7 labākie bezmaksas e-pasta biļetenu veidņu veidotāji (1700 un vairāk modeļi)

labākie bezmaksas e-pasta biļetenu veidņu veidotāji


Vai jūs meklējat labākos bezmaksas e-pasta biļetenu veidņu veidotājus?

Biļetenu veidņu veidotājs ļauj ērti un ātri izveidot profesionālus biļetenus, velkot un nometot. Izmantojot e-pasta biļetenu veidņu veidotāju, jūs varat izveidot satriecošus e-pastus, kurus cilvēki vēlas lasīt, iesaistīt un noklikšķināt, pat nenoalgojot dizaineru.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem bezmaksas e-pasta biļetenu veidņu veidotājiem, kurus varat izmantot, lai izstrādātu pielāgotas e-pasta veidnes.

Izvēloties labāko bezmaksas e-pasta biļetenu veidņu veidotāju

E-pasta biļetenu veidņu veidotāji ir vienkāršs veids, kā izveidot e-pasta biļetenus. E-pasta biļetenu veidotāji piedāvā arī gatavas veidnes, kuras varat pielāgot, lai pievienotu savu saturu un attēlus, lai ātri nosūtītu abonentiem..

Vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotājs ļauj ērti izveidot pielāgotas e-pasta veidnes ar dažiem klikšķiem. Tālāk ir norādīts, kas jums jāmeklē e-pasta biļetenu veidņu veidotājā.

 • Velciet un nometiet e-pasta redaktoru
 • E-pasta biļetenu veidņu bibliotēka
 • Integrācija ar noderīgām lietotnēm
 • e-komercijas atbalsts

Apskatīsim dažus no labākajiem e-pasta biļetenu veidņu veidotājiem tirgū.

1. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir populārs e-pasta mārketinga pakalpojums un biļetenu veidņu veidotājs. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotāju, kas ļauj ātri un viegli noformēt pielāgotos e-pastus.

Pastāvīga kontaktu e-pasta veidotājs

Tas arī ļauj jums e-pastā izmantot krājuma fotoattēlus un radīt lielisku lasīšanas pieredzi.

Varat arī izvēlēties no viņu plašās e-pasta veidņu bibliotēkas, kurā ir vairāk nekā 100 mobilajām ierīcēm paredzētu biļetenu no vairākām kategorijām, piemēram, pamata veidnes, paziņojumu e-pasta ziņojumi, notikumu ielūgumu veidnes, pārdošanas veidnes, svētku e-pasta veidnes, pateicības e-pasti un daudz kas cits..

Pastāvīgas kontaktinformācijas e-pasta veidnes

Iepazīstieties ar mūsu pilnīgo pastāvīgo kontaktu pārskatu!

2. SendinBlue

Sendinblue

SendinBlue ir pilnvērtīgs e-pasta biļetenu veidņu veidotājs un e-pasta mārketinga pakalpojums. Tas tiek piegādāts ar lietotājam draudzīgu velciet un nometiet redaktoru, lai viegli izveidotu pielāgotas e-pasta veidnes. E-pasta veidotājs ir pietiekami elastīgs, lai atsevišķi izstrādātu e-pasta galveni, pamattekstu un kājeni.

SendinBlue veidņu veidotājs

Izmantojot SendinBlue, jūs saņemsiet arī vairāk nekā 200 gatavu, bezmaksas un atsaucīgu e-pasta veidņu. Tas piedāvā arī HTML veidnes izstrādātājiem, lai pilnībā pielāgotu savus e-pasta biļetenus.

SendinBlue veidņu katalogs

E-pasta veidnēs varat apmainīties ar attēliem, mainīt krāsas un pielāgot savu saturu.

Papildus e-pasta pakalpojumiem tie nodrošina arī SMS mārketingu, tiešraides tērzēšanu, CRM, mārketinga automatizāciju, darījumu e-pastus, galvenās lapas veidnes, reģistrēšanās veidņu veidnes un daudz ko citu. Tas ir pilnīgs komplekts, kas veicina jūsu biznesu, izmantojot e-pastus.

Iepazīstieties ar mūsu pilnīgo SendinBlue pārskatu!

3. Piliens

Piliens

Piliens ir lieliska e-komercijas vietņu e-pasta un mārketinga automatizācijas programmatūra. Tam ir jaudīgs e-pasta veidotājs, kas ietver teksta veidotāju, HTML veidotāju, vizuālo veidotāju utt.

Pilienu e-pasta veidotājs

Pilināšana arī atvieglo klientu ceļa izsekošanu, tāpēc varat nosūtīt personalizētus e-pastus, kas adresēti viņu vajadzībām.

Iepazīstieties ar mūsu pilno pilienu pārskatu!

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit ir spēcīgs e-pasta biļetenu veidņu veidotājs un e-pasta mārketinga pakalpojums. Tam ir 3 noklusējuma e-pasta veidnes: Tikai teksts, Klasika, un Mūsdienu. Varat izmantot šīs veidnes, lai ātri nosūtītu e-pastus abonentiem.

ConvertKit veidnes

Tas ir pielāgots e-pasta mārketinga pakalpojums tiešsaistes veidotājiem un izdevējiem. Jums jāizveido pielāgotas veidnes ar tekstu, pielāgotu logotipu, sociālajām ikonām, attēliem un citu. E-pasta veidnēm varat arī pievienot pogu aicinājums uz darbību un novirzīt lietotājus uz jūsu galvenajām lapām.

5. AWeber

AWeber

AWeber ir vēl viens populārs e-pasta mārketinga pakalpojums un biļetenu veidņu veidotājs. Tas nāk ar iesācējiem draudzīgu vilkšanas un nomešanas e-pasta veidotāju, kuru varat izmantot, lai izveidotu pielāgotas e-pasta veidnes jūsu uzņēmumam.

E-pasta veidņu veidotājs

Izmantojot vairāk nekā 700 e-pasta veidnes un vairāk nekā 600 krājumu attēlus, jūs varat uzreiz izveidot jebkuru e-pasta biļetenu. Vienkārši izvēlieties veidni un pielāgojiet e-pastu atbilstoši savām vajadzībām.

AWeber e-pasta veidnes

AWeber ir saderīgs arī ar dažām spēcīgām lietotnēm, piemēram, OptinMonster, Shopify, PayPal utt.

6. MailerLite

MailerLite

MailerLite ir spēcīgs e-pasta mārketinga un biļetenu veidņu veidotājs. Tas lieliski darbojas ar populāriem vietņu veidotājiem, piemēram, WordPress, Shopify un citiem. Tam ir e-pasta veidotājs, kuru varat vilkt un nomest, un kuru varat izmantot, lai izveidotu veidni vai pielāgotu gatavu biļetenu veidni.

Mailerlite bloku veidotājs

Tas piedāvā desmitiem bezmaksas e-pasta biļetenu veidnes e-komercijai, atlaidēm, pasākumiem, fotogrāfijai, jaunumiem un citām kategorijām.

MailerLite e-pasta veidnes

Izņemot e-pasta biļetenus, tas arī ļauj izveidot pielāgotas galvenās lapas, izvēles logus, reģistrēšanās veidlapas utt.

7. GetResponse

GetResponse

GetResponse ir mārketinga programmatūra un e-pasta biļetenu veidņu veidotājs maziem uzņēmumiem. Tāpat kā citi e-pasta mārketinga pakalpojumi, tas ļauj jums izveidot pielāgotas e-pasta veidnes ar tekstu un attēliem. Varat arī izveidot biļetenu veidnes ar saviem e-komercijas produktiem.

GetResponse veidņu veidotājs

Tam ir pievienotas 500 un vairāk biļetenu veidnes un vairāk nekā 5000 licencētu attēlu, lai ātri izveidotu skaistus e-pasta biļetenus. Varat arī augšupielādēt pielāgotās veidnes un rediģēt tās, izmantojot GetResponse veidņu veidotāju.

GetResponse e-pasta veidnes

Varat A / B pārbaudīt savus e-pastus, lai no e-pasta mārketinga kampaņām iegūtu vairāk reklāmguvumu. Tas ļauj jums redzēt, kā jūsu e-pasts izskatās mobilajos tālruņos un galddatoros.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos bezmaksas e-pasta biļetenu veidņu veidotājus ar 1700 un vairāk dizainparaugiem. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā pareizi izveidot e-pasta ziņojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map