7 labākās Divi bērnu motīvi īpaši pielāgotai vietnei

Labākās Divi bērnu tēmas


Vai jūs meklējat labākās Divi bērnu tēmas?

Elegants motīvs piedāvā divas dažādas Divi garšas: Divi tēma un Divi veidotājs. Kamēr Divi tēma ir ļoti pielāgojama WordPress tēma, Divi Builder ir vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja spraudnis, kas darbojas ar jebkuru WordPress motīvu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām Divi bērnu tēmām, kuras varat izmēģināt savā vietnē.

Kāda ir atšķirība starp Divi bērna tēmu un Divi izkārtojumu?

Divi bērna tēma ir WordPress tēma, kas pārmanto visas Divi galvenās tēmas funkcijas un stilu.

Tas ļauj jums pielāgot iepriekš izveidotu dizainu, kas darbojas virs Divi Builder. Bērnu motīva Divi lietošana ir ļoti ieteicama, ja vēlaties pielāgot Divi motīva funkciju, stilus un dizainu.

Ieguvums ir tāds, ka, izmantojot bērnu motīvu, visi motīvu pielāgojumi tiks saglabāti pat pēc tam, kad atjaunināsit galveno Divi motīvu.

No otras puses, Divi izkārtojumi ir vienkāršas veidnes, kuras varat izmantot kopā ar spraudni Divi Builder, lai izveidotu savu vietni. Šos izkārtojumus var pielāgot, izmantojot velciet un nometot lapu veidotāju.

Varat arī izmantot Divi Builder, lai izveidotu savus pielāgotos Divi izkārtojumus. Builder ļauj importēt un eksportēt motīvu izkārtojumus starp WordPress vietnēm. Šeit ir dažas no labākajām Divi bērnu tēmām, kuras varat izmantot.

1. Amatnieks

Amatnieks

Artisan ir bērnu e-komercijas tēma Divi WordPress tēmai. Šis Divi bērnu tēmas izkārtojums ir lieliski piemērots emuāru autoriem, fotogrāfiem, radošiem māksliniekiem, maziem uzņēmumiem un jebkura veida tiešsaistes veikaliem. Tam ir 6 pielāgoti lapu izkārtojumi, stilīgas attēlu galerijas un daudz kas cits. Tas ir integrēts ar populārām norēķinu metodēm, ieskaitot PayPal, kredītkaršu maksājumiem utt.

2. Mode

Mode

Mode ir 1 lapas lappuses Divi bērnu tēma, kas īpaši izstrādāta modes dizaineriem, modeļiem, modes skatēm un citiem modes biznesiem. To var izmantot, lai izveidotu modes vietni. Tam ir parallakss ritinājums, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Šī tēma ir ar skaistām krāsām un bīdāmām lentēm jūsu vietnes dekorēšanai. Mode tiek piegādāta ar gaismas kārbu fotogalerijām un ir saderīga ar WooCommerce, lai izveidotu tiešsaistes veikalu.

3. Flora

Flora

Flora ir eleganta Divi bērnu tēma. Tam ir 12 pielāgoti lapu izkārtojumi, ieskaitot mājas lapu un emuāra lapu. Šī tēma ir paredzēta tēlotājmākslai, fotogrāfijai un citām mākslas vietnēm. Tam ir uz tīkla balstīta mājas lapa ar iebūvētām sadaļām, lai parādītu jūsu portfeli. Florai ir 3 portfeļa stili: slīdnis, gaismas kārba un pilnplatība. Tam ir bezmaksas Google fontu atbalsts stilīgai tipogrāfijai.

4. Interjers

Interjers

Ja jūs meklējat Divi bērna tēmu, lai izveidotu vietni sava interjera dizaina biznesam, tad Interior Divi ir pareizā izvēle. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai vietnē viegli pievienotu funkcijas. Tas nāk ar lielu mājas lapas galveni ar ritināšanas pogu uz leju, lielus attēlus katrā lapā, ritināšanu parallaksā, sadaļu ar tekstu apvienotu fotoattēlu un daudz ko citu.

5. Žozefīns

Žozefīns

Žozefīns ir moderna, daudzfunkcionāla Divi bērnu tēma. Tam ir vairāk nekā 8 pielāgoti lapu izkārtojumi, 25 Divi bibliotēkas izkārtojumi, mājas lapas sadaļas, moduļi un unikāli reaģējoši elementi. Josefīna dizainā ir pilnekrāna paralaksa galvene, video sadaļa un paralaksa lentes. Šī Divi bērnu tēma nāk ar čivināt un Instagram plūsmu integrāciju, lai jūsu sociālo mediju auditoriju savienotu ar jūsu vietni. Josefin ir savietojams ar paketi Font Awesome un WooCommerce.

6. Soho

Soho

Soho ir uzkrītošā Divi bērnu tēma, kas paredzēta fotogrāfiem, emuāru autoriem un radošiem māksliniekiem. Tas ir veidots virs Divi tēmas, lai panāktu lielāku ātrumu un veiktspēju. Tas ietver 11 Divi bibliotēkas izkārtojumus ar 4 attēlu galerijas iespējām. Tam ir pilnekrāna mājas lapas slīdnis un parallaksa ritināšana, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Soho bērnu tēma visā vietnē atbalsta Google Fonts.

7. Zara

Zara

Zara ir premium klases restorāna Divi bērnu tēma ar pārsteidzošām funkcijām un skaistām krāsām. Tas nāk ar animācijas efektiem, spraudni Master Slider Pro, pielāgotu restorāna izvēlnes lapas veidni un īpašu izvēlnes slīdni. Tajā ir vairākas rezervācijas formas, lai lietotāji varētu veikt rezervāciju un rezervāciju. Zara piedāvā vienkāršas pielāgošanas iespējas, adaptīvu dizainu un viena klikšķa demonstrācijas importēšanu.

Saistīts: Kā izveidot restorāna vietni.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko Divi bērna tēmu. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par WordPress vairāku vietņu tīkla instalēšanu un iestatīšanu un izlasīt mūsu pilnīgo salīdzinājumu starp Divi vs Avada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map