30 labākās WordPress tēmas ceļojumu emuāriem (2020)

WordPress tēmas ceļojumu emuāriem


Vai meklējat labākās WordPress tēmas savam ceļojumu emuāram?

Ja jums patīk ceļot un doties piedzīvojumos, varat izveidot ceļojumu emuāru, dalīties ar stāstiem, kļūt populārs un nopelnīt naudu no rakstītā. Tāpat, ja esat ceļojumu uzņēmuma īpašnieks, ceļojuma vietnes izveidošana ir obligāta jūsu biznesa izaugsmei.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajām WordPress tēmām ceļojumu emuāriem un vietnēm 2020. gadā. Tas ir ekspertu izvēlēts ceļojumu tēmu saraksts, lai jūs varētu justies pārliecināti, izvēloties jebkuru piedāvāto tēmu, lai atvērtu savu ceļojumu vietni..

Ceļojumu emuāra izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir populārākās emuāru veidošanas platformas un vietņu veidotāji šodien tirgū. Miljoniem vietņu, ieskaitot pasaules labākos zīmolus, izmanto WordPress, lai izveidotu savas vietnes un emuārus.

Lai izveidotu ceļojumu emuāru WordPress, jums kopā ar programmatūru WordPress būs nepieciešams domēna vārds un mitināšanas konts. Domēna nosaukums ir jūsu vietnes adrese (URL) tīmeklī, piemēram, Google.com vai IsItWP.com, un tīmekļa mitināšana ir vieta, kur jūsu vietnes saturs un faili tiek glabāti tiešsaistē. Jums vajadzētu izlasīt mūsu rakstu par to, kā izvēlēties emuāra mitināšanu.

Domēna vārds parasti maksā 14,99 USD gadā, un mitināšanas plāns maksā 7,99 USD mēnesī. Tādējādi domēna vārda un mitināšanas kombinētās izmaksas sākumā var būt augstas, īpaši, ja plānojat sākt ar mazu budžetu.

Par laimi jums tas vairs nav jāuztraucas, jo Bluehost piedāvā ekskluzīvu piedāvājumu IsItWP lietotājiem.

izveidot emuāru par bluehost

Tagad jūs varat saņemt WordPress mitināšanu tikai par 2,75 USD mēnesī (60% atlaide no parastās cenas) un bezmaksas domēnu no Bluehost. Turklāt, lai aizsargātu savu domēnu, jūs iegūsit arī bezmaksas SSL sertifikātu.

Kad esat iegādājies savu tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu, varat sākt veidot savu ceļojuma emuāru vai vietni, sekojot mūsu soli pa solim par to, kā sākt emuāru ar WordPress.

Pirms sākat, nepalaidiet garām šo rakstu par labākajiem un populārākajiem WordPress tēmu veikaliem.

Apskatīsim labākās WordPress tēmas ceļojumu emuāriem, kuras varat izmantot savā ceļojumu emuārā vai vietnē.

1. Divi

divi tēma ceļojumu emuāriem

Divi ir spēcīga WordPress tēma, kas ļauj jums izveidot jebkāda veida vietnes, ieskaitot ceļojumu vietni. Tā ir pilnībā atsaucīga ceļojuma tēma, kuras dēļ jūsu vietne izskatās lieliski visu veidu ierīcēs un ekrānos.

Divi ir 2 aromāti: Divi Theme un Divi Builder (spraudnis).

Divi tēma ir vispiemērotākā lietotājiem, kuri vēlas veikt pielāgošanu, izmantojot vienu no tās 100+ pilnu vietnes pakotnēm, kas nāk kopā ar tēmu.

Spraudnis Divi Builder darbojas ar jebkuru motīvu, vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas to izmantot līdztekus citām tēmām.

Divi tēma tiek piegādāta arī ar iebūvētu vilkšanas un nomešanas veidotāju, ar kuru jūs varat viegli izveidot jebkura veida vietnes izkārtojumu, kas jums patīk. Lai izveidotu savu dizainu, varat izmantot 46 jaudīgus satura elementus. Visi šie satura elementi ir ļoti pielāgojami, lai jūs varētu šai tēmai piešķirt savu dizainu.

Ja vēlaties ātri sākt savas vietnes projektu, varat izmantot vienu no 20 iepriekš sagatavotajiem Divi izkārtojumiem, ko piedāvā tēma. Nepalaidiet garām arī šīs ļoti pielāgojamās Divi bērnu tēmas.

2. Soledad

Soledad tēma

Soledad ir vairāku ideju ceļojumu tēma WordPress vietnēm. Tas ir komplektā ar vairāk nekā 1000 slīdņiem un emuāru / žurnālu izkārtojumiem, lai jūs varētu izveidot iespaidīgu ceļojumu vietni lietotājiem.

Bezgalīgai pielāgošanai tēma atbalsta arī lapu redaktora spraudņus, piemēram, Elementor un WP Bakery Page Builder. Tas ir gatavs tulkošanai un ļauj jums izveidot daudzvalodu vietni.

Sāciet darbu ar Soledad šodien!

3. Piedzīvojums

Piedzīvojumu WordPress tēma

Piedzīvojums ir WordPress tēma, kas ir vispiemērotākā Crossfit sporta zālē, ceļotājiem, pētniekiem un piedzīvojumiem. Šī tēma nāk ar modernu, stilīgu dizainu, kas izceļ jūsu saturu.

Piedzīvojuma tēma tiek piegādāta kopā ar mājas lapas veidni, kuru jūs varat izmantot, lai izveidotu dinamisku mājas lapu, izmantojot spraudni Organic Customizer Widgets. Šo spraudni ir izstrādājuši arī Organic Themes, tie paši cilvēki, kas aiz Adventure motīva.

Sāciet ar Piedzīvojumu jau šodien!

4. Izveido bezgalīgo

themify-infinite-wordpress-theme

Themify Infinite ir pilnas lapas stila emuāru tēma ar bezgalīgu ritināšanu. Tas ļauj pievienot emuāra ierakstiem pilna platuma attēlus, kas jūsu emuāram izskatīsies satriecoši. Bezgalīgā ritināšanas funkcija piešķir jūsu emuāram šarmu, jo tas bezgalīgi ielādē saturu, kad lietotāji ritina lapu uz leju.

Papildus bezgalīgai ritināšanai tajā ir lipīga galvene, reklāmkarogu reklāmas vietas, izslīdējami logrīki, WooCommerce atbalsts utt., Lai jūsu emuārs būtu skaists, kā arī jaudīgs. Lai jūs varētu pielāgot dizainu, tam ir lietotājam draudzīgs velciet un nometiet lapu veidotāju. Tātad, priekšpusē varat izveidot jebkuru izkārtojumu ar tiešajiem priekšskatījumiem.

Tēma Themify Infinite piedāvā bezgalīgas iespējas bloga izveidošanai. Izmantojot šo motīvu, varat izveidot pilnvērtīgu un brīnišķīgu ceļojumu emuāru.

Izlasiet visu mūsu Themify Infinite pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Infinite šodien!

5. Tropicana

Tropicana

Tropicana ir skaista WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta ceļojumu emuāriem, ceļotājiem, dabas emuāru autoriem, ceļojumu fotogrāfiem un salu klejotājiem. Motīvs piedāvā dabiskas un pievilcīgas krāsas, kas iespaido lietotājus, pirmoreiz apskatot jūsu vietni.

Tam ir 1 un 2 lapu režīms. Tam ir pilna platuma attēla slīdnis ar tekstu un aicinājuma uz darbību pogu mājas lapā. Galvenes sadaļā varat arī pievienot sociālās ikonas, meklēšanas joslu, pielāgotu logotipu un divkāršu navigācijas izvēlni.

Tropicana tēma tiek integrēta ar tādiem populāriem WordPress spraudņiem kā WooCommerce, WPForms, un vēl. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotājus, piemēram, SiteOrigin, lai izveidotu profesionālas galvenās lapas, emuāru lapas un citas pielāgotas lapas jūsu vietnē.

Sāciet darbu ar Tropicana šodien!

6. Themify Peak

themify-peak-theme

Themify Peak ir mūra stila WordPress tēma, kas piemērota emuāriem, portfeļiem, žurnāliem un fotografēšanas vietnēm. Motīvs parāda jūsu ziņas režģa dizainā, kas labi pielāgojas jebkuram ekrāna izmēram vai ierīcei. Jūs varat izvēlēties opciju automātiskā flīze, lai motīvs automātiski ģenerētu mūra režģi vai katrai kategorijai iestatītu pielāgotu flīžu izmēru.

Motīvā ir iekļauta izvēles mega izvēlne, dažādi pastu izkārtojumi, izbīdāmi logrīki, portfeļa pasta tips, WooCommerce atbalsts un vēl daudz vairāk. Tam ir viena klikšķa demonstrācijas importēšanas opcija un gatavas importēšanai demonstrācijas demonstrācijas dažādās ādās. Tāpēc jūs varat izvēlēties apvalku, instalēt to savā vietnē un ātri sākt savu emuāru.

Themify Peak tēma nāk ar jaudīgo Themify Builder lapu veidotāju spraudni, kas palīdz izveidot jebkuru izkārtojumu, nepieskaroties vienai koda rindai. Tas ļauj pielāgot gandrīz visu, vienkārši velkot un nometot, un izmantojot reāllaika tiešraidē pieejamus priekšskatījumus.

Izlasiet mūsu pilnīgo Themify Peak pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Peak šodien!

7. Ceļotājs

ceļotājs-wp-tēma

Ceļotājs ir skaista WordPress emuāra tēma ceļojumu blogeriem, fotogrāfiem un stāstniekiem. Tam ir vienkāršs un elegants režģa stila emuāra izkārtojums, lai acumirklīgā veidā parādītu savus fotoattēlus un saturu.

Motīva komplektācijā ir iebūvēta Instagram plūsmas displeja opcija, lai pēdējās Instagram fotogrāfijas parādītu kājenē un sānjoslās. Ja jums patīk koplietot savus ceļojuma fotoattēlus vietnē Instagram, šī funkcija ļauj savienot savu Instagram ar savu WordPress emuāru un parādīt savus fotoattēlus.

Ceļotāja tēmā tiek izmantots vietējais WordPress pielāgošanas rīks, kas ļauj ērti veidot emuāru. Lai pielāgotu motīva opcijas, jums nav jāizmanto viena koda rinda. Un jūs redzēsit visu, ko esat mainījis reāllaikā.

Sāciet darbu ar ceļotāju jau šodien!

8. GuCherry

GuCherry

GuCherry ir lieliska WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta ceļojumu blogeriem, ceļojumu fotogrāfiem, tūrisma uzņēmumiem un piedzīvojumu meklētājiem. Tas ir lieliski piemērots arī svētku plānotājiem, dzīvesveida emuāru autoriem, ziņu un žurnālu vietnēm, kā arī modes emuāriem.

Motīva komplektācijā ir labi izstrādāti pielāgoti logrīki, uzkrītošs reklāmkarogs, attēla slīdnis, reklāmas vieta un sociālo mediju ikonas. Tam ir viena klikšķa demonstrācijas importēšana, lai ātri un ērti atvērtu jūsu vietni. Jūs varat aizstāt tekstu ar savu saturu un sākt ar dažiem klikšķiem.

GuCherry ir pilnībā atsaucīga WordPress tēma. Tas atbalsta RTL valodas un ir optimizēts SEO.

Sāciet darbu ar GuCherry šodien!

9. Gema

gema-wordpres-tēma

Gema ir stilīga un drosmīga WordPress emuāra tēma, lai izveidotu aizraujošu ceļojumu emuāru. Tēma ir vislabāk piemērota gudriem ceļotājiem, dzīvesveida blogeriem, fotogrāfiem, literāriem sapņotājiem un citiem radošiem cilvēkiem. Tas ļauj jums parādīt savus WordPress ziņojumus treknā mūra stilā.

Motīvs ir vienkāršs un ērti lietojams, tāpēc varat to personalizēt, nerakstot nevienu kodu. Tam ir lietotājam draudzīgs pielāgošanas rīks, no kura varat ērti mainīt vietnes izskatu un funkcionalitāti. Izmantojot reāllaika tiešraides priekšskatījumus, varat mainīt tā krāsas, fontus un gandrīz visu pārējo.

Gema tēma ir pilnībā atsaucīga un gatava mobilajām ierīcēm, tāpēc tā vienmērīgi un efektīvi darbojas jebkurā ierīcē un ekrānā.

Sāciet darbu ar Gema šodien!

10. Travels

Travels

Trawell ir premium WordPress tēma ceļojumu blogeriem, tūrisma uzņēmumiem, piedzīvojumu meklētājiem un ceļojumu žurnāliem. Tam ir pievilcīgs video fons, kas jūsu vietnei piešķir atšķirīgu izskatu. Šī tēma ir lieliski piemērota ceļotājiem, kuri, izmantojot karti, vēlas parādīt kopējo apmeklēto valstu un kontinentu skaitu.

Tam ir pievienota lipīga navigācija, karuseļa slīdnis, attēla optimizācija un daudz kas cits. Tas ir savietojams ar lielāko daļu vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, tāpēc savā vietnē varat pielāgot izkārtojumus un izveidot unikālas galvenās lapas..

Trawell piedāvā vairākas reklāmas vietu zonas, kurās varat izvietot reklāmkarogu reklāmas, lai gūtu peļņu no savas vietnes. Tam ir uzlabots motīvu opciju panelis, kas ļauj pielāgot visus vietnes elementus.

Sāciet darbu ar Travelu šodien!

11. Kamera

kamera-WordPress-tēma

Kamera ir lieliska tēma kaislīgiem fotogrāfiem. Ja jums patīk ceļot uz aizraujošām vietām visā pasaulē un fotografēt apdullinātās ainavas, kamera ir pareizā jūsu emuāra tēma. Šī tēma ļauj jums graciozi parādīt savus fotoattēlus un pat iekļaut stāstus par tiem.

Motīvam ir uzmanības novēršanas un elegants dizains, kas prasmīgi izceļ jūsu ceļojuma fotoattēlus. Navigācijai, sociālajām saitēm un vairākiem logrīkiem varat pievienot izbīdāmu sānjoslu, tāpēc galvenā uzmanība vienmēr tiek pievērsta jūsu saturam..

Kameras tēma ir paredzēta, lai tā būtu piemērota visiem ekrāniem un ierīcēm. Tas ir arī SEO un ātrums, kas optimizēts, lai nodrošinātu jūsu emuāra labu klātbūtni meklēšanas rezultātos.

Sāciet darbu ar kameru šodien!

12. Ultra

īpaši motīvu fotogrāfija

Ultra ir ļoti jaudīga un elastīga daudzfunkcionāla WordPress tēma. Šo motīvu varat izmantot, lai izveidotu ceļojumu vietni, ceļojumu emuāru, ceļotāju portfeli, fotografēšanu, e-komerciju, Crossfit sporta zāli vai pasākumu un konferenču vietni. Šai tēmai ir vairākas iepriekš izveidotas demonstrācijas vietnes un ādas, kuras varat importēt WordPress ar vienu klikšķi un ātri uzsākt jauno vietni vai emuāru.

Turklāt tas piedāvā 60+ iepriekš izstrādātus izkārtojumus, kurus varat importēt un izmantot ar nelielu pielāgošanu. Pirmkārt, tam ir populārā lapu veidotāju spraudņa Themify Builder spēks. Tādējādi jūs varat viegli izveidot jebkuru izkārtojumu, izmantojot vienkāršo velciet un nometot veidotāju.

Lai jūs varētu izveidot pilnīgu ceļojumu vietni, tai ir iespējas pievienot Google Maps, cenu tabulu, kontaktu veidlapas, laika skalu, attēlu galeriju, slīdņus, audio failus, atpakaļskaitīšanas taimeri utt.. Ir arī vairāk nekā 16 galvenes stili, vairākas galvenes. fona opcijas, plaša tipogrāfijas izvēle, pielāgojamas krāsas un daudzas citas noderīgas funkcijas.

Sāciet darbu ar Ultra šodien!

13. Zermata

zermatt-wordpress-theme

Zermatt ir lieliska WordPress tēma, lai izveidotu ceļojumu aģentūru, viesnīcu, restorānu vai jebkura cita veida uzņēmējdarbības vietni. Tajā ir mājas lapa, kuru velciet un nometiet un kuru varat pielāgot, izmantojot dažādus pielāgotos logrīkus. Tam ir izvēles integrētais laikapstākļu modulis, ar kuru jūs varat informēt vietnes apmeklētājus par laikapstākļiem jūsu reģionā (vai apgabalā, kurā viņi plāno ceļot).

Tēmai ir integrēta rezervācijas pieprasījuma veidlapa, lai apmeklētāji varētu rezervēt ceļojuma paketi nākamajām brīvdienām. Turklāt varat pievienot skaistas galerijas, lai parādītu savas satriecošās fotogrāfijas.

Šī tēma atbalsta populāros lapu veidotāju spraudņus, tostarp Divi Builder, Elementor un Brizy. Jūs varat izvēlēties vienu no tiem un vizuāli pielāgot savu vietni no priekšpuses. Tas ir pilnībā atsaucīgs un gatavs tīklenes tīklam.

Sāciet darbu ar Zermatt šodien!

14. Kritums

kritums-WordPress-emuārs-tēma

Fall ir eleganta mūra stila emuāru veidošanas tēma WordPress. Tas ir izveidots, lai lietotājiem piedāvātu lasīšanas traucējumus. Var pievienot pilna platuma attēlotos attēlus un pievilcīgi demonstrēt savas fotogrāfijas. Turklāt emuāra ziņās varat pievienot attēlus un videoklipus.

Fall tēmai ir lieliska noklusējuma tipogrāfija, kā arī pilnīgas tipogrāfijas pielāgošanas iespējas. Varat rediģēt fonta krāsas, burtu izmērus, svaru, līnijas augstumu un izmantot arī Google Fonts. Tam ir arī citas logotipa un favona pielāgošanas iespējas, foni, krāsas un daudz kas cits. Visas iespējas var viegli pielāgot, nerakstot nevienu kodu.

Kritums ir 100% atsaucīga tēma, kas garantē vienlīdz lielisku izskatu visās ierīcēs, ieskaitot maza ekrāna ierīces.

Sāciet ar Fall šodien!

15. Themify Landing

themify-loss-theme

Themify Landing ir atsaucīga WordPress galvenās lapas tēma, kas noderīga, lai izveidotu ceļojumu biznesa galveno lapu vai ceļotāju portfeļa vietni. Tam ir lielisks dizains, kas nekad neatstāj iespaidu uz lietotājiem, kas nāk no jūsu e-pasta vai sociālo mediju kampaņām. Tas palīdz palielināt jūsu abonentu skaitu, sociālo mediju sekotāju skaitu un kopējo vietnes datplūsmu.

Motīva komplektācijā ir 25+ iepriekš izstrādāti izkārtojumi, kurus varat instalēt WordPress ar vienu klikšķi un izmantot savā vietnē. Kad esat instalējis izkārtojumu, varat to pielāgot savam saturam un izmantot to kā savu.

Tam ir opcija “Portfolio”, lai parādītu savus portfeļus ar skaistiem mūra attēlu izkārtojumiem. Lai pievienotu savus ceļojumu biznesa pasākumus, tam ir notikumu ziņas veida opcijas ar atrašanās vietas Google Maps skatu. Tā ir lieliska tēma ceļojumu vietņu izveidošanai.

Izlasiet visu mūsu Themify Landing pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Landing jau šodien!

16. Themify Elegant

themify-elegant-theme

Themify Elegant ir, kā jūs varētu gaidīt, eleganta WordPress tēma, ko izveidojis Themify. Tā ir minimālistiska tēma ar māksliniecisku dizainu, kas ir piemērota radošiem cilvēkiem, ieskaitot ceļotājus, fotogrāfus, gleznotājus un mūziķus. Motīvs izceļ tās foršo tipogrāfiju un satriecošo vizuālo noformējumu, kas lieliski izskatās visās ierīcēs.

Šai tēmai ir profesionāli izstrādāti portfeļa un komandas pastu veidi, jauna attēlu filtra funkcija, mūra un režģa izkārtojumi utt., Lai jūs varētu skaisti pievienot un parādīt savu saturu. Vietnes noformēšanai tajā jau ir ērti izmantots vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs. Jūs varat viegli vilkt un nomest moduļus un izveidot jebkuru nepieciešamo izkārtojumu.

Themify Elegant piedāvā 6 alternatīvas krāsu ādas, kas ļauj ar vienu klikšķi mainīt vietnes kopējo izskatu. Motīvs atbalsta WooCommerce spraudni, lai jūs varētu viegli izveidot veikala lapu.

Izlasiet visu mūsu Themify Elegant pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Elegant šodien!

17. OceanWP

oceanwp-tēmas-ceļojuma demonstrācija

OceanWP piedāvā brīnišķīgu iespēju un funkcionalitātes jūru, kas dod jums iespēju izveidot jebkuru vietni, kuru vēlaties. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot ceļojumu biznesa vietnei, emuāram, galvenajai lapai un vienas lapas WordPress vietnei.

Motīvs ir savietojams ar jebkuru no populārajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem, ieskaitot Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi Builder un Brizy. Tāpēc jūs varat izveidot gandrīz jebkura veida izkārtojumu, kuru vēlaties. Tas atbalsta arī WooCommerce un citus galvenos WordPress spraudņus, lai jūs varētu pievienot jebkuru vēlamo funkcionalitāti un pat izveidot tiešsaistes veikalu.

Ja esat iesācējs, kurš meklē vieglu risinājumu, varat instalēt vienu no tā radošajiem demonstrējumiem un izmantot to savā vietnē.

Sāciet darbu ar OceanWP šodien!

18. Ceļojumu žurnāls

ceļojums-žurnāls-WordPress-tēma

Ceļojumu žurnāls ir bezmaksas atsaucīga WordPress ceļojuma tēma. Tam ir vienkāršs un tīrs dizains ar funkcijām un funkcijām, kas jums būs nepieciešamas biznesa vietnei. Tam ir WP Travel spraudņa spēks, kas ļauj pievienot ceļojuma paketes, rezervācijas sistēmu, norēķinu iespējas, kartes un daudz ko citu..

Tādējādi ceļojumu žurnāla tēma ir piemērota ceļojumu aģentūrām, viesnīcām un kūrortiem, tūrisma operatoriem vai ikvienam, kas piedāvā ceļojumu pakalpojumus.

Ceļojumu žurnāla tēma ir lietotājam draudzīga un viegli pielāgojama. Tam ir iebūvēts WordPress Live Customizer, kas ļauj personalizēt vietnes izskatu un rediģēt funkcijas ar reāllaika tiešajiem priekšskatījumiem..

Sāciet ar ceļojumu žurnālu jau šodien!

19. Piezīmju žurnāls

noteblog-wp-blog-theme

Noteblog ir vienkārša, bezmaksas WordPress emuāra tēma, kas lieliski piemērota ceļojumu vai personīgā emuāra izveidošanai. Tam ir tīkla stila emuāra izkārtojums, lai parādītu savus rakstus un fotogrāfijas. Tā ir SEO optimizēta tēma, kas padara jūsu emuāru labāku redzamību un rangu meklēšanas rezultātos.

Šī tēma ļauj pievienot emuāram Google AdSense, kā arī saistītās saites, lai nopelnītu novirzīšanas ienākumus. Tā patīkamā tipogrāfija un lasītājiem draudzīgais dizains ir lieliski piemērots, lai lasītāji būtu saistoši un priecīgi.

Turklāt tam ir pielāgoti logrīki, galvenes attēls, logotipa un iecienītākās opcijas utt., Lai jūsu emuārs izskatās unikāls. Tā ir pilnībā atsaucīga tēma, lai jūsu emuārs vienmērīgi ielādētos visās ierīcēs.

Sāciet darbu ar Noteblog šodien!

20. TourPress

tourpress-wordpress-travel-theme

TourPress ir premium WordPress ceļojumu tēma, kas piemērota ceļojumu uzņēmumiem, piemēram, ceļojumu aģentūrām. Šī tēma ļauj izsmalcināti sniegt visu būtisko informāciju par jūsu biznesu un visu, kas lietotājiem jāzina.

TourPress tēmā ir vienkāršas iespējas izveidot ceļojumu paketes potenciālajiem klientiem, pievienot ceļojuma rezervēšanas veidlapas un pievienot ceļojuma meklēšanas funkcionalitāti, pamatojoties uz galamērķi, veidu, mēnesi un cenu. Jūs varat parādīt tūres paketes sarakstā, režģī, galerijā vai citos stilos. Turklāt tam ir stilīgs emuāra izkārtojums, lai dalītos ar jūsu ceļojuma veiksmes stāstiem.

Šajā motīvā ir iekļauts viena klikšķa demonstrācijas importēšana, lai jūs varētu instalēt motīva demonstrāciju WordPress un ātri sākt savu ceļojuma vietni..

Sāciet darbu ar TourPress jau šodien!

21. Goto

goto-wordpress-travel-theme

Goto ir ar funkcijām bagāta tūre un ceļojumu WordPress tēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu ceļojumu vietni. Tam ir plašs jaudīgu iespēju un funkcionalitātes klāsts.

Tam ir iebūvēta ceļojumu rezervēšanas opcija, kas ļauj pievienot rezervācijas veidlapu vietnes sākumlapā, lai lietotājiem būtu ērti rezervēt. Ir 3 unikālas iepriekš definētas mājas lapas un vairāki iekšējo lapu izkārtojumi. Tam ir skaisti dizainparaugi tūristu sarakstiem, tūres režģiem, vienreizējiem ceļojumiem, galamērķiem, kontaktu lapām un emuāram.

Turklāt tajā ir arī ekskursiju pārskatīšanas sistēma, kas ļauj jūsu klientiem novērtēt nesen pabeigto ceļojumu. Šī funkcija palīdz jūsu potenciālajiem klientiem izvēlēties labāko ceļojumu.

Sāciet ar Goto šodien!

22. Klejotāji

klejotāji-WordPress-ceļojums-tēma

Wanderers ir piedzīvojumu tēma ceļojumu un tūrisma vietnēs. Motīvam ir estētiski skaists dizains, kas noteikti atstāj iespaidu tiešsaistes klejotājiem, kuri meklē aizraujošus ceļojumu mērķus, kurus izpētīt. Tam ir pilns funkciju klāsts, kas ļauj jums izveidot visaptverošu ceļojumu biznesa vietni.

Tas ļauj jums pievienot satriecošus attēlu un video slīdņus ar intriģējošu ziņojumu, lai uzaicinātu lietotājus pievienoties ekskursijai. Tam ir iebūvēta rezervēšanas funkcionalitāte, PayPal integrācija, lai pieņemtu maksājumus, pielāgoti pastu veidi galamērķiem un ekskursijām, kā arī vairākas citas noderīgas funkcijas. Turklāt tur ir īsie kodi tūristu sarakstiem, tūres attēlu karuselis, ekskursiju filtrs, klientu karuselis utt..

Wanderers ir viena klikšķa demonstrācijas importēšanai gatava tēma, lai jūs varētu importēt motīva demonstrācijas saturu ar burtiski vienu klikšķi, pielāgot to savam saturam un publicēt vietni.

Sāciet darbu ar Wanderers šodien!

23. Grandiozā tūre

lielā tūre-WordPress tēma

Grand Tour ir skaista WordPress tēma grandiozas tūres un ceļojumu vietnes izveidošanai. Tā ir viena no vislabāk pārdotajām ceļojumu tēmām ThemeForest tēmu tirgū. Tam ir brīnišķīgs un reklāmguvumiem optimizēts dizains, lai vairāk lietotāju pārvērstos par klientiem.

Motīvs ļauj jums pievienot noteiktus ceļojuma mērķus, elegantu ceļojumu galeriju, tūres video priekšskatījumus, dažādas rezervēšanas iespējas, vairākas maksājuma iespējas, kupona kodus un atlaides, ceļojuma meklēšanu utt. Visas šīs iespējas palīdzēs jums izveidot pilnīgu ceļojumu un ceļojumu vietne.

Motīvam ir vairākas iepriekš izveidotas demonstrācijas vietnes, kuras varat importēt WordPress ar vienu klikšķi, pielāgot un uzreiz izveidot savu vietni gatavu..

Sāciet darbu ar Grand Tour šodien!

24. Ceļojumu dienasgrāmatas

ceļojuma dienasgrāmatas-WordPress tēma

Ceļojumu dienasgrāmatas ir bezmaksas atsaucīga WordPress tēma, kas piemērota ceļojumu blogeriem. Tas ļauj jums skaisti uzrādīt ceļojuma dienasgrāmatas cilvēkiem un iedvesmot viņus. Tajā ir pielāgots mājas lapas dizains ar e-pasta abonēšanas veidlapu, jaunākās ziņas, populārākās ziņas un piedāvātā sadaļa, lai pievienotu logotipus un aicinājumu uz darbību.

Šajā tēmā ir pielāgota logotipa opcija, kājenes logrīku apgabals, 4 pielāgoti logrīki, bērnu motīvu atbalsts, sānjoslas opcijas un vēl daudz vairāk, lai jūs varētu pielāgot savu vietni. Jūs varat viegli integrēt sociālo mediju tīklus un iespējot sociālo apmaiņu.

Ceļojuma dienasgrāmatu tēma ir SEO un optimizēts ātrums, lai ļautu jūsu emuāram labāk ierindoties meklēšanas rezultātos un uzlabotu lietotāju pieredzi.

Sāciet darbu ar Ceļojumu dienasgrāmatām jau šodien!

25. Pagalms

pagalms-WordPress-ceļojums-tēma

Courtyard ir vēl viena bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta maziem ar pakalpojumiem saistītiem uzņēmumiem, piemēram, viesnīcai, ceļojumu aģentūrai vai tūrisma firmai. Tam ir varoņa slīdnis ar rezervēšanas iespējām, lai lietotāji varētu rezervēt viesnīcu un sākt savas brīvdienas. Izmantojot iebūvēto logrīku, jūs varat parādīt savus 5 visjaunākos tūrisma paketes režģī ar dažādiem fona stiliem.

Līdzīgi tam ir arī logrīks Atsauksmes, lai parādītu, ko klienti saka par jūsu pakalpojumiem. Attēlu galerijas logrīks ļauj jums parādīt aizraujošas fotogrāfijas no jūsu ceļojuma galamērķiem, lai pārsteigtu savus nākamos klientus.

Šī tēma ir saderīga ar WooCommerce, tāpēc varat viegli pievienot veikala lapu un iespējot e-komercijas darījumus.

Sāciet darbu Courtyard šodien!

26. Izplatīts

izplatīta-WordPress-ceļojuma-tēma

Izplatītā ir profesionāla WordPress ceļojuma tēma ar daudzām funkcijām un funkcijām, lai izveidotu ceļojumu vietni. Izstrādāts, paturot prātā ceļojumu un tūrisma uzņēmējus, tam ir tīrs un elegants dizains.

Izplatītā tēma ļauj jums parādīt savus labākos ceļojuma mērķus, īpašos piedāvājumus, jaunākās ziņas, klientu atsauksmes, fotogalerijas un visu pārējo, kas jums nepieciešams ceļojumu vietnē. Katru no šīm sadaļām bez piepūles var pielāgot, izmantojot motīvu pielāgošanas ierīci.

Šī tēma ir pilnībā atsaucīga un ir gatava tīklam. Tādēļ jūsu ceļojuma vietne izskatīsies lieliski visu veidu ierīcēs un ekrānos.

Sāciet darbu ar Prevalent šodien!

27. Mesmerize

mesmerize-wordpress-theme-travel-demo

Mesmerize ir ļoti elastīga daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot jebkurai vietnei, ieskaitot ceļojumu aģentūras vietni, emuāru, restorānu, mobilo lietotni un programmatūru vai e-komercijas vietni. Tam ir jaudīgs tiešais redaktors, kas ļauj rediģēt tekstu, attēlus, krāsas, pievienot elementus un pilnībā pielāgot lapas izkārtojumu ar reāllaika tiešajiem priekšskatījumiem.

Kā norāda nosaukums, Mesmerize piedāvā patiesi aizraujošu vietņu veidošanas pieredzi. Ir vairākas lietošanai gatavas motīvu demonstrācijas un 100+ iepriekš izveidoti bloki, kurus varat izmantot, lai ātri izveidotu skaistas lapas.

Izmantojot Mesmerize, jūs varat izmantot Font Awesome ikonas, Google Fonts, Google Maps, foto galerijas un daudz ko citu. Tā ir lieliska tēma, kuru ir vērts izmēģināt jaunajā ceļojumu vietnē.

Sāciet darbu ar Mesmerize šodien!

28. Kale

kale-wordpress-theme

Kale ir vienkārša un eleganta WordPress emuāru tēma, ko var izmantot ceļojumu, ēdienu, modes vietņu un personīgo emuāru veidošanai. Tam ir vienkāršs un bez jucekļa dizains, kas lietotāju acīm izskatās patīkami. Tā ir SEO optimizēta tēma, tāpēc jūsu emuāra saturs meklēšanas rezultātos tiks labāk novērtēts.

Savā emuārā varat izmantot teksta vai attēla logotipu, izvēlēties fona krāsu vai pievienot fona attēlu, pievienot vairākas sānjoslas, sociālo mediju izvēlnes un daudz ko citu. Tas ļauj jums pievienot galvenajā lapā piedāvātās ziņas un pirmās lapas izceltās ziņas, lai koncentrētos uz aizraujošākajiem ceļojumu stāstiem un ceļojuma fotogrāfijām.

Kale tēma ir pilnībā atsaucīga, tāpēc jūsu emuārs izskatīsies lieliski visās ierīcēs neatkarīgi no ekrāna lieluma un izšķirtspējas. Tā ir lieliska jūsu ceļojumu emuāra tēma.

Sāciet ar Kale šodien!

29. Ceļojuma ceļš

ceļojuma veids-wp-emuāra tēma

Ceļošanas ceļš ir pilnībā atsaucīga, funkcijām bagāta WordPress tēma ceļojumu biznesa vietnēm. Tam ir daudz iespēju pievienot un parādīt dažādus ceļojuma mērķus vai ceļojumu paketes, ko piedāvā jūsu ceļojumu aģentūra. Izmantojot šo tēmu, varat pievilcīgi prezentēt savus ceļojumu pakalpojumus.

Motīvam ir ērti lietojamas opcijas portfelim, pakalpojumiem, galerijai, emuāram, atsauksmju lapai, komandas lapai, rezervācijas veidlapām utt. Tam ir arī pilnīgs WooCommerce spraudņa atbalsts, lai jūs viegli varētu izveidot veikala lapu savā vietne.

Tam ir arī uzlabotas logotipa iespējas, pielāgotas sānjoslas zonas, izkārtojuma vadīklas, rīvmaize, neierobežots papildinājums utt. Travel Way ir ideāla tēma pilnīgas ceļojumu biznesa vietnes izveidošanai..

Sāciet darbu ar Travel Way jau šodien!

30. CityLogic

pilsētas loģika

CityLogic ir bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota ceļojumiem, biznesam, emuāriem un tiešsaistes portfeļa vietnēm. Motīvam ir caurspīdīga galvene, kas nodrošina elegantu izskatu. Tam ir arī iespēja pievienot statisku attēlu vai attēla slīdni mājaslapai. Lai pievienotu attēla slīdni, varat izmantot iebūvēto motīvu slīdni vai jebkuru trešo personu slīdņa spraudni.

CityLogic tēma labi darbojas ar tādiem populāriem spraudņiem kā WPForms, WooCommerce un Elementor, kā arī SiteOrigin Page Builder. Varat instalēt Elementor vai SiteOrigin Page Builder un izveidot savu vietni, izmantojot to vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja opcijas..

Motīvā ir vairākas lapu veidnes, vairāki emuāru izkārtojumi, kontaktu lapa, veikala lapa, vietnes meklēšanas opcija utt. Varat tos izmantot, ērti konfigurēt viņu iestatījumus un ātri izveidot pilna satura emuāru.

Sāciet darbu ar CityLogic šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast labākās WordPress tēmas ceļojumu emuāriem.

Jūs varat arī apskatīt mūsu izvēlēto labāko WordPress nekustamā īpašuma tēmu un lēto premium WordPress motīvu sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map