26 labākās WordPress motīvi pasākumiem un konferencēm (2020)

labākās WordPress notikumu tēmas


Vai meklējat labākās WordPress notikumu tēmas?

Pasākumu motīvi ir veidoti īpaši pasākuma reklamēšanai. Atšķirībā no tipiskas tēmas, pasākuma vai konferences tēma ļauj jums viegli parādīt gaidāmo notikumu un parādīt pagātnes notikumu fotoattēlus.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām WordPress tēmām notikumiem un konferencēm tirgū.

Notikumu un konferenču tēmas izvēle

Pirms ienirt un izvēlēties notikuma tēmu, jums ir svarīgi noskaidrot, vai tam ir visas būtiskās iespējas pasākuma reklamēšanai..

Zemāk ir dažas būtiskas notikuma tēmas iezīmes.

Pasākumu kalendārs:

Pasākuma tēmai ir nepieciešams iebūvēts kalendārs, vai arī tas ir integrējams kalendāra spraudnī. Izmantojot notikumu kalendāru, jūs varat atjaunināt savus apmeklētājus par gaidāmo notikumu. Tas arī ļauj jums parādīt savus pagātnes notikumus, tāpēc apmeklētāji gūs priekšstatu par to, ko sagaidīt no jūsu gaidāmā pasākuma tieši tad, kad viņi nolaidīsies jūsu vietnē.

Pasākumu galerija:

Lai parādītu savu notikumu fotoattēlus un videoklipus, pasākuma tēmai ir jābūt galerijas funkcijai.

Pielāgota mājas lapa:

Atšķirībā no emuāra motīva, jūsu pasākuma tēmai ir nepieciešama pielāgota mājas lapa, lai apmeklētājus satrauktu par gaidāmajiem notikumiem.

1. Notikums

Pasākums

Pasākums ir stilīga WordPress tēma muzikāliem pasākumiem, nakts klubiem, grupām, mūziķiem un atpūtas telpām. To var izmantot, lai profesionāli parādītu savus gaidāmos pasākumus. Motīvam ir uzlabots izkārtojums ar ritināšanu parallaksā, lai lietotāji jūsu vietnē vienmērīgi ritinātu uz leju.

Tas tiek piegādāts kopā ar Themify Builder, padarot ārkārtīgi vienkāršu pasākuma vietnes izveidi, pateicoties tās vilkšanas un nomešanas funkcijai. Tas ietver arī vairākus ziņu veidus par notikumiem, galeriju, videoklipiem un daudz ko citu.

2. Konference Pro

Konference Pro

Conference Pro ir ideāla WordPress tēma notikumiem un konferencēm. Tam ir frontendenta redaktors, kas ļauj jums pielāgot savu vietni, nepārslēdzot uz priekšu un atpakaļ starp redaktoru un priekšskatījumu. Šī tēma ļauj ar viena klikšķa palīdzību importēt pasākumus no Facebook un citiem sociālajiem kanāliem. Tas parāda pasākuma apmeklētājus līdzīgi kā Facebook pasākumi.

Šajā tēmā ir notikumu komponists ar daudzām iespējām, lai uzreiz izveidotu notikumus. Tas arī ļauj jums pārdot biļetes, izmantojot vietnes WooCommerce, Eventbrite un citas lietotnes.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas un jaudīga WordPress tēma. Tam ir desmitiem iebūvētu izkārtojumu visu veidu vietnēm. Varat izmantot viņu notikumu veidni, lai izveidotu savu pasākumu reklamēšanu. Tēmai ir viss nepieciešamais, lai izveidotu un reklamētu pasākuma vietni, ieskaitot notikumu pārvaldību un plānošanas iespējas utt.

Šī tēma ir gatava e-komercijai un ļauj tiešsaistē pārdot pasākuma biļetes. Tas ir gatavs tulkošanai un pilnībā atbalsta RTL valodas, tāpēc ar OceanWP jūs varat izveidot daudzvalodu vietni.

4. Astra

Astra

Astra ir daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas nāk ar daudzām iesācēju un demonstrāciju vietnēm, ieskaitot pilnvērtīgu pasākuma vietni. Šī tēma ir viegli pielāgojama un integrējama ar populārajiem WordPress lapu veidotājiem. Tam ir vienkārši galvenes, emuāra, arhīvu un lapu izkārtojuma iestatījumi.

Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt krāsas un tipogrāfiju. Astra tēma ir īpaši ātra un atbalsta WooCommerce spraudni.

5. Ultra

Ultra

Ultra ir ļoti elastīga un uzlabota WordPress tēma ar daudzfunkcionālu dizainu. Tas ir apvienots ar desmitiem gatavu vietņu, ieskaitot jūsu pasākuma vai konferences vietnes izkārtojumu. Motīvā ir pielāgoti logrīki, navigācijas izvēlnes, satura moduļi un daudz kas cits.

Tam ir vairāki papildinājumi, skaistas animācijas, attēlu filtri, notikumu arhīvi, sadaļu bāzes ritināšana un daudz kas cits. Ultra ir savietojams ar WooCommerce un WPML.

6. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent ir WordPress pasākuma tēma, kas specializējas notikumu biļešu pārdošanā. Galvenais OpenEvent ieguvums ir tā galvenes elastība.

Tas ļauj izvietot pamanāmu CTA tieši WordPress galvenes apgabalā. Lai reklamētu savus gaidāmos pasākumus, virsrakstam varat pievienot arī notikumu fragmentus. Turklāt, lai radītu deficīta efektu, varat pievienot arī laika atzīmi.

Šī tēma nāk arī ar viena klikšķa Facebook un Eventbrite importēšanu.

7. Studija Pro

Studio Pro

Studio Pro ir eleganta WordPress tēma notikumiem, konferencēm un portfeļu vietnēm. Tam ir pilna platuma galvenes fons ar spilgtām krāsām. Motīvs ir ļoti pielāgojams un veidots uz Genesis ietvara pamata. Tam ir logrīku zonas mājas lapā, lai pievienotu jūsu saturu un citus moduļus.

Tas nāk ar krāsu shēmām, izteiksmīgu tipogrāfiju, fona attēliem un daudz ko citu. Lai mainītu motīvu, varat izmantot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia ir populāra un efektīva WordPress tēma visu veidu vietnēm. Tam ir materiāla noformējums, ko var izmantot, lai ērti izveidotu pasākuma vietni. Motīvam ir vienas lapas un vairāku lapu izkārtojums. Tas piedāvā paralaksa ritināšanu un vairākas mājas lapas sadaļas, lai pievienotu saturu.

Šo motīvu var pielāgot krāsām, fontiem, fonam, saišu krāsām un citam. Tam ir ērti lietojams motīvu opciju panelis, lai pielāgotu visu, ko vēlaties.

9. Speakersumo

Speakersumo

Speakersumo ir saistoša WordPress tēma, lai parādītu jūsu runātāju profilus, notikumus un konferences. Tam ir plaša galvenes sadaļa ar CTA pogu, sīkāka informācija par notikumiem un daudzlīmeņu nolaižamā izvēlne. Motīvs piedāvā elastīgu dizainu, kas ļauj publicēt fotoattēlus un videoklipus visur, kur tas nepieciešams.

Tam ir skaistas satura sadaļas, lai profesionāli prezentētu savus pasākumus. Speakersumo tēmā ir detalizēts kalendārs, lai jūsu pasākumi būtu organizēti.

10. Minimālais Pro

Minimālais Pro

Minimum Pro ir tīra un minimāla WordPress tēma ar balta fona izkārtojumu. Tēma palīdz jums skaisti parādīt un izcelt notikumus. Tam ir mājas lapas logrīku zonas, lai pielāgotu jūsu mājas lapu.

Šai tēmai ir pielāgojama galvene, krāsu shēmas, tipogrāfija un piedāvātie attēli. To var arī rediģēt, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku ar tiešo priekšskatījumu.

11. Ieskats

Ieskats

Ieskats ir satriecoša WordPress tēma ar minimālu tiešsaistes žurnālu izkārtojumu. Šo motīvu var izmantot, lai parādītu pasākumus, piemēram, fizisks žurnāls ar visām detaļām. Tajā ir iespējas emuāru autoriem un fotogrāfiem pievienot savus pasākumus mājas lapai.

Šai tēmai ir 3 krāsu shēmas, dinamisks mājas lapu veidotājs, vizuālais pielāgotājs un uzlabotas motīvu opciju panelis, lai ātri veiktu izmaiņas jūsu vietnes vietnē.

12. Pasākums

Pasākums

Pasākums ir bezmaksas WordPress tēma jūsu biznesa pasākumiem, konferencēm un notikumu emuāriem. Tam ir stilīga divslāņu galvenes sadaļa, lai pievienotu sociālās ikonas, navigācijas izvēlni, meklēšanas joslu un pielāgotu logotipu. Mājaslapai notikumu un darbību pievienošanu aizmiglot.

13. Oscilators

Oscilators

Oscilators ir WordPress tēma mūziķiem, dīdžejiem, grupām un nakts klubiem, lai parādītu savus pasākumus profesionālā veidā. Tam ir ļoti intuitīvs un uzkrītošs pirmais iespaids. Motīvs mājas lapā izmanto treknas un spilgtas krāsas.

Tas dod iespēju pārdot jūsu pasākuma biļetes no pirmās reizes. Oscilators integrē straumējošu audio atskaņotāju, lai lietotāji varētu atskaņot dziesmas tiešsaistē. Tam ir pielāgoti logrīki un elastīgs izkārtojums.

14. Sesijas

Sesijas

Sesijas ir vēl viena WordPress notikumu tēma nakts klubiem, mūziķiem un Crossfit sporta zālei. Tam ir vienkāršs un tīrs izkārtojums ar attēla slīdni, navigācijas izvēlni, pielāgotu logotipu un groza opcijām galvenē. Šai tēmai ir 6 ziņu veidi, lai pievienotu videoklipus, attēlus, notikumus un citu.

Varat izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, lai uzreiz izveidotu notikumu lapas. Sesiju tēmu atbalsts WooCommerce pārdod jūsu pasākumu biļetes tiešsaistē.

15. Mondree

Mondree

Mondree ir all-in-one notikumu pārvaldības tēma WordPress vietnēm. Tam ir elastīgs notikumu komponists, kam ir visas nepieciešamās iespējas, piemēram, teksts, skaļruņi, biļetes, atrašanās vietas karte, kontaktinformācija un daudz kas cits, lai izveidotu notikumu. Motīvs ir savietojams ar vairākām lietotnēm, lai pārdotu biļetes tiešsaistē.

Mondree palīdz jums dalīties ar jūsu notikumiem sociālajos medijos. Mondree ir ticker, lai atjauninātu lietotājus par nākamo notikumu. Tam ir visizcilākais pasākuma vietnes izskats un dizains.

16. E-pasākums

E-notikums

E-pasākums ir premium WordPress tēma pasākumiem un konferencēm. Tēma ir pilnībā koncentrēta uz runātāju, sīkāku notikumu, notikumu grafiku un partneru vai sponsoru demonstrēšanu. Tam ir karuseļa slīdnis gaidāmo notikumu parādīšanai. Varat arī pievienot skaitītāju nākamajam notikumam un ļaut lietotājiem atjaunināties.

Šai tēmai ir 2 plānošanas izkārtojumi, filtrējami notikumi, biļešu cenu izkārtojumi un daudz kas cits. E-pasākums ir gatavs tulkošanai un ir saderīgs ar WooCommerce, lai pārdotu jūsu biļetes tiešsaistē.

17. Vertohs

Vertoh

Vertoh ir moderna WordPress tēma pasākumiem, izstādēm un konferencēm. Tāpat kā citas jaudīgas notikumu tēmas, arī galvenes sadaļā tam ir notikumu reģistrācijas iespējas. Tam ir uzlabotas ar notikumiem saistītas funkcijas, lai pārdotu pasākumu biļetes.

Tēma ir pildīta ar skaistiem krāsu izkārtojumiem, notikumu pārvaldības rīkiem, reklāmas instrumentu komplektu un sociālo integrāciju. Motīvu opciju rediģēšanai varat izmantot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

18. Radoši

Radoši

Radoši ir stilīga WordPress tēma pasākumiem un konferencēm. Tam ir pilnekrāna attēla fons ar tagu līniju, lai piesaistītu lietotāju uzmanību. Šī tēma ir lieliski piemērota, lai pievienotu citu vietņu pasākumus un nopelnītu komisiju, pārdodot viņu biļetes. Tas ir savietojams ar lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder, tāpēc jūs varat ātri izveidot WordPress lapas, velkot un nometot. Tēma ir atsaucīga un optimizēta SEO.

19. Pasākuma zvaigzne

EventStar

Event Star ir krāsaina un mūsdienīga WordPress tēma pasākumiem un konferencēm. Tajā ir notikumu slīdnis ar atpakaļskaitīšanas taimeri gaidāmajam notikumam. Mājas lapā varat pievienot pasākumu grafiku, runātājus, FAQ, atsauksmes un daudz ko citu. Event Star ir uzlaboti un pielāgoti logrīki sānjoslai un kājenei. Tēma palīdz pārvaldīt un reklamēt savus pasākumus tiešsaistē.

20. Tailers

Tailers

Tailers ir WordPress tēma tehnoloģiju konferencēm un pasākumiem. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas, lai tās atbilstu jūsu prasībām. Tēmai ir sākotnējs dizains, lai parādītu jūsu konferences informāciju un ļautu lietotājiem reģistrēties no vietnes galvenes.

Tailers pasniedz pasākuma runātājus profesionālā stilā. Varat arī dalīties ar savu pasākumu grafiku un pārdot biļetes tiešsaistē.

21. Nosēšanās

Nosēšanās

Nosēšanās ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas paredzēta visu veidu vietņu izveidošanai, ieskaitot pasākumu un konferenču vietni. Tam ir pilnekrāna fona attēls, ko var pielāgot, izmantojot vienkāršo motīvu opciju paneli WordPress informācijas panelī. Lai ātri izstrādātu notikumu lapas, varat izmantot Themify velciet un nometiet lapu veidotāju.

Tematikai ir vairāk nekā 25 iepriekš izveidoti izkārtojumi, ieskaitot vienu pasākumu un konferenču organizēšanai. Tam ir vairākas galvenes veidnes, notikuma ziņas tips un tas atbalsta WooCommerce.

22. Fagri

Fagri

Fagri ir bezmaksas un vienas lapas WordPress tēma. To var izmantot, lai izveidotu savu notikumu un konferenču vietni no nulles. Šai tēmai ir pilna platuma galvene ar pielāgotiem logrīkiem, lai savai vietnei pievienotu notikumu reģistrāciju un kontaktinformācijas veidlapu.

Tas arī ļauj jums izveidot emuāru par saviem notikumiem. Motīvu opcijas ir vienkāršas un viegli iestatāmas. Fagri nemanāmi integrējas ar WooCommerce, lai jūs varētu ātri un ērti izveidot tiešsaistes veikalu.

23. Konference

Konference

Kā norāda nosaukums, konference ir skaista un pievilcīga WordPress tēma notikumu un konferenču vadībai. Šajā tēmā ir iespējas parādīt gaidāmos pasākumus, runātājus, notikumu statistiku un daudz ko citu. Tas ļauj jums pievienot vairākas pogas aicinājumam uz darbību, lai pārliecinātu lietotājus iegādāties jūsu biļetes. Tas pilnībā atbalsta WPML, lai izveidotu daudzvalodu notikumu vietni.

24. Neve

Neve

Neve ir īpaši ātra un jaudīga WordPress tēma ar universālu izkārtojumu. Tās galvenē ir aicinājuma uz darbību pogas, lai lietotāji varētu reģistrēties jūsu notikumiem vai konferencēm. Motīvam ir vienkāršs un glīts dizains ar mājas lapas sadaļu par.

Tā ir draudzīga tēma iesācējiem ar vieglu iestatīšanu. Neve tēma atbalsta WooCommerce un ir optimizēta SEO.

25. Listee

Listee

Listee ir visspēcīgākā WordPress ierakstu un direktoriju tēma. To var izmantot, lai uzskaitītu visus jūsu pasākumus un konferences. Šai tēmai ir iespēja ļaut lietotājiem iesniegt savus pasākumus. Pēc apstiprināšanas viņu pasākumi tiks publicēti jūsu vietnē.

Izmantojot Listee, jūs varat izmantot lapu veidotājus, lai izveidotu notikumu lapas un pārdotu biļetes uz visa veida pasākumiem un konferencēm. Tas ir integrēts ar WooCommece biļešu tirdzniecībai tiešsaistē.

26. Berlīne

Berlīne

Berliner ir lieliska WordPress tēma muzikāliem pasākumiem, grupām, dīdžejiem un nakts klubiem. Tā ir lieliska tēma izklaides industrijai, lai reklamētu savus pasākumus tiešsaistē. Šai tēmai ir vairāki satura veidi, lai profesionāli parādītu jūsu notikumus. Tam ir pielāgots audio atskaņotājs, lai fonā pievienotu skaņu.

Tas tiek piegādāts ar jaudīgu notikumu pārvaldības sistēmu, pielāgotiem logrīkiem, elastīgām izkārtojuma opcijām un daudz ko citu. Berliner var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

Mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis jums atrast labākās WordPress tēmas pasākumiem un konferencēm. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress notikumu spraudņiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map