BigCommerce vs WooCommerce: ko vajadzētu izvēlēties?

lieltirdzniecība-vs-komercija


Vai vēlaties izveidot e-komercijas vietni? Ja tā, jums būs jāizvēlas e-komercijas platforma, kurā veidot un mitināt savu vietni. Bet, tā kā tirgū ir tik daudz e-komercijas platformu, kā jūs zināt, kura no tām ir labākā izvēle?

Šajā rakstā BigCommerce pret WooCommerce mēs salīdzināsim šīs 2 populārās e-komercijas platformas, lai jūs varētu noskaidrot, kura no tām ir piemērota jūsu vajadzībām. Mēs sadalīsim funkcijas, lietošanas ērtumu, cenu noteikšanu, atbalstu un citu, lai noteiktu, kura e-komercijas platforma palīdzēs jūsu vietnei gūt panākumus.

Sāksim.

Vispārīgs pārskats: BigCommerce pret WooCommerce

BigCommerce

lieltirdzniecības vietne

BigCommerce ir pilnībā mitināta e-komercijas platforma. Tā ir lieliska iespēja mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri tikai sāk darbu, jo jūs maksājat vienu cenu un saņemat visu nepieciešamo e-komercijas vietnes izveidošanai. Tas ietver mitināšanu (kur jūsu vietne dzīvo internetā), dizainu, saturu, maksājumus, grozu, mārketinga funkcijas, atbalstu un daudz ko citu.

Bet viens svarīgs faktors, kas jāņem vērā, reģistrējoties BigCommerce, ir viņu īpašumtiesības un hostinga nozveja, kas saistīta ar to, ka tā ir pilnībā mitināta platforma. Kad esat izveidojis tiešsaistes veikalu, izmantojot BigCommerce, jūs tur esat iestrēdzis; jūs nevarat pārvietot savu vietni pie cita tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Turklāt ar BigCommerce jūsu dati tiek koplietoti, un jūs neesat vienīgais mitinātās vietas īpašnieks, tas tiek koplietots ar citiem BigCommerce veikaliem..

Tomēr tie nodrošina iespēju integrēt BigCommerce ar jūsu WordPress vietni, lai jūs varētu pārvaldīt savu saturu, izmantojot WordPress, un veikala aizmugurē, izmantojot BigCommerce..

WooCommerce

e-komercijas-e-komercijas platforma

WooCommerce ir populārs bezmaksas e-komercijas spraudnis WordPress, gandrīz 1/3 no visiem tiešsaistes veikaliem nodrošina WooCommerce. Tā kā WooCommerce ir WordPress spraudnis, tas nozīmē, ka varat izmantot jebkuru WordPress vietni vai emuāru un ērti pārveidot to par tiešsaistes veikalu ar WooCommerce. Tas arī nozīmē, ka, ja vēlaties izmantot WooCommerce, jums jāveido sava e-komercijas vietne vietnē WordPress.org..

Bet kopā ar WordPress un WooCommerce jums ir pilnīga kontrole un īpašumtiesības uz jūsu e-komercijas vietni, un atšķirībā no BigCommerce varat brīvi izvēlēties jebkuru vēlamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

WooCommerce nāk ar vairākām iebūvētām funkcijām, kas palīdz vadīt jūsu tiešsaistes veikalu, ieskaitot maksājumu apstrādi, krājumu pārvaldību, piegādi, kuponus un daudz ko citu..

Iepazīstieties ar pilnu WooCommerce pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

Funkcijas: BigCommerce salīdzinājumā ar WooCommerce

BigCommerce

Tāpat kā mēs īsumā pieminējām iepriekš, BigCommerce komplektācijā ir iekļauts ļoti daudz funkciju. Pirmkārt, izmantojot BigCommerce, jūs varat izveidot skaistu, intuitīvu vietni mazāk nekā 1/2 no laika, kas parasti vajadzīgs vietnes noformēšanai. BigCommerce piedāvā plašu lielisku, bezmaksas un apmaksātu tēmu klāstu ikvienai iedomājamajai nozarei, ieskaitot modi, mājdzīvniekus, pārtiku & dzērieni, māksla & amatniecība, autobūve & rūpniecības, rotaļlietas & spēles un vēl daudz vairāk.

lieltirdzniecība-motīvi-lieltirdzniecība-vs-komercija

Viņu veikala redaktors ļauj ērti mainīt vietnes izskatu, nepieprasot kodēšanu. Izmantojot viņu motīvus, jūs varat arī nodrošināt personalizētāku iepirkšanās pieredzi lietotājiem ar elastīgu modulāru kodu bāzi, nosacītu loģiku un valodas failiem. Viņu motīvi ir pilnībā integrēti arī BigCommerce daudzpusīgajā meklēšanā, lai palīdzētu klientiem vieglāk orientēties jūsu vietnē.

Izmantojot BigCommerce, jūs varat ātri palielināt savus ieņēmumus, izmantojot iebūvētos reklāmguvumu optimizācijas rīkus. Jūs varat samazināt atteikšanos no groza, izmantojot viņu pamesto groza serveri, palielināt izrakstīšanos, izmantojot PayPal One Touch, uzlabot reklāmguvumus ar vienas lapas izrakstīšanos, palielināt uzticēšanos ar produktu pārskatiem, stimulēt pircējus ar iebūvētiem kuponiem un atlaidēm, kā arī vairāk.

Tie nodrošina arī vairākas funkcijas maksājumu pieņemšanai, nosūtīšanai un pasūtījumu izpildei, e-komercijas analītikai, netraucētai integrācijai ar populārām lietotnēm, SEO uzlabošanai un daudz ko citu.

WooCommerce

WooCommerce piedāvā arī neskaitāmas funkcijas, kas palīdz izveidot jaudīgu tiešsaistes veikalu vietnē WordPress. Tā kā WooCommerce ir atvērtā koda un veidota uz WordPress, tas dod jums iespēju bezgalīgai pielāgošanai. Jūs saņemat piekļuvi vairāk nekā 55 000 bezmaksas WordPress spraudņiem, kā arī daudziem citiem maksas spraudņiem. Viņi piedāvā arī daudzas WooCommerce tēmas, kuras vienmērīgi integrēsies ar jums zināmām un iecienītām WordPress tēmām.

WooCommerce piedāvā arī vairākus bezmaksas un maksas paplašinājumus, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes veikala mārketingu, maksājumus, nosūtīšanu, veikala pārvaldību un daudz ko citu..

e-komercijas paplašinājumi

Daži no ievērojamiem WooCommerce paplašinājumiem ir šādi:

 • WooCommerce abonementi – Iestatiet periodiskus maksājumus un automātiski iekasējiet maksu no klientiem regulāri.
 • WooCommerce rezervācijas – Ļaujiet klientiem rezervēt tikšanās, rezervēt vai iznomāt aprīkojumu tieši no jūsu vietnes.
 • Produktu papildinājumi – Piedāvājiet klientiem papildinājumus, piemēram, dāvanu iesaiņošanu vai īpašu vēstījumu par jūsu produktiem.
 • WooCommerce dalība – Dodiet dalībniekiem piekļuvi ierobežotam saturam vai produktiem par brīvu vai par cenu.
 • Sūtījumu izsekošana – piedāvājiet sūtījumu uzskaites informāciju saviem pasūtījumiem.

WooCommerce lepojas ar vairākām citām satriecošām funkcijām, piemēram, vietas pielāgošanu, lai iestatītu valodu un valūtu, produktu vērtējumu un pārskatus, iebūvētu maksājumu apstrādi no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Stripe un PayPal, pārskatu sagatavošanu un daudz ko citu. Viņi pat piedāvā mobilo lietotni, lai jūs varētu pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu, atrodoties ceļā.

Saistīts: 6 labākās e-komercijas platformas Multivendor Marketplaces

Uzvarētājs: WooCommerce

Lietošanas ērtums: BigCommerce salīdzinājumā ar WooCommerce

BigCommerce
BigCommerce ir viena no vienkāršākajām e-komercijas platformām. Jūs varat dažu minūšu laikā noformēt skaistu vietni, izmantojot viņu motīvus un vietnes redaktoru, un jums nav jāuztraucas par nevienu no jūsu tiešsaistes veikala tehniskajiem aspektiem, jo ​​BigCommerce to visu nodrošina jums..

liela mēroga tirdzniecība

Iekāpšanas process ir skaidrs un viegli saprotams, un daudzas funkcijas ir iebūvētas, tāpēc jums nav jāuztraucas par spraudņu instalēšanu, piemēram, izmantojot WooCommerce.

Izmantojot BigCommerce, jūs varat ērti un ērti izveidot savu tiešsaistes veikalu.

WooCommerce
Izmantojot WooCommerce, mācīšanās līkne ir nedaudz vairāk nekā BigCommerce. Lai gan jums ir daudz iespēju WooCommerce motīviem un spraudņiem, lai palīdzētu jūsu tiešsaistes veikalam izskatīties un darboties tā, kā vēlaties, tas nav tik ātri, kā tiešsaistes veikala izveidošana, izmantojot BigCommerce, jo daži darbi jāveic pašiem..

Jums ir jābūt arī praktiskākam, kad runa ir par jūsu vietnes pārvaldību, ieskaitot atjauninājumu pārvaldību un jūsu vietnes drošumu. Par laimi, ir vairāki spraudņi, piemēram, piemēram, drošības spraudņi, kas palīdzēs jums automatizēt procesu.

Lai veiksmīgi izmantotu WooCommerce, jums nemaz nav jābūt datora gudriniekam, ir nepieciešams tikai nedaudz laika, lai pierastu, un ir tā vērts, lai pilnībā kontrolētu jūsu tiešsaistes veikalu.

Ja jūs jau esat WordPress lietotājs, tiešsaistes veikala izveidošana būs brīze. Kā alternatīvu skatiet mūsu apmācību par vietnes izveidi, ja esat jauns WordPress lietotājs.

Uzvarētājs: BigCommerce

Mērogojamība: BigCommerce salīdzinājumā ar WooCommerce

BigCommerce

BigCommerce nodrošina vairākas funkcijas, kas ļauj mērogot biznesu, ieskaitot neierobežotu produktu daudzumu, failu glabāšanu un joslas platumu ar visiem viņu plāniem.

Tā kā jūsu bizness aug un jūsu vietne sāk palielināt trafiku, jums jāņem vērā arī tādi faktori kā ātrums un drošība. BigCommerce piedāvā nozarē vadošo uptime ar 99,9%, tas būtībā nozīmē, ka jūsu veikalam draud tikai dažas minūtes gadā, salīdzinot ar pāris dienām. Viņi arī piedāvā ātrāku lapas ielādes laiku, lai iegūtu labākus reklāmguvumus un uzlabotu klientu pieredzi, kā arī bezkompromisa drošību.

BigCommerce ir lieliska izvēle jauniem uzņēmumiem un maziem uzņēmumiem. Bet, ja vēlaties paplašināt savu biznesu, izmantojot BigCommerce, jūs esat nedaudz ierobežots un tas jums maksās. Katram BigCommerce plānam ir pievienots gada pārdošanas ierobežojums, tas nozīmē, ka tiklīdz jūsu tiešsaistes pārdošanas apjoms pārsniedz šo limitu, jūs automātiski tiksit paaugstināts uz augstāku cenu plānu..

WooCommerce

WooCommerce piedāvā neierobežotu attēlu un galeriju, neierobežotu produktu daudzumu, un tai ir iespēja apstrādāt tūkstošiem darījumu minūtē, lai jūs varētu palielināt savu datplūsmu un palielināt pārdošanas apjomus..

woocommerce-mērogojamība-bigcommerce-vs-woocommerce

Turklāt, tā kā WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas lietojumprogramma, jums ir pilnīga kontrole pār savu tiešsaistes veikalu un ir iespēja izmērīt savu biznesu tieši tā, kā vēlaties. Jūs esat atbildīgs par atjauninājumu, dublējumu un vietnes drošības uzturēšanu. Bet tas arī nozīmē arī to, ka jums ir vairāk iespēju sava uzņēmuma mērogošanai, piemēram, kešatmiņā saglabāšana, paplašinājumu un spraudņu atlasīšana un izvēle un daudz kas cits. Tā kā jūsu tiešsaistes veikals palielināsies, jums būs jājaunina WooCommerce mitināšanas plāns.

Bet, tā kā WordPress un WooCommerce ir nozares līderi un viņiem ir tik milzīga kopiena, ir ļoti daudz izstrādātāju, kas īpaši strādā ar šīm platformām. Tas nozīmē, ka jūs viegli varat atrast profesionālu izstrādātāju, kurš var palīdzēt pielāgot jūsu tiešsaistes veikalu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Uzvarētājs: WooCommerce

Cenas: BigCommerce salīdzinājumā ar WooCommerce

BigCommerce

BigCommerce piedāvā 4 dažādus cenu plānus: Standarta, Plus, Pro un Uzņēmējdarbības. Šo plānu cena svārstās no USD 29,95 līdz USD 249,95 mēnesī un augstāka (jums jāsazinās ar BigCommerce, lai iegūtu pielāgotu cenu par uzņēmuma plānu, kura pamatā ir klientu tiešsaistes pārdošanas apjomi).

Visos plānos nav ietverta maksa par transakcijām, neierobežoti produkti, failu glabāšana un joslas platums, kā arī neierobežots personāla konts. Maksa par debetkaršu un kredītkaršu apstrādi sākas ar 2,9% + 0,30 USD par darījumu visiem BigCommerce plāniem.

lieltirdzniecība-cenas-lieltirdzniecība-pret-komercija

Ir svarīgi ņemt vērā, ka Pro plāns sākas ar 249,95 USD mēnesī par mazāk nekā 400 000 USD tiešsaistes tirdzniecībā, tad tas ir USD 150 mēnesī par katru papildu 200 000 USD tiešsaistē. Tātad, tā kā jūsu tiešsaistes veikals kļūst veiksmīgāks, jums būs jāmaksā vairāk. Turklāt, ja vēlaties piekļūt dažām efektīvām funkcijām, piemēram, pamestajam groza saudzētājam, klientu grupām un segmentēšanai, jums būs jāizvēlas viens no cenu plāniem.

Kā mēs jau iepriekš minējām, jūs varat izmantot BigCommerce un WordPress kopā ar visiem plāniem.

Jums ir iespēja bez maksas izmēģināt BigCommerce ar 15 dienu izmēģinājumu, un jums nav jāsniedz informācija par kredītkarti..

WooCommerce

Kā mēs jau minējām iepriekš, WooCommerce ir pilnīgi bezmaksas e-komercijas spraudnis WordPress. Tas nozīmē, ka jūs varat lejupielādēt un instalēt WooCommerce savā pats mitinātajā WordPress vietnē un sākt pārdot produktus tiešsaistē bez maksas.

Bet, protams, ja jums vēl nav pašpietiekamas WordPress vietnes, jums būs nepieciešams domēna vārds, SSL sertifikāts un WordPress mitināšanas konts, lai sāktu tiešsaistes veikalu ar WooCommerce.

Parasti domēns maksā apmēram 14,99 USD, SSL sertifikāts maksā 69,99 USD un tīmekļa mitināšana maksā apmēram 7,99 USD mēnesī. Tas ir diezgan dārgi, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu.

Par laimi, lai gan, Bluehost piedāvā satriecošu darījumu IsItWP lasītājiem.

woocommerce-bluehost

Bluehost ir oficiālais WordPress un WooCommerce ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un tas ir arī viens no mūsu labākajiem labākajiem e-komercijas mitināšanas uzņēmumiem. Viņi piedāvā mūsu lietotājiem bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSl sertifikātu un atlaidi tīmekļa mitināšanai.

Tas nozīmē, ka varat sākt savu tiešsaistes veikalu tikai par 6,95 USD mēnesī!

Sāciet darbu ar Bluehost + WooCommerce šodien »

Tāpat kā BigCommerce, arī WooCommerce nepieprasa nekādas transakcijas maksas. Bet līdzīgi kā BigCommerce, palielinoties jūsu vietnei, mitināšanas izmaksas palielināsies.

Lai gan WooCommerce paplašinājumi dažreiz var būt dārgi, jūs varat tos iegādāties pēc nepieciešamības. Jums ir arī iespēja WooCommerce izmantot daudz tonnu bezmaksas un lētu WordPress spraudņu, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus un ietaupīt naudu.

Kā redzat, WooCommerce ir daudz lētāk nekā BigCommerce, kas ir lieliski piemērots tiešsaistes veikala sākšanai ar nelielu budžetu.

Uzvarētājs: WooCommerce

Atbalsts: BigCommerce pret WooCommerce

BigCommerce

BigCommerce kā pilnībā mitināta e-komercijas platforma nodrošina izcilu atbalstu. Pirmkārt, visi BigCommerce plāni tiek nodrošināti ar tiešo aģentu atbalstu visu diennakti. Katru reizi, kad rodas kāda problēma, esat pārliecināts, ka ātri saņemsit palīdzību. Ja reģistrējaties viņu uzņēmuma plānam, jūs saņemat arī ātru maršrutēšanu, prioritāro atbalstu, piekļuvi stratēģiskai konta pārvaldībai un API atbalstu.

Papildus tiešo aģentu atbalstam viņiem ir palīdzības centrs, kurā ir daudz noderīgu padomu, triku un ieteikumu rokasgrāmatu, lietotāju dokumentu, video un izstrādātāju dokumentu veidā..

lieltirdzniecības atbalsts

BigCommerce ir arī sadaļa Kopiena, kurā varat nosūtīt savus jautājumus un saņemt atbildes no citiem BigCommerce lietotājiem, pārlūkot risinājumu tēmas un pievienoties grupām, lai sazinātos ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

WooCommerce

Tā kā WooCommerce ir viena no populārākajām e-komercijas platformām, jums ir pieejams ļoti daudz WooCommerce atbalsta iespēju. Viņu vietnē jūs varat atrast stabilu zināšanu bāzi, kas ietver atsauces materiālus un pamācības par visu, sākot no darba uzsākšanas līdz produktu pārdošanai un beidzot ar WooCommerce paplašināšanu..

e-komercijas atbalsts

WooCommerce piedāvā arī atbalsta forumus, kur jūs varat runāt un saņemt padomus no citiem WooCommerce lietotājiem un ekspertiem.

Tā kā WooCommerce ir pašu mitināta platforma, to personīgais klientu serviss ir ierobežots. Viņi piedāvā tiešraides tērzēšanu, un jūs varat iesniegt atbalsta biļeti, taču jūs nevarat saņemt atbalstu pa tālruni, e-pastu vai sociālo mediju. Turklāt par visiem jautājumiem, kas rodas saistībā ar serveri, atbild jūsu WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas pats attiecas uz visām WooCommerce tēmām un paplašinājumiem, atbalstu sniegs šo produktu izstrādātāji.

Uzvarētājs: BigCommerce

Mūsu spriedums: BigCommerce pret WooCommerce: kuru vajadzētu izvēlēties?

Gan BigCommerce, gan WooCommerce ir pārsteidzoši jaudīgas platformas, ar kuru palīdzību var sākt savu tiešsaistes veikalu, kuru izvēlaties, ņemot vērā personīgo izvēli..

Ja vēlaties ātri izveidot tiešsaistes veikalu un jums nav jāpārvalda neviens no tā tehniskajiem aspektiem, BigCommerce varētu būt jūsu izvēle. Tā kā BigCommerce ir pilnībā mitināts risinājums, jums nav par daudz jāuztraucas. Lielākā daļa nepieciešamā jums jau ir instalēta, lai jūs varētu reģistrēties un sākt ātri pārdot.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka jums nav pilnīgas savas vietnes kontroles un īpašumtiesības. Jums katru mēnesi būs jāmaksā arī nedaudz vairāk naudas, nekā jūs darītu WooCommerce un WordPress.

No otras puses, ja vēlaties pilnīgu kontroli un īpašumtiesības uz savu tiešsaistes veikalu, jums vajadzētu doties kopā ar WooCommerce. Tā kā tā darbojas WordPress, pielāgošana ir bezgalīga; jūs varat izveidot tieši tādu interneta veikalu, kāds jums nepieciešams, ar jebkuru no vēlamajām funkcijām. Turklāt izmaksas ir daudz pieejamākas lietotājiem, kuri tikai sāk darbu.

Vienīgie mīnusi ir tas, ka jums pašam ir jāuztur programmatūra, un tas nāk ar nelielu mācīšanās līkni. Bet ar visu dokumentāciju tiešsaistē, lai iemācītu jums izmantot WordPress, nevajadzētu aizņemt ilgu laiku, pirms jums ir ērti.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par BigCommerce pret WooCommerce un ka jums tagad ir labāks priekšstats par to, kurš ir vislabākais jūsu tiešsaistes veikalam. Kad jūsu tiešsaistes veikals ir izveidots un darbojas, varat iesaistīties CRM programmatūrā, lai izveidotu labākas attiecības ar klientiem. Ja jums patika šis raksts, apskatiet mūsu ziņu par to, kā izveidot Amazon filiāļu veikalu, izmantojot WordPress (un nopelnīt naudu)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map