26 labākās WordPress daudzfunkcionālās tēmas (2020)

labākās WordPress daudzfunkcionālās tēmas


Vai meklējat labākās WordPress daudzfunkcionālās tēmas, lai izveidotu vietni? Daudzfunkcionālie motīvi ļauj jums izveidot gandrīz jebkura veida vietnes, kuras varat iedomāties, jo tās piedāvā augstāku elastības līmeni un paplašinātu funkciju kopu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajām jūsu WordPress vietnes daudzfunkcionālajām tēmām.

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot. Pārbaudiet tos.

Vietnes izveidošana ar WordPress universālu tēmu

Lai izveidotu vietni WordPress, jums būs nepieciešams domēna vārds un vietnes mitināšana. Domēna vārds ir jūsu vietnes adrese internetā, piemēram, Google.com un IsItWP.com, un tīmekļa mitināšana ir virtuāla vieta, kur jūsu vietnes satura faili tiek glabāti tiešsaistē.

Tātad, pirmā lieta, kas jums jādara, ir iegādāties domēna vārdu un tīmekļa mitināšanas plānu. Jūs varat iegādāties domēna vārdu no domēna reģistrācijas uzņēmuma, piemēram, NameCheap, vai no sava tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, jo mūsdienās vairums hostinga uzņēmumu nodrošina domēna vārdus.

Tomēr mēs iesakām sākt savu vietni ar Bluehost, kas ir viens no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Viņi ir arī WordPress oficiāli ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Mēs esam izstrādājuši vienošanos ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu BEZMAKSAS domēna vārdu un vairāk nekā 60% atlaidi tīmekļa mitināšanai. Izmantojot Bluehost, jūs varat sākt savu vietni tikai par USD 2,75 mēnesī.

Pēc domēna vārda un tīmekļa mitināšanas pirkšanas varat sākt veidot savu vietni. Ja jums nepieciešami detalizēti norādījumi, šeit ir mūsu detalizēts ceļvedis par WordPress vietnes izveidi.

Izpētīsim labākās WordPress daudzfunkcionālās tēmas, kuras varat izmantot.

1. Divi

Divi tēma

Divi ir jaudīga daudzfunkcionāla WordPress tēma, ko izveidojusi Elegant Themes, kas ir viens no vadošajiem WordPress tēmu veikaliem pasaulē. Tā ir pilnībā atsaucīga tēma, kuras dēļ jūsu vietne izskatās lieliski visu veidu ierīcēs un ekrānos.

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Divi Builder spraudnis darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdzās citām tēmām.

Divi tēma tiek piegādāta arī ar iebūvētu vilkšanas un nomešanas veidotāju, ar kuru jūs varat viegli izveidot jebkura veida vietnes izkārtojumu, kas jums patīk. Lai izveidotu savu dizainu, varat izmantot 46 jaudīgus satura elementus. Visi šie satura elementi ir ļoti pielāgojami, lai jūs varētu šai tēmai piešķirt savu dizainu.

Ja vēlaties ātri sākt savas vietnes projektu, varat izmantot vienu no 20 iepriekš sagatavotajiem Divi izkārtojumiem, ko piedāvā tēma. Nepalaidiet garām arī šīs ļoti pielāgojamās Divi bērnu tēmas.

Izlasiet mūsu pilnīgo Divi pārskatu.

Sāciet darbu ar Divi šodien!

2. Ultra

ultra-tēma-pirkt-poga

Ultra ir ļoti elastīga un funkcijām bagāta WordPress daudzfunkcionālā tēma, ko izveidojis Themify. Tam ir viena no spēcīgākajiem lapu veidotāju spēks, Themify Builder, kas ļauj jums izveidot jebkura veida vietnes, kas jums patīk, izmantojot tās vienkāršo vilkšanas un nomešanas saskarni.

Ultra komplektācijā ietilpst vairāk nekā 10 demonstrācijas vietnes, kuras varat instalēt ar vienu klikšķi, aizstāt demonstrācijas saturu ar savu saturu un publicēt. Dažas no pieejamajām demonstrāciju vietnēm ir paredzētas aģentūru, restorānu, kāzu un saderināšanās, fitnesa, e-komercijas un fotogrāfiju vietnēm.

Turklāt tam ir vairāk nekā 60 iepriekš izstrādātu izkārtojumu, kas palīdzēs ātri izveidot savas tīmekļa lapas. Turklāt tajā ir vairāki galvenes stili, ziņu izkārtojumi, galvenes fona opcijas, tipogrāfija un krāsu opcijas, kas ļauj jums izveidot pilnīgi unikālu vietni..

Izlasiet visu mūsu Ultra pārskatu.

Sāciet darbu ar Ultra šodien!

3. Avada

Avada

Avada ir visu laiku vislabāk pārdotā WordPress tēma Themeforest tēmu tirgū. Tas nodrošina jums neierobežotas iespējas un pielāgošanas iespējas, kuras varat izmantot, lai izveidotu jaudīgas vietnes vairākām nišām.

Avada komplektācijā ietilpst vairāk nekā 40 jau pilnībā sagatavotu pilnībā demonstrētu vietņu demonstrāciju, kuras varat importēt WordPress ar vienu klikšķi un ātri palaižot vietni. Turklāt ir vairāk nekā 255 iepriekš sagatavotu tīmekļa lapu noformējumi un vairāk nekā 1000 opciju, lai viegli pielāgotu.

Pārbaudiet šo salīdzinājumu starp Divi vs Avada.

Nemaz nerunājot, tas ir komplektā ar 6 premium spraudņiem, kuru vērtība ir 200 USD. Izmantojot Avada, šos spraudņus varat izmantot bez maksas.

Izlasiet visu mūsu Avada pārskatu.

Sāciet darbu ar Avada šodien!

4. Astra

Astra

Astra ir ļoti pielāgojama WordPress tēma, kas ļauj ērti izveidot vietni, kā vēlaties. Tas nāk ar demonstrāciju komplektu, kas ļauj ar vienu klikšķi ātri atvērt pilnvērtīgu iepriekš izveidotu vietni. Pēc demonstrācijas importēšanas jūs varat pielāgot izskatu savām vēlmēm.

Izmantojot Astra, jūs iegūstat iespēju izslēgt lapas virsrakstu & sānjosla. Varat arī to izmantot, lai izveidotu vienas lapas WordPress vietnes. Tas nemanāmi integrējas ar populārajiem lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder, Elementor utt.

Sāciet darbu ar Astra šodien!

5. X tēma

X tēma

X tēma ir viena no visvairāk pārdotajām tēmām Themeforest tirgū. Powered by spraudnis Cornerstone Page Builder, X tēma piedāvā pilnībā izmantojamu tīmekļa vietnes veidošanas pieredzi. Tas ir ērti lietojams un ļoti ātrs.

X tēma nodrošina bezmaksas piekļuvi desmitiem premium spraudņu, lai jūs varētu izveidot vietnes ar pilnu brīvību, kā arī ietaupīt daudz naudas.

Brīnišķīgākā iezīme, kas jums būs, izmantojot X motīvu, ir 4 dizaina krāvumi vai pilnībā noformēti motīvi. Jūs varat iegūt vairākas demonstrācijas, kas balstītas uz šīm dizaina kaudzēm, importēt tās ar vienu klikšķi un izveidot savu vietni.

Izlasiet visu mūsu X tēma pārskatu.

Sāciet darbu ar X tēmu šodien!

6. Wbcom modeļi

Wbcom modeļi

Wbcom modeļi nodrošiniet augstākās klases WordPress tēmas dažādām nišām, tostarp sociālajiem tīkliem, tiešsaistes kopienai, dalības vietnēm, mācību pārvaldības sistēmām, daudzfunkcionāliem tirgiem un daudz ko citu. Viņu motīvi darbojas nevainojami ar populārajiem WordPress spraudņiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par saderības problēmām ar iecienītākajiem spraudņiem..

Katra tēma nodrošina krāsu izvēli, pielāgotu galveni, fona krāsas un skaistu tipogrāfiju. Wbcom modeļi atbalsta BuddyPress, LearnDash LMS, LifterLMS un citus spraudņus.

Sāciet darbu ar Wbcom Designs jau šodien!

7. StartUp

starta WordPress tēma

StartUp ir viena no labākajām daudzfunkcionālajām tēmām tirgū, kas ļauj izveidot vietni sev vēlamā veidā, izmantojot WordPress Customizer potenciālu. Ar pielāgotu logrīku palīdzību StartUp pārveido jūsu pielāgošanas rīku par lapu veidotāju.

Tādā veidā jūs varat rediģēt savu vietni, nepārslēdzoties uz priekšu un atpakaļ no redaktora uz priekšskatījumu.

Tas nāk ar daudziem pielāgošanas logrīkiem, piemēram, varoni, emuāru, satura slaidrādi un daudz ko citu.

Sāciet darbu ar StartUp jau šodien!

8. Hestija

Hestija

Ja jūs meklējat materiāla dizaina WordPress daudzfunkcionālu tēmu, Hestia ir šī tēma jums. Tā ir lieliska bezmaksas un premium klases WordPress veidne, kas piemērota dažāda veida vietnēm, ieskaitot uzņēmējdarbības sākšanu, e-komerciju, portfeli utt..

Hestia tēma ir pilnībā savietojama ar spraudni WooCommerce, tāpēc jūs varat viegli pārvērst savu vietni par tiešsaistes veikalu. Turklāt tas atbalsta visus citus galvenos WordPress spraudņus.

Tā ir tēma, kas pilnībā balstīta uz WordPress Live Customizer, tāpēc jūs varat tiešsaistē apskatīt visas jūsu veiktās izmaiņas. Lai palīdzētu jums viegli izveidot tīmekļa lapas, tas nodrošina patiešām vienkāršu un tīru saskarni.

Sāciet darbu ar Hestiju šodien!

9. Fenikss

Fenikss

Fenix ​​ir stilīga WordPress daudzfunkcionālā tēma, kuru varat izmantot jebkura veida vietņu izveidošanai. Tam ir 6 pilnībā funkcionējošas vietņu demonstrācijas dažādām biznesa nišām, lai jūs varētu ātri sākt.

Tas nāk ar vairākiem premium spraudņiem, ieskaitot Layer Slider, Slider Revolution, Brix Page Builder un daudz ko citu. Varat arī izmantot savu iecienīto WordPress lapu veidotāju spraudni, lai pielāgotu lapas un ērti izstrādātu pielāgotas galvenās lapas.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder tīkla emuāra izkārtojums, lipīga galvene, ierakstu formāti, viena klikšķa demonstrācijas satura importētājs un motīvu iestatīšanas vednis. Tas arī atbalsta WooCommerce un tulkošanai gatavu daudzvalodu vietnes izveidošanai.

Sāciet darbu ar Fenix ​​šodien!

10. Themify Flat

themify-flat-theme

Ja esat plakanā dizaina cienītājs, Themify Flat ir jums piemērota tēma. Tam ir unikāls plakans dizains, kas palīdzēs jums skaistā veidā parādīt vietnes saturu.

Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot emuāriem, uzņēmumu un portfeļu vietnēm. To darbina Themify Builder, kas palīdz jums viegli pielāgot visu motīvu. Turklāt tajā ir izcelta loka animācija, portfelis, progresa josla, animēts laika grafiks, atsauksmes slīdnis utt.

Ja jums patīk tā demonstrācija, varat to viegli importēt ar vienu klikšķi, pielāgot to un izmantot savā vietnē.

Izlasiet visu mūsu Themify Flat pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Flat!

11. Nimva

nimva-tēma

Nimva ir tīra un skaista WordPress daudzfunkcionāla tēma. Tas nāk ar vienkāršu un lietotājam draudzīgu priekšējo lapu veidotāju, kas ļauj ērti noformēt savas tīmekļa lapas ar tiešajiem priekšskatījumiem.

Tā ir pilnībā atsaucīga tēma, kas lieliski izskatās visās ierīcēs, ieskaitot galddatorus, klēpjdatorus, kā arī mobilajās ierīcēs. Tas ir gatavs arī tīklenes displejiem.

Turklāt tajā ir uzlabotas motīvu iespējas, mega izvēlnes, pielāgoti galvenes noformējumi, Font Awesome ikonas, uzlabotas tipogrāfijas iespējas utt..

Izlasiet mūsu pilnu Nimva pārskatu.

Sāciet darbu ar Nimva šodien!

12. Kreatīvo

creativo-wordpress-theme

Vai jūs meklējat radošu WordPress tēmu? Tad Creativo ir lieliska tēma jums. Tā ir pilnībā atsaucīga mūsdienu tēma vietņu izveidošanai dažādiem mērķiem.

Creativo tēmai ir desmitiem skaisti izstrādātu demonstrācijas vietņu. Jūs varat izvēlēties vienu no tiem un uzreiz sākt savu vietni. Tas atbalsta WooCommerce spraudni, lai jūs jebkurā laikā varētu pārvērst savu vietni par e-komercijas vietni.

Lai dotu jums lielāku dizaina brīvību, tas motīvā piedāvā 3 premium spraudņus (Visual Composer, Slider Revolution un LayerSlider), kurus varat izmantot bez maksas.

Izlasiet visu mūsu radošo pārskatu.

Sāciet darbu ar Creativo šodien!

13. StudioPress Parallax Pro

studiopress-parallax-pro-th

Ja jums patīk parallakss ritināms dizains, StudioPress Parallax Pro ir lieliska tēma jums. Tā ir satriecoša un skaista WordPress daudzfunkcionāla tēma. Tā ir tēma, kuras pamatā ir jaudīgais Genesis ietvars.

Izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot korporatīvās uzņēmējdarbības vietnes, kā arī e-komercijas un portfeļa vietnes. Tajā ir jaudīgs motīvu pielāgošanas līdzeklis, mājas lapas logrīku apgabali, pielāgojama galvene un citas iespējas.

Tā ir pilnībā mobilajām ierīcēm piemērota tēma, kas labi derēs gan mobilajiem ekrāniem, gan visiem citiem ekrānu veidiem.

Izlasiet mūsu pilnu StudioPress Parallax Pro pārskatu.

Sāciet darbu ar StudioPress Parallax Pro šodien!

14. Ošine

oshine-wordpress-theme

Oshine ir patiesi daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru varat iegādāties vietnē Themeforest. Tas ir lieliski piemērots visu veidu vietnēm, ieskaitot portfeli, aģentūru, emuāru, arhitektūru, uzņēmējdarbību vai veikalu.

Tam ir intuitīvs vizuālo lapu veidotājs tīmekļa lapu veidošanai. Lai ātri sāktu vietnes izveidošanu, varat iegūt 43 demonstrācijas un vairāk nekā 100 iepriekš izveidotu lapu izkārtojumu. Ar vienu klikšķi var instalēt jau sagatavotas veidnes vai izkārtojumus.

Turklāt tēmai ir unikālas galvenes un izvēlnes stili, lai iegūtu stilīgas dizaina iespējas.

Izlasiet mūsu pilnīgo Oshine pārskatu.

Sāciet strādāt ar Oshine šodien!

15. Salocīt

Enfold tēmas apskats

Enfold ir vēl viena vislabāk pārdotā WordPress tēma Themeforest tirgū. Tā ir pilnībā ātrumam optimizēta tēma, kas lieliski darbojas gan Google Page Speed ​​Insights, gan GTMetrix ātruma testa rīkos..

Enfold tēmai ir pārsteidzošas motīvu iespējas un funkcijas, kas ļauj jums izveidot tādu dizainu, kādu vēlaties. Tam ir milzīgs skaits iepriekš izstrādātu demonstrāciju dažādu veidu vietnēm, kuras varat izmantot kā sākumpunktu.

Vairākas tēmas iespējas ir pilnībā reaģējošs dizains, atbalsts vilkšanai un nomešanai, gatavs tīklam, optimizēts SEO, gatavs tulkošanai utt..

Izlasiet visu mūsu Enfold pārskatu.

Sāciet darbu ar Enfold šodien!

16. Atkodēt

uncode-wordpress-theme

Uncode ir radoša daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas veidota, lai iespaidotu lietotājus ar skaistumu un jaudu. Tas ir aprīkots ar pārsteidzošām funkcijām un funkcionalitāti, lai jūs jebkurā laikā varētu izveidot pievilcīgas vietnes. Izmantojot šo motīvu, ikviens var viegli izveidot vietni, nepieskaroties nevienam kodam.

Tēmai ir vairākas unikālas demonstrācijas, un katra no tām ir veidota ar unikālu koncepciju. Varat izmantot šīs demonstrācijas vietnes, lai ātri izveidotu savu vietni. Turklāt tas nodrošina piekļuvi vairākiem WordPress premium klases spraudņiem bez maksas.

Turklāt tajā ir uzlabota režģu sistēma, perfekts pikseļu dizains, 6 vai vairāk izvēlņu stili, WPML atbalsts utt.

Izlasiet visu mūsu Uncode pārskatu.

Sāciet darbu ar kodu Uncode šodien!

17. BeTheme

BeTheme apskats

BeTheme ir viena no populārākajām un vislabāk pārdotajām tēmām Themeforest tirgū. Tas piedāvā plašu funkciju klāstu un pielāgošanas iespējas, lai jūs varētu izveidot jebkura veida dizainu, kas jums patīk.

BeTheme ir vairāk nekā 360 iepriekš izveidotu vietņu, kuras varat importēt ar vienu klikšķi un sākt savu vietni. Visas šīs vietnes bija profesionāļu skaisti izstrādātas, un tās piedāvā patiešām iespaidīgu izskatu.

Turklāt ar šo motīvu var iegūt 20 pielāgojamus galvenes stilus, neierobežotas izvēlnes, parallaksi un video fonu, neierobežotu sānjoslu, neierobežotas krāsas, bērnu motīvu atbalstu utt..

Izlasiet visu mūsu BeTheme pārskatu.

Sāciet darbu ar BeTheme šodien!

18. Kopā

kopējais WordPress-tēma

Tieši tāpat kā norāda nosaukums, Total nodrošina jūs ar visām iespējām un funkcijām, kas jums būs vajadzīgas, lai izveidotu daudzfunkcionālas vietnes. Tā ir vēl viena no populārākajām WordPress tēmām Themeforest tirgū.

Kopā komplektācijā ietilpst pilnībā izveidots vizuālo lapu veidotājs ar vairāk nekā 50 pielāgotiem moduļiem. Izmantojot vizuālo lapu veidotāju, jūs varat viegli un uzreiz izveidot skaistas tīmekļa lapas. Ir vairāk nekā 40 lietošanai gatavu demonstrācijas demonstrāciju ar iespēju instalēt ar vienu klikšķi.

Viena no lieliskajām šīs tēmas iezīmēm ir iespēja pielāgot galvenes un kājenes. Turklāt tēma ļauj bez maksas izmantot vairākus premium spraudņus.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu.

Sāciet darbu ar Total šodien!

19. Kalija

kallyas-wordpress-theme

Kallyas ir premium daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot jebkura veida vietnēm. Tā ir ātri ielādējama tēma, kas ar lielu ātrumu nodrošina jūsu vietnes saturu.

Ar šo motīvu varat iegūt paplašinātu vietņu demonstrāciju sarakstu, kuru varat instalēt ar vienu klikšķi. Izmantojot šīs demonstrācijas vietnes, jūs varat izveidot savu vietni tikai dažu minūšu laikā. Motīvu pielāgošana ir vienkārša un bez problēmām ar viņu izcilo vizuālo lapu veidotāju.

Ja, izmantojot motīvu, rodas kādas grūtības, jūs varat saņemt pilnībā veltītu atbalstu no motīvu veidotāju komandas. Varat arī iepazīties ar viņu detalizēto dokumentāciju un video pamācībām.

Izlasiet mūsu pilnīgo Kallyas pārskatu.

Sāciet darbu ar Kalēju šodien!

20. Bruklina

Bruklinas tēma

Bruklina ir ļoti elastīga WordPress tēma, kurai ir plašs funkciju klāsts. Varat izmantot šīs funkcijas, lai izveidotu jebkura veida vietni, kuru vēlaties. Tā ir pilna lapas veidotāja tēma, tāpēc vietņu izveidošana ir jautra ar šo tēmu.

Motīvā ir vairāk nekā 40 iepriekš izveidotu vietņu, kuras varat importēt ar vienu klikšķi. Pēc tam jūs varat pielāgot demonstrācijas saturu un izveidot savu vietni. Motīvs pievērš īpašu uzmanību portfeļa pārvaldībai, cenu tabulas pārvaldībai un citiem pielāgotajiem elementiem, kas ir noderīgi jebkura veida vietnēs.

Izmantojot Bruklinas motīvu, jūs bez maksas varat piekļūt Slider Revolution un Visual Composer spraudņiem. Izmantojot šos jaudīgos rīkus, jūs ātri varat izveidot lieliskas vietnes.

Izlasiet mūsu pilnīgo Bruklinas pārskatu.

Sāciet darbu ar Bruklinu šodien!

21. Ievērojams

nozīmīgākā WordPress tēma

Izcilā ir vēl viena spēcīga WordPress daudzfunkcionālā tēma, kuru varat izmantot vietņu izveidošanai mobilajām lietotnēm un programmatūrai. Tas nāk ar jaudīgu iebūvētu lapu veidotāju Salient Visual Composer. Tādējādi jūs varat izveidot skaistas vietnes, vienkārši izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni.

Nemaz nerunājot, ka tās vairāk nekā 200 noderīgas iepriekš izstrādātas veidnes ir ļoti noderīgas, lai izveidotu satriecošas vietnes. Jūs varat iegūt vairāk nekā 500 īskodus un konfigurācijas opcijas, daudzus galvenes izkārtojumus un daudz pārsteidzošu funkciju.

Motīvs pilnībā atbalsta spraudni WooCommerce, lai jūs jebkurā laikā varētu pārvērst savu vietni par e-komercijas veikalu.

Izlasiet visu mūsu galveno pārskatu.

Sāciet darbu ar Salient šodien!

22. Jupiters

jupitor-wordpress-theme

Jupitor ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota visu veidu vietņu izveidošanai. Tā ir uzlabota, taču ērti lietojama tēma ar patiesu WYSIWYG redaktoru. Izmantojot reāllaika priekšskatījumus, varat izveidot un rediģēt savas lapas, ziņas un visus savas vietnes elementus.

Turklāt Jupitor tēmā ir veikalu pielāgošanas rīks jaudīgu veikalu veidošanai, Header Builder vietnes galvenes noformēšanai un vairāk nekā 100 elementu pielāgotu lapu izveidošanai..

Motīvs nodrošina jūs ar vairāk nekā 160 īpaši pielāgojamām iepriekš sagatavotām vietņu veidnēm, kas dažu minūšu laikā ļauj jums palaist vietni..

Izlasiet mūsu pilnīgo Jupitor pārskatu.

Sāciet ar Jupiteru šodien!

23. Zeko

zeko tēma

Zeko ir spēcīga bezpeļņas WordPress tēma, kas izstrādāta, lai palielinātu izpratni un paātrinātu līdzekļu vākšanu. Zeko ir dziļi integrēts ar spraudni Give, lai jūs varētu ātri un viegli sākt savu bezpeļņas līdzekļu vākšanu.

Zeko ir savietojams ar daudziem populāriem WordPress spraudņiem, ieskaitot WooCommerce, BuddyPress un Peepso. Tēmai ir arī jaudīga abonēšanas opcija, lai eksponenciāli palielinātu savu e-pasta sarakstu.

Zeko tēma ir komplektā ar 6 iepriekš izveidotām lapu veidnēm un piedāvā vairākas pielāgošanas opcijas, lai iestatītu jūsu mājas lapu vēlamajā veidā..

Sāciet darbu ar Zeko šodien!

24. Nulles punkts

nulles punkta tēma

Nullpoint ir Webzakt daudzfunkcionāla tēma. Nullpoint tēmā ir ļoti pielāgojams vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas ļauj ērti pielāgot savas lapas pats, nenoalgojot izstrādātāju..

Nullpoint ir simtprocentīgi atsaucīgs un draudzīgs mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka jūsu vietne izskatīsies lieliski neatkarīgi no jūsu lietotāja ierīces. Bezmaksas versiju var lejupielādēt no WordPress.org krātuves. Motīva premium versiju var iegādāties par 49,99 USD. Iegādājoties Nullpoint, jūs iegūsit lētu premium tēmu – Lakšmi bez maksas.

Sāciet darbu ar Nullpoint šodien!

25. Emuāru elite

emuāru elite

Blog Elite ir ideāla daudzfunkcionāla WordPress tēma lietotājiem, kuri vēlas izveidot tīru vietni, kas vairāk koncentrējas uz saturu. Blog Elite ir vislabāk piemērota jaunumiem, ceļojumiem, izklaides emuāriem, ēdienu un recepšu vietnei utt.

Blog Elite atbalsta viena klikšķa demonstrācijas importēšanu, lai jūs varētu ātri izveidot WordPress vietni, neveidojot to no jauna. Viņu plašā dokumentācija sniedz palīdzību visos WordPress vietnes veidošanas aspektos ar Blog Elite tēmu.

Sāciet darbu ar Blog Elite jau šodien!

26. Sidneja

Sidnejas tēma

Sidneja ir vēl viena spēcīga WordPress daudzfunkcionāla tēma. Motīvu varat iegūt gan bezmaksas, gan premium versijā. Motīva bezmaksas versija ir viena no WordPress.org tēmu krātuvē visvairāk lejupielādētajām tēmām.

Sidnejā ir satriecoši pilnekrāna foni, paralaksa foni, vairāk nekā 600 Google fontu, video galvene un vairākas pārsteidzošas funkcijas. Tas ir pilnībā izveidots uz Live Customizer, lai jūs varētu pielāgot visu savu vietni ar reāllaika tiešajiem priekšskatījumiem.

Tēma darbojas nevainojami ar WooCommerce un visiem citiem galvenajiem WordPress spraudņiem.

Izlasiet mūsu pilnīgo Sidnejas pārskatu.

Sāciet darbu Sidnejā jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabākās daudzfunkcionālās WordPress tēmas jūsu vietnēm. Varat arī apskatīt mūsu pašu izvēlēto labāko e-komercijas platformu sarakstu multivendoru tirdzniecībai un 27 populāros WordPress spraudņus, kas jums ir nepieciešami!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map