28 labākās un radošās WordPress vienas lapas motīvi (2020. gads)

Vislabākās WordPress vienas lapas motīvi


Vai meklējat labākās vienas lapas WordPress tēmas?

Vienas lapas WordPress tēma ir laba izvēle, ja vēlaties ātri nodot ziņojumu, neliekot lietotājiem pārvietoties uz dažādām lapām..

Ja uzskatāt, ka jūsu lietotāji ir pārāk slinki, lai pārietu uz dažādām lapām, ieteicams apsvērt iespēju vienas vietnes motīvu izveidot savai vietnei..

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajām WordPress vienas lapas tēmām.

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot. Pārbaudiet tos.

1. Ultra

Ultra

Ultra ir jaudīga daudzfunkcionāla WordPress tēma. Ultra komplektā ir daudz dizaina ādas un iepriekš izveidotas demonstrācijas vietnes. Tas nodrošina parallaksa ritināšanas funkciju, kas nozīmē, ka fona attēli visā tīmekļa lapā pārvietojas lēnāk nekā priekšplāna attēli. Tas piedāvā vairākus mājas lapas izkārtojumus un tiek piegādāts kopā ar Themify veidotāju, Themify, velciet un nometiet celtnieku, Ultra veidotāju.

Citas nozīmīgas funkcijas ir krāsu izvēle un pielāgoti logrīki. Tam ir iepriekš sagatavoti izkārtojumi sporta zālei Crossfit, fitnesam, pasākumiem un citam.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas WordPress tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu vienas lapas vietni. Tam ir vairāki iebūvēti izkārtojumi visu veidu vietnēm. Jūs varat izvēlēties izkārtojumu un uzreiz palaist savu vienas lapas vietni vai emuāru.

Tas ir pilnībā atsaucīgs, gatavs tulkošanai un atbalsta WooCommerce, lai izveidotu tiešsaistes veikalu. OceanWP ir viegli iestatīt, un to var rediģēt, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

3. Divi

Divi

Divi ir vispopulārākā un modernākā WordPress tēma ar vairākām gatavām vietnēm un izkārtojumiem. Tas ir komplektā ar jaudīgo Divi veidotāju, kuru varat izmantot, lai izveidotu savus izkārtojumus, vilktu izkārtojuma platumu, reāllaika dizainus un pielāgotu jebko savā vietnē. Tas ļauj jums noklikšķināt un rakstīt jebkur lapā, lai pievienotu savu saturu.

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Spraudnis Divi Builder darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdztekus citām tēmām.

Motīvā ir globāli elementi, satura bloki un daudz kas cits. Tam ir dizaina instrumentu komplekts, kas palīdz jūsu vietni sagatavot tieši tā, kā vēlaties. Visas tēmas iespējas ir viegli saprotamas un iesācējiem draudzīgas.

4. Parallax Pro

parallaks-pro

Parallax Pro ir paredzēts, lai pastāstītu stāstu, izmantojot vienas lapas vietnes dizainu. Šo motīvu darbina Genesis Framework, un ar parallax tīmekļa plūsmu tas ļauj viegli vizuāli mainīt acu kustības.

Tāpat kā vairums StudioPress tēmu, arī Parallax Pro ir atsaucīga, un tai ir pārsteidzošas tipogrāfijas iespējas. Motīvs ir savietojams ar WooCommerce un ļauj arī izveidot skaistas produktu lapas.

BEZMAKSAS Piekļuve: Parallax Pro + 35 citas StudioPress motīvi!

Vēlaties BEZMAKSAS izmēģināt visas izcilās StudioPress tēmas, ieskaitot Parallax Pro?

Kad jūs reģistrējaties WP Engine, vislabāk pārvaldītajam WordPress mitināšanas pakalpojumam, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (tā vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus, izmantojot WP Engine »

5. Nosēšanās

Nosēšanās

Nosēšanās ir vēl viena populāra WordPress tēma no Themify, kuru varat izmantot vienas lapas vietnes izveidošanai. Tam ir pilnekrāna attēla fons, navigācijas izvēlne, pielāgots logotips, tagu līnija un CTA. Tas ir arī komplektācijā ar Themify veidotāju, kas ļauj ātri atvērt satriecošu lapu, velkot un nometot.

Tāpat kā jebkura jaudīga tēma, tā nāk ar neierobežotu krāsu izvēli, lapu veidnēm, pilna platuma izkārtojumiem un daudz ko citu. Landing ir integrēta MailChimp, lai izveidotu e-pastu sarakstu un nosūtītu e-pastus abonentiem.

6. Hestia Pro

Hestija

Hestia ir lieliska vienas lapas un daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta iesācējiem, portfeļiem, maziem uzņēmumiem un radošām vietnēm. Tam ir pielāgota galvene ar pilna platuma fona attēlu, navigācijas izvēlne, CTA un daudz ko citu. Mājas lapā varat pievienot arī piedāvātos pakalpojumus, produktus utt.

Šī tēma ir pilnībā pielāgojama, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku. Hestia atbalsta WooCommerce izkārtojumus un lapu veidotājus, lai izstrādātu jūsu vietnes izkārtojumu.

7. Nekad

Neve

Neve ir viegla WordPress vienas lapas tēma, kas izveidota, lai izveidotu jebkāda veida vietni, ieskaitot vienas lapas vietni. Tas ir pilnībā savietojams ar lapu veidotājiem, lai vilktu un nomettu saturu mājas lapā. Motīvam ir vienkāršs un minimāls izskats ar pielāgotu logotipu, navigācijas izvēlni un attēla slīdni galvenes sadaļā.

Zem galvenes jūs varat pievienot aprakstošu sadaļu par mums ar piedāvāto attēlu. Nekad neļauj tālāk pievienotajām sadaļām pievienot citu piedāvāto saturu. Neve ir optimizēts SEO un veiktspējai.

8. Parallax

Parallax

Parallax ir Themify vienas lapas WordPress tēma ar pilnekrāna fona attēlu. Pirmajā locījumā tam ir sociālo mediju pogas un navigācijas izvēlne. Šīs tēmas īpatnība ir paralēles ritināšanas funkcija. Tas ir pilnībā atsaucīgs un pārsteidz savus lietotājus ar sadaļu bāzes ritināšanu, lai parādītu jūsu piedāvātos pakalpojumus un produktus.

Izmantojot šo motīvu, jūs iegūsit vismaz 60 iepriekš izveidotus izkārtojumus, vieda izkārtojuma opcijas, vairākus ziņu veidus, attēlu filtrus un daudz ko citu. Varat arī izmantot sarakstu vai režģa izkārtojumus, aizstājot šīs motīva pilnekrāna izkārtojumu.

9. Zelle

Zelle

Zelle ir ļoti elastīga vienas lapas WordPress tēma. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju atbalstu, parallaksi ritināšanu, mājas lapas elementiem un daudz ko citu. Galvenē ir attēla slīdnis ar tekstu un CTA pogām. Zem slīdņa varat pievienot izplūšanu, lai parādītu savu piedāvāto saturu.

Tam ir pielāgotas fona krāsas, mega izvēlnes un daudz kas cits. Šo motīvu ir viegli iestatīt, un WooCommerce ir gatavs.

10. Sidnejas Pro

Sidneja

Sydney Pro ir premium WordPress vienas lapas tēma ārštata darbiniekiem un mazo uzņēmumu vietnēm. Tam ir vienkāršas galvenes, sākumlapas sadaļu un kājenes pielāgošanas iespējas. Tas ļauj jums pievienot video galveni, lai lietotājiem radītu pirmo iespaidu.

Tā ir tulkošanai gatava tēma, un to var izmantot, lai izveidotu daudzvalodu vietni. Motīvu var rediģēt, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

11. OnePage

OnePage

Tāpat kā tā nosaukums, OnePage ir WordPress vienas lapas tēma biznesa un portfeļu vietnēm. Tam ir vienkāršas un ērtas iespējas iespējot / atspējot funkcijas, vairākus ziņojumu veidus, mājas lapas vilkšanu un nomešanu un pielāgotus lapu izkārtojumus.

Šī tēma ir pilnībā pielāgojama un viegli iestatāma. OnePage ir optimizēts SEO un lapas ātrumam.

12. Moesia Pro

Moesia

Moesia Pro ir moderna WordPress vienas lapas tēma. Tajā ir iekļauts slīdnis, Google fonti, lapu veidnes un kontaktu bloks. Tas ļauj sociālo mediju integrāciju, lai sākumlapā importētu fotoattēlus no Instagram, Flickr utt. Sociālo saturu varat arī pievienot vietnes sānjoslai.

Motīvs ir atsaucīgs, tulkošanai gatavs, un to var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

13. Orfeo

Orfeo

Orfeo ir bezmaksas vienas lapas WordPress tēma, kas paredzēta tiešsaistes veikaliem un e-komercijas vietnēm. Tam ir pilna platuma galvenes fons, kas parāda jūsu logotipu, navigācijas izvēlni un sveiciena tekstu.

Tā ir vienkārša tēma, un to ir viegli iestatīt. Visas motīvu opcijas var pielāgot, izmantojot WordPress pielāgošanas programmu ar tiešo priekšskatījumu.

14. Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība ir daudzfunkcionāla WordPress vienas lapas tēma, kas īpaši izstrādāta korporatīvo biznesa vietnēm. Galvenei varat pievienot savu logotipu, meklēšanas joslu, sociālās ikonas, attēla slīdni un navigācijas izvēlni. Tas piedāvā vairākas sadaļas, lai parādītu jūsu piedāvāto darbu un pakalpojumus.

Tam ir atsauksmes sadaļa, sasniegumu grafisks attēlojums, cenu tabula un vairāku logrīku kājene.

15. OneEngine

OneEngine

OneEngine ir bezmaksas vienas lapas WordPress tēma, kuru var izmantot visu veidu vietņu izveidošanai. Tas tiek piegādāts ar izkārtojuma veidotāju, vienkāršiem aizmugures iestatījumiem, skaistiem pielāgotiem izkārtojumiem un daudz ko citu. Motīvu lapa sākas ar treknu krāsu pilna platuma attēlu un bultiņu pogu, lai novirzītu lietotājus uz pakalpojumu sadaļu.

Tam ir krāsu izvēle, pielāgoti fonti un fona krāsas. OneEngine tēmu ir viegli iestatīt, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

16. Nulle

Nulle

Nulle ir universāla WordPress vienas lapas tēma biznesa vietnēm. Zem galvenes jūs varat parādīt savus piedāvātos pakalpojumus režģa izkārtojumā.

Šī tēma tiek piegādāta ar labākajiem spraudņiem, piemēram, Visual Composer, slavenu vilkšanas un nomešanas veidotāju. Pie citām ievērojamām funkcijām pieder video fons, pielāgoti logrīki, Google fonti un WooCommerce atbalsts.

17. Formā

Formā

Shapely ir bezmaksas WordPress vienas lapas tēma. Tam ir pilnekrāna fona attēls ar tekstu un pogām. Tam ir pievienoti vairāki mājas lapas logrīki, lai pievienotu portfeli, atsauksmes, pakalpojumus un pogas aicinājumam uz darbību.

Šī tēma ir lieliski piemērota mazo uzņēmumu vietnēm, portfeļiem, e-komercijas vietnēm, emuāriem un tiešsaistes žurnāliem. To ir viegli iestatīt, un to var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

18. OnePress

OnePress

OnePress ir bezmaksas un radoša vienas lapas WordPress tēma, kas paredzēta digitālajām aģentūrām, biznesa vietnēm, portfeļiem un ārštata darbiniekiem. Tiešsaistes veikala izveidošana ir pilnībā saderīga ar WooCommerce. Motīvam ir vienkāršas iespējas, un to var viegli rediģēt WordPress pielāgošanas rīkā.

19. Dienasgaisma

Dienasgaisma

Daylight ir daudzfunkcionāla WordPress tēma biznesa un korporatīvajām vietnēm. Tam ir pilnekrāna attēla slīdnis, virs kura atrodas jūsu logotips un navigācijas izvēlne. Vienas lapas vietnēs varat skaisti attēlot savus pakalpojumus, videoklipus, piedāvāto saturu un daudz ko citu.

Dažas no svarīgajām tēmas funkcijām ir vairāki izkārtojumi, ritināšana parallaksā, sociālās ikonas, cenu tabulas, Instagram logrīks un atrašanās vietas karte ar kontaktu formu. To ir viegli iestatīt, un tas ir draudzīgs iesācējiem.

20. Potenza

Potenza

Potenza ir spēcīga WordPress vienas lapas tēma. Tam pievienots mājas lapas izveides rīks, elastīgas izkārtojuma iespējas, pielāgoti logrīki un pilna platuma attēlu slīdnis. Motīvs satur elastīgas pakalpojumu sadaļas, atsauksmes un citu piedāvāto saturu.

Tam ir krāsu shēmas, pielāgots fons, animācijas, parallaksa moduļi un savietojamība ar populārajiem WordPress spraudņiem. Potenza ir optimizēts SEO, lai palielinātu jūsu trafiku.

21. beztaras

Beztaras

Lielapjoma ir bezmaksas WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas paredzēta fotografēšanas vietnēm, portfeļiem, maziem uzņēmumiem un e-komercijas veikaliem. Tas pilnībā atbalsta Elementor – vilkšanas un nomešanas veidotāju, kas palīdz jums izveidot savu vietnes izkārtojumu. Šī tēma ir RTL un tulkošanai gatava, kas nozīmē, ka varat izveidot daudzvalodu vietni.

22. Parallax Pro

Parallax Pro

Parallax Pro tēma ir balstīta uz Genesis ietvaru, kas ir viens no populārākajiem ietvariem, kas pieejami tirgū. To var izmantot, lai izveidotu vienas lapas vietni ar parallaksi ritināšanu, satura sadaļām, pilna platuma izkārtojumu un daudz ko citu.

Tam ir krāsu opcijas, pielāgoti logrīki, fona attēli un skaista tipogrāfija. Parallax Pro ir optimizēts SEO un veiktspējai.

23. ScrollMe

ScrollMe

ScrollMe ir bezmaksas vienas lapas WordPress tēma, kas ritina horizontāli un aptver pilnekrāna režīmu ar attēla fonu. Tas ir labi piemērots žurnāliem, fotogrāfiju vietnēm, personīgiem emuāriem, portfeļiem un ārštata darbiniekiem. Šī tēma ir pilnībā savietojama ar WooCommerce un ir gatava tulkošanai.

24. SinglePage

SinglePage

Kā norāda nosaukums, SinglePage ir vēl viena WordPress vienas lapas tēma. Tam ir 4 iepriekš definētas sadaļas, lai pievienotu jūsu pakalpojumus, piedāvāto saturu un citu. Tam ir paralaksa fona attēls un pielāgotas krāsas. Motīvs satur izteiksmīgu tipogrāfiju, sociālās ikonas, Google karti un vienkāršas pielāgošanas iespējas.

25. Shopisle

Shopisle

Shopisle ir moderna WordPress vienas lapas tēma tiešsaistes veikaliem. Tas ir papildināts ar pārsteidzošām funkcijām, piemēram, ritināšanu parallaksā, kas vienmērīgi ved ceļu uz visām jūsu vietnes sadaļām. Tajā ir skaistas animācijas un video lentes produktu parādīšanai.

Šai tēmai ir pielāgotas krāsas, logrīki, sociālo mediju integrācija, režģa produktu izkārtojums un atbalsts populāriem maksājumu vārtejām. Shopisle ir gatavs risinājums e-komercijas veikala izveidošanai.

26. Montblanc

Montblanc

Montblanc ir vienkārša un radoša WordPress daudzfunkcionāla tēma vienas lapas vietnēm. Tam ir tīrs un glīts izkārtojums ar sadaļām attēlotajām ziņām, pakalpojumiem, attēliem, atsauksmēm, komandas biedriem un daudz ko citu. Šī tēma ir labi piemērota personīgajam emuāram, e-komercijas veikalam, radošajai aģentūrai, korporatīvajai un biznesa vietnei.

Tas ir komplektā ar 5 lappušu izkārtojumiem, pielāgotām krāsām un skaistu tipogrāfiju. Visas motīvu opcijas var rediģēt tiešajā WordPress pielāgošanas rīkā.

27. Fagri

Fagri

Fagri ir bezmaksas un minimāla vienas lapas WordPress tēma. Tam ir vienkāršs personīgo emuāru un mazo uzņēmumu vietņu izkārtojums. Motīva veiktspēja ir ātrāka, tā ir pilnībā pielāgojama un SEO draudzīga. Tā galvenē ir pilna platuma fona attēls ar pielāgotu logotipu un navigācijas izvēlni. Galvenē varat pievienot arī kontakta formu.

Nozīmīgās funkcijas ir WooCommerce atbalsts, lapu veidotājam draudzīgs izkārtojums un tulkojumi, kas ļauj jums izveidot vietni savā valodā.

28. BeOnePage

BeOneTheme

BeOnePage ir stilīga un bezmaksas WordPress tēma ar pilnekrāna attēla fonu. Pirmajā locījumā varat pievienot pielāgotu logotipu, navigācijas izvēlni, tekstu un CTA pogu. Tam ir paralēles ritināšana, vienmērīgas animācijas, radošas sadaļas un demonstrācijas saturs, kas palīdzēs jums sākt. Visas motīvu opcijas ir viegli pielāgojamas, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

Mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis jums atrast labākās WordPress vienas lapas tēmas. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajām WordPress tēmām dalības vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map