Kā izveidot profesionāla biznesa e-pastu ar G Suite

iestatiet uzņēmuma e-pasta adresi


Vai vēlaties izveidot profesionālu firmas firmas e-pastu ar G Suite??

Profesionālās biznesa e-pasta adreses iestatīšana ir viena no pirmajām lietām, kas jums jādara pēc vietnes izveidošanas. Profesionāla e-pasta adrese sniedz jūsu uzņēmumam uzticamības sajūtu un liek klientiem justies, ka jūs esat šeit, lai paliktu un nopietni domājat par savu biznesu..

G Suite, kas pazīstams arī kā Gmail uzņēmējdarbībai, ir Google izstrādāts produkts, kas paredzēts profesionālu biznesa e-pastu izveidošanai. Agrāk pazīstams kā “Google Apps for Work”, G Suite nodrošina vairākas iespējas un iespējas, kā padarīt jūsu vietni zīmolu, iestatot uzņēmuma e-pasta adreses..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā izveidot profesionālus firmas uzņēmuma e-pasta ziņojumus, izmantojot G Suite, veicot 3 viegli izpildāmas darbības.

Kas ir profesionāls biznesa e-pasts?

Profesionālā biznesa e-pastā tiek parādīts jūsu uzņēmuma domēna nosaukums aiz “@”, nevis gmail.com, yahoo.com vai citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju domēna vārds. Piemēram, [email protected] ir profesionāls e-pasts, savukārt [email protected] ir vispārējs un neprofesionāls e-pasts..

Tālāk ir minēti daži iemesli, kāpēc jums ir jāizveido profesionāla uzņēmuma e-pasts:

1. Tas pārstāv jūsu zīmolu:

Uzņēmējdarbības e-pasts attēlo jūsu zīmolu, e-pasta adresē parādot jūsu domēna vārdu.

2. Tas rada uzticību jūsu klientu vidū:

Cilvēki mēdz uzticēties profesionālām e-pasta adresēm, kad runa ir par biznesa e-pastiem. Profesionālie e-pasti var piedāvāt profesionālus signālus, bet personīgie e-pasti nav.

Tas dod uzticamības un uzticēšanās sajūtu jūsu biznesam.

3. Vienkārša e-pasta pārvaldība:

Vēl viens ieguvums ir tas, ka jūs varat viegli iestatīt un pārvaldīt savu komandas locekļu e-pasta adreses. Kad komandas loceklis atkāpjas no amata, jūs varat pārtraukt viņa e-pasta adresi un pārsūtīt to uz citu e-pasta adresi.

Uzņēmējdarbības e-pastu izmantošana – jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs salīdzinājumā ar G Suite

Ja jūs jau esat izveidojis vietni, iespējams, jūsu mitināšanas uzņēmums jums ir piedāvājis neierobežotus profesionālus e-pastus. Jā, lielākajā daļā hostinga uzņēmumu ir iekļauti biznesa e-pasta konti, taču tie nav uzticami.

Jūs pat varat izveidot bezmaksas biznesa e-pastus, izmantojot savu tīmekļa mitināšanas kontu.

Tomēr tīmekļa mitināšanas e-pasta serveriem trūkst tādu funkciju, kas vajadzīgas īpašam e-pasta pakalpojumu sniedzējam, piemēram, droša un tūlītēja ziņojuma piegāde, glabāšana, jebkurā laikā pieejams tehniskais atbalsts, surogātpasta filtri, e-pasti bez reklāmām utt. Tāpēc profesionālam biznesam ir jāizmanto G Suite. e-pastus.

Citiem vārdiem sakot, G Suite ir maksas e-pasta pakalpojums no Google vai premium Gmail, tāpēc par tā uzticamību nav nekādu šaubu. Tajā ir iekļautas visas Gmail pamatfunkcijas un vēl citas Google lietotnes, kas izveidotas biznesa vajadzībām.

G Suite lietošanas priekšrocības biznesa e-pastiem

G Suite ir virkne priekšrocību, kas ir norādītas zemāk punktos:

 • Izveidojiet profesionālus firmas firmas e-pastus, izmantojot savu uzņēmumu / domēna vārdu
 • Piekļūstiet savam e-pastam jebkurā laikā, vietā un jebkurā ierīcē bez interneta savienojuma. Lasiet un izveidojiet ziņojumus, neizmantojot internetu.
 • Vienreiz pierakstieties un ierīcē izmantojiet visas Google lietotnes.
 • Izmantojiet virkni bezmaksas un premium klases biznesa lietotņu, tostarp Disku, Koplietojamo kalendāru, Hangouts Tērzēšanas un satikšanās, Dokumentus utt. – viegli izveidojiet savienojumu, izveidojiet un kopīgojiet failus un informāciju komandā.
 • Pārvaldiet visus e-pasta kontus, ko izmanto visi uzņēmumā – nodrošiniet sava uzņēmuma resursus un privāto informāciju pat pēc tam, kad komandas loceklis atstāj uzņēmumu.
 • Strādājiet ar mieru, jo Google pārvalda drošību – 99,9% garantēts darbības laiks, automātiskas dublējumkopijas, surogātpasta filtri utt..
 • Atbilstoša atmiņas ietilpība – 30 GB krātuve ar minimālu pamata plānu
 • E-pasta pakalpojums bez reklāmas
 • Labi darbojas ar programmu Outlook un citiem e-pasta pakalpojumiem – Microsoft Suite G Suite Sync un e-pasta importēšanas migrācijas rīkiem
 • Baudiet diennakts tehnisko atbalstu pa tālruni, e-pastu vai tiešsaistē

Jūs arī vēlaties izlasīt mūsu rakstu par labākajiem biznesa tālruņu pakalpojumiem un sistēmām.

Ja ir garantētas visas šīs priekšrocības, G Suite ir lieliska platforma profesionālu biznesa e-pastu izveidošanai. Tagad redzēsim, kā iestatīt savam uzņēmumam profesionālu e-pasta adresi.

Kā sākt profesionālu e-pastu ar G Suite 3 darbībās

Vispirms apmeklējiet G Suite vietni, lai sāktu iestatīšanas procesu.

g-suite

Pēc tam varat vienkārši noklikšķināt uz pogas Sākt, lai sāktu procesu, bet vispirms nedaudz apspriedīsim cenu noteikšanu.

Lai uzzinātu par G Suite cenu plāniem, noklikšķiniet uz izvēlnes “Cenas”. Tam ir trīs izdevumi ar nosaukumu “Pamata”, “Uzņēmējdarbība” un “Uzņēmums” ar dažāda līmeņa funkcijām, kas paredzētas dažādiem lietotājiem.

gsuite

Lētākais un vienkāršākais plāns “Pamata” mēnesī maksā 6 USD vienam lietotājam. Tas katram lietotājam nodrošina 30 GB lielu krātuvi, kas ir divreiz vairāk nekā bezmaksas Gmail kontā. Turklāt tas ļauj veikt video un balss konferences, nodrošināt drošu komandas ziņojumapmaiņu, koplietotus kalendārus un opcijas dokumentu, izklājlapu un prezentāciju izveidošanai. Ievērības cienīgākais ir tas, ka jums ir diennakts tehniskais atbalsts, drošība un administratīvā kontrole.

Lai iegūtu papildinformāciju par cenu plāniem, lūdzu, apmeklējiet G Suite vietni.

Tagad, kad esat pārskatījis cenu noteikšanas iespējas, varat noklikšķināt uz pogas Sākt un sāk darboties pirmais solis.

G Suite iestatīšanas procesam ir trīs galvenās darbības. Apskatīsim tos pa vienam zemāk.

1. darbība: iestatiet profesionālu e-pasta kontu

Vispirms jums ir jāizveido uzņēmuma konts. Šis konts ļauj izveidot un pārvaldīt profesionālus e-pasta kontus visai komandai.

G Suite piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu pakalpojumu. Pirms iztērējat grūti nopelnītos dolārus, jums ir 14 dienas, lai iepazītos ar platformu un pārbaudītu tās funkcijas.

Sāc

Kad esat noklikšķinājis uz pogas Sākt, šī ir pirmā parādītā lapa. Skatiet zemāk redzamo ekrānuzņēmumu.

pierakstīšanās-g-suite

Ievadiet sava uzņēmuma vārdu, izvēlieties darbinieku skaitu un atlasiet valsti, kurā atrodaties. Pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk..

Tagad jums tiks lūgts aizpildīt savu kontaktinformāciju šajā nākamajā darbībā. Ievadiet savu vārdu, uzvārdu un pašreizējo e-pasta adresi un noklikšķiniet uz Tālāk..

Tagad tā parādīs lapu, kāda ir parādīta zemāk.

vecs domēns vai pērc jauns

Šeit jums jāizvēlas “Jā, es to varu izmantot”, ja jums jau ir domēna vārds. Ja jums tāda nav, varat atlasīt “Nē, man tāds vajadzīgs”, un jūs nonāksit domēna pirkšanas saskarnē. Mēs esam izvēlējušies pirmo šīs apmācības iespēju.

Ievadiet sava uzņēmuma domēna vārdu

Tagad jūs redzēsit lapu, kurā jums jāievada sava uzņēmuma domēna vārds.

ievadiet uzņēmumu-domēns-nosaukums

Lūdzu, uzmanīgi aizpildiet šo veidlapu ar savu domēna vārdu, jo tas tiks izmantots jūsu uzņēmuma e-pastā. Šī piemēra labad mēs savu domēna vārdu esam izmantojuši kā “yoursitename.com”. Tagad e-pasti izskatīsies kā “[email protected]”. Pēc domēna vārda ievadīšanas noklikšķiniet uz Nākamais.

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt savu domēna vārdu. Pārbaudiet to un noklikšķiniet ‘Nākamais’.

Jums tiks vaicāts arī par to, vai vēlaties, lai Google laiku pa laikam sūtītu e-pastus ar padomiem, piedāvājumiem utt. Jūs varat izvēlēties “Ok” vai “Nē, paldies”.

Iestatīt G Suite pierakstīšanās informāciju

Tālāk logā varat redzēt galīgo pierakstīšanās lapu, kā parādīts zemāk.

kā jūs pierakstāties

Jūs varat redzēt, kā jūs pierakstīsities. Jūsu pielāgotais domēna nosaukums tagad ir sagatavots e-pasta domēnam. Ievadiet savu lietotājvārdu, izveidojiet paroli, pārbaudiet reCAPTCHA un noklikšķiniet uz Piekrist un izveidot kontu..

Tagad ekrānā parādīsies ziņojums “Jūsu G Suite konts ir izveidots”. Klikšķiniet uz Dodieties uz Iestatīšana nākamajam solim.

2. solis: e-pasta kontu pievienošana komandas biedriem

Šajā solī jūs pievienosit e-pasta kontus saviem komandas biedriem. Klikšķiniet uz Sākt.

pievienot cilvēkiem-g-suite

Pēc tam jūs varat redzēt lapu, kurā varat izveidot e-pasta kontus savai komandai.

izveidot-lietotājs-konti-jūsu komandai

Ievadiet katra komandas dalībnieka vārdu, uzvārdu un lietotājvārdu un pievienojiet tos. Kad esat pievienojis e-pastus visiem komandas dalībniekiem, atzīmējiet izvēles rūtiņu un noklikšķiniet uz Tālāk..

Un jūs esat izdarījis otro soli.

3. solis: verificējiet savu domēnu

Tagad jums ir jāpārbauda savs domēns, lai pierādītu, ka jums tas pieder. Tas ir svarīgi, jo tas nodrošina to, ka tikai faktiskais domēna īpašnieks var izveidot profesionālu biznesa e-pastu ar šo domēna vārdu.
Domēna pārbaude veic 5 papildu darbības, kā paskaidrots zemāk.

1. Pievienojiet metatagu
Pirmais domēna verifikācijas solis ir meta taga pievienošana jūsu domēna nosaukumam. Sākumlapas galvenes sadaļā jāpievieno Google verifikācijas metatags.

pievienot metatagu

Lai to viegli pievienotu, varat izmantot Ievietojiet galvenes un kājenes iespraust.

Piesakieties savā WordPress informācijas panelī un instalējiet spraudni. Pēc spraudņa aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi »Ievietot galvenes un kājenes opcija.

Tagad jūs varat nokopēt metatagu un ielīmēt to galvenes sadaļā un saglabāt.

ievietot-galvenes-kājenes

Atgriezieties G Suite iestatīšanas lapā un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es savai mājaslapai pievienoju meta tagu”..

2. Atveriet sava domēna vadības paneli
Pēc tam jums ir jāatver sava domēna vārda vadības panelis.

atvērtu vadības paneli-savam domēnam

Tātad, piesakieties savā mitināšanas kontā (cPanel informācijas panelī) un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Esmu atvēris sava domēna vadības paneli”.

3. Dzēsiet esošos MX ierakstus

Tālāk redzēsit lodziņu, kāds ir parādīts zemāk.

izdzēst esošos-mx-ierakstus

Atveriet e-pasta sadaļu savā cPanel un atlasiet MX ievades ikonu. Pēc tam izvēlieties savu domēna vārdu. Pēc tam jūs varat redzēt iespēju sarakstu, ieskaitot 5 MX ierakstus. Dzēsiet šos MX ierakstus pa vienam.

izdzēst-mx-ierakstus

Pēc to dzēšanas atgriezieties G Suite iestatīšanas lapā un atzīmējiet izvēles rūtiņu Esmu izdzēsis esošos MX ierakstus.

4. Izveidojiet jaunus MX ierakstus

Tagad jūs redzēsit jaunu lodziņu, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

izveidot jaunu-mx-ierakstus

Lai izveidotu jaunus MX ierakstus, atveriet ikonu “MX ieraksts” cPanel informācijas paneļa e-pasta sadaļā. Tagad pievienojiet jaunos MX ierakstus, ko jums Google piešķīris pa vienam.

add-new-mx-ieraksts

Kad esat tos pievienojis, atgriezieties G Suite lapā un atzīmējiet izvēles rūtiņu Es izveidoju jaunos MX ierakstus.

5. Saglabājiet MX ierakstus

Pēc MX ierakstu pievienošanas pārliecinieties, ka tos saglabājāt. Pēc tam atzīmējiet “Es saglabāju MX ierakstus”.

Šis ir pēdējais verifikācijas solis. Kad esat pārbaudījis visas 5 darbības, varat noklikšķināt uz Verificējiet domēnu un iestatiet e-pastu.

verificēt domēna iestatīšanas e-pastu

Tagad G Suite iestatīšanas vednis sāks verificēt jūsu domēnu un iestatīt e-pastu. Tas var aizņemt dažas minūtes.

verificēšana-domainjpg

Pēc verifikācijas pabeigšanas varat redzēt ziņojumu, kurā teikts, ka domēna verifikācija un e-pasta iestatīšana ir pabeigta.

Noklikšķiniet uz Nākamais poga, lai atvērtu jauno uzņēmuma e-pastu, kas izveidots, izmantojot programmu G Suite. Lai atvērtu šo jauno uzņēmuma e-pastu, jums, iespējams, būs atkārtoti jāapstiprina sava pašreizējā e-pasta adrese.

Pēc tam parādās G Suite administratora konsoles pierakstīšanās lapa.

pierakstīšanās administratora konsolē

Administratora konsolē varat pārvaldīt G Suite kontu, e-pasta adreses, G Suite lietotnes un daudz ko citu.

Tieši tā!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izveidot biznesa e-pasta adresi, izmantojot G Suite.

Jūs varat izmantot savu G Suite profesionālo e-pastu vienkārši tāpat, kā jūs izmantojat bezmaksas personīgo Gmail kontu. Dodieties uz Gmail, pierakstieties un sāciet to lietot.

Pirms profesionāla biznesa e-pasta izveides jums vispirms ir nepieciešama vietne. Ja vēl neesat izveidojis sava biznesa vietni, šeit ir aprakstīts, kā izveidot uzņēmuma vietni. Jums vajadzētu arī pārbaudīt, kā pareizi izveidot e-pasta ziņojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map