35 labākie WordPress tēmu veikali, lai iegādātos perfektu tēmu

Labākie WordPress tēmu veikali


Vai jūs meklējat labākos WordPress tēmu veikalus, lai jūsu vietnei iegādātos pievilcīgu tēmu?

Tirgū ir bezgalīgi WordPress tēmu veikali, kas piedāvā dažāda veida izkārtojumus un dizainus. Bet, ja jūs meklējat tēmu, kas jūsu vietnei patiešām der kā cimds, tad vissvarīgākie faktori, kas jāņem vērā, izpētot tēmu uzņēmumu, ir niša, funkcijas, pielāgošanas iespējas un elastība.

Mēs arī izveidojām labāko WordPress motīvu sarakstu, kurus varat izmantot savā vietnē. Pārbaudiet tos!

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem labākajiem WordPress tēmu veikaliem, lai jūsu vietnei iegādātos perfektu motīvu.

1. StudioPress

StudioPress

StudioPress ir populārs WordPress tēmu veikals ar daudzām skaistām premium tēmām. Visas viņu tēmas iekļautas Genesis ietvarā, kas padara tās jaudīgas un elastīgas attiecībā uz funkcijām. Genesis motīvu ietvars ir ārkārtīgi populārs WordPress dizaineru un izstrādātāju vidū attiecībā uz tā uzticamību, funkcionalitāti un augstiem standartiem.

Motīvu veikalā ir iekļauti visu veidu WordPress motīvi: trešo pušu izstrādātāju bērnu motīvi, komerciālas tēmas un daudz kas cits. StudioPress pārliecinās, ka visu pieejamo motīvu kvalitāte ir visaugstākā līmeņa.

StudioPress iegādājās WP Engine, pasaulē populārākais un viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem. Ja savā vietnē izvēlēsities WP Engine mitināšanu, jūs saņemsit visas StudioPress tēmas bez maksas.

Padoms: IsItWP lietotāji saņems arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine.

Cena: Atsevišķa tēma maksā 129 USD, ieskaitot Genesis tēmas ietvaru. Ja vēlaties iegādāties visas viņu tēmas paketē, tas maksā 499,95 USD.

2. Eleganti motīvi

Elegants motīvi

Elegant Themes ir lielisks WordPress tēmu uzņēmums. Viņi piedāvā daudzfunkcionālas WordPress tēmas, kas izveidotas, lai izveidotu ļoti dažādas vietnes. Viņu motīvi ir papildināti ar Divi Builder – ļoti elastīgu velciet un nometiet veidotāju, lai izstrādātu jūsu vietnes lapas.

Jūs varat izmantot motīvu Elegant Themes Divi kā vecāku motīvu daudzām no Divi bērnu tēmām. Tā ir spēcīga tēma ar simtiem globāla satura elementu, funkciju un moduļu. Nepalaidiet garām arī Divi izkārtojumu un atbalstīto motīvu pārbaudi.

Cena: Par 89 ASV dolāriem jūs varat piekļūt visām viņu WordPress tēmām, ieskaitot 1 gada atbalstu un atjauninājumus. Ja vēlaties visu mūžu piekļūt visām viņu tēmām un spraudņiem, tas maksā 249 USD (atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti arī visu mūžu).

3. Themify

Themify

Themify ir labi pazīstams mūsdienu WordPress tēmu veikals ar vairākām universālām tēmām. Tāpat kā citiem populāriem tēmu uzņēmumiem, arī viņiem ir savs vilkšanas un noņemšanas veidotājs, lai ērti izstrādātu lapas. Themify Builder piegādā ar lielāko daļu Themify tēmu.

Visas viņu motīvi ir skaisti izstrādāti ar noderīgām funkcijām un vienkāršu motīvu opciju paneli, lai rediģētu jūsu vietni. Themify dod jums iespēju pielāgot visu tēmu.

Cena: Vienas tēmas (komplektā ar bezmaksas tēmu) izmaksas sākas no 49 USD. Jūs varat saņemt visas viņu tēmas ar mūža piekļuvi par 249 USD.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir WordPress tēmu uzņēmums ar stilīgām, bezmaksas tēmu demonstrācijām, kas paredzētas jebkuras vietnes izveidošanai. Sākot no restorāna vietnes līdz tiešsaistes veikalam, viņi piedāvā daudzfunkcionālus izkārtojumus, kas optimizēti SEO un ātruma izpildei.

Visas OceanWP motīvu demonstrācijas ir sagatavotas e-komercijai un var tikt integrētas ar populārākajiem WordPress pakalpojumiem. Varat arī izveidot daudzvalodu vietni ar OceanWP tēmām.

Cena: Motīvu demonstrācijas ir bezmaksas. Varat arī izmantot to premium paplašinājumu paketi, lai motīvam pievienotu jaudīgas funkcijas.

5. Astra WordPress motīvi

Astra

Astra ir pieejamu WordPress tēmu kompānija, kas piedāvā tēmu komplektu ar augstākās klases sākuma vietnēm un funkcijām. Tā ir stilīga, viegla un ātri izpildāma tēma. Motīvu var arī pilnībā pielāgot, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku. Iesācējiem draudzīga ir iestatīšana un būvēšana lapu veidotājiem, lai ātri izveidotu lapas.

Tam ir iepriekš izveidotas vietnes visu veidu biznesa nišām. Motīvā ir skaistas krāsas, izteiksmīga tipogrāfija, izkārtojuma iespējas un daudz kas cits. Varat izmantot Astra WordPress motīvu, lai nekavējoties sāktu darbu.

Cena: Tam ir 3 paketes, un sākuma izmaksas ir 59 ASV dolāri ar vairāk nekā 20 sākuma vietnēm. Jūs varat saņemt pilnu produktu paketi ar mūža piekļuvi visām viņu funkcijām un atjauninājumiem par 699 ASV dolāriem.

6. TeslaTēmas

TeslaTēmas

TeslaThemes ir plaša modernu, skaistu WordPress tēmu kolekcija. Viņu motīvi ir gatavi e-komercijai, un tos var izmantot personīgajos emuāros, biznesa vietnēs, tiešsaistes veikalos utt.

Viņi koncentrējas uz stilu, lai piesaistītu lietotājus ar paralaksa fonu, animācijām, skaistu tipogrāfiju un krāsām. Lai iestatītu un sāktu darbu, varat izlasīt viņu motīvu dokumentāciju.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 58 USD. Vai arī jūs varat visu mūžu piekļūt visām viņu tēmām par 299 ASV dolāriem.

7. CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter piedāvā lielu daudzfunkcionālu WordPress motīvu kolekciju. Viņu tēmas ir sadalītas kategorijās, piemēram, emuāru veidošana, žurnāli, bizness, ziņas un viesnīcas. CSSIgniter motīvi ir populāri to elastības un izturības dēļ.

Varat izmantot viņu motīvus, lai izveidotu tiešsaistes veikalu. Visas viņu tēmas ir lapas veidotājam draudzīgas un atbalsta tulkojumus.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 49 USD. Vai arī jūs varat iegūt visas viņu tēmas un resursus ar mūža ieguldījumu USD 249 vērtībā.

8. WPZoom

WPZoom

WPZoom ir vēl viens populārs WordPress tēmu uzņēmums ar skaistām tēmām un veidnēm. Viņi piedāvā žurnālu, video, portfeļa, emuāru veidošanas un biznesa vietņu tēmas. Viņiem ir jaudīgs iebūvēts ietvars, lai pievienotu funkcijas un dizaina lapas.

Vislabākā ir viņu dokumentācija, kas palīdz iepazīties ar katras motīva funkcijām. Tādā veidā jūs varat viegli izlemt, kura tēma jums ir vispiemērotākā.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir 69 USD. Jūs varat saņemt visas viņu tēmas par 99 USD.

9. Gutenshop

Gutenshop

Gutenshop ir stilīga e-komercijas tēma, izmantojot Superb WordPress Motīvi. Tajā ir Google Fonts, pielāgoti logrīki, galvenās lapas veidnes, pilna platuma veidnes, navigācijas izvēlne un daudz kas cits.

Motīvs ir saderīgs ar Instagram Feed spraudni, kontaktinformācijas veidlapu spraudņiem, jaunākajiem ziņu spraudņiem un SEO rīkiem. Motīvu var pilnībā pielāgot, ieskaitot krāsas, fontus un fonu.

Cena: Cenu noteikšana sākas ar USD 29 (vienreizējas izmaksas). Ir pieejami ikgadējie atjaunošanas un mūža plāni, kas ļauj piekļūt attiecīgi 30 un vairāk gadiem un visām tēmām.

10. TēmaIsle

TēmaIsle

ThemeIsle ir freemium tēmu veikals ar vienkāršām un tīrām WordPress tēmām. Viņu bezmaksas motīvi ir pieejami vietnē WordPress.org, un viņu apmaksātās versijas tiek parādītas viņu oficiālajā vietnē. Lai arī bezmaksas tēmām ir daudz funkciju, visas profesionālās iespējas jūs atradīsit apmaksātajās tēmās.

Viņu tēmu nišās ietilpst likumīgas, bezpeļņas, restorānu un pārtikas, emuāru veidošanas un citas lietas. Šīs motīvi ir īpaši elastīgi un viegli iestatāmi jūsu WordPress vietnē.

Cena: Atsevišķas tēmas katra maksā 89 USD. Vai arī jūs varat iegūt neierobežotu piekļuvi visām viņu tēmām un spraudņiem par 299 ASV dolāriem.

11. PremiumCoding motīvi

Premium kodēšanas motīvi

PremiumCoding Motīvi piedāvā skaistas WordPress tēmas, kas ir labi piemērotas uzņēmumiem, e-komercijai, portfelim un citam. Viņu motīvi ir piemēroti mobilajām ierīcēm un piedāvā tīklam draudzīgu izkārtojumu.

PMC tēmas tiek izstrādātas, ņemot vērā lielu ātrumu un veiktspēju. Turklāt viņi pat piedāvā CDN pakalpojumu par nelielu mēneša maksu.

Cena: Vienas vietnes licences izmaksas sākas ar USD 39 gadā. Viņi pat piedāvā piekļuvi visām tēmām vienu gadu par cenu USD 86 gadā.

12. Amatnieku motīvi

Artisan motīvi

Artisan Themes ir labi pazīstams WordPress tēmu veikals, kas piedāvā skaistas universālas tēmas. Viņu 1 klikšķa demonstrācijas instalētājs palīdz ātri izveidot jūsu vietni. Demonstrācijas saturu varat aizstāt ar savu, lai ērti atvērtu vietni.

Visas viņu tēmas ir viegli integrējamas lapu vilkšanas un nomešanas veidotājos. Varat izmantot viņu modulāro pieeju, lai jūsu vietne uzreiz nonāktu tiešsaistē. Viņiem ir neierobežots dizains, iepriekš izveidoti izkārtojumi un daudz kas cits.

Cena: Vienas tēmas licence maksā 129 USD. Jūs varat saņemt viņu visu tēmu komplektu par 439 USD.

13. Organizētās tēmas

Organizētās tēmas

Organizētās motīvi piedāvā skaistas daudzfunkcionālas WordPress tēmas. Viņu tēmas var izmantot, lai izveidotu bezpeļņas, baznīcu, viesnīcu, restorānu, biznesa un emuāru veidošanas vietnes. Vietņu lapu noformēšanai varat izmantot logrīku izkārtojumus.

Visas tēmas ir pilnībā optimizētas ātrumam un veiktspējai. Pielāgošana ir vienkārša, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā no 15 līdz 55 USD atkarībā no iekļautajām funkcijām. Visu mūžu varat piekļūt visām viņu tēmām par USD 100.

14. Graph Paper Press

Graph Paper Press

Graph Paper Press ir lieliska mākslinieciski izstrādātu WordPress motīvu kolekcija. Tie piedāvā bezmaksas un maksas tēmas fotogrāfiem, portfeļus, biznesa vietnes un personiskos emuārus. Visas tēmas atbalsta e-komerciju, un tās var izmantot, lai tiešsaistē pārdotu savus produktus.

Viņu motīvi ir pilnībā pielāgojami, izmantojot WordPress tiešo pielāgošanas rīku. Diagrammu papīra preses motīvi ir īpaši elastīgi un gatavi tulkošanai.

Cena: Viņi piedāvā visu tēmu plānu par USD 99 gadā. Ja vēlaties iegādāties piekļuvi visām tēmām mūža garumā, tā ir vienreizēja maksa 399 USD.

15. BaznīcasTēmas

BaznīcasTēmas

ChurchThemes ir veltītas WordPress tēmu piedāvāšanai baznīcām, bezpeļņas un labdarības vietnēm. Visas viņu motīvas ir izstrādātas, tāpēc iekļautās funkcijas atbalsta jūsu lietu. Katras tēmas kopīgās iezīmes ir notikumi, personāla teritorija, atrašanās vietu kartes, sprediķu arhīvs utt.

Katrai motīvai ir podcast sadaļa, lai skaisti parādītu audio, video un teksta saturu. Viņi piedāvā detalizētu dokumentāciju un instrukcijas, lai izveidotu jūsu ticības balstītu vietni.

Cena: Sākotnējās izmaksas par vienas tēmas licenci ir no 99 līdz 129 USD.

16. Meridiānu motīvi

Meridiānu motīvi

Meridian Motīvi ir populārs WordPress tēmu veikals, kas piedāvā dažādas skaistas tēmas. Viņu motīvi ir īpaši izstrādāti māksliniekiem, radošiem dizaineriem, uzņēmumiem un emuāriem. Visas viņu motīvas ir pilnībā pielāgojamas, un iestatīšana ir piemērota iesācējiem.

Viena no galvenajām funkcijām ir to pielāgotais informācijas panelis motīvu opciju pārvaldībai. Tas ir ērti lietojams un palīdz jūsu vietnei uzreiz pievienot funkcijas.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 59 USD / gadā. Vai arī par 249 ASV dolāriem jūs varat iegādāties piekļuvi mūža garumā visām viņu premium tēmām.

17. aTēmas

aTēmas

aThemes piedāvā plašu skaisti izstrādātu WordPress motīvu kolekciju. Viņu tēmas tiek iedalītas portfeļos, žurnālos, ziņās, biznesā un emuāru nišās.

Visas viņu tēmas ir viegli iestatāmas un draudzīgas iesācējiem. Viņu tēmu dokumentācija ir spēcīga un aktuāla ar jaunākajām izmaiņām.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir 59 USD. Ja vēlaties visu mūžu piekļūt visām viņu tēmām, tas maksā 249 USD.

18. Gorilla motīvi

Gorilla motīvi

Gorilla motīvi piedāvā stilīgas WordPress universālās tēmas. Motīvi ir aprīkoti ar noderīgām funkcijām un spraudņiem. Šie resursi nodrošina, ka jūs saņemat pilnu savas vietnes paketi.

Viņu tēmas ir paredzētas ceļotājiem, nekustamā īpašuma aģentiem, ziņu organizācijām, žurnāliem, mūziķiem un autobūves uzņēmumiem. Viņu motīvi ir pilnībā optimizēti SEO un draudzīgi iesācējiem.

Cena: Sākotnējās izmaksas par vienas vietnes licenci ir USD 49,95 gadā. Jūs varat saņemt neierobežotu vietnes licenci par USD 149,95 gadā.

19. Anariela dizains

Anariel dizains

Anariel Design ir moderna WordPress premium tēmu kolekcija. Visas viņu tēmas var viegli integrēt ar citiem WordPress spraudņiem un pakalpojumiem. Viņu tēmas ir sadalītas kategorijās, tai skaitā portfelis, restorāni, bezpeļņas organizācija, labdarība, mode, dzīvesveids un personīgie emuāri.

Viņu tēmām ir stilīgs izkārtojums un dizains visu veidu vietnēm. Viņu motīvi ir elastīgi un viegli uzstādāmi.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 59 USD. Jūs varat piekļūt viņu visu tēmu dalības plānam par USD 149 (1 reizi) un pēc tam 10 USD / mēnesī.

20. HermesTēmas

HermesTēmas

HermesThemes piedāvā nelielu WordPress motīvu kolekciju viesnīcām un ar viesnīcām saistītiem uzņēmumiem, piemēram, kūrortiem, B&B, hosteļi utt. Visas viņu tēmas ir skaisti veidotas, un tajās ir iekļautas funkcijas, kas atbalsta viesmīlības biznesa mērķus.

Viņu motīvi ir sagatavoti tulkošanai, pateicoties WPML, un tos var izmantot daudzvalodu vietņu izveidošanai. Iestatītā tēma ir vienkārša.

Cena: Sākotnējās izmaksas par vienas vietnes licenci ir USD 249 gadā. Par USD 349 / gadā jūs varat saņemt licenci daudzviet.

21. EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes ir mūsdienīgs WordPress tēmu veikals. Viņi piedāvā stilīgas WordPress tēmas darba meklētājiem, sludinājumiem, nekustamā īpašuma aģentiem un žurnāliem. Lai iegūtu papildu funkcijas, varat izmantot to premium pievienojumprogrammas.

Visām viņu tēmām ir pievilcīgas krāsas, tipogrāfija un pievilcīgi izkārtojumi. Motīvu opciju panelis ir ērti lietojams, un pielāgošana ir bez piepūles.

Cena: Vienas vietnes licence maksā 89 USD. Jūs varat arī saņemt tēmu paketes par pieņemamām cenām.

22. FloThemes

FloThemes

FloThemes ir labi pazīstams WordPress tēmu uzņēmums ar glancētas fotogrāfijas tēmām. Viņu motīvi ir noderīgi fotogrāfiem, māksliniekiem, portfeļiem un radošajiem uzņēmumiem. Izkārtojumi ir vienkārši un attēlam draudzīgi, lai profesionāli parādītu fotoattēlus.

Citas funkcijas ietver tipogrāfiju, krāsas un iebūvēto izkārtojumu. Viņi piedāvā stingru dokumentāciju, lai palīdzētu iestatīt jūsu vietni.

Cena: Vienas vietnes licence maksā 279 USD. Divas vietnes licences maksā 449 USD. Jūs varat arī iegādāties viņu pakalpojumus, piemēram, vietņu izstrādi, par pieejamu cenu.

23. AudioTheme

AudioTheme

AudioTheme ir populārs WordPress tēmu veikals. Kā norāda nosaukums, tajā ir satriecoša WordPress tēmu kolekcija mūzikas emuāriem, joslām, dziedātājiem, bundziniekiem un audio satura vietnēm. Viņu funkcijas attiecas uz mūzikas nozari: audio un video sadaļas, diskogrāfija, gaidāmie koncerti, pasākumi utt.

Motīva iestatīšana ir vienkārša, pat ja jūs neesat lietpratējs. Motīva rediģēšanai varat izmantot WordPress pielāgošanas rīku ar tiešo priekšskatījumu.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir USD 69 gadā. Viņu plānu visām tēmām var iegādāties par USD 129 gadā.

24. WPCasa

WPCasa

WPCasa ir moderna WordPress tēmu kolekcija, kas īpaši paredzēta nekustamo īpašumu uzņēmumiem. Viņu tēmas funkcijas ir veidotas tā, lai tās būtu atbilstošas ​​nekustamā īpašuma vietnēm. Visizplatītākās funkcijas ir īpašumu saraksti, aģentu pārvaldība, izvērsta meklēšana un daudz kas cits.

Varat izmantot viņu pievienojumprogrammu spraudņus, lai savai vietnei pievienotu vairāk funkciju. Visas WPCasa motīvi ir pilnībā pielāgojami un viegli uzstādāmi.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 49 eiro. Jūs varat saņemt viņu papildinājumus ar vienu tēmu par 69 eiro.

25. Macho motīvi

Macho motīvi

Macho Motīvi ir WordPress tēmu veikals, kas paredzēts medicīnas, zobārstniecības un citām ar veselību saistītām tēmām. Viņu motīvos ietilpst noderīgas funkcijas, piemēram, Google Fonts tipogrāfija un pielāgoti foni. Visām tēmām ir drosmīgas krāsas, jaudīgi dizaini un bezgalīga elastība.

Citas svarīgas viņu motīvu funkcijas ir jaudīga galvenes un kājenes navigācijas sistēma. Visas tēmas ir viegli uzstādīt un SEO ir optimizētas.

Cena: Sākuma maksa par vienas vietnes licenci ir 59 ASV dolāri. Jūs varat saņemt viņu mūža dalības plānu par 119 ASV dolāriem.

26. RādītTēmas

ShowThemes

ShowThemes ir neliela WordPress notikumu motīvu kolekcija. Tie ir populārs tēmu veikals, kas specializējas uz notikumiem balstītās tēmās, kas paredzētas, lai jūsu notikumiem izveidotu vienu saistošu lapu vai vairāku lappušu vietnes..

Viņi piedāvā skaistas krāsas un dizainus ar katru tēmu. Viņu motīvi ir īpaši elastīgi un ērti lietojami. Motīvu opcijas var pārvaldīt, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir 89 USD. Ja vēlaties iegādāties visas viņu tēmas, izmantojot viņu atbalsta portālu, tas maksā 189 USD.

27. MysteryThemes

MysteryThemes

MysteryThemes ir izsmalcināts WordPress tēmu uzņēmums ar universālām tēmām. Jūs varat izmantot viņu motīvus, lai izstrādātu un izveidotu jebkuru vietni. Visas viņu motīvas ir gatavas e-komercijai un piedāvā tūlītēja darba sākšanu ar viena klikšķa demonstrācijas uzstādītājiem.

Viņi piedāvā augstākās klases funkcijas katrai tēmai, ieskaitot modernu tipogrāfiju, krāsu shēmas un daudz ko citu. Viņu tēmas ir viegli lietojamas un iesācējiem draudzīgas.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 55 USD. Jūs varat saņemt visu motīvu plānu par 189 USD.

28. Otrās līnijas motīvi

Otrās līnijas motīvi

SecondLine motīvi WordPress vietnēm piedāvā dažādas stilīgas, mūsdienīgas aplādes tēmas. Viņu motīvos ietilpst funkcijas un rīki, lai atbalstītu ar aplādes saturu saistītu saturu. Varat arī pievienot atskaņošanas pogu ar Podcast epizodēm, lai lietotāji tiešsaistē klausītos Podcast epizodes.

Visas tēmas ietver audio un video atbalstu. Viņu motīvus var integrēt ar jebkuriem WordPress spraudņiem, lai iegūtu papildu funkcijas. Motīvu iestatīšana ir vienkārša un elastīga.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 59 USD / gadā. Visu laiku varat iegūt piekļuvi visām tēmām par 389 ASV dolāriem.

29. UpThemes

Augšējās tēmas

UpThemes ir lielisks WordPress tēmu veikals premium daudzfunkcionālu motīvu iegādei. Viņu tēmas ir iedalītas mūzikā, joslās, fotogrāfijā, labdarībā, bezpeļņas organizācijā, žurnālos, ziņās un citās biznesa nišās. Citiem vārdiem sakot, jūs varat izveidot jebkuru vietni, izmantojot viņu motīvus.

Ievērojamākās funkcijas ir galvenes izkārtojumi, krāsas, foni un pielāgoti logrīki. Visas viņu motīvi tiek piegādāti ar Beaver Builder, lai jūs varētu uzreiz izveidot savas galvenās lapas.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā USD 125 gadā.

30. AppThemes

AppThemes

AppThemes ir profesionāls WordPress tēmu uzņēmums, kas piedāvā dažādas skaistas tēmas. Viņu motīvi ir veidoti žurnāliem, sludinājumiem, jaunumiem, darba dēļiem, biznesa direktorijiem, emuāriem un mazo uzņēmumu vietnēm. Viņi arī piedāvā veidnes kuponu vietņu izveidošanai.

Pateicoties elastīgajām opcijām un funkcijām, visu viņu motīvus ir viegli iestatīt. Viņu motīvi ir optimizēti SEO un ātrumam.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir 69 USD. Jūs varat saņemt visas viņu tēmas par 199 ASV dolāriem.

31. Pikseļgrade

Pikseļgrade

Pixelgrade piedāvā mūsdienīgas, elegantas WordPress tēmas. Viņu tēmas ir paredzētas jaunumiem, žurnāliem, ceļojumu emuāriem, ēdienu emuāriem un citām vietnēm, kas satur saprātīgu saturu. Visām tēmām ir treknrakstā krāsas un profesionāls izkārtojums.

Runājot par funkcijām, to tēmām ir izteiksmīga tipogrāfija, pielāgoti logotipi, foni un daudz kas cits. Visas Pixelgrade motīvi ir īpaši elastīgi un viegli uzstādāmi.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir USD 99 gadā. Ja vēlaties visu mūžu piekļūt visām viņu tēmām, tas maksā 189 USD.

32. WPlook motīvi

WPlook motīvi

WPlook ir WordPress tēmu veikals ar augstas kvalitātes, sarežģītām tēmām. Tie atbilst izstrādātāju, dizaineru un iesācēju lietotāju prasībām piedāvāt tēmas, kuras var izmantot fotogrāfiju, notikumu, emuāru, portfeļu un bezpeļņas vietņu izveidošanai.

Visas WPlook tēmas ir viegli instalējamas un iesācējiem draudzīgas. Viņu tēmas tiek atbalstītas ar profesionāla personāla atbalstu.

Cena: Jūs varat piekļūt visām viņu tēmām par USD 87 gadā. Ja vēlaties visu mūžu piekļūt visām viņu tēmām, tas maksā 247 USD.

33. TēmaTrust

TēmaTrust

ThemeTrust ir WordPress premium klases uzņēmums ar nelielu stilīgu motīvu kolekciju. Viņu motīvi ir īpaši izstrādāti portfeļu, aģentūru, stāstu veidošanas un personīgajiem emuāriem.

Visām piedāvātajām tēmām ir pielāgots logotips, skaista tipogrāfija, ar saturu saistītas funkcijas un daudz kas cits. Viņu motīvus ir viegli iestatīt, un tos var pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

Cena: Atsevišķas tēmas maksā 58 USD.

34. Motīvi Karaliste

Motīvi Karaliste

Motīvu karaliste ir WordPress tēmu veikals daudzfunkcionālām tēmām. Viņu tēmām ir raksturīgas iespējas portfelim, radošām vietnēm un emuāriem. Visas viņu motīvas ir pilnībā atsaucīgas un piedāvā pielāgotu fonu, lai iegūtu vajadzīgos rezultātus.

Turklāt viņu tēmām ir skaisti izteiksmīga tipogrāfija, attēla optimizācija un daudz kas cits. Visas tēmas ir viegli iestatītas, un e-komercija ir gatava pārdot savus produktus tiešsaistē.

Cena: Sākotnējās izmaksas vienai tēmai ir USD 59 gadā. Jūs varat piekļūt viņu dalībai visās tēmās par 89 USD gadā.

35. ThemeStop

ThemeStop

ThemeStop piedāvā unikālu stilīgu, krāsainu WordPress motīvu kolekciju. Viņu tēmas tiek iedalītas fotogrāfijā, radošajā, emuāros, žurnālos, ceļojumos un biznesa nišās.

Viņiem ir sociālo mediju integrācija, Google Adsense optimizācija, e-komercijas atbalsts un viņi ir gatavi tulkošanai, lai izveidotu daudzvalodu vietnes. Iestatītā tēma ir vienkārša.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress tēmu veikalus, lai iegādātos jūsu ideālo tēmu. Jums var patikt arī mūsu labāko bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu saraksts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map