Kā uzsākt tīmekļa mitināšanas biznesu 2020. gadā (soli pa solim)


Vai esat tīmekļa izstrādātājs, kurš vēlas paplašināt savu biznesu, piedāvājot mitināšanas pakalpojumus saviem klientiem?

Web hostinga pakalpojumu piedāvāšana klientiem ir izdevīga gan jums, gan klientam.

Kā izstrādātājs jūs varat gūt regulārus ieņēmumus, pārdodot klientiem tīmekļa mitināšanas vietu. Jūsu klientiem nav pašiem jāizveido tīmekļa mitināšanas konts. Tas ir īpaši noderīgi klientiem, kuri nav moderni.

Pats labākais ir tas, ka, lai pārdotu tīmekļa mitināšanas vietu saviem klientiem, jums nav jāsāk miljonu dolāru liels uzņēmums, piemēram, Bluehost vai Hostgator.

Drīzāk jūs varētu reģistrēties tālākpārdevēja mitināšanas pakalpojumam, kas parasti ir VPS vai īpaši izveidots serveris, un sākt īrēt mitināšanas vietu klientiem.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā sākt savu tīmekļa mitināšanas biznesu ar tālākpārdevēju mitināšanu. Mēs arī salīdzināsim dažus no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumus un palīdzēs jums izlemt, kurš no tiem ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām.

Bet pirms mēs sākam, īsumā apskatīsim, kas īsti ir tālākpārdevēju mitināšana.

Kas ir tālākpārdevēju mitināšana?

Tālākpārdevēja mitināšana ļauj pārdot klientiem baltu marķējumu ar saviem zīmoliem ar hostinga pakalpojumiem. Tas ir labākais risinājums tiem, kas vēlas iesaistīties mitināšanas biznesā, neieguldot dārgus resursus serveru pārvaldīšanai un mitināšanas infrastruktūrai..

Izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, jūs varat apakšnomāt savu mitināšanas vietu saviem klientiem. Tālākpārdevēji no hostinga pakalpojumu sniedzēja iegādājas hostinga pakalpojumu, parasti VPS (virtuālo privāto serveri), par vairumtirdzniecības cenu un apakšnomas citiem, konfigurējot un sadalot mitināšanas vietu katra klienta vajadzībām.

Lietas, kas jāņem vērā pirms sava hostinga biznesa uzsākšanas

Sākot hostinga biznesu, ir jāņem vērā vairākas lietas.

 1. Ne katrs tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojums ir izveidots vienāds. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām
 2. Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas pieļauj balti marķētus tālākpārdevēju plānus, kas nozīmē, ka klienti nekad neuztvers, ka viņi izmanto tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu.
 3. Pārliecinieties, ka tīmekļa mitināšanas uzņēmums piedāvā pastāvīgu tehnisko atbalstu jūsu klientiem. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, ja nevēlaties, lai būtu sava atbalsta komanda un klientu apkalpošana.
 4. Izlemiet, cik daudz jūs vēlaties iekasēt par saviem plāniem.

Apskatīsim dažus tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un noskaidrosim, kurš no tiem ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām.

1. HostGator

HostGator tālākpārdevēju mitināšana

HostGator ir spēcīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā lieliskus tālākpārdevēju mitināšanas plānus. Cenas tiek iedalītas 3 dažādos plānos.

 • Alumīnijs
 • Vara
 • Sudrabs

Atkarībā no izcenojuma tie piedāvā līdz pat 140 GB diska vietas, neierobežotus domēna vārdus, bezmaksas SSL un līdz 1400 GB joslas platumu. Tas arī piedāvā 99% uptime garantiju, privātu vārdu serveri, pamatojoties uz jūsu domēniem, bezmaksas WHMCS klientu pārvaldības / norēķinu programmatūru ar katru plānu, WHM vadības paneli, cPanel, premium atbalstu un daudz ko citu..

2. Vietnes laukums

vietņu pārdevēju mitināšana

SiteGround piedāvā GoGeek plānu, kas ir viņu vienīgais plāns tālākpārdevēju mitināšanai. Tas piedāvā 30 GB lielu interneta vietu, neapmēram trafiku, neierobežotu vietņu skaitu un atbalstu 24 stundas diennaktī.

Atšķirībā no HostGator, SiteGround iekasē maksu, pamatojoties uz hostinga kredītu skaitu, kuru vēlaties iegādāties, nevis uz jūsu kontam piešķirtajiem resursiem. Jo vairāk lielapjoma pasūtījumu jūs veiksit, jo lētāks kļūs tālākpārdevēja mitināšanas plāns.

Jūs varat sākt, iegādājoties vismaz 5 tālākpārdevēja kredītus par USD 49 / kredīts gadā. Ja jūs pērkat kredītus, sākot no 11 gadu vecuma, jums jāmaksā tikai USD 42 / kredīts gadā.

Tā kā tālākpārdevēja kredīti nekad nebeidzas, varat tos izmantot jebkurā laikā, lai atvērtu kontu vai atjaunotu kontu.

3. InMotion hostings

InMotion tālākpārdevēju mitināšana

InMotion Hosting tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumam ir vairāki plāni. Atkarībā no jūsu plāna jums var būt līdz 8 GB RAM, 5 cPanel konti, līdz 6 TB joslas platumam un līdz 5 dažādām IP adresēm. Bez tam jums var būt arī bezmaksas SSD diskdziņi, norēķinu programmatūra, cPanel & WHM, DDoS un ļaunprātīgas programmatūras aizsardzība un vēl daudz vairāk.

Ja jaunināt savu plānu līdz tālākpārdevēja VPS plānam, varat izbaudīt vēl pārsteidzošākas funkcijas un paaugstināt veiktspēju nākamajā līmenī.

4. A2 mitināšana

A2 Hostings Tālākpārdevēju mitināšana

A2 Hostings ir vēl viens populārs tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā 4 dažādus cenu plānus. Jums patiks tā pārsteidzošais ātrums un draudzīgais atbalsts. Tas piedāvā līdz 200 GB lielu krātuvi, bezmaksas SSL un SSD, WHM vadības paneli, bezmaksas WHMCS un daudz ko citu.

Lai iegūtu papildinformāciju par tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, varat iepazīties ar mūsu pilnīgo ceļvedi par labākajiem tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Kurš no tiem ir labākais pārdevēju hostinga uzņēmums

Mēs uzskatām, ka HostGator ir labākais tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojums dažu iemeslu dēļ.

 • Tas piedāvā pieejamus tālākpārdevēju mitināšanas plānus, tāpēc ir viegli nopelnīt no sava tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmuma.
 • Varat kontrolēt resursu piešķiršanu, pamatojoties uz klienta vajadzībām.
 • Tas piedāvā bezmaksas WHM, norēķinu programmatūru un daudz ko citu.

Tālākpārdevēja tīmekļa mitināšanas uzņēmuma dibināšana (soli pa solim)

Veiciet precīzas darbības, kas norādītas zemāk, lai izveidotu tālākpārdevēju mitināšanas biznesu.

Šajā apmācībā mēs izmantojam HostGator tālākpārdevēju mitināšanas plānu.

1. solis: izveidojiet sev tīmekļa vietni savam tīmekļa mitināšanas biznesam

Ja jums vēl nav vietnes, jums tā būs jāiegūst savam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam. Varat doties uz HostGator un reģistrēties tīmekļa mitināšanas kontam.

Lai iegūtu detalizētu soli pa solim, uzziniet, kā sākt vietni no jauna.

2. solis. Izvēlieties HostGator tālākpārdevēja mitināšanas plānu

Ja jums jau ir vietne, nākamais solis ir izvēlēties HostGator tālākpārdevēja mitināšanas plānu.

Dodieties uz HostGator un izvēlieties tālākpārdevēja mitināšanas plānu. Sākot darbu, jūs varat pieteikties uz viņu pamatplānu ar nosaukumu Alumīnijs. Audzējot savu biznesu, jūs vienmēr varat jaunināt uz labāku plānu.

Kad esat izvēlējies Hostgator tālākpārdevēja mitināšanas plānu, jums tiks lūgts ievadīt domēna vārdu. Ja jums jau ir domēns, varat to izmantot, pretējā gadījumā vienkārši atlasiet domēna vārdu, ierakstot meklēšanas laukā. Varat arī atlasīt paplašinājumus blakus domēna laukam. Varat izmantot mūsu domēna vārdu ģeneratoru, lai atrastu savam biznesam piemērotu domēnu.

3. darbība: mainiet DNS

Ja reģistrējāt savu domēna vārdu Hostgator, reģistrējoties tālākpārdevēja mitināšanā, varat šo darbību izlaist.

Tiem, kas domēna vārdu ir reģistrējuši citā domēna vārdu reģistratūrā, būs jāveic nākamais solis mainiet savu DNS.

Šis process prasīs no 24 līdz 48 stundām, pirms jūsu vietne sāk risināt Hostgator serveri.

4. solis: izveidojiet tīmekļa mitināšanas paketes

Pēc tam jūs varat izveidot paketes, kas pazīstamas arī kā cenu plāni. Ieteicamā prakse ir izveidot vismaz 3 dažādas cenu paketes. Pārliecinieties, ka katram pakotnei esat piešķīris īpašus resursus, piemēram, diska kvotu, ikmēneša joslas platumu, maksimālos e-pasta kontus utt.

Savu paketi var izveidot, piesakoties savā Hostgator WHM (Web Host Manager). Kad tas ir izdarīts, jūs esat gatavs izveidot jaunu kontu. To var izdarīt sava Hostgator WHM konta funkcijās. Aizpildiet informāciju šeit, un jums ir vērts doties.

5. darbība: augšupielādējiet vietni

Izmantojiet FTP klientu vai cPanel, lai augšupielādētu klienta vietni savā tālākpārdevēja mitināšanas kontā.

Ņemiet vērā, ka pirms konta akreditācijas datu nodošanas klientiem jūs varētu vēlēties pielāgot tīmekļa mitināšanas interfeisu. HostGator logotipu var aizstāt ar savu logotipu un veikt nepieciešamās izmaiņas baltajā etiķetē savam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam.

Tieši tā! Mēs ceram, ka šis ceļvedis palīdzēja jums viegli izveidot tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Ja jums patika šis raksts, tad izlasiet mūsu pārskatu vietnē Hostgator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map