9 labākās Google AdSense alternatīvas, kā nopelnīt naudu (2020)

Labākās Google AdSense alternatīvas


Vai jūs meklējat labākās Google AdSense alternatīvas, lai gūtu peļņu no savas vietnes?

AdSense ir populārākais reklāmas pakalpojums pasaulē, lai nopelnītu naudu no reklāmām. Tomēr, ja jūsu AdSense konts tiek aizliegts vai izdzēsts kāda iemesla dēļ, jums būs jāturpina izmantot citu metodi, lai turpinātu monetizēt savu saturu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar 9 labākajām Google AdSense alternatīvām, kuras varat izmantot.

Kā nopelnīt īstu naudu, izmantojot AdSense alternatīvas

AdSense ir pirmais reklāmas tīkls izdevējiem, kuri vēlas nopelnīt no sava emuāra. Ir tik viegli nopelnīt naudu no AdSense. Viss, kas jums jādara, ir ievietot AdSense kodu savā emuārā, un reklāmas parādīsies, tiklīdz jūsu konts tiks apstiprināts.

Tomēr ir daudzi iemesli, kāpēc meklēt uzticamu Google AdSense alternatīvu.

Varbūt jums bija grūti iegūt apstiprinājumu AdSense kontam, vai varbūt jūsu AdSense konts ir aizliegts.

Daži izdevēji meklē arī alternatīvu, jo vēlas dažādot savus ienākumus no reklāmas, gūstot peļņu no sava emuāra līdzās AdSense.

Lai kāds būtu jūsu iemesls, ir divi veidi, kā gūt peļņu no sava emuāra, izmantojot AdSense alternatīvu:

  1. Izvēloties alternatīvu reklāmas tīklu
  2. Izvēloties filiāļu tīklu

Alternatīva reklāmas tīkla izvēle ir labākā izvēle, ja jums nav aktīva AdSense konta un vēlaties pelnīt savu emuāru ar reklāmām.

Filiāļu tīkla izvēle ir labākā izvēle, ja vēlaties dažādot savus ienākumus no reklāmas līdzās AdSense. Jūs varētu vēlēties arī uzzināt, kā sākt filiāļu tirdzniecību.

Šajā rakstā mēs parādīsim 2 dažādu veidu AdSense alternatīvas: reklāmas tīkli un filiāļu tīkli.

Reklāmu tīkli

1. Media.net

Media.net

Media.net ir līdzīgs pakalpojums Google AdSense, un to var viegli izmantot kā alternatīvu. Tajā tiek rādītas kontekstuālas reklāmas ar pielāgotiem dizainparaugiem, kas ir atbilstoši jūsu vietnes saturam. Tas integrējas ar Yahoo! Bing Network kontekstuālo reklāmu programma, lai palielinātu jūsu informētību.

Izmantojot vietējās reklāmas tehniku, viņi uzlabo lietotāju iesaisti un personalizē jūsu galveno lapu izskatu. Visas viņu reklāmas ir pilnībā atsaucīgas un lieliski izskatās jebkura izmēra ekrānā. Media.net izmaksā ienākumus, kas nopelnīti ik pēc 30 dienām.

2. Propellera reklāmas

Propellera reklāmas

Propellera reklāmas ir vēl viena alternatīva Google AdSense. Tas ir uz veiktspēju orientēts reklāmas un saistīto uzņēmumu tīkls, kas ļauj izveidot uz reklāmguvumiem vērstas kampaņas. Tam ir AI sistēma, kas automatizē reklāmu optimizāciju un sniedz pārsteidzošus rezultātus. Propellera reklāmas ir pašapkalpošanās platforma ar reāllaika padziļinātu statistiku par jūsu reklāmu veiktspēju.

Tas piedāvā vairākus reklāmas formātus, ieskaitot onklick reklāmas, vietējās reklāmas utt. Tas nāk arī ar filiāļu programmu, lai nopelnītu komisijas par pārdošanu. Jūs varat izvēlēties no vairākiem maksājumu vārtejiem, lai iegūtu savus ienākumus. Propellera reklāmas maksā neto 30 reizes. Dažām atsevišķām valstīm tās piedāvā arī iknedēļas maksājumus.

3. Adsterra

Adsterra

Adsterra ir digitāls reklāmas tīkls izdevējiem un reklāmdevējiem. Jūsu reklāmas kampaņu veiktspējas uzraudzībai ir personīgais konta pārzinis. Varat atsevišķi atlasīt tīmekļa un mobilo datplūsmu, lai maksimāli izmantotu savas reklāmas. Tas parāda arī jūsu reklāmas veiktspējas statistiku reāllaikā.

Visas reklāmas nodrošina viņu iekšējā komanda un ar trešo personu risinājumu palīdzību. Minimālā Adsterra izmaksas ir 100 USD, un tās izdevējiem maksā divreiz mēnesī.

4. AdBuff

AdBuff

AdBuff ir AdSense līdzīgs reklāmas tīkls, kas savieno jūs ar reklāmdevējiem. Tam ir reāllaika informācijas panelis, lai redzētu ieņēmumu statusu, lai jūs varētu pareizi pārvaldīt savas reklāmas. Kontu pārvaldnieks ļauj pārskatīt reklāmas veiktspēju un palīdz to optimizēt, lai iegūtu labākus rezultātus.

Visas viņu reklāmas ir ģimenei draudzīgas un aizsargātas no ļaunprātīga satura. Tas ir integrēts ar populāriem reklāmas uzņēmumiem, lai palielinātu jūsu ieņēmumus. AdBuff maksā nopelnītos ieņēmumus, pamatojoties uz neto 45.

5. Bidvertiser

Bidvertiser

Bidvertiser ir tiešās reklāmas tīkls, kuru varat izmantot, lai gūtu peļņu no savas vietnes datplūsmas un satura. Tam ir vadības panelis, lai optimizētu trafiku, un izmanto Smartlink tehnoloģiju, lai tieši nosūtītu lietotājus uz izvēlētajām saitēm. Atšķirībā no citiem reklāmas pakalpojumiem jūsu konts tiks apstiprināts uzreiz. Reklāmu formātos ietilpst reklāmkarogi, slīdņi, uznirstošie logi un daudz kas cits.

Tas darbojas ar jūsu vietni, mobilajām lietotnēm, paplašinājumiem un visiem citiem resursiem, lai gūtu peļņu no jūsu datplūsmas. Bidvertiser parāda drošas reklāmas un integrējas ar populāriem maksājumu pakalpojumiem, piemēram, PayPal, lai novirzītu jūsu ieņēmumus. Jūs varat izņemt nopelnītos ieņēmumus, ja bilance ir tik maza kā USD 10.

6. PopAds

PopAds

PopAds ir populārs reklāmas tīkls un sludinājumu publicēšanas pakalpojums. Tā ir tieša alternatīva Google AdSense, un tas ir labi maksājošs risinājums. Varat nekavējoties apstiprināt savu kontu un sākt publicēt reklāmas savā vietnē.

Visas viņu reklāmas ir optimizētas, lai ātri un efektīvi ielādētu. PopAds patīk tūkstošiem izdevēju par unikālajiem maksājuma kritērijiem. Viņi maksā katru dienu, ja sasniedzat minimālo USD 5 / dienā mērķi.

7. RevenueHits

RevenueHits

RevenueHits ir vēl viens populārs reklāmas tīkls tirgū. Tas garantē ātru jūsu konta apstiprināšanu un palielina reklāmas, lai no jūsu vietnes iegūtu naudu. Tam ir vairāki formāti, lai parādītu reklāmas, piemēram, reklāmkarogus, pogas, slīdņus, uznirstošos logus utt.

Jūs varat izņemt savus ieņēmumus, izmantojot PayPal, Payoneer un citas populāras maksājumu vārtejas. Minimālais ienākumu apmērs, lai izņemtu naudu, ir USD 50, un viņi maksā, izmantojot neto 30 bāzes.

Filiāļu tīkli

8. ShareASale

ShareASale

ShareASale ir populārākais filiāļu mārketinga tīkls. Tas piedāvā vairākas kategorijas, piemēram, modi, tehnoloģijas, biznesu utt., Kas ļauj daudzām dažādām biznesa nišām nopelnīt papildu naudu. Jūs varat reģistrēties jebkuram produktam, kas reģistrēts ShareASale, un saņemt komisiju par katru pārdošanu.

Tā var būt alternatīva Google AdSense, jo tā rada ienākumus no jūsu vietnes trafika. Pievienoties ir viegli, un jums tiks maksāts katru mēnesi. Tomēr, lai izņemtu savus ieņēmumus, jūsu filiāles kontā būs nepieciešams vismaz USD 50 maksājumu atlikums. Jūs varat sākt pelnīt naudu ar ShareASale, tiklīdz sākat mode, pārtika, tehnoloģijas vai jebkuru citu vietni.

9. Amazon Associates

Amazon Associates

Amazon Associates ir viena no labākajām saistītajām programmām pasaulē. Iespējams, ka tā nav tieša alternatīva Google AdSense, taču jūs varat nopelnīt komisijas maksas par Amazon produktu pārdošanu savā vietnē. Ja jums pieder e-komercijas veikals, varat vienkārši reģistrēties Amazon Associates programmai un parādīt dinamiskas attēlu reklāmas savā vietnē.

Tā kā Amazon ir miljoniem produktu, jūs varat izvēlēties, lai jūsu produktu rindā tiktu parādīti visatbilstošākie priekšmeti. Amazon Associates maksā līdz 10% komisiju par katru pārdošanu.

Varat arī izveidot savu Amazon filiāļu veikalu, lai nopelnītu vairāk naudas. Un arī apskatiet mūsu labāko filiāļu mārketinga tēmu sarakstu, lai sāktu savu filiāļu biznesu ar sprādzienu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast labākās Google AdSense alternatīvas, lai gūtu peļņu no savas vietnes. Varat arī apskatīt mūsu labāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map