29 labākās WordPress motīvas rakstniekiem un grāmatu autoriem (2020)

labākās WordPress rakstnieku un autoru tēmas


Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas grāmatu autoriem?

Laba WordPress tēma ļauj rakstniekiem ērti demonstrēt savu portfeli un iegūt vairāk klientu tiešsaistē. Grāmatu autori var izmantot savu vietni, lai pārdotu grāmatas, sazinātos ar lasītājiem un organizētu grāmatu parakstīšanas pasākumus.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām WordPress tēmām rakstniekiem un autoriem.

Labākās WordPress tēmas izvēle rakstniekiem un grāmatu autoriem

Lai izveidotu vietni rakstniekiem un autoriem, jums būs nepieciešama WordPress tēma, kas piedāvā pareizās funkcijas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Jūs, iespējams, zināt, ka tirgū ir tūkstošiem WordPress motīvu rakstniekiem, tāpēc ir grūti izvēlēties labāko vietni savai tēmai..

Šeit ir dažas galvenās funkcijas, kuras bieži atradīsit WordPress motīviem autoriem.

 • Moderns un profesionāls minimālistisks izkārtojums
 • Pielāgotas lapu veidnes grāmatu aprakstam
 • e-komercijas atbalsts grāmatu pārdošanai tiešsaistē
 • Pārsteidzoša tipogrāfija, kas nodrošina izcilu lasīšanas pieredzi
 • Vitrīnas rakstīšanas portfelis

Apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām grāmatu autoriem un rakstniekiem.

1. Divi

Divi

Divi ir spēcīgs WordPress tēmu un lapu veidotājs. Izmantojot Divi, jūs varat izveidot vietni grāmatu autoriem, rakstniekiem un emuāru autoriem. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, lai pielāgotu savu vietni, nerediģējot nevienu kodu. Divi nāk arī ar vairākām iebūvētām demonstrācijas vietnēm, lai ātri un ērti izveidotu lapas.

Divi ir 2 aromāti: Divi tēma un Divi veidotājs (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100 vai vairāk vietņu pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Divi Builder spraudnis darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdzās citām tēmām.

Izmantojot vienu klikšķa demonstrācijas instalēšanu, jūs varat ātri atvērt rakstnieku / autoru vietni un radīt atšķirīgu izskatu, pielāgojot tekstu un attēlus.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir populāra WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas ļauj jums izveidot jebkuru vietni, ieskaitot vienu rakstniekiem. Tas piedāvā demonstrācijas vietnes grāmatu autoriem, pārdevējiem un rakstniekiem. Izmantojot vienu klikšķa demonstrācijas satura instalētāju, jums atliek tikai importēt demonstrācijas vietni un pēc tam pielāgot saturu.

Šī tēma ir veidota, ņemot vērā SEO paraugpraksi, tāpēc varat būt pārliecināti, ka jums būs labas rokas ar OceanWP. OceanWP atbalsta RTL valodas, tāpēc jūs varat viegli tulkot savu vietni vēlamajā valodā.

3. Astra tēma

Astra tēma

Astra tēma ir viegla WordPress tēma, kas paredzēta jebkuras vietnes izveidošanai. Tas nodrošina netraucētu integrāciju ar WordPress lapu veidotājiem, lai jūs varētu rediģēt izkārtojumu vēlamajā veidā, velkot un nometot.

Ir daudz gatavu vietņu, tostarp vietne grāmatu autoriem, rakstniekiem un pārdevējiem. Astra tēma lieliski darbojas ar populāriem WordPress spraudņiem, lai paplašinātu funkcijas un funkcionalitāti.

4. Ultra

Ultra

Ultra ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas ļauj jums izveidot vietni grāmatu autoriem, izdevējiem un emuāru autoriem. Tas tiek piegādāts ar desmitiem tematisko apvalku, lai mainītu izkārtojumu ar vienu klikšķi. Varat pievienot savai vietnei unikālas funkcijas, izmantojot bezmaksas veidotājus, kas vietnei piešķir unikālu izskatu.

Ultra ir apvienots ar satriecošām funkcijām, piemēram, viedajām izkārtojuma opcijām, krāsu vadību, parallaksa ritināšanu, mega izvēlni, animācijām un daudz ko citu. Ultra komplektācijā ietilpst arī Themify Builder, velciet un nometiet lapu veidotāju.

5. Autors Pro

Autors Pro

Autors Pro ir lieliska WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta grāmatu autoriem, rakstniekiem, pārdevējiem, tiešsaistes bibliotēkām un izdevniecībām. Tas ļauj mājas lapā parādīt grāmatas kopā ar īsu aprakstu.

Šīs tēmas darbību nodrošina Genesis Framework, kas jūsu vietnei veido stabilu pamatu. Tāpat kā jebkurai citai StudioPress tēmai, arī Autor Pro nāk ar vairākām mājas lapas sadaļām, kas satur logrīkus, lai jūs varētu iestatīt savu mājas lapu, pievienojot pareizos logrīkus..

BEZMAKSAS Piekļuve: Autors Pro + 35 citas StudioPress motīvi!

Vēlaties BEZMAKSAS izmēģināt visas izcilās StudioPress tēmas, ieskaitot Author Pro?

Reģistrējoties WP Engine, vislabāk pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumā, jūs bez maksas saņemat Genesis ietvaru un VISAS StudioPress tēmas (vērtība pārsniedz 2000 USD!)

Iegūstiet BEZMAKSAS visas 35+ motīvus ar WP Engine »

6. Tipoloģija

Tipoloģija

Tipoloģija ir eleganta WordPress tēma rakstniekiem, emuāru autoriem, autoriem, izdevējiem un tipogrāfiem. Tam ir skaists un minimāls dizains ar pilnekrāna attēla slīdni. Tas ļauj slīdņa augšpusē pievienot piedāvāto saturu un pogas aicinājumam uz darbību.

Tam ir neierobežota krāsu izvēle fonam, tekstam, pogām un saitēm. Motīvs piedāvā vairākas mājas lapas un ziņu izkārtojuma izvēles.

7. Rakstnieki Blogily

Rakstnieki Blogily

Writers Blogily ir skaista un minimāla WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta rakstniekiem, emuāru autoriem, autoriem un ārštata darbiniekiem. Tas piedāvā pilna platuma izkārtojumu ar vienkāršu navigācijas izvēlni. Tam ir arī attēlu slīdnis ar pielāgotu tekstu un aicinājuma uz darbību pogām.

Motīvam ir vairāku kolonnu izkārtojums ar pareizi izlīdzinātām režģa sadaļām, lai parādītu jūsu ziņas. Tas tiek piegādāts ar pielāgotiem logrīkiem populārām ziņām, sociālo mediju ikonām un citam.

8. Klātbūtne

Klātbūtne

Klātbūtne ir elastīga WordPress tēma, kas paredzēta, lai izveidotu tīmekļa vietni izglītības iestādēm, grāmatu autoriem, rakstniekiem un tiešsaistes bibliotēkām. Klātbūtnei ir pievienots arī vilkšanas un nomešanas veidotājs, lai iegūtu vēlamo izskatu un importētu dizainus no viņu iepriekš izveidotiem izkārtojumiem.

Klātienes tēmai ir 2 izkārtojumi (kārbā un pilnā platumā) un 10 vietņu demonstrācijas. Dalībai ir sociālo mediju ikonas, pielāgoti logrīki, attēlu slīdņi un notikumu kalendārs.

9. Sveiki, Pro

Sveiki, Pro!

Hello Pro ir vienkārša WordPress tēma, kas veidota uz Genesis ietvara. Tas ļauj jums parādīt sveiciena ziņojumu apmeklētājiem un piesaistīt viņus zīmola ziņojumapmaiņai. Tas ietver pielāgotas lapu veidnes, mājas lapas un kājenes logrīku apgabalus un pilnībā pielāgojamu galveni.

Izmantojot WordPress pielāgošanas rīku, varat mainīt krāsas, fonu, pogas, saites un fontus. Hello Pro tēma ir ļoti optimizēta veiktspējai un ātrumam. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne nepalēninās motīvu elementu dēļ.

10. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia ir vienas lapas WordPress universāla tēma grāmatu autoriem, rakstniekiem, izdevējiem un pārdevējiem. Tas piedāvā smalku materiālu dizainu, kas ir lieliski piemērots jebkura veida vietņu izveidošanai.

Motīvam ir pielāgojama mājas lapa ar sadaļām un blokiem. Jūs saņemsit 2 papildu iespējas, portfeļa sadaļu un pilnībā pielāgotu Jetpack atbalstīto cenu sadaļu.

11. Neve

Neve

Neve ir minimāla WordPress tēma ar gludu un vienkāršu dizainu, kas ir lieliski piemērota vietņu izveidošanai grāmatu autoriem, rakstniekiem un pārdevējiem. Tam ir pielāgoti izkārtojumi jūsu vietnes galvenes un kājenes izveidošanai.

Šī tēma ir viegla un veidota, ņemot vērā degošu ātru iekraušanas laiku. Varat pielāgot lielāko daļu šīs motīva elementu, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku, tāpēc jums nav jāpārslēdzas starp priekšskatījumu un redaktoru..

12. Rakstītājs

Rakstītājs

Kā norāda nosaukums, Rakstītājs ir bezmaksas WordPress tēma, kas ir piemērota rakstniekiem, grāmatu autoriem un emuāru autoriem. Tam ir skaista tipogrāfija, kas apmeklētājiem nodrošina lielisku lasīšanas pieredzi. Motīvā ir pielāgojama galvene ar attēla slīdni, sociālās ikonas un navigācijas izvēlne.

Tam ir neierobežotas krāsu shēmas, pielāgoti logrīki un sānjosla. Writee ir logrīku zona, kas ļauj pievienot autora biogrāfiju sadaļā par mani.

13. Žurnāls Pro

Žurnāls Pro

Žurnāls Pro ir skaista WordPress tiešsaistes izdošanas tēma, kas īpaši paredzēta žurnāliem, autoriem, avīzēm un emuāru autoriem. Šī tēma ir lieliski piemērota arī tiešsaistes žurnāla izveidošanai, un tai ir vairākas reklāmas vietu zonas, e-pasta biļetenu abonēšanas lodziņš, piedāvātā satura apgabals un daudz kas cits.

Tas ir veidots uz Genesis motīvu ietvara augšdaļas un ir integrēts ar velciet un nometot lapu veidotājiem, lai pielāgotu katru izkārtojuma sadaļu.

14. e-grāmata

e-grāmata

e-grāmata ir premium WordPress tēma, kas profesionāli izstrādāta autoriem, izdevējiem un rakstniekiem. Tas piedāvā ar pārsteidzošām funkcijām, lai parādītu savas e-grāmatas un tās pārdotu. Pateicoties sīkrīku apgabalam un pielāgotajiem logrīkiem, mājas lapu var viegli pielāgot.

Šī tēma ir savietojama ar WooCommerce spraudni, lai jūs varētu ātri pārdot e-grāmatas.

15. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro ir WordPress žurnālistu tēma, kas ir lieliska iespēja grāmatu autoriem, žurnāliem, izdevējiem un avīzēm. Tam ir modulāra ēkas sistēma, kas palīdz novietot saturu sižeta centrā.

Tas ir savietojams ar populārajiem WordPress spraudņiem, ir gatavs tulkošanai un atbalsta RTL valodas.

16. Bretaņa

Bretaņa

Brittany ir stilīga WordPress tēma, kas veidota grāmatu autoriem un emuāru autoriem dzīvesveida nišā. Tas ļauj jums parādīt savu piedāvāto darbu mājas lapas sadaļā Grāmatu grāmatas. Papildus šai sadaļai varat pievienot savu personisko informāciju, Instagram fotoattēlus un emuāra ziņas.

Tas nāk ar lipīgu galveni un pielāgojamu kājeni. Motīvam ir glīts pelēks izkārtojums, un to ir viegli iestatīt, pateicoties WordPress tiešajam pielāgošanas rīkam.

17. Izdevējs

Izdevējs

Izdevējs ir augstas kvalitātes WordPress tēma rakstniekiem, autoriem un izdevējiem. Tā ir veidota, lai palīdzētu grūtībās nonākušajiem grāmatu autoriem un izdevējiem pārdot grāmatas tiešsaistē. Tēma apmeklētājus sveic ar pielāgotu ziņu, un karuseļa slīdnī demonstrē grāmatas.

Sānjoslas apgabalā varat attēlot informāciju par autoru, jaunākās grāmatas, videoklipus un noderīgas saites. Tas ir savietojams ar WPML spraudni, lai pareizi izveidotu daudzvalodu vietni.

18. Dienas trauks Pro

Dienas trauks Pro

Daily Dish Pro ir salīdzinoši jauna WordPress daudzfunkcionāla tēma, kas skaisti izstrādāta rakstniekiem, žurnāliem un grāmatu autoriem. Tas jums ir vispiemērotākais, ja vēlaties pievērst lietotāju uzmanību saturam. 2 kolonnu izkārtojumam varat pievienot piedāvāto saturu un sadaļu Par mani.

Izmantojot motīvu pielāgošanas rīku, jūs varat rediģēt krāsas, fontus un fonu, nepieslēdzot un mainot redaktoru un priekšskatījumu. Varat arī izmantot šo motīvu, lai izveidotu e-komercijas veikalus.

19. Librets

Librets

Librets ir vienas kolonnas WordPress tēma autoriem, rakstniekiem un izdevējiem. Šo tēmu izlaiž Automattic, WordPress.com mātes uzņēmums. Šī tēma ir lieliski piemērota garas formas rakstiem ar attēliem un pēdiņām.

Tas ļauj jums pielāgot fonu, galveni, krāsas un navigācijas izvēlni. Libretto atbalsta WooCommerce sākt jūsu tiešsaistes veikalu grāmatu pārdošanai.

20. Mana grāmata

Mana grāmata

MyBook ir ideāla WordPress tēma, lai atvērtu vietni grāmatu autoriem, pārdevējiem un izdevējiem. Tas ir ļoti savietojams ar velciet un nometiet lapu veidotājus, lai pielāgotu izkārtojumu. Varat arī izveidot pielāgotas galvenās lapas savām piedāvātajām grāmatām, grāmatu pārskatu un lejupielādēm.

Šajā tēmā ir sadaļa par mani, lai autors parādītu savu biogrāfiju.

21. Sabiedriskā doma

Sabiedriskā doma

Sabiedrības viedoklis ir spēcīga WordPress tēma tiešsaistes žurnāliem, grāmatu autoriem, izdevējiem un rakstniekiem. Tam ir skaistas krāsu variācijas, lai izveidotu unikālu un pievilcīgu tīmekļa vietni. Izmantojot vairākus kategoriju izkārtojumus, varat ērti kārtot grāmatas.

Tajā ir reklāmas laukums, kurā varat reklamēt atbilstošus produktus, parādot reklāmkarogus un nopelnot naudu tiešsaistē. Varat izmantot Elementor lapu veidotāju kopā ar motīvu, lai pielāgotu savu vietni reāllaika priekšskatījumam.

22. Elegants

Elegants

Eleganta ir moderna un stilīga WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta emuāru autoriem, rakstniekiem un autoriem. Tas tiek piegādāts ar portfeļa veida veidu, lai profesionāli parādītu savu darbu. Motīvs piedāvā arī iedomātas animācijas jūsu mājas lapā.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder mūra un režģa izkārtojumi, attēlu filtri, komandas sadaļa un centrālais izkārtojums. Motīvu pielāgošanas panelī ir krāsu ādas, galvenes veidošana un daudz kas cits.

23. Atdzīvoties

Atdzīvojies

Relive ir WordPress stāstīšanas tēma, kas izstrādāta ar aicinājumu reklamēt grāmatu autorus, blogerus un rakstniekus. Tas ir pildīts ar attēlu un video galerijām, sānjoslas izkārtojumiem, pielāgotu galveni un daudz ko citu. Motīva mājas lapā ir piedāvāta satura slīdnis.

Tas integrē sociālo mediju tīklus, lai jūsu vietne būtu koplietojama. Motīvs ir optimizēts SEO, lai palielinātu jūsu trafiku no meklētājprogrammām.

24. Autors

Autore

Autore ir bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta izdevējiem, rakstniekiem un grāmatu autoriem. Tas piedāvā lielisku lasīšanas pieredzi jūsu apmeklētājiem ar izteiksmīgu tipogrāfiju. Tam ir 2 kolonnu izkārtojums ar sānjoslas navigācijas izvēlni kreisajā pusē un piedāvāto saturu labajā pusē.

Šī tēma ir savietojama ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotājiem, tāpēc varat to pielāgot, nerakstot koda rindu.

25. Grāmatas autore

Grāmatas autore

Grāmatu autors ir lieliska WordPress tēma, lai izveidotu tiešsaistes grāmatu tirdzniecības veikalu. Tajā ir lietotāja pārskata sadaļa mājas lapā, lai parādītu jūsu lasītāju atsauksmes. Tam ir attēlu slīdnis, lai parādītu piedāvātās grāmatas potenciālajiem grāmatu lasītājiem.

Izmantojot šo motīvu, varat izveidot katalogu, lai parādītu visas grāmatas.

26. Suarezs

Suarez

Suarez ir radoša WordPress tēma, kas paredzēta emuāru autoriem, rakstniekiem un grāmatu autoriem. Tas piedāvā pilnekrāna galvenes fona attēla slīdni ar pielāgotu logotipu un navigācijas izvēlni. Papildus tam varat pievienot autora biogrāfiju, izmantojot attēlu un aicinājuma uz darbību pogu.

Tas arī ļauj jums parādīt piedāvātās ziņas, biļetenu abonēšanas lodziņu, Instagram fotoattēlus un sociālās ikonas. To ir viegli iestatīt un pielāgot, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

27. Moduļi

Moduļi

Moduļi ir smalka un izsmalcināta WordPress tēma jebkuras vietnes izveidošanai. Tam ir skaists un elastīgs izkārtojums ar pilnekrāna galvenes fonu. Šai tēmai ir vairākas iepriekš izveidotas demonstrācijas vietnes, tostarp veidne grāmatu autoriem, rakstniekiem un izdevējiem.

Tam ir video fons, krāsu shēmas, fonti, pielāgotas sānjoslas un daudz kas cits. Moduļu tēma atbalsta WooCommerce un WPForms spraudņi ārpus kastes.

28. Diezgan radošs

Diezgan radoši

Ja jūs savai vietnei meklējat pievilcīgu un stilīgu WordPress motīvu, tad Pretty Creative ir pareizā izvēle. Tas ir veidots uz Genesis motīvu ietvara, kas šai tēmai liek spēcīgu pamatu.

Motīvā ir vairākas pielāgotas lapu veidnes, logrīku apgabali, galvenes izkārtojumi, krāsu shēmas un motīvu opciju panelis.

29. Īstie ziemeļi

Īstie ziemeļi

True North ir bezmaksas WordPress tēma grāmatu autoriem, rakstniekiem un izdevējiem. Tam ir vairākas izkārtojuma iespējas, piemēram, portfeļa attēlojums, kolonnu uzskaitījums un izotopu filtrēšana. Tas ir iekļauts portfeļa satura tipā, lai profesionāli parādītu jūsu darbu mājas lapā.

Motīvs piedāvā pielāgotus logrīkus un viena klikšķa demonstrācijas satura instalētāju. Tas nemanāmi integrējas ar WPML, lai jūs varētu viegli izveidot daudzvalodu vietni.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas rakstniekiem un autoriem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajām WordPress tēmām mobilajām lietotnēm un programmatūrai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map