Kā izveidot e-pasta sprādzienu pareizajā veidā (kas nav surogātpasts)

e-pasts


Vai jums rodas jautājums, kā izveidot e-pasta sprādzienu? E-pasta sprādziens varētu šķist labākais veids, kā vienlaikus nosūtīt ziņojumu daudziem cilvēkiem. Tomēr ir pareizs un nepareizs paņēmiens, kā veikt e-pasta ziņojumus.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pareizi izveidot e-pasta ziņojumu (kas nav surogātpasts), lai jūs maksimāli izmantotu e-pasta mārketinga pasākumus un priecātos par jūsu e-pasta abonentiem..

Sāksim.

Kas ir e-pasta sprādziens?

E-pasta sprādziens ir vienkārši viens e-pasta ziņojums, kas vienlaikus tiek nosūtīts lielai adresātu grupai. Paužot e-pasta ziņojumu, adresāti parasti netiek mērķēti stratēģiskā veidā – drīzāk viņiem visiem tiek nosūtīts viens un tas pats vispārējs ziņojums. Tāpēc e-pasta sprādzieni vairs nav e-pasta mārketinga paraugprakse un bieži tiek saistīti kā surogātpasts.

Tātad, lai izvairītos no abonentu “uzspridzināšanas” ar plašiem, neatbilstošiem e-pasta ziņojumiem un viņu apbēdināšanu ar surogātpastu, e-pasts ir jāapkopo nedaudz savādāk.

Nākamajā sadaļā mēs apskatīsim dažus no dažādajiem e-pasta sprādzieniem, kurus varat nosūtīt, un to, kā nosūtīt e-pasta sprādzienus bez spamēšanas..

E-pasta sprādzienu veidi

Kā jau minējām, e-pasta sprādzieni nav e-pasta mārketinga paraugprakse. Tomēr jūs joprojām vēlaties, lai vienlaikus varētu efektīvi nosūtīt svarīgu ziņojumu lielai abonentu grupai. Tajā nonāk e-pasta segmentēšana.

E-pasta segmentēšana galvenokārt notiek tad, ja e-pasta abonentus sadalāt mazākos segmentos, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem, piemēram, atrašanās vietu, dzimumu, iepriekšējiem pirkumiem, pārdošanas cikla posmu, pircēju biežumu un citu. E-pasta segmentēšana tiek izmantota, lai uzlabotu jūsu e-pasta mārketinga personalizēšanu. Tas ļauj jums nosūtīt atbilstošāku e-pasta ziņojumu abonentu grupai. Tā kā ziņojums viņiem ir vairāk piemērots un personalizēts, tas netiks uzskatīts par surogātpastu, un abonenti, visticamāk, pievērsīs uzmanību un rīkosies.

Pastāv vairāki dažādi e-pasta ziņojumu veidi, kurus varat nosūtīt abonentiem. Sadalot e-pasta sarakstu, jūs varat padarīt efektīvāku savu e-pasta spridzināšanas kampaņu. Apskatīsim dažus piemērus:

1. e-pasta sprādziena piemērs: pārdošana

Parasti veikals visā veikalā ir tas, par kuru jūs vēlēsities pastāstīt visiem saviem e-pasta abonentiem. Bet, ņemot vērā dažus pārdošanas apjomus, jūs vēlaties segmentēt savu e-pasta sarakstu.

Piemēram, ja jūs pārdodat ziemas piederumus, piemēram, ziemas jakas, ziemas zābakus, cimdus un cepures, jūsu abonenti, kas atrodas siltākās vietās, par to neinteresēsies. Tātad segmentējiet savu e-pasta sarakstu, pamatojoties uz atrašanās vietu, lai pārliecinātos, ka ziņojumu saņem tie abonenti, kuri atrodas ģeogrāfiski aukstākos apgabalos..

Šis ir vēl viens Fred Perry piemērs. Viņi vēlas paziņot par uznirstošo veikalu izpārdošanu Ņujorkā. Abonentam, kurš dzīvo valsts pretējā galā vai pat pavisam citā valstī, šis ziņojums viņiem nebūs būtisks. Viņi sadalītu savu e-pasta sarakstu un nosūtītu šo ziņojumu tikai tiem e-pasta abonentiem, kuri atrodas Ņujorkā un apkārtējos rajonos.

fred-perry-reklāmas e-pasts

Segmentējot pārdošanas e-pastus, personalizēsiet pārdošanu abonentam. kad izpārdošana izskatās tā, kā tas viņiem tika veikts, viņi, visticamāk, iegādāsies. Turklāt jūs neizjauksit e-pasta abonentus, kurus neinteresē vai kuri nevar piedalīties pārdošanā.

2. e-pasta sprādziena piemērs: jauni produkti

Jaunā produkta paziņošana ir aizraujoša. Jums būs kārdinājums uzspridzināt visus e-pasta abonentus, lai viņi viņiem uzzinātu aizraujošās ziņas. Bet atcerieties, ka ne visi jūsu abonenti noteikti būs ieinteresēti jaunajā produktā.

Piemēram, ja jūsu jaunākais produkts ir jauna vīriešu apavu līnija, jūsu abonenti sievietes nebūs ieinteresēti paziņojumā. Varat segmentēt savu e-pasta sarakstu, lai paziņotu par jauno produktu tikai tiem e-pasta abonentiem, kuri, visticamāk, iegādāsies.

Citā gadījumā automašīnu tirdzniecības uzņēmums nosūtīs e-pastu uz savu e-pasta sarakstu, paziņojot par jaunāko modeli. Bet, ja viņi nosūta šo e-pastu patērētājiem, kuri nesen nopirka jaunu automašīnu, viņi var būt nokaitināti par šo ziņojumu.

auto-e-pasts

Tā vietā viņi var segmentēt savu e-pasta sarakstu, lai ziņojumu nosūtītu tikai tiem cilvēkiem, kuri drīz varētu nonākt jaunas automašīnas tirgū.

3. e-pasta sprādziena piemērs: pēdējās iespējas atgādinājumi

Izmantojot ierobežota laika piedāvājumu, jūs vēlēsities visiem abonentiem atgādināt par pirkuma veikšanu, pirms tas ir par vēlu, nosūtot e-pasta ziņojumu “pēdējā iespēja”. Šis jaudīgais mārketinga rīks liks jūsu abonentiem izvēlēties izdevību noslēgt darījumu, pirms viņi palaida garām. Bet jums ir jāsegmentē e-pasta saraksts, lai īstie cilvēki saņemtu ziņojumu.

Tāpat kā zemāk redzamajā piemērā, Font Shop paziņo saviem e-pasta abonentiem, ka viņiem ir pēdējā diena, lai saņemtu ievērojamu atlaidi.

font-veikals-e-pasts

Bet jūs nevēlaties uzspiest šo e-pastu visiem saviem abonentiem, īpaši tiem abonentiem, kuri jau ir iegādājušies produktu, tas viņus tikai kaitinās.

Tā vietā segmentējiet savu e-pasta sarakstu un nosūtiet ziņojumu tikai abonentiem, kuri vēl nav veikuši pirkumu.

E-pastu segmentēšana, nevis plaša e-pasta ziņojumu sūtīšana sniegs labākus rezultātus. Patērētāji neatvērs, nenoklikšķinās un neiesaistīsies jūsu e-pasta ziņojumos, ja viņi nav personalizēti viņu vajadzībām un interesēm.

Tātad, kā jūs viegli varat segmentēt savu e-pasta sarakstu un izsūtīt e-pasta ziņojumu? Jums nepieciešama e-pasta sprādziena programmatūra.

Izvēlieties programmatūru E-pasts

Tālāk jums jāizvēlas e-pasta spridzināšanas programmatūra, kas ļauj segmentēt e-pastu sarakstu.

Ja jūs tikko sākat darbu ar e-pasta mārketingu, jūs vēlēsities izvēlēties ērti lietojamu e-pasta spridzināšanas pakalpojumu. Jūsu izvēlētajam e-pasta spridzināšanas pakalpojumam vajadzētu ļaut jums viegli izveidot lieliska izskata e-pastus, kā arī segmentēt e-pastu sarakstu tikai dažu klikšķu laikā. Tam vajadzētu būt arī automatizācijas funkcijām, lai automatizētu jūsu e-pasta mārketinga kampaņas, un, protams, cenai vajadzētu ietilpt jūsu budžetā.

Apskatīsim mūsu labāko izvēli par vislabāko e-pasta spridzināšanas pakalpojumu.

Pastāvīgs kontakts

pastāvīgu kontaktu-labākais-e-pasts-automatizācijas rīki

Pastāvīgais kontakts ir viens no populārākajiem e-pasta spridzināšanas pakalpojumiem tirgū. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem un maziem uzņēmumiem, jo ​​atvieglo jaudīgu e-pasta mārketingu.

Tie piedāvā vairāk nekā 100 viegli pielāgojamas e-pasta veidnes, lai ātri izveidotu abonentiem satriecošus e-pastus.

Pastāvīgajai kontaktpersonai ir arī tādas e-pasta automatizācijas funkcijas kā:

 • Automātiski sveiciet jaunos abonentus ar sveiciena e-pastu
 • Aktivizējiet e-pasta sērijas, pamatojoties uz to, kur lietotājs noklikšķina
 • Automātiski atkārtoti nosūtīt e-pastus lietotājiem, kas neatveras
 • Segmentējiet kontaktus, lai katru reizi nosūtītu pareizos ziņojumus pareizajiem cilvēkiem
 • Skaista e-pasta biļetenu forma
 • Un vēl

Constant Contact piedāvā arī lielisku segmenta pārvaldību. Varat saglabāt segmentus vēlākām kampaņām, atsvaidzināt sarakstus, lai pārliecinātos, ka sūtāt tikai tiem kontaktiem, kuri joprojām atbilst kritērijiem, un jebkurā laikā ērti rediģēt un atjaunināt kritērijus..

Jūs varat bez maksas izmēģināt pastāvīgo kontaktu 60 dienas; tas ir daudz ilgāks bezmaksas izmēģinājuma periods, nekā piedāvā citi e-pasta mārketinga pakalpojumi. Pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām pastāvīgā kontakta abonēšana sākas ar USD 20 mēnesī līdz 500 abonentiem.

Sāciet ar pastāvīgu kontaktu jau šodien.

SendinBlue

sendinblue-best-e-pasts-automatizācijas rīki

Vēl viens labākais e-pasta spridzināšanas pakalpojumu klāsts ir SendinBlue. SendinBlue ir veidots, ņemot vērā vienkāršību. Izmantojot to vilkšanas un nomešanas dizaina blokus un bezmaksas reaģējošās veidnes, varat viegli noformēt satriecoša izskata e-pastus bez tehniskām prasmēm..

Tie piedāvā arī dinamiskas personalizācijas funkcijas, lai jūs varētu ērti ievietot ziņās no kontaktpersonu datu bāzes informāciju, piemēram, vārdu, dzimuma izvēli, dzimšanas datumu un citu.

Turklāt ar SendinBlue segmentēšana ir vienkārša. Izmantojot SendinBlue segmentēšanas motoru, jūs varat viegli atdalīt un sadalīt savus kontaktus, pēc tam tos pārgrupēt jaunos sarakstos, lai varētu nosūtīt atbilstošākus e-pastus. Jūs varat segmentēt, pamatojoties uz demogrāfiskajiem datiem, piemēram, dzīvesvietu vai nodarbinātību, vai uzvedības kritērijiem, piemēram, jūsu vietnē apmeklētajām lapām, iepriekšējiem pirkumiem un citu..

Varat sākt strādāt ar SendinBlue bez maksas līdz 300 e-pastiem dienā un neierobežotai kontaktpersonai. Apmaksāti plāni no SendinBlue sākas ar USD 25 mēnesī bez ikdienas nosūtīšanas ierobežojuma.

Sāciet darbu ar SendinBlue jau šodien.

Pēc tam, kad esat izvēlējies e-pasta spridzināšanas pakalpojumu, ir pienācis laiks izveidot e-pasta ziņojumu sēriju, segmentēt e-pastu sarakstu un izsūtīt e-pasta mārketinga kampaņu.

1. solis: izveidojiet e-pasta sprādzienu sarakstu

Ja jūs tikko sākat darbu, iespējams, jums nav e-pasta ziņojumu saraksta ziņojumu sūtīšanai. Tātad, jums ir jāizveido e-pasta sprādzienu saraksts. Jūs varat viegli izveidot e-pasta sarakstu, izmantojot tādu rīku kā OptinMonster.

OptinMonster ir populārs svina paaudzes rīks, kas ļauj jums izveidot vizuāli satriecošus piedāvājumus, lai mudinātu vietnes apmeklētājus pievienoties jūsu e-pasta sarakstam.

Varat izveidot vairākus dažādus kampaņu veidus, tostarp uznirstošos logus, pilna ekrāna sveiciena paklājus, slīdošu ritināšanas lodziņu, peldošās joslas un daudz ko citu. Piedāvājuma izveidošana ir vienkārša, izmantojot OptinMonster iepriekš izveidotās veidnes un velciet un nometiet veidotāju.

Iepazīstieties ar mūsu labāko WordPress uznirstošo spraudņu sarakstu.

optinmonster-build-email-blast-list

OptinMonster ir arī virkne kampaņu aktivizētāju, lai jūs varētu parādīt savu e-pasta opti tieši īstajā laikā. Kampaņas aktivizētājos ietilpst ritināšanas sprūda, laika ierobežojuma displeja vadība, neaktivitātes sensors, nodomu iziet un daudz kas cits.

Viņu nodomu tehnoloģija ir īpaši efektīva, jo tā spēj izsekot, kad lietotājs gatavojas atstāt jūsu vietni un parādīt mērķtiecīgu ziņojumu tieši īstajā laikā. Tā vietā, lai tos mūžīgi pazaudētu, jūs varat tos pārvērst par e-pasta abonentiem.

Atcerieties piedāvāt savas vietnes apmeklētājiem kaut ko satriecošu apmaiņā pret viņu e-pasta adresi.

optinmonster-lightbox-pop

Cilvēkiem patīk saņemt bezmaksas dāvanu. Kad jūs piedāvājat atlaidi vai satura jaunināšanu, viņi nevilcināsies reģistrēties jūsu e-pasta sarakstā.

Sāciet darbu ar OptinMonster šodien.

2. solis: segmentējiet savu e-pasta sprādzienu sarakstu

Pēc e-pasta ziņojumu sastādīšanas ir laiks sākt segmentēšanu. E-pasta sprādzienu sarakstu var sadalīt daudzos dažādos veidos. Veids, kā jūs segmentējat savu sarakstu, ir atkarīgs no sūtāmā e-pasta veida un tā, kāds ir e-pasta nosūtīšanas mērķis.

Apskatīsim dažus no veidiem, kā varat segmentēt e-pastu sarakstu.

1. Jauni abonenti:

Kad lietotājs reģistrējas jūsu e-pasta sarakstā, jūs vēlaties viņu sveicināt klubā ar sveiciena e-pastu. Acīmredzot, ja jūs nosūtījāt jums sveiciena e-pastu, izmantojot e-pastu, cilvēki, kuri jūs abonēja jau ilgu laiku, saņems sveiciena ziņojumu, kas nav tas, ko vēlaties. Tātad segmentējiet savu e-pasta sarakstu abonentos, kuri nesen pierakstījušies. Ar sveiciena e-pastu jūs varat iepazīstināt jaunus abonentus ar jums vai jūsu uzņēmumu un informēt viņus par to, ko gaidīt nākotnē.

2. Intereses:

Ne visus jūsu e-pasta abonentus interesēs tieši tas pats. It īpaši, ja jūsu vietne aptver dažādas tēmas vai, piemēram, pārdod dažādus produktus. Tātad, jūs varat segmentēt savu e-pasta sprādzienu sarakstu, pamatojoties uz viņu interesi. Izmantojot savu e-pasta spridzināšanas pakalpojumu, jūs varat segmentēt lietotājus, pamatojoties uz viņu uzvedību un darbību jūsu vietnē. Ja dažus lietotājus interesē tikai viena lieta, ko jūs varat piedāvāt, varat viņiem nosūtīt e-pastus tikai par vienu lietu, kurā viņi nonāk. Tas ļaus jums iegūt informāciju cilvēkiem, kuri, visticamāk, rīkosies.

Pārbaudiet arī: labākie WordPress Analytics risinājumi lietotāju uzvedības izsekošanai.

3. Atrašanās vieta:

Segmentējiet abonentus, ņemot vērā viņu atrašanās vietu. Tāpat kā mēs jau minējām iepriekš, jūs vēlaties sūtīt abonentiem viņiem svarīgus e-pastus. Varat segmentēt e-pasta ziņojumu sarakstu, lai lietotāji būtu informēti par gaidāmajiem notikumiem viņu reģionā. Ja vien jūs negaidāt, ka cilvēki jūsu ceļojuma dēļ ceļo pa valsti, nemudiniet e-pasta abonentus pasākumiem, kuru pamatā ir atrašanās vieta un kurus viņi nevar apmeklēt.

4. Neatvērt

Izmantojot savu e-pasta mārketinga pakalpojuma analīzi, varat precīzi redzēt, kurš atvēra jūsu e-pastus, bet kurš to nedarīja. Tas ļauj atkārtoti nosūtīt e-pastus lietotājiem, kuri neatvēra jūsu iepriekšējo. Tādā veidā, ja viņi to vienkārši palaida garām, jums ir vēl viena iespēja tos pārveidot – nekaitinot lietotājus, kuri jau ir atvēruši un lasījuši jūsu e-pastu.

5. Pirkšanas izturēšanās

E-pasta saraksta segmentēšana, pamatojoties uz pirkšanas paradumiem, ir lielisks veids, kā palielināt pārdošanas apjomus. Piemēram, varat izmantot e-pasta segmentēšanu, lai palielinātu vai pārdotu klientus. Ja klients agrāk no jums ir iegādājies kādu priekšmetu, varat nosūtīt viņam e-pastu ar attiecīgajiem saistītajiem produktiem, kas viņus, iespējams, interesēs.

3. solis: nosūtiet savu e-pasta sprādzienu

Pēc e-pasta saraksta segmentēšanas pēdējais solis ir nosūtīt e-pasta ziņojumu. Tomēr, pirms sūtāt savu e-pasta ziņojumu, atcerieties iekļaut skaidru aicinājumu uz darbību. Aicinājums uz darbību lietotājiem norāda, kā rīkoties pēc jūsu e-pasta lasīšanas. Neatkarīgi no tā, vai būs jāaizpilda aptauja, jāatstāj recenzija, jāpārbauda jaunākā emuāra ziņa vai jāveic pirkums. Pievienojot skaidru aicinājumu uz darbību savam e-pasta ziņojumam, jūsu e-pasta abonenti, visticamāk, rīkosies.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt, kas ir e-pasta sprādziens un kā pareizi izveidot e-pasta sprādzienu. Ja jums patika šis raksts, apskatiet citas mūsu ziņas: Kā izveidot e-pasta biļetenu un 23 efektīvus padomus, kā iegūt vairāk e-pasta abonentu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map