7 veidi, kā iegūt bezmaksas pielāgotu e-pasta domēnu (ar vienkāršu iestatīšanu)

kā iegūt bezmaksas e-pasta domēnu savam mazajam biznesam


Vēlaties savam uzņēmumam izveidot bezmaksas pielāgotu e-pasta domēnu?

Izmantojot pielāgotu e-pasta domēnu, varat izmantot savas vietnes URL savā e-pasta adresē, piemēram, [email protected], tāpēc jūsu uzņēmumam nav jāizmanto vispārēja e-pasta adrese, piemēram, [email protected]

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā visvieglāk iegūt bezmaksas e-pasta domēnu savam biznesam. Bet pirms tam pārbaudīsim, kas īsti ir e-pasta domēns un kā tas var palīdzēt jūsu biznesam.

Kas ir e-pasta domēns un kāpēc to izmantot??

E-pasta domēns ir tīmekļa adrese, kas e-pasta adresē ir aiz simbola “@”. Ar uzņēmējdarbību nesaistītā e-pasta adresē parasti tiek izmantots e-pasta pakalpojumu sniedzēja URL, piemēram, Gmail.com vai yahoo.com.

Pielāgotam e-pasta domēnam ir vairākas priekšrocības. Izmantojot pielāgotu e-pasta domēnu, jūsu e-pasts izskatās profesionālāks un uzticamāks, jo lietotāji var redzēt, ka e-pasts pieder jūsu zīmolam.

Tā kā neviens cits nevar reģistrēt e-pasta adresi ar jūsu e-pasta domēna vārdu, jūs varat izvēlēties jebkuru e-pasta adreses lietotājvārdu.

Apskatīsim, kā ātri un ērti iestatīt bezmaksas e-pasta domēnu.

1. Bluehost

vietne bluehost

Bluehost ir vienas pieturas centrs, ja jūs meklējat bezmaksas e-pasta domēnu savam mazajam biznesam. Tas piedāvā jums iespēju reģistrēt bezmaksas domēna vārdu, ja jūs iegādājaties viņu mitināšanas plānu. Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt viņu oficiālo vietni, noklikšķiniet uz Sāc pogu. Pēc tam jūs varat izvēlēties plānu.

Tagad jūs tiksit novirzīts uz lapu, kurā varēsit reģistrēt domēna vārdu. Reģistrējoties Bluehost mitināšanas pakalpojumā, jūs varat atteikties no domēna reģistrācijas maksas.

Šeit jums būs iespēja izveidot jaunu domēnu vai izmantot kādu no domēniem. Ja veidojat jaunu, Bluehost vispirms pārbaudīs, vai domēna nosaukums ir pieejams. Ja nē, varat mēģināt meklēt citu. Lai uzzinātu precīzu procesu, iepazīstieties ar šo rokasgrāmatu, kā bez maksas iestatīt e-pasta domēnu, izmantojot Bluehost.

2. Sapņa gars

sapņu apskats

Dreamhost ir vēl viena populāra mitināšanas kompānija, kas ļauj jums izveidot bezmaksas domēna vārdu, ja izvēlaties viņu hostinga pakalpojumus. Jums var būt e-pasta domēns, ja jums ir aktīvs mitināšanas plāns (izņemot Starter koplietoto plānu), neko papildus nemaksājot.

Lai izveidotu jaunu e-pasta domēnu, izmantojot Dreamhost, vispirms jāpiesakās savā Dreamhost kontā un pēc tam dodieties uz Pārvaldiet e-pastu lappuse. Tagad noklikšķiniet uz Izveidot jaunu e-pasta adresi pogu.

Tagad jūs varat ievadīt savu e-pasta adresi 1. laukā un izvēlēties domēnu, izvēloties nolaižamajā izvēlnē. Pēc tam jūs varat izvēlēties pastkastes nosaukumu, kas ir jūsu lietotājvārds jūsu e-pasta adresē. (“Atbalsts” ir pastkastes nosaukums e-pastam [email protected]) Tātad jūs varat izmantot savu vārdu vai jebko citu, kas nosaka e-pasta mērķi. Pēc tam ģenerējiet spēcīgu paroli, izmantojot zemāk esošos laukus. Visbeidzot, noklikšķiniet uz pogas Izveidot adresi, lai pabeigtu procesu. Un tas arī viss. Jūs tikko izveidojāt savu e-pasta adresi.

Ja nevarat izlemt starp Bluehost un Dreamhost, šis pārskats var jums palīdzēt pieņemt labāku lēmumu.

3. HostGator

hostgator apskats

HostGator ir nākamā labākā opcija, kas ļauj iestatīt sava uzņēmuma e-pasta domēnu. HostGator ļauj ar savu e-pasta domēnu izveidot neierobežotas e-pasta adreses. Reģistrācijas laikā viņi tomēr iekasē maksu par domēna vārdu.

E-pasta adresi var iestatīt tieši no sava HostGator konta cPanel. Programmā cPanel dodieties uz pasta sadaļu un atlasiet E-pasta konti. Jūs varat aizpildīt laukus, lai pievienotu vēlamo e-pasta vārdu, paroli, kā arī, ja vēlaties, izvēlēties pastkastes kvotu. Kad tas izdarīts, nospiediet Izveidot pogu, lai sāktu. Pēc tam varat turpināt konfigurēt e-pasta iestatījumus, noklikšķinot uz ekrānā redzamās pogas Jā.

4. GreenGeeks

greengeeks WordPress hostinga apskats

GreenGeeks ir vēl viens mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atsakās no reģistrācijas maksas, vienlaikus izveidojot mitināšanas kontu. E-pasta adresi var izveidot, piesakoties savā GreenGeeks kontā un pēc tam dodoties uz cPanel. To var izdarīt, noklikšķinot uz cPanel pieteikšanās pogu zem Ātrā servera pieteikšanās sadaļa.

Tagad ritiniet līdz e-pasta sadaļai un noklikšķiniet uz E-pasta konti ikona. Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kur varēsit ievadīt informāciju par jauno e-pasta domēnu, kuru vēlaties izveidot. E-pasta domēna iestatīšana prasa mazāk nekā 5 minūtes. Kad tas ir izveidots, tam var piekļūt, izmantojot IMAP, POP3 vai Webmail.

5. InMotion hostings

inmotion hostinga vps hostinga apskats

Inmotion Hostings ļauj piekļūt e-pasta serverim, ja izvēlaties kādu no viņu mitināšanas plāniem.

Varat izveidot e-pasta kontus ar sava uzņēmuma domēna vārdu un piekļūt savam e-pastam, izmantojot bezmaksas tīmekļa e-pasta klientu, vai arī izmantot jūsu izvēlēto e-pasta klientu. Lai to izdarītu, varat sākt, piesakoties savā cPanel. Tagad ritiniet uz leju, lai atrastu un atlasītu E-pasta konti opcija. Jūs atrodaties e-pasta kontu lapā. Noklikšķiniet uz Izveidot pogu.

Tagad varat aizpildīt tālāk norādītās iespējas, lai pievienotu savu domēnu, lietotājvārdu un drošības paroli. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Izveidot lapas beigās, lai pabeigtu darbību.

6. G Suite

gsuite

G Suite ir vēl viena lieliska iespēja, kuru varat izmēģināt. Lai gan tas nav bezmaksas, tas noteikti ir labāks par iepriekšminētajiem. Varat sākt ar tās 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un pēc tam izvēlēties plānu, ja esat apmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu. Papildus biznesa e-pastam, G Suite ļauj jums izmantot Google lietotnes biznesam ar G Suite.

Lai iestatītu savu e-pasta domēnu, izmantojot G Suite, sāciet, noklikšķinot uz Sāciet bezmaksas izmēģinājumu opcija. Tas parādīs jautājumu kopu, kurā ir norādīta pamata informācija par kontu. Pievienojiet savu informāciju atbilstoši jautājumiem. Kad esat pabeidzis, varat meklēt sava uzņēmuma domēna vārdu. Kad esat atradis pieejamo domēnu, tajā tiks parādīta summa, kas jums jāmaksā gadā pēc izmēģinājuma perioda beigām.

Izlasiet mūsu rokasgrāmatu par profesionāla biznesa e-pasta iestatīšanu, izmantojot G Suite.

7. Birojs365

Office365 ir vēl viens lielisks risinājums, kas ļauj izveidot e-pasta domēnu ar dažām vienkāršām un vienkāršām darbībām. Bet arī šis, piemēram, G Suite, ir maksas iespēja. Jūs varat gatavot savu kontu tikai 5 darbībās. Izvēlieties plānu no 3 dažādiem cenu plāniem tā oficiālajā vietnē. Tagad rīkojieties, lai pievienotu pamatinformāciju, kuru viņi prasa.

Kad tas ir izdarīts, jūs varat izveidot savu lietotāja ID. Šeit pievienojat personalizēto domēna vārdu.

Viņi lūgs jums pievienot savu kontaktinformācijas numuru tur, kur viņi piezvanīs vai nosūtīs jums īsziņu, lai pierādītu savu autentiskumu. Kad viņi būs pārbaudījuši jūsu statusu, jums tiks lūgts aizpildīt citu informācijas kopumu 5 dažādās darbībās.

Pēdējais solis ir maksājuma veikšana. Pēc maksājuma varat sākt lietot savu domēnu uzreiz.

Tā tas ir Šie ir daži no populārākajiem un uzticamākajiem veidiem, kā iestatīt bezmaksas / apmaksātu e-pasta domēnu jūsu biznesam. Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par labākajiem hostinga uzņēmumiem un populārajiem VoIP pakalpojumu sniedzējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map