7 labākie Podcast hostinga pakalpojumi 2020. gadā | Salīdzināts un pārskatīts

labākā Podcast apraide salīdzinājumā


Vai plānojat izveidot savu aplādes kanālu?

Podcast apraides sākšana var būt lielisks veids, kā katru dienu uzrunāt tūkstošiem cilvēku un dalīties ar viņiem ar jūsu audio saturu. Bet problēma ir tā, ka, lai arī aplāde izklausās tik vienkārši, kā tikai failu ierakstīšana un apraide, patiesībā tas ir nedaudz vairāk par to.

Sākot no stabila Podcast apraides atlases līdz labākā aprīkojuma izvēlei un pēc tam failu ierakstīšanai, process var iebiedēt, ja esat iesācējs. Jūs varētu arī apsvērt mūsu rakstu par to, kā sākt Podcast apraidi.

Šodienas rakstā mēs izskaidrosim, kā izvēlēties labāko aplādes hostingu.

Tāpēc sāksim!.

Kā izvēlēties labu kanāla Podcast hostingu

Ja esat iesācējs, izlemt, kuru hostinga kanālu izvēlēties, varētu būt pārāk drausmīgi. Ir daži faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties vienu.

 • Labas darbspējas un joslas platuma iespējas.
 • piedāvā FTP augšupielādes
 • ļauj iezīmēt ID3, lai jūs varētu pievienot savu aplādes informāciju, piemēram, izpildītāja vārdu, žanru, celiņa numuru utt.
 • piedāvā neierobežotu augšupielādes laiku

Pēdējais punkts tomēr var atšķirties atkarībā no tā, cik ierakstus mēnesī plānojat augšupielādēt. Ja vēlaties tikai vienu vai divus īsus ierakstus, jums tiešām nav nepieciešams neierobežots augšupielādes laiks.

To apskatot, apskatīsim labākos Podcast apraides pakalpojumus, kas ir ne tikai uzticami, bet arī ļoti jaudīgi.

1. PodBean

Podbean, podcast hostings

PodBean ir viens no ieteicamajiem un jaudīgākajiem Podcast apraides pakalpojumu sniedzējiem, kas jums var būt lieliska iespēja. Tas ir pilnīgs risinājums, lai bez apgrūtinājumiem izveidotu, pārvaldītu un reklamētu aplādes.

Izmantojot PodBean, jūs varat izveidot neierobežotu apraidi ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Tā multivides mitināšanas pakalpojums piedāvā vienmērīgu platformu jūsu audio un video. Varat arī izmantot tās lietotni, lai sazinātos ar saviem sekotājiem, saņemtu atsauksmes un darītu daudz ko citu. PodBean sociālās koplietošanas rīks ļauj jums viegli kopīgot savus aplādes failus ar visu pasauli tūlīt pēc to publicēšanas.

Tas arī ļauj jums pielāgot savu kanālu, augšupielādējot savu logotipu, mainot izkārtojumu un pat izmantojot savu domēna vārdu, ja tāds jau jums ir. Lai uzzinātu, kā darbojas jūsu aplāde, varat viegli uzzināt statistiku un uzzināt, vai cilvēkiem patīk tas, ko jūs publicējat.

2. BuzzSprout

buzzsprout, podcast hostings

BuzzSprout ir izcils aplādes hostinga pakalpojums, kas ļauj ērti pārvaldīt, reklamēt un izsekot jūsu aplādei. Vienkārši augšupielādējiet Podcast apraidi un atstājiet pārējo BuzzSprout. Tas automātiski optimizēs jūsu epizodes, pievienojot ID3 tagus, failu tipus utt. Pēc tam varēsit tos nekavējoties publicēt vai ieplānot, kad vien vēlaties..

Lai iegūtu lielāku ekspozīciju, padariet darbu viegli uztveramu, pārrakstot savas epizodes vietnē BuzzSprout. Varat arī efektīvi izmantot nodaļu marķierus, kas lietotājiem ļauj ērti pārlūkot jūsu aplādes. lai lietotāji varētu pāriet uz saviem iecienītākajiem segmentiem, redzēt, kas notiek, vai izlaist spoilerus, kurus viņi nevēlas dzirdēt. Tam ir bezmaksas plāns pirmajām 90 dienām.

3. Dzidrums

Blubrry hostings, podcast hostings

Blubrry ir vēl viens populārs un ļoti ieteicams Podcast hostinga pakalpojums, kas nāk ar pārsteidzošām funkcijām. Ja jau esat mitinājis savu apraidi citā mitināšanas pakalpojumā, varat bez piepūles migrēt savu kanālu uz Blubrry, nemaksājot par vienu papildu santīmu. Tam ir pasaules klases CDN datu centri 35 dažādās pasaules valstīs.

Un ne tikai tas, izmantojot Blubrry, jums var būt arī lieliskas iespējas SEO, MP3 iezīmēšanai, FTP un tīmekļa augšupielādei, ieskaitot daudzas citas funkcijas. Un, ja vēlaties publicēt savu aplādi, izmantojot WordPress, varat izmantot spraudni PowerPress.

blubrry-powerpress-podcast-WordPress spraudnis

Šis spraudnis atbalsta gan Apple, gan Google aplādes, un tajā ir integrēts HTML5 multivides atskaņotājs ar iegultu atbalstu no vietnēm, piemēram, YouTube.

Jūs varētu vēlēties arī apskatīt WordPress Podcast spraudņus.

4. Tranzistors

Tranzistors ir vēl viens fantastisks podcasting hostings visiem podcasting. Izmantojot Transistor, zem viena jumta var atrast gandrīz visu, kas nepieciešams jūsu Podcast kanālam. Tas ļauj jums izveidot tik daudz šovu, cik vēlaties. Par to jums nekas nav jāmaksā papildus.

Varat arī ļaut jūsu komandas locekļiem rediģēt jūsu epizodes un to arī reklamēt. Lai sazinātos ar lielāku auditoriju, varat izmantot tās kopīgošanas funkciju un kopīgot savu epizodi dažādās sociālajās platformās. Varat arī ātri un ērti importēt šovus. Vienkārši ievadiet pašreizējo RSS plūsmu, un Transistor to ņems no turienes.

5. Viedais Podcast Player

viedais podkāstu atskaņotājs

Viedais aplādes atskaņotājs ir jūsu apraides pats mitināts atskaņotājs. Šī ir lieliska izvēle, ja vēlaties mitināt Podcast epizodes savā vietnē un atskaņotāju izmantot Podcast epizožu atskaņošanai.

Izmantojot šo produktu, ir daudz vieglāk izcelt vienu konkrētu aplādes epizodi, dziesmu vai skaņas klipu. Varat arī izcelt savus jaunākos ierakstus, pielīmējot atskaņotāju jebkur jūsu vietnē, izmantojot tā lipīgo atskaņotāju. Tas arī ļauj jums izveidot e-pasta sarakstu tieši atskaņotājā.

6. Libšins

Podcast hostings, libsyn

Libsyn ir lielisks risinājums visiem tādiem podkāstu veidotājiem kā jūs. Tas ļauj jums kontrolēt visu, kas saistīts ar jūsu Podcast epizodēm, piemēram, mitināšanu, reklamēšanu un monetizāciju. Tas arī ļauj jums pārbaudīt savu statistiku, lai jūs zināt, kā darbojas jūsu aplāde.

Izmantojot pielāgotās mobilās lietotnes, varat arī viegli pielāgot savus seansus. Izmantojot Libsyn, varat lieliski darboties un sazināties ar vairākiem pieredzējušiem podkāstu sniedzējiem, ja kādreiz saskaraties ar problēmu.

7. SoundCloud

SoundCloud ir viena no vadošajām un ārkārtīgi populārajām aplādes hostinga platformām. Izmantojot SoundCloud, jūs varat viegli augšupielādēt savas epizodes, sazināties ar tādiem podkāstu veidotājiem kā jūs. Varat arī iegult spēlētājus, Twitter kartes un komentārus ar laika ierobežojumu.

SoundCloud ir pieejams Web, iOS, Android, Sonos, Chromecast un Xbox One. Tas nāk ar bezmaksas plānu, kas ļauj augšupielādēt epizodes, kas ir garākas par 3 stundām. Varat arī pārbaudīt savu statistiku un iegūt pamata ziņojumus, izmantojot šo plānu. Ja vēlaties vairāk funkciju, varat viegli uzlabot savu plānu.

Šīs ir dažas no Podcast apraides iespējām, kuras varat pārbaudīt. Mēs ceram, ka šis raksts jums noderēs. Ja esat jau izlēmis, kuru izvēlēties, iespējams, vēlēsities arī izlasīt mūsu rakstu par labākajām WordPress motīviem Podcasting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map