Gator vietņu veidotāja pārskats: vai jums to vajadzētu izmantot savā vietnē?


Vai jūs domājat izveidot savu vietni kopā ar HostGator vietnes veidotāju? Ir svarīgi izvēlēties pareizo vietņu veidotāju, it īpaši, ja esat iesācējs, kurš nekad iepriekš nav izveidojis vietni.

Jūsu izvēlētajam vietņu veidotājam jābūt viegli lietojamam un jāļauj profesionālai vietnei izveidot laiku. Bet, tā kā tirgū ir tik daudz dažādu vietņu veidotāju, var būt grūti zināt, kuru izmantot.

Šajā Gator vietņu veidotāja pārskatā mēs apskatīsim funkcijas, lietošanas vienkāršību, cenu noteikšanu un daudz ko citu, lai palīdzētu jums izlemt, vai HostGator vietņu veidotājs ir piemērots tieši jums.

Par Gator vietņu veidotāju

about-gator-vietne-veidotājs-pārskats

Gator vietņu veidotājs ir salīdzinoši jauns vietņu veidotājs, ko izveidojis HostGator. Ja jūs neesat pazīstams, HostGator ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem mazu uzņēmumu vietnēm. Gator vietņu veidotājs ir veidots tā, lai būtu ērti, vienkārši velciet un nometiet, lai vienā mirklī izveidotu savu vietni.

Šīs vietnes veidotājam ir arī viss nepieciešamais jūsu vietnes sākšanai, ieskaitot bezmaksas mitināšanu un bezmaksas domēna vārdu pirmā termiņa laikā. Viņi piedāvā arī e-komercijas plānu, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu ar iebūvētu iepirkumu groza funkcionalitāti.

Turklāt Gator ir izstrādāts uzņēmuma iekšienē, lai apmeklētājiem nodrošinātu īpaši ātru tīmekļa pieredzi.

Gator vietņu veidotājs: funkciju pārskats

Gator vietņu veidotājs ir komplektā ar funkcijām, kas atrodas uzreiz. Faktiski Gator piedāvā visvairāk iespēju ar viņu vietņu veidotāju nekā jebkurš cits tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Īsi apskatīsim funkcijas, kas ir šādas:

 • Velciet un nometiet redaktoru – Izveidojiet vietni dažu minūšu laikā, velkot, nometot un publicējot.
 • Mobilam draudzīgas veidnes – Nekavējoties piešķiriet savai vietnei profesionālu izskatu, izmantojot jebkura veida vietņu veidnes, ieskaitot e-komerciju, emuārus, portfeli un daudz ko citu.
 • Sociālo mediju rīki – Pievienojiet tiešraides no Twitter, Instagram un Facebook.
 • Produktivitātes rīki – Pievienojiet savam domēnam G Suite produktivitātes rīkus, piemēram, Gmail, Dokumenti, Prezentācijas un citus.
 • e-komercijas iespējas – Izveidojiet tiešsaistes veikalu ar krājumu pārvaldību, nosūtīšanas un nodokļu kalkulatoru, kuponiem un daudz ko citu.
 • Vietnes analīze – izsekojiet svarīgu vietnes statistiku, piemēram, vietnes apmeklētāju skaitu.
 • Bezmaksas domēna vārds – Iegādājieties bezmaksas domēna vārdu, izmantojot savu plānu, tādējādi ietaupot naudu, jo tas nav jāpērk citur.
 • Bezmaksas SSL sertifikāts – Padariet savu vietni drošāku vietnes apmeklētājiem.
 • Neierobežota krātuve un joslas platums – Nav ierobežojumu saturam, ko varat pievienot savai vietnei, vai apmeklētāju skaitam, ko jūsu vietne var iegūt.

Kā redzat, Gator nāk ar ļoti daudzām satriecošām vietņu veidotāju funkcijām. Tagad apskatīsim, kā izveidot vietni, izmantojot vietni Gator Website Builder.

Darba sākšana ar Gator vietņu veidotāju

Vietnes izveidošana, izmantojot Gator Website Builder, ir neticami vienkārša.

Pēc konta izveidošanas HostGator varat ātri sākt veidot vietni, izvēloties kādu no viņu daudzajām satriecošajām veidnēm. Gator vietņu veidotājs piedāvā plašu veidņu klāstu, kas īpaši izstrādāts jebkura veida vietnēm, kuras vēlaties izveidot, piemēram, e-komercija, emuāri, bizness, portfelis, tehnoloģijas un citas.

Zemāk ir dažu Gator biznesa veidņu piemērs.

vietņu veidotājs-veidotājs-veidnes

Arī visas veidnes ir pilnībā pielāgojamas. Gator piedāvā daudz elementu, kurus varat pievienot veidnei, vienkārši velkot un nometot. Elementi ietver pogas, kontaktu formas, attēlus, kartes, tiešsaistes plūsmas, mūziku, video un daudz ko citu.

hostgator-drag-and-drop-editor

Kad esat noklikšķinājis uz esoša tīmekļa elementa, jums ir arī iespēja to pielāgot. Piemēram, jūs varat mainīt fontus, krāsas un pat pievienot jaunus dizaina elementus.

Emuāra ziņu izveidošana ir vienkārša arī ar Gator palīdzību. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu” un pēc tam sāciet rakstīt savu saturu.

Gator-vietne-celtnieks-pievienot-emuārs

Jūs varat viegli pievienot vāka attēlu, pievienot dažādus elementus savai ziņai, iestatīt datumu, pievienot tagus un iestatīt papildu iespējas, piemēram, draudzīgas lapas URL.

Turklāt Gator lietotāja interfeisā ir neticami viegli naviģēt. Izmantojot informācijas paneli, varat pārvaldīt / izveidot savu vietni, skatīt vietnes statistiku, piemēram, kopējo apmeklētāju un lapu skatus, kā arī pievienot jaunas lietotnes no App Market.

Gator-paneļa interfeiss

Bez jebkādas tehniskas pieredzes, izmantojot Gator, jūs varat viegli izveidot profesionālu vietni.

Gator vietņu veidotāja cenu noteikšana

Gator Website Builder ir 3 dažādi cenu plāni, kas ir: Starter, Premium un e-komercija.

vietņu veidotāju-cenu veidošana

Visiem plāniem ir bezmaksas mitināšana, iekļauts domēna vārds, vietņu veidotājs velciet un nometiet, pielāgojamas veidnes, vietnes analītika, bezmaksas SSL sertifikāts un diennakts atbalsts.

Sākuma plāns maksā tikai USD 3,84 mēnesī, un tas nāk ar visu nepieciešamo mājas lapas izveidošanai. Premium plānam, sākot no USD 5,99 mēnesī, tiek piešķirts prioritārs atbalsts, un e-komercijas plānam, kas nāk ar e-komercijas funkcionalitāti, sākas ar USD 9,22 mēnesī.

Diemžēl Gator šobrīd nepiedāvā viņu vietnes veidotāju bezmaksas plānu vai bezmaksas izmēģinājumu.

Bet IsItWP lasītājiem varat iegūt īpašu darījumu vietnē Gator vietņu veidotājs. Mūsu lietotāji maksā tikai USD 3,46 mēnesī par sākuma plānu, USD 5,39 mēnesī par Premium plānu un 8,30 USD mēnesī par e-komercijas plānu!

Sāciet darbu ar Gator vietņu veidotāju jau šodien.

Atbalsts vietnei Gator Web Builder

Izvēloties vietņu veidotāju, ir svarīgi izvēlēties tādu, kas piedāvā plašu atbalstu un kas var palīdzēt ātri atrisināt jūsu problēmas.

Gator Website Builder piedāvā atbalstu 24/7/365 pa tālruni, tiešraides tērzēšanu vai e-pastu, lai palīdzētu jums ar visu nepieciešamo.

Bet, ja jūs izvēlaties sākuma plānu, jums, iespējams, būs jāgaida kādu laiku, lai saņemtu atbildi no klientu atbalsta komandas. Ja vēlaties no tā izvairīties un pāriet uz klientu atbalsta līniju, jums būs jāizvēlas viens no dārgākajiem plāniem – vai nu Premium, vai e-komercija, lai iegūtu piekļuvi prioritārajam atbalstam..

Gator piedāvā arī citus noderīgus resursus, piemēram, vairākus mācību materiālus un uzņēmuma emuāru, kurā ir daudz ceļvežu, kuriem varat sekot.

hostgator-support-blog

Gator vietņu veidotājs: plusi un mīnusi

Tāpat kā jebkuram vietņu veidotājam, ir plusi un mīnusi. Īsi apskatīsim priekšrocības un trūkumus, kas saistīti ar Gator vietņu veidotāja izmantošanu jūsu vietnē.

Gator vietņu veidotāja plusi:

 • Pieejama sākuma cena – Jūs varat sākt savu vietni tikai par USD 3,84 mēnesī, kas ir lieliski piemērots, ja iesācējs ar ierobežotu budžetu.
 • Velciet un nometiet, plus veidnes – Vietnes izveidošana ir vienkārša, izmantojot Gator. Turklāt viņi piedāvā vairākas satriecošas veidnes, lai vēl vienkāršāk izveidotu lieliska izskata vietni.
 • Vietnes analīze – Vietņu analīze ir iekļauta visos plānos, lai jūs varētu uzraudzīt savas vietnes darbību.
 • Sociālo mediju integrācija – Ar Gator sociālo mediju integrāciju ir viegli panākt auditorijas iesaistīšanos sociālajos medijos.

Gator Website Builder mīnusi:

 • Nav brīva plāna – Gator nepiedāvā nevienu bezmaksas plānu vai izmēģinājumu, kas ļauj jums bez riska izmēģināt viņu celtnieku.
 • Ierobežotas prioritātes atbalsts – Prioritāro atbalstu var saņemt tikai izvēloties viņu 2 visdārgākos plānus.
 • Nav e-pasta mārketinga – Gator nepiedāvā iebūvētas e-pasta mārketinga funkcijas.
 • Ierobežota e-komercijas funkcionalitāte – Tiešsaistes veikalu var izveidot tikai ar viņu e-komercijas plānu.

Gator vietņu veidotāja pārskats: ja jūsu vietnei vajadzētu izmantot HostGator vietnes veidotāju?

Gator vietņu veidotājs ir lieliska izvēle iesācējiem, kuri vēlas viegli izveidot nelielu vietni. Viņu vilkšanas un nomešanas redaktors ir lietotājam draudzīgs, tie nodrošina lieliskas veidnes, lai palīdzētu jums sākt darbu, kā arī piedāvā virkni funkciju, kas palīdz uzlabot jūsu vietni, piemēram, vietņu analītika un sociālo mediju integrācija. Turklāt HostGator ir uzticama tīmekļa mitināšanas kompānija, un tās ir ļoti pieņemamām cenām.

Sāciet darbu ar Gator vietņu veidotāju jau šodien.

Ja tomēr vēlaties izveidot lielāku, sarežģītāku vietni, mēs iesakām izvēlēties citu vietņu veidotāju, jo Gator ir vairāk piemērots mazākām, vienkāršākām vietnēm..

Mēs ceram, ka jums patika šis Gator vietņu veidotāja pārskats. Ja vēlaties uzzināt vairāk par vietņu veidotājiem, skatiet mūsu ziņojumu par labākajiem vietņu veidotājiem iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map