slaidrādē.

Motīvs ļauj jums iesniegt savu CV divās krāsu shēmās: tumšā vai gaišajā. Tas pilnībā reaģē, kas nozīmē, ka jūsu vietne izskatīsies lieliski visās ierīcēs.

Sāciet darbu ar ShiftCV jau šodien!

12. nolīgts

algots-WordPress-tēma

Noma ir unikāla stila WordPress atsākšanas tēma speciālistiem, kuri vēlas nolīgt labākos darbus. Izmantojot šo motīvu, tiešsaistē varat skaisti parādīt savu īso biogrāfiju, atsākt, kontaktinformāciju un sociālo mediju kontus tiešsaistē.

Tam ir dažādas noklusējuma lapas, emuāra lapas, atsevišķu ziņu un mājas lapas veidnes. Mājaslapas dizains ir unikāls ar 2 kolonnu izkārtojumu, integrāciju ar jūsu sociālo mediju kontiem, sveiciena ziņojuma sadaļu un pilnekrāna galvenes attēlu.

Motīvs ļauj izmantot neierobežotas krāsas, Google fontus un jebkuru vietējo valodu. Tas ir optimizēts SEO un reaģē uz visiem ekrāniem.

Sāciet darbu ar nomu šodien!

13. Argentēns

argent-wordpress-theme

Argent ir bezmaksas WordPress tēma, kas piemērota, lai izveidotu modernu portfeli vai atsākt vietni. Tam ir mājas lapa, kurā ir iekļauti portfeļa projekti, tāpēc tā ir lieliska tēma radošajiem profesionāļiem, kuri vēlas lieliski parādīt savu darbu tiešsaistē.

Turklāt tēmai ir tīrs emuāru lapas izkārtojums, lai prezentētu savus rakstus. Lai jūsu vietne izceltos, tā ļauj pielāgot galveni ar logotipa augšupielādes opcijām un kājenes ar dažādiem logrīkiem.

Motīvam ir pilnībā atsaucīgs izkārtojums, kas piedāvā nevainojamu lietotāja pieredzi un nodrošina satriecošu izskatu visās ierīcēs un ekrānos.

Sāciet ar Argentīnu šodien!

14. Meteors

meteor-wordpress-theme

Meteor ir pasakains WordPress portfeļa un atsākšanas veidne. Tas ir lieliski piemērots fotogrāfiem, dizaineriem, uzņēmumiem un studentiem.

Motīvā ir 4 dažādas portfeļa lapu veidnes: režģis, mūra, karuselis un bloki. Tam ir arī 3 dažādi pastu izkārtojumi (t.i., karuseļa pasta stils, mozaīkas ierakstu stils un centrēts ierakstu stils), lai palīdzētu jums pielāgot katra projekta izkārtojumu..

Meteor ir iespējas pievienot pakalpojumus, emuāru, kontaktu, abonēšanas veidlapu utt., Lai jūsu vietne būtu pilnīga.

Sāciet darbu ar Meteor šodien!

15. iThemer

ithemer-wordpress-theme

iThemer ir bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta atsākšanai un portfolio. Tas nāk ar piedāvāto attēla galveni ar sveiciena ziņojumu un divām pogām īrēšanai un jūsu darbam. Turklāt tam ir vienkāršs saraksta emuāra izkārtojums, animēts reklāmkarogs, par mums, pakalpojumi, darbs un portfelis ar fancybox, counter up, laika grafiks, klienta un kājenes logrīki.

Izmantojot iThemer, varat izmantot Google fontus, Font Awesome ikonas, sociālās saites utt. Un parādīt savu radošumu.

Motīvs ļauj ar viena klikšķa palīdzību importēt demonstrācijas saturu un uzreiz sākt darbu ar atjaunināšanas vietni. Motīva opciju un noformējuma pielāgošanai varat izmantot Live Customizer, kas ļauj pielāgot vietni reāllaika tiešraidē..

Sāciet darbu ar iThemer šodien!

16. Atoms

atomu-WordPress-tēma

Atomic ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota portfeļa, kā arī biznesa vietnes izveidošanai. Tas nāk ar skaistām veidnēm komandām, pakalpojumiem, atsauksmēm, portfeli, emuāra ierakstiem un daudz ko citu.

Tēmai ir stilīga tipogrāfija un dažādu vietnes elementu intuitīva organizācija. Tas ļauj pilnībā pielāgot jūsu vietnes galveni, mainot galvenes attēlu, fona krāsu, attēla necaurredzamību, tekstu utt.

Vissvarīgākais ir tas, ka, lai ļautu jums parādīt savus jaunākos projektus, tam ir iespējas dažādu stilu attēlu galerijas, video utt.

Sāciet darbu ar Atomic šodien!

17. Teicami

lieliska WordPress tēma

Lieliska ir freemium atsaucīga tēma profesionāla biznesa, emuāru, CV un portfeļa vietņu izveidošanai. Tas ir aprīkots ar pilnu izcilu funkciju klāstu, kas ļauj jums īsā laikā izveidot lieliska izskata vietni.

Motīvā ir atdzist veidnes portfelim, galerijai, emuāram, atsauksmēm, sazinieties ar mums utt. Varat arī atrast pielāgotus logrīkus, vairākas navigācijas un sociālās izvēlnes, kā arī bezgalīgas krāsu opcijas, lai jūsu vietnes dizains būtu unikāls.

Tam ir ērts standarta CV demonstrācija, kurā ir profila fotoattēls un profila informācija 2 slejās mājas lapā. Zem tā ir skaista portfeļa sadaļa, kurā parādīts jūsu jaunākais darbs.

Sāciet darbu ar Excellent šodien!

18. Aptumsums

eclipse-wordpress-theme

Ja esat fotogrāfs un meklējat motīvu, lai parādītu savus brīnišķīgos fotoattēlus, Eclipse ir ideāla tēma jums. Motīva galvenē ir skaistas slīdņa iespējas, attēlu galerijas, portfeļa ziņas un jaukas emuāru veidnes.

Motīvs piedāvā opcijas, kā pievienot logrīkus mājaslapai, kur varat pievienot visus jums nepieciešamos logrīkus, ieskaitot jūsu par lapu, Instagram logrīku, fotoattēlu izdruku pirkšanas iespēju utt. Motīvs ir gatavs WooCommerce, lai jūs varētu izveidot veikala lapu un pārdot jūsu fotogrāfijas.

Eclipse ir iebūvēts Live Customizer, kas ļauj mainīt vietnes dizainu ar tūlītēju tiešraides priekšskatījumu. Tāpēc tēmu ir viegli un ātri pielāgot.

Sāciet darbu ar Eclipse šodien!

19. Librets

libreta-WordPress tēma

Libretto ir bezmaksas atsaucīga 1 kolonnas tēma WordPress. Tam ir klasisks stils un rūpīga tipogrāfijas informācija, lai jūsu vietnes saturs izskatās elegants. Tas ir ideāli piemērots, lai parādītu rakstus ar lieliem attēliem vai foto stāstus ar iedvesmojošām pēdiņām. Tātad, ja jūs esat iedvesmojošs fotogrāfs, tā ir lieliska tēma, lai sāktu savu CV.

Libretto piedāvā skaistas veidnes emuāriem, informācijai un kontaktu lapai. Motīvs ir tik vienkāršs un ērti lietojams, ka pat persona, kurai nav absolūti nekādu kodēšanas prasmju, var izveidot pilnīgu vietni, izmantojot šo motīvu.

Sāciet darbu ar Libretto šodien!

20. Atsākt

Resumee-WordPress-tēma

Resumee ir vienkārša WordPress atsākšanas tēma profesionāļiem. Tam ir tīrs dizains ar pilnīgi baltu fonu. Mājas lapas augšpusē varat pievienot profila fotoattēlu, sociālās saites, kontaktinformāciju un īsu biogrāfiju.

Tā pamatā ir vienas lappuses tēma ar dažādām sadaļām par darba pieredzi, izglītību un prasmēm tieši mājas lapā. Tā ir tieša un bez uzmanības novēršanas minimālisma atsākšanas tēma.

Sāciet darbu ar Resume jau šodien!

21. idillisks

idillic-wordpress-theme

Idyllic ir skaista WordPress daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu dažādas vietnes. Izmantojot tās paplašinātās funkcijas un iespējas, varat to izmantot uzņēmējdarbībai, portfelim, emuāram vai tiešsaistes atsākt vietnei.

Motīvam ir vairākas sadaļas, kā arī logrīki sākumlapā. Ir vairākas navigācijas un sociālās izvēlnes, logotipa augšupielāde un krāsu opcijas. Jūsu demonstrēto darbu un jaunāko projektu demonstrēšanai tam ir vairāki pasakaini portfeļa izkārtojumi.

Sāciet darbu ar idillisko šodien!

22. Orfeo

orfeo-wordpress-theme

Orfeo ir atsaucīga 1 lapas WordPress tēma, kas paredzēta daudzfunkcionālām vietnēm. Izmantojot šo motīvu, varat izveidot korporatīvās uzņēmējdarbības vietnes, kā arī emuāru, portfeli vai tiešsaistes atsākšanas vietni. Tajā ir skaisti izstrādātas sadaļas par funkcijām, komandu, atsauksmēm, produktiem, cenām, emuāru, kontaktinformāciju utt.

Ja esat uzņēmējs, emuāru autors vai students, šī tēma piedāvā plašas iespējas, lai izveidotu savu iespaidīgo tiešsaistes portfeli. Jūs varat izmantot pielāgotu fonu, mega izvēlnes utt. Un pielāgot visas motīva iespējas, izmantojot Live Customizer.

Tā ir SEO optimizēta un ātras ielādes tēma, kas ļauj jums izveidot patiesi jaudīgu vietni.

Sāciet darbu ar Orfeo šodien!

23. Makluhans

mcluhan-wordpress-theme

McLuhan ir bezmaksas WordPress tēma ar vienkāršu un tīru dizainu. Tajā ir sākumlapa ar pilnu pasta arhīvu, kas sakārtots pa gadiem, lai lietotājiem būtu ātri ieskats jūsu darbā, izmantojot pielāgoto laika grafiku..

Izmantojot McLuhan, jūs varat iegūt 2 iepriekš definētas lapu veidnes: atsākt lapas veidni un pilna platuma veidni. Izmantojot atsākšanas veidni, jūs varat viegli izveidot tiešsaistes atsākšanu.

Motīvs ļauj pielāgot sānjoslas un satura fona krāsas, kā arī pievienot sociālās saites un ikonas. Tam ir AJAX darbināma mobilā meklēšana ar tūlītējiem rezultātiem.

Sāciet darbu ar Makluhanu šodien!

24. Atsākt

atsākt-tesla-tēmas-veidne

Resume ir stilīga WordPress tēma, lai radoši prezentētu savu CV. Tajā ir skaista CV veidne ar treknu tipogrāfiju, spilgtām krāsām, vienmērīgām pārejām un efektiem. Izmantojot šo tēmu, jūs varat estētiski parādīt savas darba prasmes, pieredzi, balvas, portfeli utt.

Tam ir 1 lappuses dizains ar dažādām treknrakstā iedaļām, piemēram, portfeli, emuāru un kontaktpersonu. Kontaktu sadaļā ir iespējas parādīt kontakta formu, tālruņa numuru, adresi un galvenās atsauksmes.

Tēma, kas optimizēta ātrumam, lai ielādētos ātrāk, un ir pilnībā atsaucīga, tāpēc tā ir pielāgojama jebkurai ierīcei.

Sāciet darbu ar Resume jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast labākās WordPress atsākšanas tēmas tiešsaistes CV, CV un portfeļa izveidošanai. Varat arī apskatīt mūsu ceļvežus par labākajām lēto premium WordPress tēmām un to, kā nopelnīt naudu no tiešsaistes emuāru veidošanas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map