Kā iegūt vairāk patīk Facebook

Vakar man draugs pajautāja, kā iegūt vairāk patīk Facebook. Viņa un viņas biznesa partneris apmēram gadu strādā pie sava biznesa, taču viņu Facebook patīk, ka viņi nevirzās pareizajā virzienā, un viņi to izmanto kā savu galveno mārketinga avotu. Pēc tam, kad es ar viņu padalījos ar dažām idejām, es domāju, ka tas būs arī lielisks raksts.


Šajā amatā es dalīšos ar jums par lietām, kas šobrīd darbojas kā iegūt vairāk patīk Facebook.

Aizpildiet sadaļu Par

Ievadiet visu detalizēto informāciju par savu uzņēmumu sadaļā Par. Izmantojiet atslēgvārdus, kurus cilvēki izmanto, lai atrastu piedāvātos produktus vai pakalpojumus. Ja jūs pareizi darāt šo daļu, jūsu Facebook lapa vietējās meklētājprogrammas rezultātos var būt diezgan augsta, un cilvēki atradīs jūsu biznesam nepieciešamo.

Rakstiet vairāk iesaistīto ziņu

Apturiet visus pārdošanas ziņojumus.

Es apskatīju savu draugu Facebook lapu, un viņi tikai dara zināmus jaunākos pārdošanas apjomus vai jaunākās preces pirkšanai. Jūsu uzņēmuma reklamēšana ir lieliski, taču šāda veida amati ir jāsamazina līdz minimumam.

Cilvēki mūsdienās tiek pārdoti arvien lielākam skaitam, tāpēc viņi vienkārši ignorē šos ziņojumus un ritina pa labi garām pārdošanas precei. Un viņiem arī nepatiks, nekomentēs un nedalīsies ar šīm ziņām.

Tā vietā sazinieties ar saviem faniem, uzdodot jautājumu. Ziņas ar jautājumiem tiek iegūtas 100% vairāk komentāru nekā ziņu, kurās tādu nav.

Pievienojiet atbilstošos attēlus

Vēl viens veids, kā palielināt iesaisti, ir pievienot ziņu ar fotoattēlu. Attēlu attēli ir daudz vairāk iesaistīti, nekā tikai saites vai tikai teksta statusa atjaunināšana. Daudziem cilvēkiem patīk iedvesmojošs attēla citāts, tāpēc izmēģiniet to savai auditorijai.

Izveidot attēlus ar tekstu uz tiem nepavisam nav grūti. Ir vairāki Tiešsaistes attēlu rediģēšanas programmas kas ļauj jums izmantot bezmaksas vai samaksu par attēliem vai augšupielādēt savus, un tie sniedz jums vienkāršu veidu, kā pievienot tekstu vai dažādu fonu.

Viena no vienkāršākajām fotoattēlu izveides programmām šobrīd ir Canva.

Programmatūra ļauj jums ātri un nesāpīgi izveidot Facebook ziņas attēlu. Viņiem pat ir noklusējuma attēla izmēri Facebook, lai jūs varētu izveidot dažu minūšu laikā un koplietot to ar saviem Facebook faniem.

Izmantojiet aicinājumu uz darbību

Aiciniet savus fanus patīk, dalīties vai komentēt. Viņi, visticamāk, darīs to, ko jūs lūdzāt, it īpaši, ja viņi jūtas saistoši ar jūsu saturu.

Esiet aktīvs savā lapā. Kad kāds komentē vai patīk ziņa, atbildiet uz viņu ar savām domām vai vienkārši pateicieties par dalīšanos. Facebook ir ļoti sociāla vietne, un interaktīva ar jūsu faniem ir tāls ceļš, lai palielinātu savu fanu bāzi.

Esiet konsekventi

Konsekvence ir liels faktors, lai jūsu Facebook patīk. Kā lapas īpašniekam jums ir vairākas atziņas par jūsu lapu. Ja jūsu lapai ir vismaz 50 patīk, tad redzēsit, kad fani, visticamāk, ir tiešsaistē, viņu vecumu un dzimumu attiecību, lai jūs varētu sākt atlasīt savas ziņas viņu vajadzībām.

fani tiešsaistē

Lai palīdzētu jums sasniegt konsekvenci, varat masveidā plānot savas ziņas nākamajai nedēļai. Sasaistiet vairākus vienlaikus, nevis atcerieties to darīt katru dienu, tāpēc jūs varēsit saglabāt konsekvenci. Kad plānojat viņus, pārliecinieties, ka esat iesūtīšana 1-2 reizes dienā un tikai 1-4 reizes nedēļā, kas dod labāku iesaisti, nekā biežāk ievietojot.

Pārbaudi visu

Pārbaudiet savu ziņu biežumu, ziņu veidu, ziņas garumu utt. Tikai tāpēc, ka citu Facebook lapu rezultāti bija labāki, jūs vēlēsities redzēt, kā jūsu fani mijiedarbojas ar jūsu zīmolu. Jums ir jābūt vēlmei izmēģināt dažādas lietas un redzēt, kāda veida rezultātus jūs iegūstat.

Izmantojiet Facebook reklāmas

Sakiet, ka esat jauns salons un jūs izveidojat veikalu vietējā sabiedrībā, apsveriet iespēju izmantot jauno Facebook Vietējās izpratnes reklāma. Reklāma būs paredzēta cilvēkiem, kuri atrodas netālu no jūsu biznesa.

Cross reklamēt

Jūs neesat vienīgais, kurš mēģina paplašināt savu Facebook lapu. Meklējiet citas Facebook lapas, kas var papildināt jūsu. Sazinieties ar lapas administratoru un piedāvājiet a kliegt, lai kliegtu darījumu. Koncepcija ir tāda, ka jūs savā lapā nosūtīsit izkliedzošu ziņu uz otru Facebook lapu, un viņi dara to pašu jums.

Tas vislabāk darbojas, ja mērķauditorija tiek atlasīta Facebook lapās, kurām patīk gandrīz tas pats, kas jums. Kāds, kuram ir 30 000 fanu, varētu nedomāt, ka kliegšana no jūsu lapas ar 1 000 patīk ir viņiem to vērts.

Neaizmirstiet darīt visu “parasto” lietu

 • Pievienojiet savu Facebook saiti visiem drukātajiem materiāliem.
 • Savā e-parakstā pievienojiet saiti savai Facebook lapai.
 • No sava Facebook profila pievienojiet savu Facebook lapu sadaļai par
 • Uzaiciniet visus savus draugus un e-pasta kontaktpersonas, lai viņiem patīk jūsu lapa.
 • Padariet to viegli savienojamu ar jums, izveidojot Facebook iedomības URL

Dodieties cauri šim sarakstam un sāciet īstenot uzdevumus un vērojiet, kā aug jūsu patīk Facebook vietnē.

Ja jums patika šis raksts, pievienojieties ThemeLab Facebook

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map