Kā izveidot e-pasta biļetenu 5 minūtēs (soli pa solim)


Vai jums rodas jautājums, kā izveidot biļetenu? E-pasta biļetenu izveide ir lielisks veids, kā izplatīt ziņojumu, neatkarīgi no tā, vai esat emuāru autors un vēlaties regulāri atjaunināt lasītājus vai esat bizness, kas cenšas radīt vairāk potenciālo pircēju. Nosūtot biļetenu, jūs varat nokļūt savā ziņojumā tieši to cilvēku iesūtnē, kurus vēlaties redzēt. Bet, ja jūs nekad iepriekš neesat izveidojis e-pasta biļetenu, tas var iebiedēt. Bet neuztraucieties.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā 10 vienkāršās darbībās iestatīt e-pasta biļetenu.

Sāksim.

1. Izveidojiet sava informatīvā izdevuma plānu un uzstādiet mērķus

Pirms sākat izveidot biļetenu, vispirms jāizveido plāns un jāizvirza mērķi. Bez plāna jūsu biļetens tiks neorganizēts. Turklāt jums nevajadzētu izsūtīt biļetenu, ja tam nav pamatojuma vai mērķu. E-pasta biļetenam jākalpo jūsu biznesa vai emuāra mērķim, piemēram:

 • Pievienojiet vairāk trafika savai vietnei
 • Palieliniet iesaisti un akcijas
 • Reklamējiet savu produktu vai pakalpojumus
 • Veidojiet lojālu sekošanu
 • Ģenerējiet pārdošanu

Izlemiet, kāds būs jūsu informatīvā izdevuma mērķis, un izstrādājiet biļetenu, paturot prātā šo mērķi. Ja jūsu biļetenam ir mērķis, tas to padarīs efektīvāku.

Kad esat izlēmis par jūsu biļetenu mērķi, nāciet klajā ar plānu. Biļetenu plāns sastāv no:

 • Kādu saturu jūs nosūtīsit
 • Kad un cik bieži jūs izsūtīsit savus jaunumus
 • Kam jūs nosūtīsit savus jaunumus

Plānojot nosūtīto saturu, jums to būs daudz vieglāk pārvaldīt. Tā vietā, lai nāktos kaut ko pateikt uz vietas, varat atsaukties uz jūsu izveidoto plānu.

2. Izvēlieties e-pasta mārketinga pakalpojumu

Tālāk jums jāizvēlas e-pasta mārketinga pakalpojums. Jautājat, kāpēc jūs varat ne tikai izmantot Gmail vai Outlook? Ja jūs tikko izsūtāt biļetenu dažiem ģimenes locekļiem un draugiem, Gmail ir lieliski. Bet, ja vēlaties nosūtīt biļetenu lielapjoma potenciālajiem klientiem un e-pasta abonentiem, jums ir nepieciešams labāks risinājums. Lai nosūtītu profesionāla izskata e-pastu, kas neizskatās kā surogātpasts, jums ir jāietver e-pasta mārketinga pakalpojums.

Labs e-pasta mārketinga pakalpojums nodrošinās iepriekš izstrādātas e-pasta veidnes, kas jūsu biļetenam vienā mirklī piešķirs profesionālu izskatu, ļaus jums viegli importēt kontaktu sarakstu, piedāvāt personalizācijas un automatizācijas funkcijas un palielinās iespēju, ka jūsu biļetens tiks veiksmīgi piegādāts un lasīts..

Par laimi, tirgū ir virkne pieejamu, ērti lietojamu e-pasta mārketinga pakalpojumu. Apskatīsim dažus no mūsu galvenajiem labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

Pastāvīgs kontakts
pastāvīgs kontakts-e-pasts-biļetens-serviss

Pastāvīgais kontakts ir populārākais e-pasta mārketinga pakalpojums mazajiem uzņēmumiem. Tie piedāvā vairāk nekā 100 skaisti noformētas veidnes, un ar savu lietotājam draudzīgo velkošo un nometamo redaktoru jūs varat tos viegli pielāgot, lai tie atbilstu jūsu zīmolam un jūsu vajadzībām. Turklāt visas viņu veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm, tāpēc tās lieliski izskatās jebkurā ierīcē.

Pastāvīgā kontaktpersona piedāvā arī vairākas e-pasta mārketinga automatizācijas funkcijas, piemēram, automātiskus sveiciena e-pastus jauniem abonentiem, e-pasta sēriju aktivizēšanu, pamatojoties uz to, kur lietotājs noklikšķina, segmentēt kontaktus, lai uzlabotu personalizāciju, automātiski atkārtoti nosūtīt e-pastus neatvērtiem lietotājiem..

Izmantojot pastāvīgo kontaktu, varat būt drošs, ka vienmēr saņemsit nepieciešamo palīdzību, izmantojot viņu zvaigžņu klientu atbalstu, kas ietver tiešraides tērzēšanu, e-pastu, diskusiju forumus un resursu bibliotēku..

Constant Contact piedāvā arī bezmaksas 60 dienu izmēģinājumu, vairāk nekā jebkurš cits e-pasta mārketinga pakalpojums. Pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām viņu apmaksātie plāni sākas ar USD 20 mēnesī līdz 500 abonentiem.

Sāciet ar pastāvīgu kontaktu jau šodien.

SendinBlue
sendinblue-best-e-pasts-automatizācijas rīki

SendinBlue citā pārsteidzošā e-pasta mārketinga pakalpojumā, kas izveidots, ņemot vērā vienkāršību. Bez jebkādas tehniskās pieredzes varat ātri izveidot profesionālu e-pasta biļetenu. SendinBlue piedāvā bezmaksas reaģējošu veidņu galeriju, kā arī ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai pilnībā pielāgotu veidni.

Viņi piedāvā arī 8 automatizācijas darbplūsmas tieši ārpus kompleksa, piemēram, sveiciena e-pastus, pamestus atgādinājumus par groziem un daudz ko citu. Citas funkcijas ietver e-pasta personalizēšanu, galvenās lapas veidotāju, sūtīšanas laika optimizāciju un daudz ko citu.

Izmantojot SendinBlue, to cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz nosūtīto e-pastu skaitu, nevis uz jūsu e-pasta saraksta lielumu, piemēram, citiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Izmantojot viņu bezmaksas plānu, jūs varat nosūtīt līdz 300 e-pastus dienā. Viņu apmaksātie plāni sākas no USD 25 mēnesī par 40 000 e-pastiem mēnesī.

Sāciet darbu ar SendinBlue jau šodien.

3. Izveidojiet firmas biļetenu

Kad esat izvēlējies vislabāko e-pasta mārketinga pakalpojumu savām vajadzībām, ir pienācis laiks sākt veidot savu biļetenu.

Pirmais solis ir izvēlēties biļetenu veidni. Lielākā daļa e-pasta mārketinga pakalpojumu, piemēram, Constant Contact un SendinBlue, sniegs daudzas lieliska izskata e-pasta veidnes. Izvēlieties veidni, kas ir īpaši paredzēta biļeteniem, piemēram, pirmās 2 attēlā zemāk.

biļetenu veidne-galerija

Ja izvēlaties veidni, kas ir īpaši izstrādāta jūsu vajadzībām un atbilst jūsu zīmolam, tiks noņemts daudz darba, kas jums jādara, lai izveidotu biļetenu..

Ja nevarat atrast veidni, kas atbilst jūsu krāsu shēmai vai uzņēmuma veidam, neuztraucieties. Izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, jūs varat mainīt krāsas, ievietot savus attēlus, augšupielādēt logotipu un daudz ko citu, lai veidne būtu pilnībā pielāgota.

rediģēt-biļetenu-veidni

Ir svarīgi pielāgot savu biļetenu, lai lasītāji varētu viegli atpazīt, ka e-pasts ir no jums.

Neejiet pāri bortam, lai gan pievienojiet pārāk daudz attēlu vai kaut ko bezgaumīgu. Jūsu biļetenam jābūt viegli lasāmam, un dizainam nevajadzētu novērst uzmanību no satura.

4. Pievienojiet biļetenu pamattekstu

Kad esat saņēmis biļetenu veidni, kā tas izskatās, ir pienācis laiks pievienot pamattekstu. Pamatteksts ir tas, ko rakstīsit biļetenā. Lielākajai daļai e-pasta biļetenu veidņu būs kāds iepriekš sagatavots pamatteksts. Vienkārši izdzēsiet iepriekš uzrakstīto saturu un aizstājiet to ar savu.

kā izveidot-izveidot biļetenu

Nerakstiet milzīgus rindkopu blokus, vairums lietotāju to nevēlas lasīt. Tā vietā rakstiet skenējamā veidā – mazākas rindkopas ar brīvu vietu, kas tās atdala. Lielākā daļa e-pasta biļetenu veidņu jau ir veidotas labākai lasāmībai, tāpēc pieturieties pie savas veidnes formatēšanas.

Atcerieties arī pievienot aicinājumu uz darbību. Pēc jaunumu lasīšanas ir svarīgi paziņot lasītājiem, kā rīkoties tālāk. Vai vēlaties, lai viņi noklikšķina uz saites? Vai apmeklējat savu vietni? Vai kopīgot savu jaunāko emuāra ziņu? Jūsu lasītāji, visticamāk, veiks jūsu vēlamo darbību, ja jūs to lūgsit.

5. Izvēlieties subjekta rindu un sūtītāja vārdu

Tālāk jums jāizvēlas sava tēma. Tēmas rindiņa ir ļoti svarīga jūsu informatīvā izdevuma sastāvdaļa. Galu galā tā ir pirmā lieta, ko lietotāji redzēs iesūtnē. Jūsu tēmai ir jābūt pietiekami interesantai, lai viņi gribētu noklikšķināt uz jūsu e-pasta un to izlasīt. Faktiski saskaņā ar statistiku 35% e-pasta adresātu atver e-pastus, balstoties tikai uz tēmas līniju.

Lai piedāvātu pievilcīgu tematu savai biļetenai, šeit ir sniegti daži no labākajiem paņēmieniem, kas jums jāievēro:

 • Turiet subjekta līnijas mazāk par 50 rakstzīmēm, lai tā ekrānā netiktu nogriezta.
 • Jūsu e-pasta tēmas rindiņai vajadzētu lasītājiem sniegt priekšstatu par jūsu biļetenu.
 • Neuzrakstiet sava e-pasta tēmas rindiņu VISĀ CAPS un nelietojiet pārāk izsaukuma vārdus!!!
 • Izmantojot e-pasta tēmas rindu, izveidojiet steidzamības vai zinātkāres sajūtu.
 • Lieciet lasītājiem justies īpašiem, piemēram, “Īpaša dāvana jums”.
 • Pievienojiet personalizāciju. Saņēmēja vārda pievienošana e-pasta tēmas rindiņai palielina atvērtās likmes.

Mēģiniet nākt klajā ar 10 idejām e-pasta tēmas rindiņās par katru rakstīto biļetenu, lai jūs varētu atrast visvilinošāko, kas lasītājus padarīs pietiekami zinātkārus, lai noklikšķinātu.

Jums arī jāizvēlas sūtītāja vārds. Ja saņēmēji redz, ka sūtītāja vārds ir kaut kas līdzīgs [email protected], viņi būs pārāk iebiedēti vai neinteresēti, lai noklikšķinātu uz jūsu biļetens. Tā vietā vislabāk ir izmantot savu personvārdu un uzņēmuma vārdu, piemēram, “Bobs pie laivām Inc.” vai kaut kas līdzīgs. Jūs vēlaties, lai jūsu adresāts atpazītu, no kura e-pasta nāk, un būtu ērti to atvērt.

6. Pievienojiet personalizāciju savam e-pasta biļetenam

Kā mēs īsi pieminējām iepriekš, personalizācijas pievienošana jūsu biļetenam ir svarīga. Personalizētas e-pasta ziņas palielina vidējo klikšķu skaitu par 14% un reklāmguvumu par 10%.

Ir vairāki veidi, kā personalizēt jaunumus saviem adresātiem. Pirmais ir adresēt viņus pēc nosaukuma e-pasta tēmas rindiņā vai e-pastā. Varat arī pievienot citus personalizācijas marķierus, piemēram, to atrašanās vietu. Lielākā daļa e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedz iebūvētus personalizācijas marķierus. Piemēram, zemāk esošajā veidnes piemērā e-pastam automātiski pievieno adresāta vārdu..

e-pasts, biļetens, personalizācija

Varat arī segmentēt savu e-pasta sarakstu, lai nosūtītu noteiktus ziņojumus noteiktiem abonentiem. E-pasta segmentēšana ļauj identificēt un grupēt kontaktus, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem, lai jūs varētu viņiem piegādāt atbilstošākus jaunumus.

Piemēram, jūs varat segmentēt sarakstu, pamatojoties uz atrašanās vietu. Tātad, ja jūsu biļetenā tiek paziņots par vietējo notikumu, varat nosūtīt e-pastu tikai abonentiem, kuri atrodas šajā apgabalā.

Savu sarakstu varat arī segmentēt, pamatojoties uz dzimumu, nodarbošanos, interesēm, jauniem abonentiem, pirkumu vēsturi un daudz ko citu.

Kad jūsu biļetens izskatās, ka tas ir izveidots īpaši adresātam, viņš, visticamāk, atvērs jūsu e-pastu, izlasīs jūsu biļetenu un rīkosies.

7. Pārliecinieties, vai esat juridiski atbilstošs

Vēl viens svarīgs solis, veidojot biļetenu, ir jāpārliecinās, vai jūs esat likumīgs. Vai zinājāt, ka ir spēkā likumi e-pasta mārketingam? Ir 2 galvenie likumi, par kuriem jums jāuztraucas, mēs tos apskatīsim zemāk:

CAN-SPAM:

Likums CAN-SPAM tika parakstīts 2003. gadā, un tas saņēmējiem dod tiesības pieprasīt, lai jūs pārtraucat sūtīt viņiem e-pastu. Lai ievērotu CAN-SPAM likumu, e-pasta biļetenā jābūt kājenei ar savu e-pasta adresi un sava uzņēmuma adresi. Jums arī ir jāsniedz adresātiem vienkāršs veids, kā atrakstīties no e-pastiem. Vairums e-pasta mārketinga pakalpojumu ir iebūvēti, vienkārši ievadiet savu informāciju un esat gatavs.

GDPR:

GDPR ir līdzīgs likums, kas pieņemts Eiropā 2018. gadā. Šis likums paredz, ka e-pasta tirgotāji sūta biļetenus tikai cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies tos saņemt. Tas nozīmē, ka, kad savā vietnē vācat e-pastus, jūs nevarat automātiski pārbaudīt lietotājiem izvēles rūtiņu “opt”. Lietotājiem pašiem šis izvēles rūtiņa ir jāpārbauda.

Ja jūs ievērojat šos likumus, jums ir vērts iet.

8. Nosūtiet savu e-pasta biļetenu

Tagad ir pienācis laiks nosūtīt jūsu biļetenu. Pirms e-pasta nosūtīšanas pārliecinieties, vai jūs ievērojat CAN-SPAM un GDPR, pārbaudiet savu veidni, lai pārliecinātos, ka viss izskatās pareizi, un apskatiet savā biļetenā pareizrakstības vai gramatikas kļūdas.

Pārliecinoties, ka viss ir kārtībā, noklikšķiniet uz sūtīt!

9. Izsekojiet saviem biļetenu panākumiem

Kad esat izsūtījis savu pirmo biļetenu, ne tikai sēdieties un ceriet uz labāko. Tā vietā izsekojiet saviem panākumiem, izmantojot analītiskos pārskatus, kurus sniedz jūsu e-pasta mārketinga pakalpojums.

E-pasta biļetenu analītikā varēsit izsekot vairākiem svarīgiem rādītājiem, tostarp:

 • Atvērtās likmes – To adresātu skaits, kuri atvēra jūsu biļetenu.
 • Vidējais klikšķu skaits – Skatiet, kuras saites jūsu biļetenā ieguva visvairāk klikšķu.
 • Abonēt tarifus – Kas atrakstās no jūsu e-pasta biļeteniem.

e-pasts, biļetens, analītika

Daudzi e-pasta mārketinga pakalpojumi arī ļaus jums veikt A / B pārbaudi priekšmetu rindās. A / B pārbaude ļauj izveidot e-pastu ar 2 tēmu rindām un redzēt, kurš no tiem darbojas labāk.

Šo datu analīze palīdzēs jums noteikt, kas darbojas jūsu biļetenos, un kas ne, lai jūs nākamreiz varētu uzlabot biļetenu panākumus.

10. Paaugstiniet savu e-pasta sarakstu

Kad būsit izveidojis veiksmīgu biļetenu, jūs vēlaties, lai jūs varētu izplatīt savu ziņojumu vēl lielākam skaitam lasītāju. Tātad, sāciet palielināt savu e-pasta sarakstu.

Jūs varat viegli paplašināt savu e-pasta sarakstu, izmantojot tādu rīku kā OptinMonster.

OptinMonster ir labākais svina paaudzes spraudnis tirgū. Izmantojot šo rīku, jūs varat izveidot lieliskas e-pasta optin kampaņas savai vietnei. Tie nodrošina plašu iepriekš sagatavotu veidņu klāstu, un to vilkšanas un nomešanas veidotājs ļauj dažu minūšu laikā izveidot pielāgotu uznirstošo logu, nepieskaroties koda līnijai..

Pārbaudiet šos labākos WordPress uznirstošos spraudņus.

optinmonster-email-newsletter-optin

Viena no OptinMonster izcilajām iezīmēm ir to izejas tehnoloģija. Izejas nodomu tehnoloģija spēj izsekot, kad lietotājs gatavojas pamest jūsu vietni, un parādīt mērķtiecīgu ziņojumu, lai mudinātu viņu kļūt par abonentu tieši īstajā laikā. Izmantojot tādu rīku kā OptinMonster, jūs varēsit eksplodēt savu e-pasta sarakstu.

Bonuss: Neprātīgi padomi, kā ātri izveidot e-pasta sarakstu!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnu OptinMonster pārskatu.

Mēs ceram, ka jums patika šis raksts par to, kā izveidot biļetenu. Izmantojot šos padomus, jūsu pirmais e-pasta biļetens noteikti būs veiksmīgs. Ja jums patika šis raksts, iepazīstieties ar mūsu citu ziņu par padomiem, kā iegūt vairāk e-pasta abonentu, un labāko CRM programmatūru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map