24 labākās WordPress izglītības motīvi (salīdzināti) – 2020. gads

labākās WordPress izglītības tēmas


Vai meklējat labākās WordPress izglītības tēmas? Neatkarīgi no tā, vai jūs esat atbildīgs par skolas vietni vai savu kursu pārdošanu ārpus mājām, jums būs nepieciešama ideāla tēma, lai aizrautu savus skolēnus. Pareizā tēma var palīdzēt pārveidot apmeklētājus par studentiem, parādīt savus kursus, uzlabot jūsu profesionālo uzticamību un strauji palielināt tiešsaistes panākumus.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 24 labākajām WordPress izglītības tēmām tirgū. Viņi visi ir atsaucīgi, tāpēc jebkura tēma, kuru izvēlaties no šī saraksta, jebkurā ierīcē izskatīsies fantastiski.

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot. Pārbaudiet tos.

1. Motīvs

Motīvs

Motīvu motīvs ir ērti lietojams un mūsdienīgs, jo tas ir ērti lietojams īskods. Izmantojot režģa, mūra vai mozaīkas izkārtojumus, jūs bez pūlēm varat parādīt savu izglītības portfeli.

Sniedzot arvien populārāko Tesla ietvaru, Motive piedāvā paralaksa fonus, pielāgotus ziņu veidus, piedāvātos attēlus, piedāvātos videoklipus, pielāgotos logrīkus, savu veidotāju un citus.

Tas ir ļoti pielāgojams, un jūs varat to knibināt bezgalīgi, līdz iegūstat to tieši tā, kā vēlaties. Vai arī, ja steidzaties, varat importēt kādu no viņu iepriekš izveidotajām demonstrācijas vietnēm un vienkārši mainīt saturu uz savu.

Sāciet ar Motive šodien!

2. Academia Pro 3.0

akadēmijas pro

Elastīgums ir spēles nosaukums ar Academia Pro 3.0. Jūs varat izmantot 3 kolonnu izkārtojumu vai 2 kolonnu izkārtojumu. Un jūs varat novietot sānjoslu kreisajā vai labajā pusē. Turklāt jūs varat mainīt katras lapas izkārtojumu atsevišķi; kas nozīmē, ka vienā lappusē var būt 3 kolonnu izkārtojumi, bet otrā – 2 kolonnu izkārtojumi!

Galvenē ir 3 izvēlņu opcijas. Varat izmantot tos visus vai nevienu no tiem. Personīgi mums patīk izvēlnes opcija, kas nāk ar uzkrītošu aicinājuma uz darbību pogu!

Galvas attēlam varat izmantot arī savu pielāgoto logotipu. Academia Pro 3.0 ir lieliski piemērots skolām vai mājas pedagogiem, kuri ir izstrādājuši savu zīmolu.

Sāciet darbu ar Academia Pro 3.0 šodien!

3. Vienkrāsains

vienkrāsains

Vienkāršs, tomēr nozīmīgs, vienkrāsains, ko izstrādājuši smalki StudioPress ļaudis, un tas izmanto viņu slaveno Genesis ietvaru.

BEZMAKSAS Piekļuve: Vienkrāsainas + 35 citas StudioPress motīvi!

Vēlaties BEZMAKSAS izmēģināt visas labākās StudioPress tēmas, ieskaitot vienkrāsas?

Reģistrējoties WP Engine, vislabāk pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus ar WP Engine »

Lieliski izmantojot balto telpu, vienkrāsains ir minimālisma paņēmiens. Jūsu izglītības vietne izskatīsies atšķirīga, pārliecināta un pilnīgi profesionāla.

Sāciet darbu ar vienkrāsainu šodien!

4. Elms

elms

Elms ir viena no labākajām WordPress izglītības tēmām, jo ​​tā ietver savu unikālo Mācību vadības sistēmu (LMS). Jūs varat izveidot bezmaksas un apmaksātus kursus, izveidot viktorīnas un ērti pārvaldīt savus skolotājus un studentus.

Motīva pamatelementos ietilpst 30 galvenes, 8 izkārtojumi, neierobežoti pielāgojamas krāsas, Google fonti un bezgalīgi logrīki.

Elms nāk ar savu velkamo un noformējamo veidotāju, lai jūs varētu izveidot pats savus izkārtojumus, nepieskaroties nevienam kodam. Rediģējot vietnes lapas, izvēlieties no kolonnu, rindu un efektu sortimenta.

Sāciet darbu ar Elms šodien!

5. Divi

divi pamatskolas-skolas-tēmas-izglītības-vietne

Divi ir stabila tēma izglītības vietnēm. Tam ir profesionāls valodu skolas izkārtojums, pamatskolas apmācības paketes, e-kursu izkārtojuma komplekts, universitāte un koledža un vēl daži citi..

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Spraudnis Divi Builder darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdztekus citām tēmām. Izmantojot Divi savai izglītības vietnei, jūs varat izveidot lieliskas lapas, lai piesaistītu jaunus studentus.

Sāciet darbu ar Divi šodien!

6. Izglītot

izglītot

Izglītība nāk komplektā ar WPBakery (iepriekš Visual Composer) par brīvu, ļaujot izmantot tā jaudīgo vilkšanas un nomešanas veidotāju.

Tajā ir uzlabots administratora panelis pedagogiem. Tas ir arī ļoti pielāgojams, tajā ir vairāk nekā 500 dažādu galvenes stilu, vairākas izkārtojuma opcijas, AJAX meklēšanas iespējas, pielāgoti logrīki un neierobežotas fontu un ikonu opcijas.

Izglītība bez maksas ir arī komplektā ar Revolution Slider, kas dod jums iespēju mājas lapā izveidot vilinošus attēlu slaidrādes, lai piesaistītu jaunus studentus.

Sāciet ar izglītību šodien!

7. Edukado

edukado

Izglītības programma, kurai ir savs velkamo un nomesto lapu veidotājs, ir ideāla tēma izglītības institūtiem, kuri vēlas ātri iegūt savu vietni tiešsaistē..

Educado ir savietojams ar WooCommerce un lielāko daļu LMS spraudņu, ļaujot nopelnīt naudu no tiešsaistes kursiem un izglītības produktiem.

Izmantojot vairāk nekā duci iepriekš izveidotu izkārtojumu, kas īpaši izstrādāti vietnēm, kas balstītas uz izglītību, Educado ļaus jums izveidot un darboties bez laika ierobežojumiem.

Sāciet darbu ar Educado!

8. Nayma

nayma

Pateicoties savam viena klikšķa demonstrācijas instalētājam un 8 gatavām vietnēm, Nayma ļauj izveidot jūsu vietni dažu minūšu laikā. Tajā ir arī savs viegli lietojams vilkšanas un nomešanas veidotājs, ja vēlaties izveidot savu vietni no nulles, bez kodēšanas prasmēm.

Tajā ir moduļi attēlu slīdņiem, cenu tabulas, atsauksmes un daudz kas cits. Tas ir arī gatavs WooCommerce.

Sāciet darbu ar Nayma šodien!

9. Brošēta grāmata

paperback

Ja jūs meklējat žurnāla stila tēmu, kas ļauj parādīt attēlu galerijas, videoklipus un audio klipus, tad Paperback ir lieliska izvēle.

Brošēta grāmata ļauj jums izvēlēties no vairākām iebūvētām krāsu shēmām, kuras varat pielāgot savam zīmolam.

Jūs varat izvēlēties 1, 2 vai 3 kolonnu izkārtojumu. Ir pieejama arī bezgalīga ritināšana. Pateicoties AJAX meklēšanas funkcionalitātei, jūsu saturs vienmēr tiks atrasts, kad tas būs nepieciešams.

Sāciet darbu ar paperback šodien!

10. WP izglītība

WP izglītība

Powered by LearnPress, WP izglītība nav tikai tēma: tā ir jaudīga mācību pārvaldības sistēma. Jūs varat izveidot un pārdot kursus, veidot viktorīnas un ērti pārvaldīt savus studentus.

WP Education nodrošina atbalstu notikumu kalendāram rezervēšanas nolūkos; un WooCommerce, lai jūsu vietni pārvērstu par pilntiesīgu ienākumu gūšanas mašīnu.

Sāciet darbu ar WP šodien!

11. EduMag

Edumags

Ērti pielāgojama un tiešraidē pieejama priekšskatījuma opcija EduMag ir žurnāla stila tēma, kas izveidota tieši pedagogiem.

Tas izliek ērtu sociālo mediju logrīku, ir saderīgs ar WooCommerce un ir gatavs tulkošanai.

Sāciet darbu ar EduMag šodien!

12. Bērnudārza izglītība

bērnudārza izglītība

Mūsu labāko WordPress izglītības tēmu saraksts nebūtu pilnīgs bez bērnudārza izglītības. Kaut arī lielākā daļa šeit attēloto tēmu ir vērstas uz pieaugušo izglītību, bērnudārza izglītība tika veidota tieši, ņemot vērā jaunāku cilvēku pūli. Izveidojiet minimālu, taču jautru vietni, kas paredzēta jaunākiem skolēniem.

Pati tēma ir SEO draudzīga, tulkošanai gatava, un tai ir pievilcīgs reklāmkarogs ar lielu pogu aicinājumu uz darbību, lai vilinātu klikšķus un reklāmguvumus..

Bērnudārza izglītība notiek, izmantojot Bootstrap sistēmu, un tā ir ļoti optimizēta ātrumam. Jūs varat arī pārdot produktus, pateicoties tā WooCommerce integrācijai.

Sāciet ar bērnudārza izglītību šodien!

13. Edas kopšana

edu kopšana

Pievilcīga, moderna un ērti lietojama Edu Care ir lieliski piemērota universitātēm, koledžām un jebkura cita veida skolas vietnēm.

Edu Care ir gatavs tulkošanai, padarot to par perfektu izvēli izglītības institūtiem, kuri vēlas piesaistīt studentus ar dažādu valodu pieredzi.

Sāciet darbu ar Edu Care šodien!

14. Izglītības konsuls

Izglītības konsuls

Populārā biznesa konsultanta “Education Consultr” tēma bērniem ir eleganta, zilā krāsā veidota tēma, kas īpaši paredzēta pedagogiem.

Jūs varat pielāgot motīva galveni, logotipa apgabalu un izvēlnes. Tam ir profesionāla izskata 2 kolonnu izkārtojums, vairāki pastu formāti, piedāvātie attēli un tas ir gatavs tulkošanai.

Sāciet darbu ar izglītības konsulu šodien!

15. Apgaismojiet

apgaismot

Enlighten ir pilnībā pieejams bez maksas, un tā ir viena no labākajām WordPress izglītības tēmām koledžām, universitātēm un jebkuram citam, kas reklamē augstāko izglītību..

Pielāgojams, izmantojot tiešo priekšskatījumu, Enlighten ir ļoti elastīgs. Tajā ir mājas lapu slīdņi, vairākas ar izglītību saistītas lapas sadaļas, attēlu karuselis un vairākas logrīku zonas.

Sāciet darbu ar apgaismotāju šodien!

16. Ultra

Ultra

Ultra ir viena no visu laiku iecienītākajām WordPress tēmām, tāpēc nav pārsteigums, ka tas izveidoja mūsu labāko WordPress izglītības tēmu sarakstu..

Themify radītajam Ultra ir vairāk nekā 60 iepriekš izstrādātu izkārtojumu; no kuriem daudzi labi darbojas pedagogiem un skolām. Tajā ir iekļauts arī intuitīvs velciet un nometiet veidotājs, lai jūs varētu ērti pielāgot savu vietni.

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas? Izlasiet mūsu pilnīgo Ultra tēmas pārskatu.

Sāciet darbu ar Ultra šodien!

17. Klātbūtne

klātbūtne

Klātbūtne ir elastīga un lieliski piemērota izglītības vietnēm, kurās ir emuārs vai tiešsaistes veikals.

Importējiet jebkuru no desmitiem iepriekš izveidotu izkārtojumu vai izmantojiet intuitīvo velciet un nometiet veidotāju un nekavējoties sāciet savas vietnes darbību..

Sāciet ar klātbūtni šodien!

18. Lenscap

objektīva vāciņš

Ar izsmalcinātu izkārtojumu un skaistu tipogrāfiju Lenscap ir pārsteidzošs pedagogiem, kuri vēlas parādīt savus pakalpojumus, izmantojot fotoattēlus un video. Mēs esam iemīlējušies pielāgojamajā satura karuselī!

Tas ietver arī vairākas krāsu shēmas, padarot to vienkāršu, lai jūsu vietne tiktu saskaņota ar jūsu zīmolu.

Sāciet darbu ar Lenscap šodien!

19. Edu Pro

edupro

Apsveikuma attēls ar piesaistošu aicinājuma uz darbību pogu ir šīs tēmas vainaga dārgakmens. Programma Edu Pro tika izstrādāta, lai palielinātu reklāmguvumu skaitu un palīdzētu jums radīt trafiku uz jūsu visvērtīgākajām galvenajām lapām.

Piepūles demonstrējiet seminārus, kursus, apmācības video un pakalpojumus ar iepriekš sagatavotiem izkārtojumiem. Pateicoties tā integrācijai ar daudziem populārākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, apmeklētāji var arī parakstīties uz jūsu e-pasta biļetenu.

Sāciet darbu ar Edu Pro šodien!

20. Neitons

neitons

Žurnāla stila izkārtojums, kas izceļas no pūļiem ar savu moderno tēmu funkciju, Neuton ir lieliski piemērots, ja meklējat kaut ko patiesi unikālu.

Ļoti pielāgojama, Neuton piedāvā dažādus pielāgotus logrīkus un vairākas krāsu shēmas. Katrai izveidotajai lapai jūs pat varat piešķirt atšķirīgu krāsu shēmu!

Vai jums nepatīk pielāgot vietni no jauna? Nekādu problēmu. Neuton ietver viena klikšķa demonstrācijas instalētāju, lai jūs varētu sākt nekavējoties.

Sāciet darbu ar Neiton šodien!

21. Izglītības pro

izglītības pro

Izglītība Pro ir paredzēta institūcijām, kurām ir daudz satura. Šī tēma ir lieliski piemērota teksta, video un audio ziņu demonstrēšanai.

Sāciet darbu ar Education Pro šodien!

22. Izglītība WP

izglītība wp

Pateicoties savai LMS, Education WP ir ātri uzstādīta, pateicoties vairāk nekā 14 iepriekš izveidotām demonstrācijas vietnēm, kuras varat instalēt. Vai arī, ja jums liekas, ka vietne tiek veidota no jauna, varat izmantot WPBakery vai vietnesOrigin vilkšanas un nomešanas veidotājus.

Šī tēma ir izstrādāta kā daudzvalodu vietne, un tā ir gatava WooCommerce, un darbība ir optimizēta.

Sāciet darbu ar Izglītības darba programmu šodien!

23. Eikra izglītība

Eikra izglītība

Šī mūsdienu tēma ir lieliski piemērota dažādiem izglītības centriem. Tas tiek piegādāts kopā ar LearnPress LMS spraudni, tāpēc jums būs visas funkcijas, kas vajadzīgas, lai izveidotu jaudīgus tiešsaistes kursus.

Pateicoties tās 1 klikšķa demonstrācijas importam, jūs varat ātri sākt darbu ar Eikra Education. Varat arī izveidot savu vietni no nulles, izmantojot WPBakery, kas ir iekļautais velciet un nometiet veidotājs.

Sāciet darbu ar Eikra šodien!

24. Edugate izglītība

izglītot

Edugate Education iesaka izmantot savu tēmu skolām, bibliotēkām, pasākumiem un konferencēm, kā arī mācību centriem. Tas ir lieliski piemērots arī mājas pedagogiem un privātiem pasniedzējiem.

Tā ir moderna tēma ar radošu nodomu, kas lieliski piemērota jaunu studentu vilināšanai.

Sāciet ar Edugate izglītību šodien!

25. Izglītības pakotne

izglītības iepakojums

Kā jūs varētu gaidīt no nosaukuma, Education Pack nāk ar izglītības vietņu demonstrāciju “paketi”, kuru varat viegli instalēt, lai jūsu vietne būtu atjaunināta. Šīs demonstrācijas ietver autoskolu, deju akadēmiju, dizaina skolu un citas vietnes!

Sāciet darbu ar izglītības paketi jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atklāt labākās WordPress izglītības tēmas.

Ja jūs uzskatījāt, ka šī ziņa ir noderīga, iespējams, izbaudīsit arī mūsu rakstus par labākajiem mācību pārvaldības sistēmas spraudņiem un lētām WordPress lētākajām tēmām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map