6 labākās Mailchimp alternatīvas un konkurenti (2020. gads)

labākās mailchimp alternatīvas


Vai jūs meklējat labākās Mailchimp alternatīvas? Mailchimp ir viens no populārākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem pasaulē. Tam uzticas miljoniem lietotāju, un tas piedāvā bezmaksas plānu ar ierobežotām funkcijām.

Ņemot to vērā, tikai tāpēc, ka Mailchimp ir tik populārs un tam ir bezmaksas plāns, tas nenozīmē, ka tā ir labākā izvēle jūsu vajadzībām. Faktiski tirgū ir daudz citu e-pasta mārketinga pakalpojumu, kas nodrošina labākas iespējas nekā Mailchimp.

Šajā rakstā mēs apskatīsim dažus no labākajiem Mailchimp konkurentiem & alternatīvas.

Labākās Mailchimp alternatīvas, kuras varat izmantot

 1. Pastāvīgs kontakts – Labāks klientu atbalsts nekā Mailchimp
 2. Sendinblue – Labāka automatizācija nekā Mailchimp
 3. AWeber – Piedāvā vairāk veidņu nekā Mailchimp
 4. Piliens – uzlabotas funkcijas nekā Mailchimp
 5. GetResponse – Vislabākais lietotājiem, kuriem nepieciešams arī tīmekļa seminārs
 6. ConvertKit – veidota speciāli izdevējiem

Kāpēc jums vajadzētu meklēt Mailchimp alternatīvas?

Jau 2001. gadā Mailchimp tika izveidots kā e-pasta mārketinga pakalpojums. Tomēr tagad tas notiek daudz vairāk nekā e-pasta mārketings – no galvenajām lapām, atkārtota mārketinga reklāmām līdz pastkartēm.

Pašlaik Mailchimp ir visaptverošs mārketinga komplekts jūsu biznesa izaugsmei. Tāpat kā jebkurš mārketinga komplekts “viss vienā”, Mailchimp lietošanai ir nedaudz mācīšanās līknes. Nemaz nerunājot, jo vairāk funkciju, kas ir pieejamas ārpus izvēles, jo stāvāka būs mācīšanās līkne. Un Mailchimp neatšķiras.

Mailchimp arī trūkst dažu foršu automatizācijas funkciju, piemēram, Event, kas sniedz sīkāku informāciju par abonenta darbību.

Tātad, ja vēlamo funkciju nepiedāvā Mailchimp vai jums ir nepieciešams intuitīvāks risinājums, iespējams, vēlēsities atrast Mailchimp alternatīvu.

Šajā rakstā mēs sīkāk apskatīsim dažas no labākajām Mailchimp alternatīvām.

1. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir mazajiem uzņēmumiem populāra Mailchimp alternatīva, lai vadītu e-pasta mārketinga kampaņas ar pielāgotām e-pasta veidnēm. Tas ir draudzīgs iesācējiem un ļauj ērti nosūtīt e-pastus abonentiem.

Tas piedāvā satura un e-pasta veidnes atbilstoši jūsu biznesa nišai. Varat arī pievienot informāciju par iepriekšējām mārketinga kampaņām (ja tādas bija). Pastāvīgā kontaktpersona izmanto inteliģentu sistēmu, lai ģenerētu atbilstošu saturu jūsu lietotājiem. Tas nāk ar tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, uz e-pastu balstītu atbalstu un forumiem, lai runātu par jūsu bažām par e-pasta mārketingu.

Pastāvīgā kontaktpersona piedāvā visaptverošu atbalstu tiešraides tērzēšanas, e-pasta un pat tālruņa atbalsta veidā. Tā kā Mailchimp lietotājiem piedāvā tikai kontaktu lapu. Pastāvīgu kontaktu klientu atbalsts rada ciešas saites ar klientiem. 

Pats labākais par Constant Contact ir tas, ka tas piedāvā 60 dienu bezmaksas izmēģinājumu; kas nozīmē, ka jūs varat izjust viņu mārketinga rīkus ilgāku laika periodu nekā vairums izmēģinājuma piedāvājumu. Tādēļ jums būs ilgāka iespēja iepazīties ar pakalpojumu pirms lēmuma pieņemšanas maksāt par premium versiju.

Nepalaidiet garām arī šo pastāvīgo kontaktu alternatīvu un konkurentu pārbaudi, kā arī pastāvīgā kontakta un Mailchimp padziļinātu salīdzinājumu..

Plusi:

 • Augsts piegādes līmenis
 • Ērti lietojama un elastīga platforma
 • Piedāvā izcilu klientu atbalstu
 • Piedāvā integrāciju ar 450 lietotnēm

Mīnusi:

 • Grūti iestatīt A / B pārbaudi

Cena: Tas maksā 20 USD / mēnesī līdz 500 abonentiem.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue ir vēl viena populāra Mailchimp alternatīva, kas piedāvā e-pasta un SMS mārketinga pakalpojumus. Tas ir izveidots, lai palīdzētu iesācējiem un jauniem uzņēmumiem nevainojami vadīt savas mārketinga kampaņas. SMS mārketinga pakalpojums ļauj jums izveidot mijiedarbību ar lietotājiem un nodrošina jūsu ziņojumu piegādi.

No jums tiek iekasēta maksa par nosūtīto e-pastu skaitu, kas padara to atšķirīgu no citiem pakalpojumiem. Jūs varat iegādāties SMS kredītus, kas ir derīgi bezgalīgi ilgi. SendinBlue ļauj jums izveidot bezmaksas kontu ar neierobežotu kontaktu skaitu. Lai arī šis bezmaksas konts ļauj mēnesī nosūtīt tikai 9000 e-pastus. Mailchimp apgalvo, ka viņiem ir visi automatizācijas palaišanas gadījumi, taču tos biedē iestatīt. SendinBlue nodrošina labāku mārketinga automatizāciju nekā Mailchimp par saprātīgāku cenu.

Nepalaidiet garām šo rakstu par to, kā uzreiz izveidot e-pasta biļetenu.

Lai iegūtu papildinformāciju, jums vajadzētu pārbaudīt šo SendinBlue pārskatu.

Plusi:

 • Lēts risinājums lielapjoma e-pastiem
 • Līdz 9000 e-pastu mēnesī bez maksas
 • Vienkārša kontaktu segmentēšana
 • Uzlabota e-pasta automatizācija

Mīnusi:

 • Ierobežota trešo personu lietotņu integrācija

Cena: Tas maksā 25 USD / mēnesī līdz 40 000 e-pastiem.

3. AWeber

AWeber

AWeber ir populārs e-pasta mārketinga un svina ģenerēšanas pakalpojums. Tāpat kā Mailchimp, tas ļauj jums iegūt vairāk abonentu jūsu vietnē. AWeber palīdz nekavējoties izveidot skaistus e-pasta biļetenus, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju. Jūs varat izveidot abonēšanas veidlapas savai vietnei un automatizēt e-pastus, lai paplašinātu savu sasniedzamību.

30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj jums pilnībā iepazīties ar pakalpojumu pirms tā pirkšanas. Tas jums ļaus piekļūt visiem apmaksātajiem papildinājumiem un rīkiem e-pasta kampaņas vadīšanai. AWeber integrējas ar WordPress un citiem vietņu veidotājiem, tīmekļa lapu veidotājiem, optin formām un daudz ko citu.

Turpretī AWeber piedāvā daudz vairāk veidņu nekā Mailchimp. AWeber piedāvā 700+ veidnes, kas ir simtiem vairāk nekā Mailchimp, kas piedāvā tikai 100+ veidnes.

AWeber ir ideāla izvēle jauniem uzņēmumiem un iesācējiem. Iestatīšana ir vienkārša, un tai ir pieejams tiešraides tērzēšana / atbalsts pa tālruni, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Plusi:

 • Lielāks veidņu skaits
 • Avanced saraksta vadība
 • Labāks klientu atbalsts

Mīnusi:

 • Neveikls formu celtnieks

Cena: Tas maksā 19 USD / mēnesī līdz 500 abonentiem.

4. Piliens

Piliens

Piliens ir jaudīga Mailchimp alternatīva jūsu e-komercijas veikalam. Tāpat kā Mailchimp, tas darbojas ārpus vispārējās e-pasta mārketinga prakses un palīdz piesaistīt vairāk abonentu, izmantojot viņu viedās mārketinga metodes. Tas ļauj jums izveidot sarunas ar klientiem un nosūtīt automatizētus e-pastus atbilstoši lietotāju uzvedībai.

Ja vēlaties sūtīt lietotājiem pielāgotus e-pastus, Drip nodrošināja jūs. Tas var pārbaudīt, vai nav jaunu apmeklētāju, apmeklētāju atgriešanās, saites, uz kuriem noklikšķinājuši apmeklētāji, un atteikšanās no groza, lai nosūtītu ziņojumus. Iepazīstieties ar šo Pilienu pārskatu, lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu.

Pilienu var brīvi izmantot līdz 100 abonentiem. Šajā laika posmā varat izmantot viņu e-pasta atbalstu, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem. Kad esat iegādājies piemaksu plānu, jūs saņemsit tiešraides tērzēšanas atbalstu tūlītējai palīdzībai. Piliens ir labāks risinājums nekā Mailchimp, ja esat progresīvs mārketinga speciālists vai jums ir e-komercijas bizness.

Plusi:

 • Jaudīgas segmentēšanas iespējas
 • Uzlabotas iespējas e-komercijas uzņēmumu īpašniekiem
 • Piedāvā modernu darbplūsmu un automatizāciju

Mīnusi:

 • Sarežģītas veidnes var būt nepatīkami pārvaldāmas

Cena: Tas maksā 49 USD / mēnesī līdz 2500 abonentiem.

5. GetResponse

GetResponse ir moderna Mailchimp alternatīva, kas nāk ar lietotāja interfeisu, reģistrēšanās veidlapām, interaktīvām biļetenu veidnēm un daudz ko citu. Tas ļauj jums izveidot galvenās lapas, mitināt tīmekļa seminārus un vadīt e-pasta kampaņas savā vietnē.

Viņu mārketinga rīki ir noderīgi, lai iegūtu vairāk abonentu un pārveidotu viņus par klientiem. Ar GetResponse jūs varat viegli nosūtīt biļetenus vairāk nekā vienam segmentam vienlaikus. Kamēr ar Mailchimp jūs varat nosūtīt biļetenu tikai uz vienu segmentu vienlaikus. GetResponse ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, e-pasta atbalsts un atbalsts pa tālruni. Viņi koplieto daudzus resursus ar saviem lietotājiem, lai izglītotu viņus par to, kā vislabāk reklamēt viņu biznesu.

Izmantojot viņu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, varat izmēģināt viņu e-pasta mārketinga pakalpojumus, mitināt tiešsaistes tīmekļa seminārus un integrēt pakalpojumus savā vietnē.

Plusi:

 • Ļauj vizuālu darbplūsmas skatu
 • Iespaidīga saraksta pārvaldība
 • Atbalsta līdz 17 valodām

Mīnusi:

 • Pamata plāns ir ierobežots līdz 1000 abonentiem

Cena: Tas maksā USD 15 mēnesī.

6. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit ir vēl viena alternatīva Mailchimp, kas paredzēta emuāru autoriem, podkāstu veidotājiem un izdevējiem. Tas automatizē e-pasta mārketinga braucienu un palīdz jūsu lietotājiem kļūt par jūsu kampaņu daļu. ConvertKit nāk ar skaistām e-pasta formām, lai piesaistītu vairāk abonentu.

Tam ir vizuālās automatizācijas veidotājs, lai iestatītu automatizētas e-pasta piltuves. Jūs varat izmantot viņu 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai uzzinātu vairāk par viņu mārketinga pakalpojumu un premium rīkiem. ConvertKit nepiedāvā sarakstus, taču visi kontakti atrodas vienā un tajā pašā vietā, un kā sakārtošanas kārtību tiem var piešķirt secību vai tagu. Šī darbība ir vienkāršāka sarakstu pārvaldīšanas metode nekā Mailchimp.

Pārbaudiet arī šo rakstu par to, kā pareizi izveidot e-pasta ziņojumu.

Plusi:

 • Daudz vieglāk iestatīt
 • Lieliska adresātu saraksta pārvaldība
 • Detalizēta atskaite un analītika

Mīnusi:

 • Ierobežotas pielāgošanas iespējas

Cena: Līdz 1000 abonentiem tas maksā 29 USD / mēnesī.

Mailchimp alternatīvu iesaiņošana

MailChimp AlternativeUnique FeaturePrice
Pastāvīgs kontaktsLabāks klientu atbalstsUSD 20 mēnesī līdz 500 abonentiem.
SendinBlueLabāka automatizācijaUSD 25 mēnesī līdz 5000 abonentu
AWeber700+ veidnesUSD 19 mēnesī līdz 500 abonentiem
PiliensUzlabotas mārketinga iespējas49 USD / mēnesī līdz 2500 abonentiem
GetResponseVislabāk lietotājiem, kuriem nepieciešams arī tīmekļa seminārs15 USD mēnesī mēnesī līdz 1000 abonentiem
ConvertKitVeidots speciāli izdevējiem29 USD / mēnesī līdz 1000 abonentiem

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atklāt populārākās Mailchimp alternatīvas. Varat arī apskatīt mūsu ceļvežus par labākajiem rīkiem ārštata darbiniekiem, lai palielinātu reālu biznesu, kā arī labākās domofonu alternatīvas labākai komunikācijai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map