Kā sākt Vlog 2020. gadā (un būt YouTube SUPERSTAR)

kā sākt-vlog


Vai jūs zināt, kas kopīgs popzvaigznei Džastinam Bīberam, aktierim-cum mūziķim Donaldam Gloveram un aktierim Dilanam O’Braienam?

Brīdinājums par spoileri!

Viņi bija YouTubers / vloggers pirms kļūšanas par galvenajām zvaigznēm.

Viņiem visiem bija veiksmīgs YouTube kanāls ar vairākiem miljoniem abonentu, un vēlāk šie vlogi ir pārvērtušies par plašsaziņas līdzekļu impērijām.

Vēlaties sākt vlogu, bet nezināt, kā sākt?

Tad jūs esat īstajā vietā …

Acīmredzot veiksmīga vloga sākšana nav viegla. Bet ar smagu darbu un neatlaidību ir pilnīgi iespējams izveidot veiksmīgu vlogu un no tā nopelniet iztiku tikai 6 mēnešu laikā. Šajā rakstā mēs jums soli pa solim parādīsim, kā izveidot vlog vietnē YouTube.

Šis raksts ir sadalīts dažās dažādās sadaļās.

Contents

1. Kas ir Vlog?

frants perfekts sākuma vlog piemērs

Vlog vai video blogošana ir veids, kā koplietot saturu ar lietotājiem videoklipu veidā. Parasti vlogeri izveido un publicē savus videoklipus vietnē YouTube. Tomēr ir arī daži vlogeri, kuri publicē saturu tikai citos kanālos, piemēram, Facebook.

YouTube vlogging ieguvums ir tas, ka salīdzinoši vieglāk ir gūt peļņu no jūsu videoklipiem vietnē YouTube. Atšķirībā no citiem kanāliem, YouTube dala fiksētu procentu no ieņēmumiem no reklāmas ar vloggeriem.

2. Kā izvēlēties tēmu savam Vlog

vlogging tēmas

Kā vlogger varat vlogēt par jebko. Var būt grūti domāt par tēmu, kad jūs tikko sākat darbu. Lai gūtu iedvesmu, varat noskatīties, ko citi vlogeri sedz savā vlogā.

Jūs atradīsit vairākas tēmas, kas var iedvesmot jūs sākt. Bet atcerieties, ka ir sarežģīti atkārtoti radīt svaigu saturu par to pašu tēmu. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums atrast labāko vlogu.

 • Tā vietā, lai nejauši izvēlētos tēmu, ir svarīgi izvēlēties tēmu, kas jums patīk un par kuru satraukti. Tas ilgtermiņā ļaus jums turpināt darbu.
 • Veiciet pētījumu par to, ko potenciālie skatītāji vēlas redzēt. Labākais veids, kā to izdarīt, ir vispirms noskaidrot savu mērķauditoriju un pēc tam uzzināt, ko viņi meklē.
 • Izdomājiet virzienu, kurā vēlaties virzīties jūsu kanāls. Vai vēlaties, lai tas būtu izglītojošs, izklaidējošs vai veicinošs? Tas jums sniegs labāku priekšstatu par to, kāda veida saturu vēlaties izveidot.
 • Esi pats un esi īsts. Jūsu skatītāji vēlas skatīties jūsu saturu, tāpēc nav jābūt paviršam vai atdarināt citus tikai tāpēc, ka viņi ir veiksmīgi.

3. Vai ir par vēlu sākt Vlog??

Šis ir bieži sastopams jautājums, ko jautā visvairāk ieceļošie vlogeri. Tā kā tik daudz profesionālu žurnālistu katru dienu rada pārsteidzošu saturu, bažas šķiet patiesas. Bet labā ziņa ir tā, ka joprojām ir vieta jaunam saturam un YouTube kanālam.

YouTube šodien ir vairāk nekā 2 miljardi lietotāju. Neskatoties uz spēcīgo konkurenci, skatītāji pastāvīgi meklē unikālu un saistošu saturu.

4. Lietas, kas jums nepieciešams, lai sāktu Vlog

vlogging aprīkojums

Tagad pāriesim pie to lietu saraksta, kas jums nepieciešami vloga sākšanai.

 1. Savs YouTube kanāls (var izveidot bez maksas)
 2. Labas kvalitātes kamera
 3. Mikrofons
 4. Rediģēšanas programmatūra (dažas labas ir pieejamas bez maksas)

1. darbība: izveidojiet savu YouTube kanālu

Lai izveidotu vlogu, vispirms jums jāizveido YouTube kanāls. To var izdarīt bez maksas, un tas prasa tikai dažas minūtes. Tāpēc dodieties uz YouTube un noklikšķiniet uz ielogoties pogu ekrāna augšējā labajā stūrī.

Youtube pierakstīšanās

Tagad pievienojiet savu e-pasta adresi un paroli, lai izveidotu kontu. Tagad jūs atradīsit savu YouTube kontu. Ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz konta opcijas. Šeit redzēsit vairākas iespējas, no kurām viena ir Izveidojiet kanālu.

izveidot kanālu

Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu. Šeit noklikšķiniet uz Sāc opcija.

kā sākt vlog

Nākamajā darbībā jums tiks jautāts, kuru vārdu vēlaties izmantot, sava konta vārdu vai pielāgoto vārdu. Šai apmācībai mēs atlasīsim pielāgotu nosaukumu.

YouTube kanāla pielāgotais nosaukums

Tagad kanālam varat pievienot vārdu. Jums arī jāatzīmē izvēles rūtiņa, kas paziņo, ka veidojat kontu, izmantojot Google iestatījumus. Kad tas izdarīts, nospiediet Izveidot pogu.

YouTube kanāla nosaukums

Un tas arī viss. Jūsu kanāls ir izveidots. Tagad jūs varat augšupielādēt profila attēlu un pievienot kanāla aprakstu.

YouTube kanāla profils

Ritinot tālāk ekrānā, jūs redzēsit iespējas savam kanālam pievienot sociālās saites utt. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabājiet un turpiniet pogu.

Un tas arī viss. Jūsu kanāls tagad ir gatavs, un jūs varat sākt augšupielādēt savus videoklipus.

Demonstrācijas kanāls - YouTube

Nākamais solis ir sava satura filmēšana un rediģēšana. Kad tas ir gatavs, varat izmantot Augšupielādēt video pogu, lai augšupielādētu savus videoklipus.

2. darbība. Filmējiet un rediģējiet savu saturu

Saturs

Pirms sākat demonstrēt un filmēt YouTube videoklipu, pārliecinieties, vai jums ir sākuma skripts. Tas nebūt nenozīmē, ka jums ir nepieciešams formatēts scenārijs. Pietiek tikai norakstīt savas idejas un to, par ko runāsit. Tas palīdz jums turpināt darbu uz pareizā ceļa, kad sākat fotografēt, kas, iespējams, varētu arī ietaupīt jūsu laiku.

Iespējams, vēlēsities arī izlasīt savu skriptu un praksi vienreiz, pirms sākat savu īsto fotografēšanu.

Gaismas

Nākamais solis ir iestatīt apgaismojumu jūsu fotografēšanai. Ja fotografējat iekštelpās, mēģiniet vērsties pret logu. Atcerieties, ka fonā nav loga. Tas apgrūtina līdzsvarotas ekspozīcijas iegūšanu. Tāpat uzmanieties no jauktas krāsu temperatūras. Lielākā daļa spuldžu izstaro atšķirīgu gaismas krāsu nekā saule. Tas var novest pie tā, ka ēnas ir pārāk zilas vai izceļ pārāk oranžas utt.

Tāpat, ja fotografējat ārpus telpām, mēģiniet izvairīties no tiešiem saules stariem. Tā vietā atrodiet ēnainu zonu.

Skaņa

Viens no vissvarīgākajiem jūsu ierakstu rīkiem ir labas kvalitātes mikrofons. Pārliecinieties, ka nelietojat daudzvirzienu mikrofonu. Šādi mikrofoni reģistrē skaņas, kas nāk no jebkura virziena. Tas nozīmē, ka tas fonā ierakstīs arī daudz nevajadzīgas skaņas, kas savukārt pasliktinās ierakstīšanas kvalitāti.

Šeit ir dažas labas mikrofona iespējas, kuras varat pārbaudīt.

 • Rode VideoMic GO viegls mikrofons kamerā: tas ir kompakts un viegls mikrofons, kas ieraksta lieliskas kvalitātes audio. Ja vēlaties vlogam skaidru un skaidru skaņas kvalitāti, šis mikrofons varētu būt lieliska izvēle.
 • Rode SmartLav + divvirzienu Lavalier mikrofons iPhone un viedtālruņiem: šis ir lieliski piemērots ikvienam, kurš meklē kompaktu opciju. Rode SmartLav + Omnidirectional Lavalier ir valkājams mikrofons, kuru var pievienot tālrunim vai klēpjdatoram, un tas ir gatavs audio ierakstīšanai. Tas ir tik vienkārši, kā to izmantot.

Kamera

Lai sāktu, jums tiešām nav nepieciešama dārga un izdomāta kamera. Tā vietā pieturieties pie pamata kameras, kas jums ir pazīstama.

Jūs varat sākt darbu ar sava tālruņa kameru, GoPro vai sākuma līmeņa DSLR kameru.

Šeit ir dažas labas iespējas jums.

 • Canon PowerShot G7 X Mark III: Canon PowerShot G7 Mark III ir aprīkots ar mikrofona ligzdu, kas atvieglo lielisku video ierakstīšanu ar kvalitatīvu audio.
 • Sony A6400: Sony A6400 ir populāra kamera starp vloggeriem. Tas piedāvā 4K HDR (HLG) tūlītējai atskaņošanai, kā arī jūs varat arī ērti pārsūtīt videoklipus uz viedtālruni..

Ierakstīt un rediģēt

Kad esat pabeidzis, ir pienācis laiks rediģēt savus videoklipus un padarīt tos reprezentablus. Meklējiet labu programmatūru, kas visu atvieglo. Šeit ir daži no video rediģēšanas rīkiem, kurus varat izmēģināt.

1. Filmora9

filmora9

Filmora ir viens no labākajiem video rediģēšanas rīkiem iesācējiem. Lai videoklipus padarītu interesantākus, varat izmantot tā iebūvētās funkcijas, piemēram, efektus, filtrus, nosaukumus, skaņas efektus, mūziku utt.

2. KineMaster

KineMaster, video redaktors

Izmantojot KineMaster, videoklipu rediģēšana ir vienkārša un ātra. Tas ļauj rediģēt vairākus slāņus, pievienot rokrakstu un teksta anotācijas, pievienot audio ierakstus un daudz ko citu.

Pirms koncentrēšanās uz izaugsmi un skatījumu skaita palielināšanu, jums jāfilmē un jānovieto daži videoklipi savā kanālā.

3. solis: sava Vlog optimizēšana izaugsmei

Tagad, kad esat filmējies, rediģējis un izlaidis dažus videoklipus, nākamais solis ir koncentrēties uz sasniedzamības paplašināšanu un skatījumu uzlabošanu. Tāpat kā tradicionālā meklētājprogrammu optimizācija, ir arī dažas YouTube paraugprakses, kas jums jāievēro.

Šeit ir daži padomi, kā iegūt vairāk klikšķu uz saviem YouTube videoklipiem.

 1. Izmantojiet atbilstošus tagus.
 2. Uzrakstiet precīzu sava videoklipa aprakstu. To var izdarīt, pierakstot video saturu. Tas palīdz YouTube rāpuļprogrammām robotiem labāk izprast jūsu saturu.
 3. Izmantojiet atslēgvārdus nosaukuma sākumā.
 4. Noformējiet pievilcīgus sīktēlus.
 5. Rakstiet āķīgus nosaukumus.

Šeit varat analizēt arī savus nosaukumus.

Pārbaudiet labākā SEO prakse sava vloga optimizēšanai, lai iegūtu sīkāku informāciju.

4. solis: integrējiet Vlog tīmekļa vietnē

Bez šaubām, ja vlogošana nav tikai hobijs jums, jūsu interesēs ir izveidot vietni, tajā integrēt savus videoklipus un reklamēt savu vietni no videoklipiem.

Ja jums rodas jautājums, šeit ir daži iemesli, kāpēc jūsu vlog ir jāintegrē vietnē.

1. Pilnīga jūsu satura un auditorijas kontrole:

Saskaņā ar YouTube politikām YouTube var noņemt videoklipu vai visu kanālu bez izdevēju piekrišanas.

Pat sliktākajā gadījumā, ja jūsu kanāls tiek apturēts vai pārtraukts, jūs joprojām varat aizraut savu auditoriju, ja jums ir vietne un jūs to reklamējat savā vlog no pirmās dienas..

2. Maksimizējiet centienus gūt peļņu

pārdot preces vlog

Daudzi vlogeri gūst pilnas slodzes pasīvus ienākumus, pārdodot preces no savām vietnēm. Tādā veidā viņi var saglabāt 100% no ieņēmumiem, ko viņi gūst no preču pārdošanas, nevis par pārdošanu trešo personu tirgū..

3. Veidojiet portfeli

vloggera gadījuma izpēte

YouTubers, piemēram, Dude Perfect, pat sponsoru vietnē publicē gadījumu izpēti, atklājot, kā viņu YouTube kanāla sponsorēšana palīdz attīstīt sponsoru zīmolu.

Izmantojot visas šodien pieejamās tehnoloģijas, tīmekļa vietnes izveidošana nebūt nav apgrūtināta. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties tīmekļa mitināšanas uzņēmumā, piemēram, Bluehost.

Izmantojot Bluehost, jūs saņemat visu nepieciešamo, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos, ieskaitot bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu, viena klikšķa WordPress instalēšanas programmu un daudz ko citu..

Lai iegūtu sīkāku informāciju, pārbaudiet, kā izveidot vietni no nulles mazāk nekā 5 minūtēs.

Izlasiet arī mūsu pilnīgo Bluehost pārskatu.

Kad jūsu vietne ir gatava, varat sākt iegult savus videoklipus vietnē, izmantojot Plūsmas YouTube ar spraudņa Smash Ballon palīdzību. Izmantojot šo spraudni, YouTube videoklipu iegulšana savā vietnē ir brīze.

YouTube videoklipu iegulšana jūsu vietnē, izmantojot sagraut balonu

Lai iegultu video savā vietnē, jums vispirms ir jāinstalē un jāaktivizē Smash Balloon kanāls YouTube spraudnis jūsu vietnē.

Kad tas izdarīts, dodieties uz savu informācijas paneli un noklikšķiniet uz Plūsmas YouTube. Šeit redzēsit vairākas cilnes. Iet uz Konfigurēt. Šeit jūs varat savienot savu YouTube kanālu ar savu WordPress vietni. To var izdarīt, noklikšķinot uz Piesakieties vietnē YouTube un izveidojiet savienojumu ar kontu pogu. Bet pirms tam neaizmirstiet pievienot savu API atslēgu. Lūk, kā to izdarīt iegūstiet savu API.

sagraut balonu

Tiks atvērts ekrāns, kurā varat pieteikties savā YouTube kanālā.

Pierakstīšanās vietnē youtube

Jūs varat izvēlēties savu YouTube kontu un ļaut Smash Balloon piekļūt jūsu kanālam. Un tas arī viss.

Jūsu konts tiks automātiski savienots ar jūsu WordPress vietni. Uz Konfigurēt cilnē varat redzēt citas iespējas, ar kurām varat pievienot savu Padeves tips, pievienojiet konkrētu laiku, kurā spraudnis pārbaudīs, vai nav jaunu ziņu utt.

Šos iestatījumus varat strādāt atbilstoši savām prasībām. Pēc tam nospiediet Saglabāt pogu. Tieši zem tā būs pieejama opcija Parādiet savu plūsmu. Saskaņā ar to jums būs īss kods.

Jums vienkārši jānokopē šis īskods un jāpievieno tas ziņai vai lapai, kurā vēlaties parādīt savus YouTube videoklipus.

YouTube plūsmas īss kods

Tagad dodieties uz nākamo cilni, kas ir Pielāgot cilne. Šeit varat strādāt ar barības augstumu un platumu, pievienot fona krāsu utt. Varat arī atlasīt attēloto kolonnu skaitu..

YouTube plūsmas var pielāgot

Varat arī atlasīt, kuru informāciju slēpt vai parādīt, pievienot un pielāgot pogas un daudz ko citu. Veiciet izmaiņas atbilstoši savai prasībai un nospiediet Saglabāt pogu.

Nākamais nāk Displejs cilne. Šeit jums būs īsais kods, kuru varat izmantot, lai parādītu savu YouTube kanālu.

Vienkārši nokopējiet to un ielīmējiet to ziņojumā vai lapā, kurā vēlaties parādīt kanāla videoklipus un saglabāt izmaiņas. Jūsu YouTube videoklipi tiks sākti rādīt tūlīt.

Smash Balloon rezultāts

Tā tas ir Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums gūt panākumus vloga veidošanā.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities uzzināt arī par labākajiem WordPress YouTube video galerijas spraudņiem, lai palielinātu savu skatījumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map