47 labākās WordPress fotografēšanas motīvi (2020)

labākās WordPress-fotografēšanas-tēmas


Vai jūs meklējat labākās WordPress fotografēšanas tēmas? Ja esat kaislīgs fotogrāfs, kurš meklē pareizo platformu, lai parādītu savus fotoattēlus, vislabākā pieejamā iespēja ir fotografēšanas vietnes izveidošana WordPress. Izmantojot WordPress fotografēšanas motīvu, jūs varat viegli izveidot profesionālu fotografēšanas vietni un jēgpilni kopīgot savus fotoattēlus.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām WordPress fotografēšanas tēmām.

Fotogrāfijas vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir labākā un populārākā vietņu platforma, kas šodien pieejama. To izmanto vairāk nekā 31 procents visu tiešsaistes vietņu. Ir daudz personisko emuāru, kā arī lielu vārdu zīmoli, kas izmanto WordPress, lai izveidotu savas vietnes.

Pastāv 2 veidu WordPress platformas: WordPress.org un WordPress.com. WordPress.com ir mitināta platforma ar ierobežotām pielāgošanas iespējām, turpretī WordPress.org ir pašu mitināta platforma, kas ļauj bez ierobežojumiem pielāgot tūkstošiem motīvu un spraudņu. Tādējādi jums būs jāizveido sava fotografēšanas vietne pašpiegādātajā WordPress.org platformā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat iepazīties ar mūsu pilnīgo WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

Lai vietnē WordPress.org izveidotu fotografēšanas vietni, jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts. Domēna vārds attiecas uz jūsu vietnes adresi internetā, piemēram, Google.com vai IsItWP.com. Un jūsu tīmekļa mitināšanas konts ir tas, kur jūsu vietnes saturs un faili tiek glabāti tiešsaistē.

Domēna vārds parasti maksā apmēram 14,99 USD gadā, un tīmekļa mitināšanas plāns maksā apmēram 7,99 mēnesī. Domēna vārda un mitināšanas kopējās izmaksas var būt diezgan dārgas, ja jūs tikko sākat darbu.

Par laimi, mēs esam vienojušies ar Bluehost, lai lietotājiem piedāvātu īpašu atlaidi. Bluehost ir viens no lielākajiem un populārākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē.

izveidot emuāru par bluehost

Bluehost ir piekritis jums piedāvāt WordPress mitināšanas plānu tikai par 2,99 USD mēnesī, kas ir par 60% zemāks par parasto mitināšanas cenu. Turklāt, iegādājoties tīmekļa mitināšanu, jūs iegūsit bezmaksas domēna vārdu un SSL sertifikātu. Tātad, jūs varat sākt savu vietni tikai par 2,75 USD mēnesī.

Ja esat iesācējs WordPress, varat sekot mūsu soli pa solim par to, kā izveidot WordPress vietni.

Pirms sākat, nepalaidiet garām šo rakstu par labākajiem un populārākajiem WordPress tēmu veikaliem.

Tagad pieņemsim, apskatīsim labākās WordPress fotografēšanas tēmas.

1. Ošine

oshine-theme-photography-site

Oshine ir radoša daudzfunkcionāla tēma, kas ir piemērota fotogrāfu, mākslinieku ārštata darbinieku un radošo aģentūru vietņu veidošanai. Tam ir ļoti intuitīvs vizuālo lapu veidotājs, kas ļauj ērti izveidot tīmekļa lapas, piemēram, profesionāļiem.

Motīvā ir 43 skaistas demonstrācijas un vairāk nekā 100 iepriekš izveidotas parauga lapas, kuras varat instalēt un izmantot ar vienu klikšķi. Izstrādāts, ņemot vērā profesionālus fotogrāfus, tam ir moderns un elegants dizains, satriecoši slīdņi, karuseļi, ar paroli aizsargātas galerijas un vēl daudz vairāk.

Lai padarītu jūsu vietni unikālu, tas ļauj neierobežoti izkārtot iespējas, pilnībā kontrolēt krāsas un tipogrāfiju, vairākus galvenes stilus un bezgalīgus izvēlnes stilus. Tā ir lieliska tēma, un tai ir 5 no 5 zvaigznēm vidējais lietotāju vērtējums Themeforest tirgū.

Izlasiet mūsu pilnīgo Oshine pārskatu.

Sāciet strādāt ar Oshine šodien!

2. Divi

divi-fotografēt-tēma

Divi ir viena no visspēcīgākajām un populārākajām WordPress tēmām, kāda jebkad veidota. Izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot jebkura veida vietni, ieskaitot fotografēšanas vietni.

Tas izmanto vizuālo spraudni Divi Builder, kas ļauj jums izveidot visu, ko varat iedomāties, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas interfeisu. Fotoattēla vietnes izveides spraudnī ir 46 skaisti satura elementi, ieskaitot galeriju, portfeli, slīdni utt.

Divi tēmai ir vairāk nekā 20 satriecoši iepriekš sagatavoti izkārtojumi un iespējas izmantot vairākus Divi kopas izkārtojumus. Internetā atradīsit arī Divi izkārtojumus un atbalstītās tēmas. Turklāt tajā ir daudz galvenes un kājenes opciju, kas ļauj jums izveidot unikālu vietnes dizainu.

Īsumā, Divi piedāvā neierobežotas pielāgošanas iespējas ar tik vienkāršu saskarni, ka pat absolūts iesācējs var radīt kaut ko satriecošu.

Izlasiet mūsu pilnīgo Divi pārskatu.

Sāciet darbu ar Divi šodien!

3. Fotografēšana

fotogrāfija-WordPress-tēma

Fotogrāfija ir vispopulārākā WordPress fotografēšanas tēma. Tā ir vislabāk pārdotā fotogrāfijas tēma ThemeForest tirgū. Tēma no tās lietotājiem ir saņēmusi 4,5 zvaigznes no 5 vidējiem vērtējumiem.

Fotogrāfijas tēmai ir pilns funkciju klāsts, kas ļauj jums izveidot vismodernāko fotogrāfiju vietni, kurā varat profesionāli prezentēt savas fotogrāfijas un nopelnīt naudu par to pārdošanu..

Tajā ir 70+ iepriekš izstrādātu fotogaleriju un portfeļa veidnes, 9 sīktēlu hover efekti, 2 gaismas lodziņa spraudņi utt., Turklāt tam ir dažādas iespējas, lai galerijas aizsargātu ar paroli, fotoattēlu pārbaude, klienta arhīva lapa un klientu aizsardzība..

Ir 24 iepriekš definēti demonstrācijas darbi, kas aptver baltas un tumšas ādas. Katrs no demonstrējumiem ir gatavs viena klikšķa importēšanai, lai jūs varētu uzreiz atvērt savu fotografēšanas vietni.

Sāciet darbu ar fotogrāfiju šodien!

4. Novo Photography

novo-fotografēšana-tēma

Novo Photography ir satriecoša WordPress tēma fotogrāfiem, emuāru autoriem, aģentūrām un fotostudijām. Tas palīdz jums izveidot profesionālas fotografēšanas vietnes, kas nav īslaicīgas. Tas ir vienkārši un ērti lietojams – jūs varat konfigurēt motīva iestatījumus un pielāgot dizainu pēc jūsu vēlmēm, nepieskaroties nevienam kodam vai nealgojot izstrādātāju..

Motīvam ir jaudīgas fotoattēlu aizsardzības iespējas, tostarp aizsardzība ar paroli, aizsardzība ar labo peles taustiņu un ūdenszīmes. Šīs funkcijas palīdz jums aizsargāt fotogrāfijas profesionālai lietošanai un aizsargāt darbu no kopēšanas un zādzībām.

Turklāt jūs varat viegli pārdot savus fotoattēlus no savas vietnes, jo tajā ir pilnībā piedāvātas e-komercijas iespējas. Lai ātri sāktu darbu ar jauno fotografēšanas vietni, varat importēt kādu no iepriekš definētajiem demonstrācijas materiāliem un pielāgot to savām vajadzībām.

Sāciet darbu ar Novo Photography šodien!

5. Fotokrāti

photocrati-theme-wordpress

Photocrati ir WordPress pilnībā reaģējoša jaudīga fotografēšanas tēma. Motīvam ir plašs pārsteidzošu funkciju un funkcionalitātes klāsts, kas ļauj jums demonstrēt savus fotoattēlus tiešsaistē.

Šajā tēmā ir vairāk nekā 60 sākuma projektu, iebūvētas galerijas, e-komercijas funkcionalitāte, SEO rīki, sociālo mediju integrācija un neierobežotas pielāgošanas iespējas. Varat izveidot skaistas fotogalerijas un profesionāli tās pārvaldīt, izmantojot e-komercijas iespējas, sīktēlu pielāgošanu, gaismas kastes efektus, slaidrādes utt..

Šim motīvam ir vairākas logrīku zonas, kas palīdzēs pielāgot vietnes dizainu. Turklāt, lai skaisti noformētu savu vietni, jūs varat pilnībā kontrolēt fontus, izmērus, krāsu, atstarpes utt.

Sāciet darbu ar Photocrati šodien!

6. Themify Ultra

īpaši motīvu fotogrāfija

Themify Ultra ir vēl viena spēcīga un īpaši elastīga WordPress tēma. Jūs varat izveidot ļoti dažādas vietnes, ieskaitot aģentūru, fotogrāfiju, kāzu, restorānu, e-komercijas vai fitnesa vietnes. Tas arī ļauj jums izveidot vienas lapas WordPress vietnes.

Iebūvētā Themify Builder lapu veidotāja spraudņa motīvs ļauj jums viegli un skaisti noformēt vietni. Tas ir viens no populārākajiem tirgū pieejamo velkošo un noformējamo lapu veidotājiem.

Themify Ultra tēma piedāvā vairāk nekā 10 iepriekš izstrādātu motīvu demonstrācijas un vairāk nekā 60 dizaina izkārtojumus, kurus varat importēt ar vienu klikšķi un izmantot ātrai pielāgošanai. Motīva fotogrāfijas demonstrācijā ir satriecoši slīdņi, mūra stila projekti un galerijas. Tā ir lieliska izvēle stilīgām fotografēšanas vietnēm.

Izlasiet visu mūsu Themify Ultra pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Ultra jau šodien!

7. Neve Photography

Neve Photography

Neve Photography ir lieliska WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir pilna platuma izkārtojums un pielāgots galvenes attēls. Galvenei varat pievienot tekstu, saīsni un aicinājumu uz darbību. Tajā ir arī navigācijas izvēlne un pielāgots logotips.

Motīvu sadaļas ļauj jums skaisti parādīt savu fotogrāfiju portfeli. Tam ir vieta, lai pievienotu sadaļu “Par mani” ar tekstu un fotoattēlu. Turklāt adreses parādīšanai varat izmantot arī pielāgotus logrīkus.

Neve Photography tēma ir ļoti savietojama ar visiem populārajiem velciet un nometiet lapu veidotājiem. Tas ir pilnībā atsaucīgs un optimizēts veiktspējai un ātrumam.

Sāciet darbu ar Neve Photography šodien!

8. Atkodēt

uncode-theme-photography-site

Uncode ir viena no iecienītākajām lēto piemaksu tēmām ThemeForest tirgū. Šī tēma ir pārdevusi vairāk nekā 41 000 pārdošanas un no lietotājiem saņēmusi vidēji 5 no 5 zvaigznēm. Varat izmantot šo motīvu jebkura veida vietņu izveidošanai, ieskaitot fotogrāfijas vai emuāru veidošanas vietnes.

Motīvs ir komplektā ar slaveno WordPress WPBakery Page Builder WPBakery Page Builder, kas ļauj intuitīvām vilkšanas un nomešanas opcijām izveidot jebkura veida dizainu. Turklāt tam ir citi premium spraudņi, proti, Revolution Slider, LayerSlider un iLightbox spraudnis, lai izveidotu slīdņus un gaismas kastes galerijas.

Tam ir vairāk nekā 40 iepriekš izveidotu demonstrācijas vietņu, un katra no tām ir veidota, ņemot vērā unikālu koncepciju. Jūs varat importēt demonstrāciju un nekavējoties sākt veidot savu fotografēšanas vietni.

Izlasiet visu mūsu Uncode pārskatu.

Sāciet darbu ar kodu Uncode šodien!

9. Fotografēšana Wiso

fotogrāfija-gudrā tēma

Fotografēšana Wiso ir radoša WordPress tēma fotogrāfiem. Tas nāk ar 34 lietošanai gatavu demonstrāciju un 95 albumiem un galerijām, kuras varat importēt WordPress ar vienu klikšķi. Pēc tam jūs varat pielāgot, aizstāt manekena saturu ar sākotnējo saturu un publicēt vietni tiešsaistē.

Fotografēšana Wiso ir uzlabotas fotografēšanas vietnes funkcijas, piemēram, galerijas korektūra, iespēju lejupielādēt lejupielādes, ūdenszīmju attēli, PDF failu izveidošana utt. Bez tam, jūs viegli varat izveidot klienta lapu, pasākumus, rezervācijas kalendāru utt..

Turklāt jūs varat arī pārdot savus produktus, izveidojot veikala lapu vai tieši no portfeļa lapas. Motīvs ir optimizēts veiktspējai un SEO draudzīgs.

Sāciet darbu ar Photography Wiso šodien!

10. Kleitons

Clayton tēma

Clayton ir eleganta WordPress fotografēšanas tēma, kurai ir virkne pielāgojamu veidņu. To izdod Evolve Themes, un tas ir pieejams lejupielādei no populārā tematikas tirgus Themeforest.

Ar Kleitonu albumu pārvaldīšana ir tikpat vienkārša kā ziņas rakstīšana. Turpmākai pielāgošanai jūs varat instalēt bezmaksas spraudni ar nosaukumu Grids, kas ir izkārtojuma veidotājs un kuru tā pati komanda izveidojusi aiz Clayton motīva.

Sāciet darbu ar Kleitonu šodien!

11. Impreza

impreza-tēmu-fotografēšanas vietne

Impreza ir patiešām iespaidīga tēma daudzfunkcionālu vietņu veidošanai. Tā ir vēl viena ThemeForest vislabāk pārdotā un vislabāk novērtētā tēma. Tajā ir vairāk nekā 48 tūkstoši pārdošanas gadījumu un 4,8 no 5 vidējiem lietotāju vērtējumiem.

Tam ir dziļa integrācija ar populārajiem spraudņiem WPBakery Visual Page Builder, Slider Revolution un Ultimate Addons Visual Composer. Izmantojot šos spraudņus, varat izveidot jebkura veida vietnes, izmantojot šo motīvu, ieskaitot krāšņu fotografēšanas vietni.

Ir vairākas iepriekš izstrādātas demonstrācijas, kas gatavas viena klikšķa importēšanai, ieskaitot fotogrāfijas demonstrāciju. Ja vēlaties vietni, tāpat kā tās demonstrāciju, varat importēt demonstrāciju ar vienu klikšķi un ātri sākt darbu. Turklāt tam ir 17 portfeļa režģu stili, neierobežoti slīdņi un uzlabotas galvenes un kājenes iespējas, lai izveidotu patiesi unikāla izskata vietni..

Izlasiet visu mūsu Impreza pārskatu.

Sāciet darbu ar Impreza šodien!

12. ierāmēts

ierāmēts-WordPress-tēma

Ierāmēts ir skaista WordPress tēma, kas paredzēta profesionāliem fotogrāfiem. Tas nāk ar 7 satriecošām vietņu demonstrācijām, kuras ir gatavas viena klikšķa importēšanai un pielāgošanai. Pieejamās demonstrācijas ir izstrādātas dažāda veida fotogrāfiem, piemēram, modei, pārtikai, pasākumiem un konferencēm, ceļojumiem un kāzu fotografēšanai..

Motīva ierāmējumam ir uzlabotas iespējas klientu pārvaldībai un fotoattēlu pārbaudei, lai izveidotu klientu kontus, lai viņi varētu piekļūt galerijām ar savu lietotājvārdu un paroli. Galerijām ir dažādi stili, piemēram, režģa izkārtojums, mūra, horizontālais un pilnekrāna režīms, kā arī dažādi radošie slīdņi.

Motīvam ir dziļa integrācija ar spraudni WooCommerce, kas ļauj izveidot veikalu un pārdot savus fotoattēlus. Motīvā ir arī Flickr un Instagram integrācija, lai jūs varētu parādīt fotoattēlus tieši no saviem Instagram vai Flickr kontiem.

Sāciet darbu ar Framed šodien!

13. Fotogrāfija

fotosesijas tēma

Photosy ir skaista WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir vairāk nekā 19 skaistu veidņu, lai izveidotu satriecošas fotografēšanas vietnes. Tam ir vienkārša velciet un nometiet sava motīva pielāgošanas saskarni, lai jūs varētu to noformēt un pārveidot, nerakstot nevienu kodu.

Izmantojot programmu Photosy, varat izmantot iebūvētos slīdņus, uzlabotus emuāru izkārtojumus, portfeļa izkārtojumus, galvenes un kājenes. Jūs varat pilnībā konfigurēt tipogrāfiju, izmantojot Google fontus, un mainīt dažādas iespējas, piemēram, krāsu, izmēru, līnijas augstumu utt.

Motīvā Photosy ir vairāk nekā 30 individuāli izgatavotu satura elementu un bloku, kurus varat izmantot jebkur jūsu vietnē. Viņi arī palīdz ātri izveidot savu sapņu fotogrāfiju vietni.

Sāciet darbu ar Photosy šodien!

14. Kreativa

kreativa-fotografēšana-tēma

Kreativa ir ar īpašībām bagāta un satriecoša WordPress fotografēšanas veidne, kas pieejama tirgū Themeforest. Izmantojot Kreativa motīvu, jūs iegūsit uzlabotas funkcijas, piemēram, horizontālās un vertikālās izvēlnes, pilnekrāna slaidrādes, attēlu un portfeļu galerijas, Ajax patīk utt., Lai izveidotu profesionālu fotografēšanas vietni..

Tēmā ir iekļautas arī citas funkcijas, piemēram, fotoattēlu pārbaude, klientu pārvaldība, gaismas kaste, galerijas sīktēlu novietošanas efekti utt. Lai pievienotu vairāk funkciju un funkcionalitāti, tas ietver jaudīgus spraudņus, piemēram, Revolution Slider, Yoast SEO, WPML, WooCommerce utt..

Turklāt, lai ļautu jums izveidot vietni vienkāršā veidā, tam ir iebūvēts lapu veidotājs. Tādējādi jūs varat izveidot savu vietni, vienkārši sajaucot un sakārtojot velciet un nometot elementus.

Sāciet darbu ar Kreativa šodien!

15. Saulgrieži

saulgrieži-WordPress-tēma

Saulgrieži ir vienkārša, tomēr skaista WordPress tēma, kas piemērota fotogrāfiem un emuāru autoriem. Motīvam ir glīts un tīrs mājas lapas izkārtojums ar satriecošu slaidrādi, piedāvātās lapas, piedāvātās ziņas ar sānjoslas logrīkiem un kājenes sociālās ikonas.

Motīvs ir pilnībā atsaucīgs un gatavs tīklenei, padarot to lieliski izskatu visās ierīcēs un ekrānos. Izmantojot WordPress pielāgošanas rīku, jūs varat pielāgot katru vietnes elementu ar reāllaika tiešajiem priekšskatījumiem. Tas ļauj ērti un ātri izveidot vietni.

Turklāt, lai padarītu jūsu vietni unikālu no citiem, varat izmantot pielāgotas krāsas, pielāgotus Google fontus, vairākas galvenes izkārtojuma iespējas utt. Lai parādītu savu mākslas darbu, varat izmantot tīru režģa izkārtojumu, filtrējamu portfeli vai pielāgotus izkārtojumus ar šo motīvu.

Izlasiet mūsu pilnīgo saulgriežu pārskatu.

Sāciet darbu ar saulgriežiem šodien!

16. Nova

nova-wordpress-theme

Nova ir vienkārša, tomēr sarežģīta WordPress tēma, ko izstrādājusi Elegantas motīvi. Motīva komplektā ir standarta funkcijas un funkcijas, kas ļauj jums izveidot jebkāda veida vietnes, piemēram, biznesa vietni, portfeli vai fotografēšanas vietni..

Tam ir vienkāršs un skaists galerijas izkārtojums, lai prezentētu savus projektus režģī. Jūs varat parādīt savu portfeli mazos, vidējos vai lielos izmēros, ar sānjoslu un bez teksta. Atsevišķus vietnes projektus var aizsargāt arī ar paroli.

Nova tēma ir pilnībā atsaucīga, tāpēc jūsu vietne lieliski tiks parādīta visās ierīcēs. Lai palīdzētu ērti plānot savu vietni, tam ir lielisks motīvu opciju panelis, īskodi un lapu veidnes.

Izlasiet visu mūsu Nova pārskatu.

Sāciet darbu ar Nova šodien!

17. Mēness

Moone-WordPress-tēma

Moone ir radoša WordPress fotografēšanas tēma ar krāšņu dizainu un bagātīgām funkcijām. Motīvs ir integrēts ar Elementor lapu veidotāju spraudni, kas ļauj jums noformēt un pielāgot vietni no priekšpuses, izmantojot tās vilkšanas un nomešanas funkciju.

Tēmai ir 3 dažādi mājas lapas varianti, kas izskatās absolūti pārsteidzoši. Ja jums patīk kāds no tiem, varat tos instalēt ar vienu klikšķi un pielāgot savai iztēlei. Tajā ir dažādu veidu fotogalerijas, ieskaitot mūra galeriju, režģa galeriju, pilnekrāna režģi un slīdni, lentes slīdni un ar paroli aizsargātas galerijas.

Turklāt Moone tēmai ir jaudīgs galvenes veidotājs, kas ļauj jums spēlēt ar savu radošumu. Tam ir uzlabota tipogrāfija un ātrgaitas veiktspēja.

Sāciet darbu ar Moone šodien!

18. Themify Infinite

themify-infinite-wordpress-theme

Ja jums patīk bezgalīgs ritināšanas dizains, Themify Infinite ir ideāla tēma jums. Tā ir skaista, atsaucīga WordPress tēma, lai koplietotu stāstus ar pilna platuma lieliem fotoattēliem. Fotogrāfi var dalīties savos pārsteidzošajos foto stāstos par šo fantastisko tēmu.

Tēma ir veidota, izmantojot spēcīgu lapu veidotāju Themify, lai lietotājiem nodrošinātu vienkāršu un ērtu pielāgošanu bez kodēšanas prasmēm. Jūs varat pievienot lipīgu galveni, mega izvēlni, lipīgu sānjoslu, pielāgotas kopīgošanas pogas utt., Lai stāsti būtu izskatīgāki.

Šai tēmai ir pilns WooCommerce atbalsts, tāpēc jūs varat izveidot veikalu savā vietnē un pārdot savus produktus.

Izlasiet visu mūsu Themify Infinite pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Infinite šodien!

19. Avada

avada-theme-photography-site

Avada ir visu laiku vislabāk pārdotā WordPress tēma, kas pieejama ThemeForest tirgū. Tā ir bijusi konsekventi vispopulārākā tēma pēdējos 6 gadus, un tā arī ir veiksmīgi saglabājusi vidējo 4,7 zvaigžņu vērtējumu no 5 zvaigznēm.

Izlasiet šo salīdzinājumu starp Divi vs Avada.

Avada ir daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot jebkura veida vietnēm. Izmantojot jaudīgo Fusion Builder, jūs varat precīzi velciet un nometiet elementus vietā un, izmantojot šo motīvu, izveidojiet satriecošas lapas. Fotografēšanas tēmai tas nodrošina režģa un mūra galeriju izkārtojumus, attēlu pacelšanas efektus un daudzas citas pielāgošanas iespējas.

Avada ir vairāk nekā 45 satriecoši iepriekš definēti demonstrācijas, ieskaitot dažus fotogrāfiju demonstrācijas. Jūs varat izvēlēties demonstrāciju, instalēt to savā vietnē ar vienu klikšķi un uzreiz sagatavot vietni.

Izlasiet visu mūsu Avada pārskatu.

Sāciet darbu ar Avada šodien!

20. Enfold

enfold-theme-photography-site

Enfold ir vēl viena vislabāk pārdotā premium daudzfunkcionālā tēma. Varat izmantot šo motīvu, lai izveidotu tīmekļa vietnes dažādām nišām, ieskaitot uzņēmējdarbības, portfeļa, fotogrāfijas un ārštata vietnes. Tam ir plašs funkciju un pielāgošanas iespēju klāsts, kas ļauj jums izveidot jebkura veida vietnes, kas jums patīk.

Enfold tēma ir optimizēta ātrumam, tāpēc tā tiek ielādēta ātrāk un palīdz radīt labu iespaidu uz jūsu auditoriju. Tā ir pilnībā atsaucīga tēma, kuras dēļ jūsu vietnes saturs izskatās lieliski visās ierīcēs, tostarp mobilajos tālruņos, planšetdatoros un klēpjdatoros..

Profesionālas fotografēšanas tēmas izveidošanai tas piedāvā iespējas izveidot pārsteidzošus slaidrādes, portfeļa lapas un Ajax portfeli. Tam ir pieejamas vairākas fotogrāfiju demonstrācijas, lai jūs varētu instalēt vienu ar vienu klikšķi un ātri pielāgot savai vietnei.

Izlasiet visu mūsu Enfold pārskatu.

Sāciet darbu ar Enfold šodien!

21. Highend

highend-theme-photography-site

Highend ir populāra daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tā ir vislabāk pārdotā WordPress tēma Mojo tirgū ar 29 000 lietotāju un piecu zvaigžņu vērtējumu. Motīvs ir piemērots, lai izveidotu ļoti dažādas vietnes, ieskaitot emuāru, tiešsaistes veikalu, galveno lapu, fotogrāfiju vai portfeli.

Tēmā ir vairāk nekā 16 profesionāli izstrādātu vietņu demonstrāciju. Lai ērti sāktu darbu ar savu vietni, varat instalēt jebkuru no demonstrācijām. Highend tēmas pielāgošana ir patīkama ar tās apbrīnojamo velciet un nometiet lapu veidotāju.

Motīvā ir slaveni premium spraudņi WPBakery Page Builder for WordPress, Slider Revolution, Layer Slider 5 un Essential Grid bez maksas. Šie spraudņi tēmai piešķir lieliskas iespējas, kas, savukārt, palīdz izveidot profesionālas fotogrāfijas vietni.

Izlasiet mūsu pilnīgo Highend pārskatu.

Sāciet darbu ar Highendu šodien!

22. Pinhole

pinhole-wordpress-theme

Pinhole ir profesionāla WordPress galerijas tēma, kas paredzēta radošiem fotogrāfiem. Tam ir liels skaits dažādu galeriju stilu un iespēju, kas fotogrāfiem nepieciešami.

Izmantojot Pinhole tēmu, jūs varat skaisti parādīt savas fotogrāfijas, kā arī profesionāli piedāvāt fotografēšanas pakalpojumus. Jūs varat viegli iestatīt ierobežotas klienta pieteikšanās funkcijas, attēlu lejupielādes un fotoattēlu pārbaudīšanas iespējas.

Pinhole ir aprīkots ar 8 stilīgām fotogrāfiju vietnes demonstrācijām un vairāk nekā 30 galeriju izkārtojumiem, lai ērti noformētu savu fotografēšanas vietni.

Sāciet darbu ar Pinhole šodien!

23. Forma

forma-WordPress-tēma

Ja vēlaties parādīt savu jaunāko darbu un projektus, izmantojot attēlus, Shape ir lieliska iespēja jums. Tā ir skaista fotografēšanas tēma, kas ļauj jums izveidot vietni un kopīgot savus fotoattēlus internetā.

Formas motīvam ir tīrs, minimālistisks dizains ar vienmērīgu pārejas efektu. Tam ir pilns funkciju klāsts, piemēram, filtrējamas galerijas, Ajax kontakta forma, Google kartes ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti utt., Kas palīdz izveidot pilnībā funkcionējošu vietni.

Turklāt tam ir pielāgots logotips un fons, sociālās koplietošanas opcijas, pielāgoti logrīki un īskodi jūsu vietnes noformēšanai..

Sāciet darbu ar Shape šodien!

24. BeTheme

Betheme-fotografēšanas vietne

BeTheme ir vēl viena vislabāk pārdotā WordPress tēma Themeforest tirgū. Tā ir jaudīga daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot, lai izveidotu ļoti dažādas vietnes.

BeTheme ir plašs iepriekš izveidotu vietņu skaits ar īpaši vieglu instalēšanu ar vienu klikšķi. Katra demonstrācijas vietne ir veidota ar mīlestību un rūpēm, lai nodrošinātu piepūli profesionālu izskatu. Lai izveidotu fotografēšanas vietni, varat importēt fotogrāfijas demonstrāciju, to viegli pielāgot un sākt lietot.

Motīvs ir viegls un ātrs, tāpēc vietne tiks ielādēta ātrāk, pat ar daudz attēliem.

Izlasiet visu mūsu BeTheme pārskatu.

Sāciet darbu ar BeTheme šodien!

25. Kreatīvo

creativo-wordpress-theme

Creativo ir lietotājam draudzīga, taču jaudīga daudzfunkcionāla WordPress tēma radošiem cilvēkiem. Izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot fotografēšanas vietni, kā arī dažādas radošas vietnes emuāru veidošanai, kāzām un saderināšanās, dzīvesveida, fitnesa utt..

Creativo tēmā ir iekļauti 3 premium WordPress spraudņi: WPBakery Page Builder for WordPress, Revolution Slider un LayerSlider. Izmantojot šos spraudņus, izmantojot šo motīvu, varat izbaudīt lieliskas iespējas un funkcionalitāti.

Tēmai ir 17 lietošanai gatavas vietnes, kuras var importēt ar vienu klikšķi. Pēc tam, izmantojot vizuālo lapu veidotāju, jūs varat rediģēt katru sadaļu, vilkt un nomest elementus un noformēt vietni.

Izlasiet visu mūsu Creativo pārskatu.

Sāciet darbu ar Creativo šodien!

26. Kalija

kallyas-theme-photography-site

Kallyas ir radoša daudzfunkcionāla tēma. Tas ir veidots kopā ar jaudīgo Visual Builder, un tas piedāvā bezgalīgas dizaina iespējas un patīkamu projektēšanas pieredzi. Elementus var vienkārši vilkt un nomest, pēc tam tos viegli rediģējot, noklikšķinot uz tiem. Šeit ir vairāk nekā 100 iepriekš izveidotu elementu, kas piemēroti jebkurai lietojumprogrammai vai vietnei.

Izmantojot Kallyas, jūs iegūsit vairāk nekā 60 satriecošus iepriekš sagatavotus demonstrācijas materiālus. Demonstrāciju var instalēt ar vienu klikšķi, mainīt saturu un dažu minūšu laikā padarīt vietni gatavu publikācijai.

Profesionālai fotografēšanas vietnei jūs varat izvēlēties no ļoti daudziem slīdņiem, vairākiem portfeļa izkārtojumiem, foto un video galerijām utt. Pēc tam, izmantojot jaudīgas funkcijas, jūs varat izveidot profesionālu vietni..

Izlasiet mūsu pilnīgo Kallyas pārskatu.

Sāciet darbu ar Kalēju šodien!

27. Ekspozīcija

ekspozīcija-WordPress-tēma

Ja jūs vēlaties izveidot vietni ekspozīcijai internetā, ekspozīcijas tēma jums ir ideāla tēma. Tā ir brīnišķīga, atsaucīga fotografēšanas tēma, kas ļauj jums parādīt vietnes saturu ar satriecošiem fotoattēliem.

Motīvam ir 2 iebūvēti slīdņi, kas ļauj jums izveidot graciozas slaidrādes. Varat parādīt krāšņākos fotoattēlus uz slīdņiem un piesaistīt lietotāju uzmanību. Lai vēl vairāk pielāgotu vietnes izskatu, tai ir vienkāršas iespējas mainīt krāsas un fontus.

Vissvarīgākais ir tas, ka tam ir vizuāls velciet un nometiet lapu veidotājs, kas ļauj jums viegli rediģēt jebko savā vietnē. Iesācējiem ir daudz iebūvētu lapu izkārtojumu, no kuriem jūs varat izvēlēties un izmantot tikai nedaudz modificējot.

Sāciet darbu ar Exposure jau šodien!

28. Bruklina

brooklyn-theme-photography-site

Bruklina ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas ir lieliski piemērota fotografēšanas vietnēm kopā ar citiem vietņu veidiem. Tam ir vairāk nekā 42 pilnīgas iepriekš izveidotas vietnes, kas ir gatavas viena klikšķa instalēšanai un lietošanai. Jūs varat izvēlēties demonstrācijas fotogrāfiju un ātri sākt savas vietnes darbību.

Bruklinas tēmai ir jaudīgs administratora panelis, ar kuru jūs varat konfigurēt visus motīva iestatījumus un pielāgot savu vietni. Lai izmantotu šo motīvu, jums nav jābūt zināšanām kodēšanas jomā.

Tēmai ir uzlaboti portfeļa izkārtojumi un opcijas, ieskaitot karuseļa portfeli, filtrējamu režģu portfeli, kolonnu izkārtojumu, portfeļa vienību plaisu, parakstu pozīciju utt. Tāpat tai ir uzlabotas galvenes opcijas, emuāru izkārtojumi un iespējas profesionālajām vietnēm..

Izlasiet mūsu pilnīgo Bruklinas pārskatu.

Sāciet darbu ar Bruklinu šodien!

29.Spīdums

gleam-wordpress-theme

Gleam ir unikāla stila WordPress tēma, kas piemērota radošiem fotogrāfiem. Tam ir bezgaumīgi efekti un vienmērīgas Ajax ielādes metodes, lai radītu atšķirīgu pieredzi. Motīvs ļauj izmantot pielāgotus pilnas lapas fona attēlus katrai vietnes lapai.

Lai portfeļa fotoattēli izskatās satriecoši, tēmā ir pieejama portfeļa sadaļa pilnekrāna režīmā. Tikpat skaisti ir attēlota arī galerija un emuāru sadaļas.

Gleam tēma ir pilnībā atsaucīga un sagatavota tīklenei. Tādējādi jūsu vietne labi pielāgojas jebkura veida ierīcei vai ekrānam.

Sāciet darbu ar Gleam šodien!

30. Vienīgais

solene-theme-photography-site

Solene ir skaista tēma, kas papildināta ar fotogrāfiem raksturīgiem izkārtojumiem fotogrāfiem. Šī tēma ir veltīta Qode Interactive, un tā ir viena no viņu populārajām tēmām. Motīvs nodrošina attēlu aizsardzību ar paroli, kas neļauj ikvienam izmantot jūsu fotoattēlus bez maksas. Mūžīgais dizains un desmitiem galeriju izkārtojumu un slīdņu padara šo motīvu piemērotu kāzu fotogrāfiem, foto studijām, modes fotogrāfiem un vēl dažiem citiem.

Motīvs ir gatavs WooCommerce, kas padara to par ātru sākuma tēmu fotografēšanas e-komercijas vietnei. Solene ir veidota, izmantojot modernus kodu standartus, kas ļauj tai būt pilnībā atsaucīgai tēmai. Izmantojot vairāk nekā 800 fontu stilus un vieglu krāsu pārslēgšanu, jūs varat noformēt savu fotogrāfiju vietni sev vēlamajā veidā.

Tāpat kā citas populāras WordPress tēmas, Solene ir mobilajām ierīcēm piemērota reaģēšanas un SEO optimizēta tēma fotogrāfiem.

Sāciet darbu ar Solene šodien!

31. Ievērojams

nozīmīgāko tēmu fotografēšanas vietne

Vietne ir atsaucīga daudzfunkcionāla tēma, kas dod jums iespēju izveidot vietni kā ekspertam. Tas ir aprīkots ar vairāk nekā 25 pilnām vietņu demonstrācijām un 250 profesionāli izstrādātām sadaļu veidnēm, kas ir paredzētas, lai vietņu izveidošana būtu viegli iesācējiem.

Turklāt tam ir 525+ īsie kodi un daudzas konfigurācijas iespējas. Lai pielāgotu savas vietnes izskatu, varat izmantot vairāk nekā 3500 skaistu ikonu, neierobežotu krāsu daudzumu un vairāk nekā 800 Google fontus. Turklāt tajā ir daudz galvenes izkārtojumu, lai veidotu jūsu vietnes galvenes sadaļu.

Lai palīdzētu jums izveidot fotografēšanas vietni, tajā ir mūra attēlu galerijas, bezgalīga emuāra un portfeļa ritināšana, sakārtojams portfelis un 9 portfeļa stili. Tēma ir SEO optimizēta un ātra ielādēšana.

Sāciet darbu ar Salient šodien!

32. Kamera

kamera-WordPress-tēma

Kamera ir lieliska WordPress fotografēšanas tēma kameru mīļotājiem vai fotogrāfiem. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk fotografēt tikai kā hobiju vai arī to darāt profesionāli, varat izveidot foršu vietni ar kameras motīvu un graciozi parādīt savus fotoattēlus.

Kameras motīva fotoattēlu attēlošanai ir minimāls uzmanības novēršanas dizains. Pilna platuma karuselī varat pievienot piedāvātos attēlus kopā ar unikālām fotoattēlu sērijām gan ainavas, gan portreta attēliem. Tā ir lieliska tēma ceļojumu emuāriem, ēdienu emuāriem, dzīvesveida emuāriem un foto sērijām.

Tas ir pilnībā atsaucīgs un gatavs mobilajām ierīcēm. Tādējādi jūsu vietne izskatīsies lieliski visu veidu ierīcēs un ekrānos.

Sāciet darbu ar kameru šodien!

33. Zefīrs

zephyr-wordpress-theme

Zephyr ir tīra un eleganta WordPress tēma skaistumkopšanas mīļotājiem. Izmantojot šo motīvu, varat izveidot skaistu emuāru veidošanas vietni.

Motīvam ir vairāk nekā 30 satriecoši mājas lapas izkārtojumi, 10 un vairāk galvenes stili, vairākas galerijas iespējas utt. Jūs varat izvēlēties jebkuru dizainu, jo katram dizainam ir profesionāls izskats. Dizaina pielāgošanai tam ir priekšpusē izveidots pielāgošanas rīks, kas ļauj mainīt opcijas, izmantojot reāllaika tiešraides priekšskatījumus.

Motīvs ļauj izveidot galerijas vienā kolonnā, 2 kolonnās, 3 kolonnās vai 4 kolonnās. Varat arī pievienot slaidrādes, lai kopīgotu fotoattēlus savā emuārā.

Izlasiet mūsu pilnīgo Zephyr pārskatu.

Sāciet darbu ar Zefīru šodien!

34.Ziemeļi

ziemeļu-WordPress-tēma

Ziemeļi ir estētiski izstrādāta WordPress tēma, lai parādītu savus jaunākos projektus, fotogrāfijas un videoklipus. Atšķirībā no citām tēmām, tai ir tikai visnoderīgākās funkcijas, bez liekām. Tāpēc jūs varat tieši nokļūt skaistas portfeļa vietnes izveidošanā, nevajadzējot klejot šeit un tur.

Izmantojot ziemeļu tēmu, vietņu projektiem varat viegli pievienot skaistu karuseli un flīzes, kvadrātveida vai mozaīkas galerijas. Pēc tam pielāgotājā var viegli pielāgot projektus un visu vietnes dizainu, izmantojot tiešo priekšskatījumu. Jūs varat mainīt krāsas, logotipu, fontus utt., Lai izveidotu gudrus stilus.

Tā ir 100% atsaucīga tēma, kas piemērota visām jūsu ierīcēm, ieskaitot mazā ekrāna mobilās ierīces, planšetdatorus un galddatorus. Turklāt tas ir ļoti ātri un SEO ir optimizēts.

Sāciet darbu ar ziemeļiem jau šodien!

35.Pievilcīgs

Wunderful-WordPress tēma

Wunderful ir tīra, minimāla WordPress tēma ar brīnišķīgu izskatu. Tas ir lieliski piemērots fotogrāfiem, kuri vēlas dalīties ar savām fotogrāfijām kopā ar emuāru stāstiem. Tam ir režģis un saraksta stila sākumlapas izkārtojums, lai jūsu emuāru raksti tiktu parādīti ar attēliem.

Lai prezentētu savus fotoattēlus galerijās, varat izveidot skaistu galeriju ar gaismas lodziņu un pamatotu galeriju. Tam ir iebūvēts vienkāršs un lietotājam draudzīgs motīvu opciju panelis, lai izveidotu jūsu vietni iecienītā stilā.

Tam ir neierobežotas akcentu krāsas, logotips un favicon augšupielādētājs, Google fonti, lipīga sānjosla, logrīki utt., Lai pielāgotu jūsu vietnes dizainu. Šī tēma ir lieliska izvēle pamata emuāru veidošanas vietnei.

Izlasiet visu Wunderful pārskatu.

Sāciet darbu ar Wunderful šodien!

36. Themify Elegant

themify-elegant-theme

Themify Elegant ir sarežģīta WordPress tēma, ko izveidojis Themify. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kuru varat izmantot emuāra, korporatīvās vietnes, portfeļa vai fotogrāfijas vietnes izveidošanai.

Tēma ir izstrādāta ar minimālu noformējumu un lielu uzmanību tipogrāfijai, lai jūsu ziņas izskatās lieliski. Tam ir portfeļa iespējas režģī un mūra izkārtojums, attēlu filtra funkcija un stilīgi galerijas sīktēlu efekti, lai skaisti parādītu savus fotoattēlus.

Lai jūs varētu ātri mainīt izskatu, tajā ir 6 alternatīvas krāsu ādas. Un, lai mainītu visu, sākot no galvenes, uz kājeni, tam ir vienkāršs pielāgošanas panelis.

Sāciet darbu ar Themify Elegant šodien!

37. Aptumsums

eclipse-wordpress-theme

Eclipse ir eleganta WordPress fotografēšanas un blogošanas tēma. Tam ir plūstošs, reaģējošs izkārtojums, kas visos ekrānos perfekti parāda visas jūsu lapas, attēlus un galerijas neatkarīgi no to ekrāna izšķirtspējas un lieluma.

Eclipse tēmā ir iekļauta galerijas veidne un portfeļa ziņas, lai interesantā veidā parādītu savus fotoattēlus un mākslas darbus. Tam ir standarta emuāra veidne, kurā varat pievienot attēlus un izmantot arī piedāvātos attēlus. Tas arī ļauj parādīt jaunākos Instagram fotoattēlus ar pilnekrāna logrīku.

Ja vēlaties pārdot savas fotogrāfijas vai jebkāda veida produktus, varat viegli izveidot veikala lapu un sākt pārdot. Tēmai ir dziļa integrācija ar visspēcīgāko e-komercijas programmatūru: WooCommerce.

Sāciet darbu ar Eclipse šodien!

38. Narkošs

narcos-wordpress-theme

Narcos ir radoša daudzfunkcionāla tēma, ko izveidojusi Tesla Themes. Šī tēma ir piemērota vienkāršu biznesa vietņu, radošu ārštata vietņu, portfeļu un fotogrāfiju vietņu izveidošanai. Tam ir 6 satriecošas vietnes demonstrācijas, lai parādītu, ko tā spēj izveidot.

Fotografēšanas vietnei tajā ir vairākas portfeļa lapu iespējas, piemēram, viens portfelis, 2 kolonnu plats portfelis vai 3 kolonnu kastēs ievietots portfelis. Izmantojot šo motīvu, varat arī skaisti demonstrēt savus videoklipus.

Motīvs ir optimizēts ātrumam, saderīgs ar vairākiem pārlūkiem, gatavs sociālajiem saziņas līdzekļiem un gatavs lokalizācijai. Tā ir ideāla tēma, lai lejupielādētu un sāktu veidot fotogrāfiju vietni.
Sāciet darbu ar Narcos šodien!

39. Optimizētājs

optimizētāja-tēmas-fotografēšanas vietne

Optimizētājs ir bezmaksas un premium klases WordPress tēma, kas piemērota dažāda veida vietnēm. Tā ir daudzfunkcionāla tēma ar milzīgu funkciju un pielāgošanas iespēju paketi. Izmantojot šo motīvu, varat izveidot korporatīvo vietni, emuāru, portfeli, kā arī fotografēšanas vietni.

Optimizētāja tēmai ir desmitiem iepriekš sagatavotu veidņu, no kurām izvēlēties. Ja jums patīk demonstrācijas veidne, varat to importēt savā WordPress vietnē ar vienu klikšķi un sagatavot vietni gatavam ar nelielām satura izmaiņām..

Lieliski piemērots fotografēšanas vietnēm, tai ir uzlabotas galvenes pielāgošanas iespējas, 5 galeriju stili, pielāgoti fontu augšupielādes, velciet un nometiet logrīkus utt. Izmantojot plašo opciju komplektu, jūs varat izveidot pilnībā funkcionējošu fotografēšanas vietni, izmantojot optimizētāju.

Izlasiet visu mūsu pilnveidotāja pārskatu.

Sāciet darbu ar optimizētāju jau šodien!

40. Noa Lite

Noah-Lite-WordPress-tēma

Noah Lite ir bezmaksas WordPress fotografēšanas tēma, ko izveidojusi Pixelgrade. Tam ir burvīgs dizains, kas izceļ jūsu unikālo personību un palīdz jums izveidot savu zīmolu. Motīva izkārtojums izskatās tīrs un vienkārši satriecošs.

Izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot pilnīgu fotografēšanas vietni ar demonstrētu fotoattēlu mājas lapā un foto galerijas režģa izkārtojumā. Jūs varat pievienot fotoattēlus galerijās, iestatīt sīktēlus un izvēlēties kursora efektus. Galerijas attēliem varat pievienot arī sociālo kopīgošanas pogas.

Motīvs ir gatavs mobilajām ierīcēm un reaģē uz visām ierīcēm. Neatkarīgi no tā, kuru ierīci cilvēki izmanto, lai redzētu jūsu vietni, jūsu vietnes saturs izskatīsies lieliski.

Sāciet darbu ar Noah Lite šodien!

41. Themify kaudze

themify-kaudze-tēma

Themify Stack ir stilīga, atsaucīga WordPress tēma, kuru iedvesmojis Windows 8 Metro dizains. Tas ir ideāli piemērots, lai parādītu savus portfeļus (dizains un fotogrāfija) un izveidotu e-komercijas vai korporatīvās vietnes.

Motīvs nāk ar tajā iebūvētu flīzes pievienojumu. Tas ļauj jums izveidot mūra flīzes ar flīzēm, kurās varat parādīt savus jaunākos darbus. Tam ir arī portfeļa sadaļas pēc filtrs un dažādi WordPress pasta formāti mūra izkārtojumā.

Ja vēlaties pārdot savas fotogrāfijas vai citus produktus, varat tos viegli pārdot, jo tam ir pilns WooCommerce atbalsts.

Izlasiet visu mūsu Themify Stack pārskatu.

Sāciet darbu ar Themify Stack jau šodien!

42. fotogrāfija

fotogrāfija-WordPress-tēma

Fotoattēli ir bezmaksas atsaucīga WordPress tēma, kas izveidota fotogrāfiem un emuāru autoriem. Izmantojot šo motīvu, jūs viegli varat izveidot fotogrāfijas vai portfeļa vietni. Tajā ir pilna platuma galvenes attēls un satriecoša mūra attēlu galerija mājas lapā.

Motīvs ir tīrs, tāpēc jūsu fotogrāfijas noteikti izskatās lieliski. Turklāt tas pilnībā reaģē, tas nozīmē, ka jūsu vietne un attēli labi iederēsies uz jebkura ekrāna un izskatīsies lieliski.

Citas tēmas iespējas ir bezgalīgas krāsas, WooCommerce atbalsts, sociālo mediju integrācija, SEO draudzīgi utt.

Sāciet darbu ar fotogrāfiju šodien!

43. Bezgalīga fotogrāfija

bezgalīga fotografēšanas tēma

Bezgalīga fotogrāfija ir vēl viena bezmaksas WordPress tēma fotogrāfiju vietnēm, kas pieejama vietnē WordPress.org. Motīvs nodrošina fotoattēlu blogošanas, fotoattēlu kopīgošanas un galeriju iespējas.

Motīvs ir tik vienkāršs un ērti lietojams, ka ikviens var konfigurēt motīva iestatījumus un pielāgot tā dizainu. Tajā ir pilnībā integrēts Live WordPress Customizer, tāpēc jūs varat viegli un ātri mainīt vietnes dizainu ar tiešajiem priekšskatījumiem.

Tēmas galvenās iezīmes ir atsaucīgs dizains, galvenes un kājenes opcijas, pielāgots fons un krāsas, skaista piedāvātā sadaļa, sociālo mediju integrācija utt..

Sāciet darbu ar Acme Photography šodien!

44. Fotografēšana

fotogrāfija-tēma

Fotografie ir moderna WordPress fotografēšanas tēma ar minimālu dizainu un augstas kvalitātes funkcijām. Tas palīdz jums viegli izveidot vienkāršu un elegantu fotografēšanas vietni. Tas ir veidots, izmantojot WordPress Live Customizer, un ļauj jums izveidot savu vietni, izmantojot tiešos priekšskatījumus, padarot darbu vienkāršu un ātru.

Motīvā ir piedāvātā satura sadaļa un varoņu saturs, lai izceltu jūsu nesenos un populāros ierakstus. Pēc tam, lai parādītu savas profesionālās prasmes un fotogrāfijas, tam ir skaists portfeļa izkārtojums režģa stilā.

Fotogrāfijas tēma tika izveidota, izmantojot standarta kodu, un tai ir pilnībā atsaucīgs dizains. Tātad, jūsu vietne izskatīsies lieliski visu veidu ierīcēs un ekrānos.

Sāciet darbu ar Fotografie šodien!

45. Fotopress

fotopreses-WordPress-tēma

Photopress ir vienkārša un skaista WordPress tēma fotogrāfiem, dizaineriem un radošiem ārštata darbiniekiem. Motīvs ļauj jums izveidot krāšņu portfeļa vietni, lai lieliskā veidā parādītu savus darbus.

Motīvam ir spēcīgs kods un veiktspēja, jo tas ir veidots, izmantojot nozares standarta kodus. Tas ir tik ērti lietojams un pielāgojams, ka ikviens var izveidot pilnīgu fotografēšanas vietni, izmantojot šo motīvu.

Motīvā ir pielāgoti fonti, krāsas un logotipi, lai jūs varētu izmantot savu dizainu. Turklāt jūs varat padarīt jūsu vietnes kājeni pievilcīgu, pievienojot savus Instagram fotoattēlus, pielāgotu informāciju par autortiesībām, adresi un sociālo mediju ikonas.

Sāciet darbu ar fotopresu šodien!

46. ​​Foto perfekts

foto perfekts - WordPress

Photo Perfect ir bezmaksas atsaucīga WordPress tēma, kas ir lieliski piemērota fotogrāfiem, foto emuāru autoriem un radošiem profesionāļiem. Motīvā ir liels galvenes attēls kopā ar mūra portfeļa sadaļu, lai parādītu savus fotoattēlus.

Motīvs arī ļauj jums pielāgot galveni un piešķirt savai vietnei jaunu izskatu. Jūs varat arī mainīt dizainu, izmantojot pielāgotus logrīkus, pielāgotas krāsas, pielāgotas izvēlnes utt.

Photo Perfect tēma ir pilnībā atsaucīga tēma, kas labi pielāgojas jebkuram ekrānam vai ierīcei. Tas ir veidots, izmantojot WordPress Live Customizer, padarot to viegli pielāgojamu.

Sāciet darbu ar Photo Perfect jau šodien!

47. CyberChimps bezmaksas fotogrāfijas tēma

kiberhimpu foto studija

Bezmaksas fotografēšanas tēmai CyberChimps ir būtiskas funkcijas fotogrāfu un fotostudiju vajadzībām. Viņu piedāvātie ietver attēlu galeriju, mūra portfeli, importēšanu ar vienu klikšķi un daudz ko citu.

Izmantojot šīs tēmas bezmaksas versiju, jūs iegūsit iepriekš izstrādātu 6 sadaļu mājas lapu, iepriekš izveidotu un kontaktinformācijas lapas, Google Fonts atbalstu, pielāgotu pastu un lapu izkārtojumus un daudz ko citu..

Pilna versija atbalsta arī tiešsaistes veikalu, mājas lapas slīdni un animācijas, 10 sadaļu mājas lapu un prioritāro atbalstu, lai palīdzētu jums atrisināt visas iespējamās problēmas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress fotografēšanas tēmas. Šajā rakstā uzskaitītās tēmas tika rūpīgi izvēlētas pēc rūpīgas funkciju un funkcionalitātes pārskatīšanas. Tātad, jūs varat izvēlēties jebkuru no uzskaitītajām tēmām un sākt darbu ar savu fotografēšanas vietni.

Iespējams, vēlēsities arī apskatīt mūsu atlasītos labāko multivides tirgotāju e-komercijas platformu sarakstus un 27 labākos WordPress spraudņus, kas jums noteikti jābūt! Vai jūs meklējat labākās WordPress fotografēšanas tēmas? Ja esat kaislīgs fotogrāfs, kurš meklē pareizo platformu, lai parādītu savus fotoattēlus, vislabākā pieejamā iespēja ir fotografēšanas vietnes izveidošana WordPress. Izmantojot WordPress fotografēšanas motīvu, jūs varat viegli izveidot profesionālu fotografēšanas vietni un jēgpilni kopīgot savus fotoattēlus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map