29 labākās WordPress motīvi viesnīcām un kūrortiem (2020)

labākās WordPress viesnīcu un kūrortu tēmas


Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas viesnīcām un kūrortiem?

Viesnīcas vai kūrorta tēmai jābūt visām iespējām, kas palīdz jums parādīt savus īpašumus, kā arī ļauj ceļotājiem ērti rezervēt numuru. Jums jāmeklē tēma, kas aptver visas svarīgās funkcijas, piemēram, tiešsaistes rezervāciju, numuru izvēli utt.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām WordPress tēmām viesnīcām un kūrortiem.

Vietnes WordPress tēmas izvēle

Ne katra WordPress viesnīcas tēma ir izveidota vienādi.

Pirms ienirt un izvēlēties motīvu, jums jāpārliecinās, ka tam ir noteiktas funkcijas:

 • Demonstrējiet savus īpašumus un ērtības potenciālajiem īrniekiem
 • Optimāla vieta rezervācijas formas ievietošanai
 • Savietojams ar spraudņiem, kurus vēlaties izmantot, īpaši ar rezervācijas formas spraudni.

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot. Pārbaudiet tos.

Apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām viesnīcām un kūrortiem.

1. Astra tēma

Astra tēma

Astra ir viegla un mūsdienīga WordPress tēma. Tam ir vairākas sākuma vietnes, tostarp demonstrāciju vietne viesnīcām, kūrortiem, B&Bs, un hosteļi. Šī tēma ir savietojama ar visiem populārajiem velciet un nometiet lapu veidotājiem, kas palīdz veidot galvenās lapas.

Tam ir attēlu galerija, lai parādītu jūsu viesnīcu numuru fotoattēlus. Astra ir viegli uzstādīt un optimizēt, lai tā darbotos ātrāk nekā parastās WordPress tēmas.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas un universāla WordPress tēma, kas paredzēta jebkura veida vietņu izveidošanai. Tam pievienota demonstrāciju vietne viesnīcām un kūrortiem, ko varat ātri importēt savā vietnē ar vienu klikšķi. Ocean WP mājaslapā ir vairākas sadaļas, ieskaitot laipnu uzņemšanu, par mums, pakalpojumiem un citu. Tas ļauj pievienot pielāgotu logotipu, vienkāršu navigācijas izvēlni un pilna platuma attēlu ar CTA galvenes sadaļā.

Šī tēma ir 100% atsaucīga, un tā pilnībā atbalsta e-komerciju. OceanWP ir gatavs tulkošanai, un to var izmantot RTL (Right to Left) vietņu izveidošanai. Lai iegūtu papildu funkcijas, varat izmantot to premium paplašinājumus un papildinājumus.

3. Saules kūrorts

Saules kūrorts

Sun Resort ir stilīga WordPress tēma viesnīcu un kūrortu vietnēm. Tam ir iebūvēta rezervācijas pieprasījuma veidlapa, kas lietotājiem palīdz rezervēt naktsmītnes jūsu viesnīcā vai kūrortā. Lai uzreiz pievienotu jūsu saturu, tam ir mājas lapas izveides rīks.

Citas nozīmīgas funkcijas ir pielāgoti logrīki, krāsu shēmas, viena klikšķa demonstrācijas importēšana un SEO optimizācija. Saules kūrorta tēma ir īpaši elastīga, un to ir viegli iestatīt.

4. Būtība

Būtība

Essence ir spēcīga WordPress tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu viesnīcas vai kūrorta vietni. Tam ir pilna platuma fona attēls, kurā atrodas pielāgotais logotips, navigācijas izvēlne, meklēšanas josla, sveiciena ziņojums un abonēšanas forma. Tam ir vienkāršs dizains, lai skaisti parādītu jūsu piedāvāto saturu.

Šī tēma ir optimizēta Gūtenbergai, kas nozīmē, ka jūs bez problēmām varat publicēt saturu tieši no jaunākā WordPress redaktora Gūtenberga. Tas ir veidots uz Genesis ietvara pamata, kas ir viens no populārākajiem premium WordPress motīvu ietvariem, kas pieejami tirgū. Tas ir komplektā ar ērti lietojamu motīvu opciju paneli, lai ērti iestatītu motīvu. Essence piedāvā 6 logrīku apgabalus, kas palīdz ātri pievienot funkcijas mājas lapā un citās lapās.

5. Bordo

Bordo

Bordo ir drosmīga WordPress tēma boutique viesnīcām un B&Bs. Tas ļauj jūsu vietnei pievienot tiešsaistes rezervēšanas funkciju, lai ceļotāji varētu ērti rezervēt viesnīcas numurus. Tas nāk ar mājas lapas slaidrādi, lai parādītu viesnīcu attēlus, istabu attēlus un citus fotoattēlus.

Bordo var pilnībā pielāgot krāsām, zīmolam un tipogrāfijai. Šī tēma ir draudzīga iesācējiem, un to var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

6. Santorini kūrorts

Santorini

Santorini kūrorts ir skaista WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta, lai izveidotu viesnīcu vai kūrorta vietni. Tam ir unikāls dizains ar pilna platuma pielāgotu fona attēlu. Tas nāk ar tiešsaistes rezervācijas formu lietotājiem, lai rezervētu istabas.

Šai tēmai ir 7 satura veidi, elastīgas mājas lapas sadaļas, pielāgoti logrīki un daudz kas cits. Tas ir optimizēts SEO un veiktspējai.

7. Arkādija

Arkādija

Arcadia ir profesionāla WordPress viesnīcu un kūrortu tēma. Tam ir pārsteidzošas pielāgotas funkcijas, piemēram, fona attēls, galvenes, pilnekrāna attēla slīdnis un daudz kas cits. Tajā ir iekļauta rezervācijas veidlapas veidne, sociālo mediju ikonas un vairāku lapu veidnes.

To var pielāgot, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku ar tiešo priekšskatījumu. Jūs varat mainīt gandrīz visu tēmu, lai izveidotu un darbotos vēlamā viesnīcas vietne.

8. Sešdesmit viens

Sešdesmit viens

SixtyOne ir moderna WordPress tēma, kas paredzēta viesnīcām un izmitināšanas uzņēmumiem. Tāpat kā citas populāras WordPress viesnīcas tēmas, tas ietver tiešsaistes rezervācijas formu ceļotājiem, lai rezervētu numurus jūsu viesnīcā. Tas nāk ar attēlu galerijām un viesnīcu vadības sistēmu.

Tajā ir pielāgoti logrīki, lapu veidnes, atrašanās vietu kartes un galvenās lapas. Šo motīvu ir viegli iestatīt, un tas labi darbojas visos ekrāna izmēros.

9. Viesnīcā

Viesnīcā

Kā norāda nosaukums, Hotelia ir īpaši izveidota, lai izveidotu viesnīcas vietni. Tam ir elegants un izturīgs dizains ar modernām funkcijām, piemēram, tiešsaistes rezervāciju, attēlu slīdni, lapu veidotāju, parallaksa efektiem un daudz ko citu. Tam ir video fons, lipīga navigācija, pielāgots logotips un augstākie spraudņi.

Tajā ir arī pielāgoti fonti, ziņu veidi, logrīki, krāsas un daudz kas cits. Hotelia ir draudzīga iesācējiem, un tā sniedz jums plašu dokumentāciju, kas sniedz palīdzību visos aspektos, kā vietni izveidot ar to.

10. Palermo

Palermo

Palermo ir skaista WordPress viesnīcas un kūrortu tēma. Tam ir sānu joslas navigācijas izvēlne ar pielāgotu logotipu un treknu fonu. Tas parāda pilnekrāna attēla fonu ekrāna labajā pusē. Mājas lapai varat pievienot sveiciena ziņojumu un pogu aicinājumu uz darbību.

Šai tēmai ir vairāk nekā 30 parādīšanas iespējas un kombinācijas. Tam ir arī viena klikšķa demonstrācijas importēšanas rīks, un tas ir ļoti optimizēts vietnes ātrumam.

11. HotelEngine Classy

ViesnīcaEngine Classy

HotelEngine Classy ir WordPress tēma, kas paredzēta hosteļiem, kūrortiem, boutique viesnīcām un izmitināšanas uzņēmumiem. Mājas lapā tas ir komplektā ar pilnekrāna attēla slīdni ar jūsu logotipu, navigācijas izvēlni un tiešsaistes rezervācijas formu.

Mājas lapā varat parādīt viesnīcu numurus ar ērtībām, klientu atsauksmes, atrašanās vietu un attēlu galeriju. Lai arī tam ir individuāli izgatavots motīvu opciju panelis, jūs varat to pielāgot, izmantojot arī tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

12. Kea

Kea

Kea ir minimālistiska WordPress kūrorta tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu viesnīcu un kūrortu vietnes. Tas ļauj jums integrēt savu rezervēšanas sistēmu, izmantojot WordPress rezervēšanas spraudni. Izmantojot mājas lapā esošo video un attēlu slīdni, tas rada skaistu pirmo iespaidu.

Šai tēmai ir elastīgi izkārtojumi, vairākas krāsu izvēles un WPML atbalsts, lai izveidotu daudzvalodu vietni. Lai izveidotu savas lapas, tas izmanto arī pielāgotus Elementor logrīkus.

13. HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy ir skaisti izstrādāta WordPress tēma viesnīcām un kūrortiem. Tas tiek piegādāts ar attēlu galerijām un slīdņiem, lai parādītu jūsu viesnīcas numurus, vestibilus un ceļus. Tēmai ir profesionāla viesnīcu vadības sistēma un tiešsaistes rezervācijas forma.

Tam ir jaudīga meklētājprogramma, krāsas, fonti un citas pielāgotas opcijas. Šo motīvu ir viegli iestatīt, un tas ļauj uzreiz atvērt viesnīcas vietni.

14. Milošs

Milošs

Milos ir WordPress premium tēma, kas paredzēta viesnīcām, hosteļiem, dzīvokļu īrei, B&Bs un viesmīlības bizness. Tam pievienots pilnekrāna fona attēls zem galvenes. Galvene satur pielāgotu logotipu un navigācijas izvēlni. Galvenei varat pievienot arī rezervācijas pogu.

Tas ļauj jums integrēt trešo personu rezervēšanas un rezervēšanas sistēmu. Motīvs ļauj jums pilnībā kontrolēt krāsas. Iestatīšana ir vienkārša un iesācējiem draudzīga.

15. Locales

Locales

Locales ir moderna WordPress direktoriju tēma, kas palīdz jums izveidot vietējo viesnīcu direktoriju. Tas ir papildināts ar atbalsta funkcijām, piemēram, atrašanās vietu kartēm, adresēm un daudz ko citu. Mājas lapā varat arī pievienot filtrējamu meklēšanu, lai lietotāji varētu atrast labāko viesnīcu pilsētā.

Tas ļauj jums parādīt viesnīcas un dzīvokļus karuseļa slīdnī. Tajā ir mājas lapas sadaļa, lai parādītu piedāvātās viesnīcas. Motīvs ir lieliski piemērots, lai parādītu savas pilsētas viesnīcas un nopelnītu komisiju par rezervācijām.

16. Prestižs

Prestižs

Prestige ir skaisti izstrādāta WordPress viesnīcas tēma. Tam ir vairākas lapu veidnes, lai parādītu jūsu istabas, istabu veidus un citu. Tas ļauj jums parādīt tuvumā esošās atrakcijas, kas var izraisīt lietotāju interesi rezervēt numuru viesnīcā.

Šo motīvu ir viegli iestatīt, un to var pielāgot, izmantojot WordPress motīvu pielāgošanas ierīci ar tiešo priekšskatījumu.

17. Moliere

Moliere

Moliere ir lieliska WordPress tēma viesnīcām, kūrortiem, īres dzīvokļiem un B&Bs. Tas nāk ar elastīgu galveni un kājeni, kas ļauj pielāgot katru vietnes elementu. Tas dod jums iespēju kontrolēt krāsu shēmas, lai noteiktu savas krāsas.

Citas nozīmīgas funkcijas ir Google fontu integrācija un lapu veidotāju atbalsts, WooCommerce un RTL valodas.

18. Viesnīcu rezervēšana

Viesnīcu rezervēšana

HotelBooking ir pilnībā funkcionējoša WordPress viesnīcas tēma. Tam ir atsaucīga dizaina un viesnīcu rezervēšanas sistēma. Šī tēma nāk ar rezervācijas sistēmu, kas lietotājiem ļauj ātri rezervēt numurus jūsu viesnīcā. Varat pievienot pielāgojamu rezervācijas veidlapu, numuru pieejamības kalendāru, atlaižu kuponus un daudz ko citu.

Šī tēma dod jums iespēju pievienot sezonālās cenas istabām. Tam ir atsevišķa emuāra lapa, lai ievietotu saturu par jūsu viesnīcu.

19. Viesnīcā

Viesnīcā

Hotelone ir bezmaksas WordPress tēma viesnīcām un kūrortiem. Tam ir uzlabots administratora panelis, lai pielāgotu visus motīva elementus. Tas tiek piegādāts ar iepriekš izveidotu izkārtojumu jūsu viesnīcas vietnei, lai būtu vieglāk sākt. Tam ir ar widgetizētu kājeni, lai vietnes apakšā pievienotu sociālo mediju ikonas, pakalpojumus un citu. Kājenē varat pievienot arī ceļojuma karti, atrašanās vietu un adresi. Šī tēma atbalsta Elementor veidotāju jūsu lapu noformēšanā.

20. Filoksēnija

Filoksēnija

Philoxenia ir skaista un moderna WordPress viesnīcas tēma. Tam ir visas nepieciešamās funkcijas jūsu viesnīcas vietnē, ieskaitot rezervācijas veidlapu, vairākus satura veidus, attēlu galeriju, lai parādītu viesnīcu numurus, un istabu pārvaldības sistēmu.

Šī tēma piedāvā vietnei pievienotu vietni, pielāgotus logrīkus un krāsu shēmas vietnes iestatīšanai. Tas ir ļoti optimizēts SEO.

21. Viesnīcu greznība

Viesnīcu greznība

Hotel Luxury ir vēl viena bezmaksas WordPress viesnīcas tēma. Tas ļauj profesionāli pārvaldīt tiešsaistes rezervācijas un rezervācijas. Tam ir skaists dizains, lai stilīgi parādītu jūsu viesnīcu izmitināšanu. Šo motīvu ir viegli iestatīt, un to var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

22. Hotelica

Hotelica

Hotelica ir bezmaksas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta viesnīcām, kūrortiem un viesmīlības uzņēmumiem. Tam ir pilna platuma galvenes fona attēls ar pielāgotu logotipu, sveiciena frāzi un navigācijas izvēlni. Varat izmantot šo motīvu, lai izveidotu vietējo viesnīcu direktoriju. Šo motīvu var pielāgot, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku ar tiešo priekšskatījumu.

23. Zermata

Zermata

Zermatt ir ļoti uzlabota un elastīga WordPress tēma viesnīcām, kūrortiem, īres dzīvokļiem, B&B, hosteļi un izmitināšanas uzņēmumi. Tam ir pievilcīgs pilnekrāna fons, lai lietotājiem radītu spēcīgu pirmo iespaidu. Tematiskās funkcijas ietver tiešsaistes rezervācijas veidlapu, laikapstākļu moduli un CTA.

Tam ir bezgalīgas krāsu iespējas, pilnībā pielāgojami izkārtojumi, lapu veidotāji un WooCommerce atbalsts. Zermatt ir viegli uzstādīt, un tas ir optimizēts ātrumam.

24. Klātbūtne

Klātbūtne

Prestige ir moderna WordPress daudzfunkcionālā tēma. To var izmantot, lai ērti izveidotu viesnīcas vai kūrorta vietni. Galveno lapu veidošanai izmanto vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus. Šajā tēmā ir 2 izkārtojumi, lai izveidotu vai nu ievietotu kastīti, vai pilna platuma vietni.

Izmantojot iebūvētās vietņu demonstrācijas, jūs varat ātri sākt darbu un atvērt savas viesnīcas vietni. Motīva iestatīšana ir vienkārša, un to var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

25. Olympus Inn

Olympus Inn

Olympus Inn ir stilīga WordPress tēma viesnīcām, viesmīlības uzņēmumiem, naktsmītnēm un kūrortiem. Tāpat kā visas populārās tēmas šajā sarakstā, tai ir tiešsaistes rezervācijas forma. Šī tēma lieliski darbojas kopā ar visiem obligātajiem WordPress spraudņiem, lai jūsu viesnīcas vietnei pievienotu funkcijas un funkcijas.

Tas atbalsta lapu veidotājus, WooCommerce, RTL valodas un ir pilnībā optimizēts SEO. Olympus Inn darbojas ātrāk nekā citas parastās WordPress tēmas.

26. Egejas kūrorts

Egejas kūrorts

Ja meklējat skaistu un mūsdienīgu WordPress kūrorta tēmu, apskatiet Aegean Resort. Tas nāk ar visām pārsteidzošajām funkcijām, kas jums vajadzīgas, lai izveidotu viesnīcu vai kūrorta vietni. Ievērojamākās funkcijas ir laika apstākļu modulis, tiešsaistes rezervācijas veidlapa, attēlu galerijas, slīdņi un fona video.

Šī tēma ir saderīga ar WPML, kas nozīmē, ka jūs varat viegli izveidot daudzvalodu vietni. Tam ir elastīgas izkārtojuma iespējas, lai izstrādātu jūsu mājas lapu un galvenās lapas.

27. Dzīvoklis

Plakans

Dzīvoklis ir profesionāla daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru var izmantot, lai izveidotu viesnīcas vai kūrorta vietni. Tam ir unikāls plakans izkārtojums ar drosmīgām krāsām un pilnībā pielāgojams, lai pievienotu efektus, animācijas un daudz ko citu. Kopā ar Themify celtnieku tiek izstrādātas jūsu lapas.

Motīvā ir mājas lapas sadaļas, lai parādītu jūsu viesnīcas numurus, klientu atsauksmes, personāla locekļus un ērtības. To ir viegli iestatīt, un to var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

28. Viesnīca Melburnā

Viesnīca Melburnā

Viesnīca Melburna ir bezmaksas un atsaucīga WordPress tēma viesnīcām, kūrortiem un luksusa īres dzīvokļiem. Tam ir vairākas navigācijas izvēlnes atrašanās vietas, attēla slīdnis, sociālo mediju integrācija un daudz kas cits. Tas nāk ar viesnīcu rezervēšanas iespējām, numuru pārvaldību un vairākām papildu funkcijām to apmaksātajā versijā.

29. ViesnīcaMotel

ViesnīcaMotel

HotelMotel ir premium WordPress viesnīcas tēma. Tam ir rezervēšanas sistēma, istabu pārvaldība, emuārs un Instagram logrīks. Tam ir attēlu slīdnis, lai parādītu jūsu viesnīcu iespējas un tuvējās atrakcijas. Šī tēma ir pilnībā pielāgojama un viegli iestatāma.

Tas tiek piegādāts ar pielāgotām krāsām, logrīkiem, fontiem un daudz ko citu. Motīvs atbalsta vietni WooCommerce un tulkojumu, kas ir gatavs jums izveidot vietni savā valodā.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas viesnīcām un kūrortiem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajām WordPress tēmām ceļojumu emuāriem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map