9 labākie mazo uzņēmumu mobilo tālruņu plāni 2020. gadam (salīdzinājumā)

Labākie mazo uzņēmumu mobilo tālruņu plāni


Vai jūs meklējat labākos mazo uzņēmumu mobilo tālruņu plānus?

Biznesa mobilo tālruņu plāni ļauj paplašināt zvanus no uzņēmuma numuriem uz jūsu mobilajiem tālruņiem vai tīmekļa lietojumprogrammām, katram numuram nav nepieciešama cita ierīce. Tas ir lielisks veids, kā pārvaldīt savu biznesu mobilajā tālrunī.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem mazo uzņēmumu mobilo tālruņu plāniem.

Labākā mazā biznesa mobilā tālruņa plāna izvēle

Tirgū ir pieejami daudzi biznesa mobilo tālruņu plāni. Tas lietotājiem var radīt neskaidrības, izvēloties vislabāko pakalpojumu savam mazajam biznesam.

Tālāk ir norādīts, kas jums jāmeklē mobilā tālruņa pakalpojumā maziem uzņēmumiem:

 • Zvana ilgums un gaidīšanas laiks
 • Zvanu ierakstīšanas iekārta
 • Automātiskais pavadonis un zvanu maršrutēšana
 • Tiešsaistes informācijas panelis jaunu komandas dalībnieku pievienošanai
 • Ļauj vairākām ierīcēm (mobilais tālrunis, fiksētais tālrunis, planšetdators, dators) saņemt zvanu no viena numura
 • Zvanu pāradresācijas, pārsūtīšanas un zvanītāja ID pakalpojums

Mobilo tālruņu plāni mazajiem uzņēmumiem var piedāvāt vairāk iespēju un funkciju. Lai izvēlētos perfektu mobilā tālruņa plānu savam biznesam, jums jāpārdomā savas prasības.

Apskatīsim dažus no labākajiem mazo uzņēmumu mobilo tālruņu plāniem, kurus varat izmantot.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva ir populārs mazo uzņēmumu mobilo tālruņu pakalpojums, lai uzlabotu jūsu saziņu. Tam ir daudz funkciju, piemēram, neierobežots zvanīšana, balss pasts uz e-pastu, automātiskais pavadonis, HD balss kvalitāte, tūlītējie konferences zvani un daudz kas cits..

Tas ļauj zvanu rindām un reģistratūras darbiniekam apstrādāt ilgi gaidītos zvanus. Trešo pušu lietotnes varat integrēt ar Nextiva pārskatu sagatavošanai, rēķinu sagatavošanai, klientu attiecību pārvaldības programmatūrai un citiem mērķiem.

Nextiva piedāvā arī tiešraides tērzēšanu, tiešsaistes aptaujas, zvanu žurnālus un citas funkcijas kā biznesa tālruņa pakalpojumu. Tas ir ideāls balss pārraides interneta protokola (VoIP) tālruņa pakalpojums individuāliem un vairāku atrašanās vietu uzņēmumiem.

Jaunākās atlaides skatiet mūsu Nextiva kuponu lapā.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral ir lielisks mazo uzņēmumu tālruņu pakalpojums. Tas tiek piegādāts kopā ar zvanu žurnāliem, lai pārvaldītu visu jūsu uzņēmuma zvanu vēsturi. Tas ļauj integrēties ar noderīgām lietojumprogrammām, lai paplašinātu jūsu biznesa mobilā tālruņa pakalpojuma funkcionalitāti.

Citas ievērojamas funkcijas ir ekrāna koplietošana, videozvani, konferences, tūlītējā ziņojumapmaiņa, zvanu ieraksti un fakss. Izmantojot informācijas paneli, varat arī pārvaldīt zvanītāja ID, zvanu gaidīšanu, pārsūtīšanu un daudz ko citu. Iestatīt un lietot pēc dažām minūtēm ir vienkārši.

3. sienāzis

Sienāzis

Grasshopper ir ideāls virtuālā tālruņa pakalpojums maziem uzņēmumiem. Tas nošķir jūsu personiskos un profesionālos aicinājumus uz efektīvu saziņu. Lai izveidotu uzticēšanos savas kopienas starpā un atbildētu uz zvaniem no jebkuras vietas, izmantojot savu mobilo tālruni vai darbvirsmas lietojumprogrammas, varat atlasīt vietējo numuru konkrētās valstīs.

Izņemot vietējo numuru, tas piedāvā citas iespējas, kā izvēlēties numuru savam mazajam biznesam, ieskaitot bezmaksas numuru, īsziņu numurus, 800 numurus un 833 numurus..

4. Tālrunis.com

Telefons

Phone.com ir profesionāls mazo uzņēmumu mobilo tālruņu pakalpojums. Tas dod jums iespēju izvēlēties no vietējā numura vai bezmaksas numuru biznesa zvaniem. Lai atbildētu uz zvaniem, varat izmantot jebkuru tālruni, ieskaitot fiksēto vai mobilo. Tam ir tādas pamatfunkcijas kā zvanu pāradresācija, zvanu maršrutēšana, konferences zvani utt.

Izmantojot Phone.com, jūs arī iegūstat neierobežotus paplašinājumus, balss pastu uz e-pastu, zvanu ierakstīšanu, tiešo reģistratūru, globālos numurus un daudz ko citu. Tam ir elastīgi cenu plāni un tas ļauj pakalpojumam pievienot neierobežotus lietotājus.

5. AT&T

ATT

AT&T ir vēl viens populārs biznesa tālrunis, TV un interneta pakalpojums. Tas ļauj jums visu laiku uzturēt sakarus ar lietotājiem. Tam ir neierobežoti premium zvanu un tūlītējās ziņojumapmaiņas plāni lietotājiem. Ar katru viņu plānu jūs saņemat līdz 4 rindām.

Piemaksu plānos ietilpst neierobežots sarunu laiks, teksti un datu pakalpojumi tādām konkrētām valstīm kā Meksika un Kanāda. Tas arī piedāvā HD straumēšanas pakalpojumus un mobilo tīklāju.

6. Verizon

Verizon

Verizon ir premium klases mazo uzņēmumu mobilo tālruņu pakalpojums. Tas piedāvā neierobežotu sarunu laiku, tekstu un datu pakalpojumus līdz 5 lietotājiem. Tai ir nedaudz dārgi plāni nekā citiem biznesa mobilo tālruņu pakalpojumiem šajā sarakstā.

Tas ļauj uzturēt savienojumu no jebkuras vietas, kopīgojot datus starp vienu vai vairākām mobilajām ierīcēm, karstajiem punktiem un citām ierīcēm. Varat arī iegādāties atsevišķus tālruņa, planšetdatora vai jebkuras tīklāja ierīces plānus.

7. Google Voice

Google Voice

Google Voice ir viedo balss zvanu un mobilo tālruņu pakalpojums maziem uzņēmumiem. Tas ļauj izmantot balss numuru, lai saņemtu zvanus no jebkuras vietas, izmantojot viedtālruni un tīmekļa lietojumprogrammas. Tāpat kā citi mobilo tālruņu pakalpojumi, tas piedāvā zvanu pāradresācijas, pārsūtīšanas un balss pasta pakalpojumus.

Tas dod jums iespēju bloķēt surogātpasta zvanus un ierīcēs iestatīt zvana saņemšanas laiku. Izmantojot pakalpojumu Google Voice, jūs saņemat bezmaksas ASV numuru, lai veiktu zvanus, tekstus un balss pastus.

8. Vonage

Vonage

Vonage ir vēl viens profesionāls mobilo tālruņu pakalpojums maziem uzņēmumiem. Tas ir savietojams ar Amazon Chime, lai videozvani un tiešsaistes konferences būtu efektīvas komunikācijas iespējas. Tas piedāvā mākoņa biznesa VOIP pakalpojumus un mobilās piekļuves funkciju zvanu saņemšanai no jebkuras vietas, izmantojot interneta savienojumu.

Citas funkcijas ietver tiešsaistes informācijas paneli, lai pārvaldītu zvanu gaidīšanu, zvanu pāradresāciju, pārsūtīšanu un daudz ko citu. Jūs varat arī viegli pievienot jaunus lietotājus no administrācijas portāla.

9. T-Mobile

T Mobile

T Mobile ir dārgs biznesa mobilo tālruņu pakalpojums maziem un lieliem uzņēmumiem. Tas nāk ar neierobežotiem zvaniem, datiem un īsziņu plāniem, kurus varat izmantot no jebkuras vietas pasaulē. T-Mobile ļauj pārvaldīt vairākus numurus no vienas ierīces vai vienu numuru no vairākām ierīcēm.

Funkcijās ietilpst balss pasts, zvanu pāradresācija, zvanītāja ID un konkrētās valsts pārklājums. Tas piedāvā ne vairāk kā 12 līnijas un maksā par katru līniju.

Mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis jums atrast labākos mazo uzņēmumu mobilo tālruņu plānus. Varat arī apskatīt mūsu ekspertu izvēli par labākajiem lēto domēna vārdu reģistratoriem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map